PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę wprowadzić sima


Searle
24.11.2009, 12:09
Nie mogę wprowadzić sima do mojej simki.
Po Zaproponowaniu wprowadzenia się pojawia się okienko, w którym wybieramy opcję przeprowadzki. Po czym wybieram aktywną rodzinę i wyświetla się informacja Przetwarzam...
No i gra przetwarza i przetwarza i nic się nie dzieje. Jedyne rozwiązanie to zresetowanie gry.

Próbowałam wprowadzić do domu mojej simki tego sima przez Edycję miasta i podzielenie jego rodziny, a następnie połączenie jego z moim domem, ale gra też Przetwarza i znów muszę wyłączyć grę.

Dodam, że:
- wcześniej tak nie było (niedawno zainstalowałam WP),
- nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków, modów ani hacków,
- mam tylko tą rodzinkę, więc nie wiem, czy w innych podobnie się dzieję,
- gra spełnia wymagania mojego komputera.

dankastara
24.11.2009, 17:09
Może eksmituj sima z jego domu :D a później z tych rodzin wsadz go do swojego hehe

Searle
26.11.2009, 19:25
No właśnie obawiam, się, że przy jakiejkolwiek próbie połączenia tych simów gra będzie się zawieszała.
Jak już pisałam, wcześniej tak nie było, dopiero jak zainstalowałam WP. Może to jest kolejny, obok psucia się jedzenia w lodówce, błąd aktualizacji?

Nallina
26.11.2009, 20:10
Tak, to jest bład aktualizacji -.- Ja też tak mam -.- i nie wiem co zrobić :/

nmin
26.11.2009, 20:27
Nic Ci to nie da, ale co do błędu aktualizacji, to powiem tylko, że od czasu zainstalowania WP i aktualizacji 2.2 używałam już w edycji miasta opcji dzielenia rodzin i przyłączania Simów do innych. Wszystko działało. Propozycji wprowadzania nie używałam.

Searle
17.12.2009, 16:50
Problem już rozwiązany - naprawiła go najnowsza aktualizacja.
Temat do zamknięcia.