PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.


Strony : 1 [2]

Fallen
18.12.2012, 17:32
Za pierwszym razem gdy włączyłam grę, podczas ładowania wyskoczył błąd, że aplikacja przestała działać czy coś takiego. Teraz próbuję ją włączyć i po kliknięciu nic się nie dzieje, a w Menedżerze Zadań pojawia się napis TS3.exe czy jakoś tak i po chwili znika. Cooo robić? :(

Kosia
18.12.2012, 18:27
tak na dobry poczatek moze zrestartuj komputer? :)

Fallen
18.12.2012, 18:31
Zrestartowałam i nic :(

Kosia
18.12.2012, 18:33
Moze sprobuj ja wlaczyc z innego dodatku, przez launcher, z plyty?

Fallen
18.12.2012, 18:34
Również próbowałam, zainstalowałam specjalnie 'Nie z tego świata, odpaliłam przez launcher i nic :/ Zostaje reinstalka? :<

xahhh
20.12.2012, 21:07
http://imageshack.us/photo/my-images/571/13808380.jpg/

Cześć, założyłam konto aby zapytać o problem ukazany na obrazku wyżej, błąd CRC podczas kopiowania pliku. Kupiłam dziś grę, więc jest nowa, komputer zresztą też, wgrany ma Windows 8, co jednak nie przeszkadza w instalacji programów, gier etc. Podczas instalacji pokazuje mi się okno z danym błędem, poradźcie co zrobić?

Kosia
20.12.2012, 21:12
Sprobuj wyczyscic plyte jakas szmatka i sprobowac znowu albo sprobuj zainstalowac gre na innym komputerze by wyeleminowac ew. uszkodzenie plyty.

EDIT: pobieralas gre z origin? jesli tak, to moze sprobuj pobrac ja jeszcze raz, moze wystapil jakis problem podczas pobierania.

Deyariss
16.04.2013, 19:40
Witam, dzisiaj aktualizowałam grę na najnowszą wersję. Wszystko jest ok dopóki nie włączam gry. Długo jest czarne tło, a potem wyskakuje błąd:

http://img21.imageshack.us/img21/4274/troling.jpg
Wiem, że nazwa linku nie zachęcająca, ale lubię głupie nazwy...

Już próbowałam na drugi dysk przeinstalować, na nowo wgrywać i nic.

beata18ns
20.06.2013, 16:50
u mnie sie tak stało dzisiaj, po instalacji 1.55, poradzisz coś ? czy przeinstalowywanie czas zacząć?

[Instruction data]
004e5584 => DasmX86Dll.dll not found.

tylko, że ja ma ten plik DasmX86Dll.dll w system32... wrzucałam go tam ponownie ale to nic nie daje. jeju... czemuż te Simsy są takie skomplikowane :(

ajditia
21.06.2013, 08:24
Po zaktualizowaniu do 1.55 jest czarne tło... i "Program Sims 3 przestał działać" Co mam zrobić?

beata18ns
21.06.2013, 10:51
to dokladnie identycznie jak i u mnie, niestety nie znalazlam jeszcze rozwiazania.. daj znac jak cos wymyslisz.. ja zauwazylam ze w oliku tekstowym po nieprawidlowym zamknieciu gry pisze ze brak dasmx86dll.dll, ale czy ja wiem czy to jest przyczyna? przeciez nie usunelam tego nagle nie usunelam, a w dodatku byl ten plik w system32 bo sprawdzalam, dorzucilam jeszcze raz ponownie i i tak nie pomoglo.. tak ze nie wiem co teraz. jak cos wymyslisz to pisz

Devilek
01.07.2013, 10:50
Parę dni temu pobrałam najnowszą aktualizację 1.55. Wszystko działało dobrze. W czwartek pobrałam "Rajską wyspę". Zainstalowałam i niby ok, ale nie mogłam włączyć nowego otoczenia. Po załadowaniu prawie do końca, ekran ładowania się zaciemniał i gra się wyłączała lub musiałam resetować komputer. Spróbowałam przeprowadzić rodzinę do nowej okolicy - udało się, ale już zmienić dom czy działkę... Znowu zaciemniony ekran i pupa.

Wyrzuciłam całą grę i zreinstalowałam. Pobrałam aktualizację 1.54 (z tego samego źródła co wcześniejsze dodatki + najnowszy - zawsze wszystko działało) i od nowa wszystko instalowałam. Ani rodzin, ani żadnych modów. I wraz to samo. Żeby było śmieszniej, to nie tylko Isla Paradiso się wyłączało, ale też inne miasta, nawet Sunset Valley.

Ponownie wyrzuciłam wszystko i od nowa zainstalowałam, z nową aktualizacją, ale już bez "Rajskiej Wyspy". I co? Znowu musiałam instalować wszystko od nowa z przedostatnią aktualizacją (1.50).

I nie wiem czego to wina. Nie mam pojęcia czy to u mnie coś nie halo, czy wadliwe pliki brałam (chociaż z zaufanych źródeł - zawsze wszystko działało) i czy mam czekać w takim wypadku na nową aktualizację i na razie darować sobie dodatek, na który sobie smaczku narobiłam... -.-

Devilek
01.07.2013, 10:57
Po ostatniej reinstalacji z aktualizacją 1.50 (reszta historii opisana jest w dziale "Rajska wyspa"), na której zawsze wszystko działało okazało się, że nie da się włączyć gry. Wyskakuje "nieudana inicjalizacja". Wyrzuciłam wszystko co miałam z simsami i nie wiem czy walczyć dalej, czy sobie darować i poczekać na kolejną aktualizację.

I nie piszcie, że kolejność instalacji jest istotna (jak to lubi większość powtarzać), bo nigdy nie instalowałam po kolei i działało. Poza tym Po Zmroku mogę tylko na samym końcu instalować, bo wcześniej nie daje rady.

Miałam podstawę, Po Zmroku, Wymarzone Podróże, Zwierzaki, 4 Pory Roku, Nie z Tego Świata, Studenckie Życie i Rajską Wyspę, której jeszcze długo instalować nie będę.

Searle
01.07.2013, 11:27
Devilek, może to coś pomoże: http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1727297&postcount=178

Devilek
02.07.2013, 10:20
No właśnie nie pomogło ;( Zainstalowałam od nowa z najnowszą aktualizacją, żadnych plików wymienionych w powyższym linku nie miałam, a i tak zawiesiło się na ładowaniu miasta. Ani 1.55 ani 1.50 nie chce działać ;/

Searle
02.07.2013, 11:06
Mody i dodatki z neta posiadasz? Jak tak, to uruchom grę bez nich. Podobnie ma się z dodatkami ze Store. Spróbuj.

Devilek
02.07.2013, 13:10
Cały czas bez jakichkolwiek dodatków i modów jadę i nic. I za każdym razem instaluję Simy od początku, pełna reinstalka.

Alcioo :33
02.07.2013, 13:16
Devilek...
A spróbuj z DCCache WSZYYYSTKIEE pliki usunąć..
Ja usunąłem, gra mi płynniej chodziła...
Może jakoś Tobie to pomoże?
Jeszcze coś...
Zainstaluj 3booter. Poszukaj na googlu. On często rozwiązuje takie poroblemy :)

Devilek
02.07.2013, 23:18
Ok, jak za jakiś czas znowu będę to instalować, to zastosuję. Póki co nie mogę nawet myśleć o kolejnej instalacji tego wszystkiego xP
Maqrƴǁ, i nic Ci się w grze nie popsuło? Bo wiadomo - Simsy lubią padać z byle powodu...

Alcioo :33
03.07.2013, 12:10
Poczytaj o tym dokładniej w necie.
Ja osobiście nie pamiętam, jednak znam osoby,którym to pomogło.
Jednak, każdy komputer odbiera nowe dodatki/aplikacje inaczej ;)
Warto spróbować, pozdrawiam. :3

Devilek
03.07.2013, 15:25
Nic nie pomogło... -.-

cher000
07.07.2013, 20:23
Zainstalowałam 3 mody: NRass Woohooer,Story Progression i Decensor.Włączyłam grę ale cały czas zatrzymuje się w tym miejscu:http://imageshack.us/a/img208/5051/vc5g.png
Przed zainstalowaniem tych modów gra się włączała.
Jak to naprawić? :|

Björk
08.07.2013, 06:55
Na szybko - aby gra w ogóle działała - radzę wyrzucić mody z Moje Dokumenty > The Sims 3 > Mods.
Wtedy gra bardzo prawdopodobne, że się uruchomi.
Po drugie - możliwe, że te mody są nieodpowiednie do wersji gry.
Możesz poszukać, czy już są opublikowane kompatybilne, lub poczekać aż się pojawią.

cher000
08.07.2013, 09:17
Mody są kompatybilne z moją wersją gry.

Ilona
08.07.2013, 10:01
jezeli masz najnowasza aktualizacje 1.55,to sprobuj tego sposobu http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1727297&postcount=178

cher000
11.07.2013, 16:05
Dzięki już działa :)

Misiaa12
19.07.2013, 17:47
A więc wcześniej odinstalowałam simsy. Niedawno postanowiłam spowrotem grać, dlatego z powrotem je zainstalowałam. Instalacja przebiegła pomyślnie ale... kiedy chcę wejść w simsy i klikam na ikonkę nic się nie dzieję. :| Nwm co to może być.

Searle
29.07.2013, 14:40
Misiaa12 - może spróbuj uruchomić grę przez launchera.

Vanitas
29.07.2013, 15:11
Spróbuj prawym przyciskiem na (Dysk z simsami)/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin/TS3W.exe i uruchom jako administrator.

>>>FiShIp<<<
31.07.2013, 16:24
Pomocy!:|
Przeinstalowałem system i instalowałem na nowo simsy i postanowiłem zacząć grę od nowa pozbyłem się wszystkich saveów i wszystkiego ze starej gry poza rzeczami z internetu oczywiście. Włączam grę wszystko pięknie ładnie i po 10 minutach wywala do pulpitu i "The sims 3 program przestał działać". Próbowałem już reinstalki gry, czyszczenie rejestru windowsa, uruchomić grę w trybie zgodności i jako administrator, wywalić obiekty z neta i nic wciąż to samo. Nie mam już kompletnie żadnego pomysłu co zrobić z tym fantem. Czytałem już wiele różnych sposobów i u mnie jak na złość nic nie pomaga :(

corb12
11.08.2013, 18:36
Otóż wczoraj sobie grałem , gdy zainstalowałem dodatek The sims 3 Studenckie życie nie mogłem uruchomić gry. Odinstalowałem wszystkie dodatki wraz z podstawą. Lecz teraz mam problem , że gdy uruchomię gre wyskakuje mi komunikat "Nie znaleziono płyty z grą ! Włóż płytę z grą The sims 3 cztery pory roku, aby kontynuować" I tak za każdym razem.
Czasami mi jeszcze wyskakuje "Nie udało się uruchomić gry. nieudana inicjalizacja usługi 0x0175dcbb "
Od samego rana instaluje od nowa dodatki z podstawą i nic. A wczoraj jeszcze normalnie chodziło - tylko gdy zainstalowałem Studenckie życie.
Nie wiecie jak rozwiązać ten problem ??

lizzielovesit
10.11.2013, 23:41
Wczoraj po wyłączeniu gry wyskoczyło jakieś okienko w stylu "cośtam zostało zamknięte". Jako że gra się zapisała i wyłączyła i w ogóle nic nadzwyczajnego się nie działo, to mało sobie z tego zrobiłam, ba, nawet nie raczyłam przeczytać o co w ogóle chodzi. No i dzisiaj pojawia się problem, bo po kliknięciu w ikonę na pulpicie na dosłownie ułamek sekundy pojawia się kółeczko ładowania i nic. Nawet launcher się nie uruchamia :((
Gra jest oryginalna (aktualnie uruchamiam przez Rajską Wyspę). Na noc nie wyjęłam płyty ze stacji, ale wątpię, że to przez to, bo mi się czasem tak zdarza (:P). Wywaliłam moda na długość stóp, którego dzisiaj pobrałam, dodatkowo wszystkie inne pierdoły, też ściągane dzisiaj, jakieś samochody z mts i koń z tsr. Nadal nic.

http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1727297&postcount=178 - o takiej końcówce nic nie ma, a co do drugiego punktu to usunęłam, ale nadal nic.
Any ideas?

Searle
11.11.2013, 16:13
Może to przez to, że nie wyczyściłaś casche gry po wyrzuceniu moda?

lizzielovesit
11.11.2013, 17:24
Chodzi o cache? Nie czyściłam, już to zrobiłam, działa, dziękuję :)

RaspberryXD
28.12.2013, 15:09
Na gwiazdkę dostałam The sims 3 zostań gwiazdą. I od tego momentu zaczął się problem. Włączyłam, pograłam wyłączyłam, i wieczorem klikam dwa razy na ikonkę gry a tu BUM! Program startu się nie otwiera. Próbowałam włączyć godzinę, nic. W czym może być problem?

Thepraxis
02.04.2014, 10:11
Mam dokładnie ten sam problem!
Czy komuś udało się to rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc!
Może robię coś źle, ale dokładnie odtwarzam krok po kroku wszystkie czynności.
Pozdrawiam !

Namida
13.04.2014, 21:44
Kochani, mam spory problem z elektroniczną wersją gry.
Do tej pory używałam swoich pudełkowych wersji i było wszystko w porządku, lecz ostatnio siedząc u rodziców w domu zapragnęłam sobie zagrać i ściągnęłam na laptopa wszystkie moje simsy z konta origin. Wszystkie ładnie się instalowały i działały, aż do ostatniego dodatku jaki mam, czyli Studenckiego życia. Ten dodatek się zainstalował ale po kliknięciu na "Graj" w launcherze wyświetla się okienko z prośbą o wprowadzenie kodu rejestracyjnego, origin sam go importuje i wpisuje, jednak gra go nie rozpoznaje. Zupełnie tak jakby kod był błędny, a to przecież niemożliwe. Współlokatorka przesłała mi kod z mojego pudełka i próbowałam go wpisywać, ale on też nie działa.
Nie pomogła reinstalacja wszystkich dodatków i wyczyszczenie rejestru windowsa. Pomoc Origin do której napisałam milczy jak zaklęta, więc bardzo proszę Was o pomoc.

koral1325
16.04.2014, 11:14
Moim problemem jest to, iż nie mogę normalnie uruchomić gry z dodatkami. Bez dodatków gra włącza mi się normalnie, natomiast gdy jakikolwiek jest zainstalowany, to muszę włożyć główną płytę do napędu, odpalić okno instalacyjne z płyty, kliknąć przycisk instaluj i wtedy uruchamia mi się launcher, w którym muszę zmienić płytę na 4 pory roku. Próbowałam wielu sposobów i tylko ten u mnie działa. Drugi problem polega na tym, że gdy zainstalowałam dodatek rajska wyspa (ten kupiłam jako pierwszy wiec instalowałam go na grze bez i z dodatkami) to simsy strasznie mi się zacinały na ok 5 sekund i działo się to co chwila. Ma ktoś jakieś pomysły co z tym mogę zrobić? Z góry dziękuję.

Hebe
16.04.2014, 16:13
Na gwiazdkę dostałam The sims 3 zostań gwiazdą. I od tego momentu zaczął się problem. Włączyłam, pograłam wyłączyłam, i wieczorem klikam dwa razy na ikonkę gry a tu BUM! Program startu się nie otwiera. Próbowałam włączyć godzinę, nic. W czym może być problem?

Jesteś pewna, że nie masz uruchomionego lauchera w ukrytych ikonach? Jak nie masz, to spróbuj zainstalować 3bootera i FPS Limittera (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63365) i przez nie odpalić grę.

Moim problemem jest to, iż nie mogę normalnie uruchomić gry z dodatkami. Bez dodatków gra włącza mi się normalnie, natomiast gdy jakikolwiek jest zainstalowany, to muszę włożyć główną płytę do napędu, odpalić okno instalacyjne z płyty, kliknąć przycisk instaluj i wtedy uruchamia mi się launcher, w którym muszę zmienić płytę na 4 pory roku. Próbowałam wielu sposobów i tylko ten u mnie działa. Drugi problem polega na tym, że gdy zainstalowałam dodatek rajska wyspa (ten kupiłam jako pierwszy wiec instalowałam go na grze bez i z dodatkami) to simsy strasznie mi się zacinały na ok 5 sekund i działo się to co chwila. Ma ktoś jakieś pomysły co z tym mogę zrobić? Z góry dziękuję.

A jesteś pewna, że twój komputer spełnia wymagania systemowe?

koral1325
17.04.2014, 09:21
hp pavilion g6 z win 8, 64-bit,
procesor 2,3GHz,
ramu 8 gb,
karta graf AMD Radeon HD 7640G z najnowszymi sterownikami.
Jestem pewna, że spełnia wymagania.

Trykuu.
19.04.2014, 12:17
Kiedy chcę uruchomić grę, pojawia mi się czarny ekran i dalej wyskakuje komunikat "program sims 3 nie odpowiada". Gra włącza się dopiero za którymś razem, dzis np. próbuję już ją włączyć 1.5h i nadal nie odpowiada. Jak to naprawić?

Hebe
19.04.2014, 12:27
Może masz jakieś nieaktualne albo zepsute packages? Ja miałam taki problem i okazało się, że mam nieaktualnego xcasa.

Trykuu.
19.04.2014, 12:28
w jaki sposob to sprawdzic?

Hebe
19.04.2014, 12:33
Programem Sims3Dashboard (http://modthesims.info/d/387006), ale on czasem nie wykrywa wszystkich niekompatybilnych dodatków. Jak on zawiedzie, zostaje ci jeszcze metoda ręczna, czyli dzielisz wszystkie packages na części i po kolei sprawdzasz, czy gra ci z nimi działa.

Trykuu.
19.04.2014, 12:43
okej, dziekuje za pomoc. Oby program zadzialal


E: przeskanowalem Packages programem, nie pomoglo, nastepnie wyciagnalem caly folder nadal nic. Reinstall? :x

Edit2 : odinstalowałem wszystko, zainstalowałem samą podstawę, kiedy chciałem odpalić zastałem taką niespodziankę. http://i1057.photobucket.com/albums/t388/Trykuu16/heeelp_zpsc4769fae.png (http://s1057.photobucket.com/user/Trykuu16/media/heeelp_zpsc4769fae.png.html)

Instalowalem ta gre wiele razy i nigdy nie mialem tak, o co tu chodzi?

Hebe
19.04.2014, 15:54
A po przeinstalowaniu podstawę odpaliłeś bez CC? Nie wiem, dlaczego gra ci nie działa, być może masz coś nie tak z komputerem albo plikami gry?

Trykuu.
19.04.2014, 16:27
nie odpalilem gry, bo Launcher nie chce się włączyć a przez Bin, pojawia się ekran i znika. Nie mam najmniejszego pojecia w jaki sposob sie tak stalo

Hebe
19.04.2014, 16:49
Chodziło mi czy je zainstalowałeś ;) Ale rozumiem, że nie.

Rinnel
12.06.2014, 17:33
Witajcie. Nie wiem, czy podobne pytanie już się pojawiało, ale szczerze mówiąc przeglądanie 30 stron to dosyć dużo, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie jeśli się powtarza. Otóż zainstalowałam podstawę The Sims 3 a następnie The Sims 3 Nie z tego świata. Launcher wymagał ode mnie zaktualizowania gry, więc to zrobiłam. Według instalatora wszystko poszło dobrze. Otworzyłam launcher (nie pojawił się popularny błąd) i nacisnęłam trójkąt "Graj". Wtedy launcher się wyłączył a następnie... nie wydarzyło się nic. Gra się nie uruchomiła. Próbowałam otworzyć przez folder z grą na dysku C, ale również brak reakcji. Launcher działa bez problemu, ale gra się nie uruchamia i nie wyskakują żadne błędy. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Searle
14.06.2014, 11:22
Rinnel, polecam uruchomienie gry przez mod NoCD - poczytaj na forum o tym - może uruchomi grę bez potrzeby jej reinstalowania.

Rinnel
14.06.2014, 11:43
Dziękuję :)

Olson
28.06.2014, 12:09
Witam serdecznie,

proszę o pomoc.

Ogólnie problem nie leży w komputerze, bo sprzęt mam całkiem mocny, zdecydowanie za mocny na Simsy ;)
Sytuacja wygląda tak, że po wstępnym włączeniu, wybieram "nowa gra" i zaczyna się ładowanie - ładuje się ponad 15 minut i nic. Sądzę, że problem leży w tej nowej funkcji, w której podczas ładowania możemy zdobywać punkty życiowe. Nie grałam w Simsy kilka miesięcy, dzisiaj wchodzę a tutaj taka opcja. Wcześniej tego problemu nie było. Jak wyłączyć to?

pzdr

Searle
28.06.2014, 12:43
Ta nowa opcja ładowania ekranu doszła wraz z dodatkiem Skok W Przyszłość i chyba najnowszą aktualizacją. Można ją wyłączyć w opcjach gry, ale nie wiem, czy to coś da na szybsze ładowania się gry.

Olson
28.06.2014, 12:49
Ta nowa opcja ładowania ekranu doszła wraz z dodatkiem Skok W Przyszłość i chyba najnowszą aktualizacją. Można ją wyłączyć w opcjach gry, ale nie wiem, czy to coś da na szybsze ładowania się gry.

Skok w przyszłość to jeden z dwóch dodatków których nie mam, więc sądzę że przynajmniej u mnie jest to efekt najnowszej aktualizacji. Mogłabym prosić o info, gdzie dokładnie to wyłącze? Przejrzałam całe menu opcji i niestety nie widzę takiej funkcji.

Julsowa
09.08.2014, 21:16
Witam. Ostatnio zainstalowałam The Sims 3 (kupione dwa dni wcześniej, nieużywane), instalacja poszła dobrze, wszystko ok. Dobra, uznałam, że warto włączyć i sprawdzić, czy w ogóle działa... Ale nie działa. Od razu po włączeniu dzieje się mniej więcej to:
http://i57.************/t0hx4x.png
Kupiłam nową grę, wcześniej miałam Simsy podstawę, aczkolwiek z pewnych powodów kupiłam kolejną podstawę i dodatek, jednak wcześniej RÓWNIEŻ miałam takie same kłopoty z launcherem. Czy ktoś mógłby mi pomóc?


@Kędziorek: Za duże zdjęcie

Searle
11.08.2014, 17:51
Julsowa - próbowałaś reinstalować grę?

Julsowa
11.08.2014, 19:17
Searle - a i owszem. Uruchamiałam też aplikacją z /bin, zadziałało raz, później po prostu włączało się origin i dział "moje gry". D:

Searle
12.08.2014, 17:01
Czyli przez niedziałający launcher nie możesz odpalić gry, zgadza się?

Julsowa
12.08.2014, 18:34
Tak, dokładnie o to chodzi. Generalnie tą aplikacją z /bin chyba działało, dopóki nie zaktualizowałam superpatcherem, po tym zaczęło mi uruchamiać Origin i listę gier = mus włączania launchera. :I
Czyli dasz radę mi pomóc? ^^"

Searle
15.08.2014, 09:02
A używasz modów? Polecam No cd - gra uruchamia sią z ikonki na pulpicie, a nie przez launcher - może tym uda się to obejść.

Julsowa
15.08.2014, 11:39
Spróbuję, dzięki za pomoc. ;) Tylko czy chodzi o http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_the_sims_3.shtml? To z napisem The Sims 3 v1.67.2 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE, tak? ^^ I... nie wiem za bardzo jak to zainstalować etc. ;-;

Spiska
18.08.2014, 12:07
Mam podobny problem. Po tym jak bezbronny szczeniaczek dobrał mi się do laptopa, musiałam się przenieść na słabszy sprzęt (Intel Core i3, 2.30GHz, 8GB RAM). Całą swoją kolekcję TS3 mam zarejestrowaną na Originie, więc zamiast bawić się płytami, które zresztą są w moim rodzinnym domu, zainstalowałam podstawę gry stamtąd.
Wszystko się pobrało i zainstalowało bez problemów, ale gra się nie włącza, wyskakuje irytujący komunikat 'Program Sims3Launcher przestał działać'. Zrobiłam reinstalkę i nie działa. Wina laptopa, Origina, moja? Ktoś, coś?

monkey
29.08.2014, 19:21
U mnie jest sytuacja, że całkiem niedawno znowu zainstalowałam grę, pochodziła chwilę, i zaczął mi wyskakiwać błąd "Program przestał działać". Zrobiłam reinstalkę. dodatkowo zainstalowałam jeszcze jeden, nowszy dodatek. Przerzuciłam folder Mods(zrobiłam kopię), no i włączyłam. Wyskoczył mi błąd, że posiadam zawartość niezgodną z moją wersją gry, a raczej nie miałam żadnych hacków pobranych. Włączyłam grę i wyskoczyło mi puste menu, bez żadnych napisów, niczego, wszystko pola były puste. Wyłączyłam, wyrzuciłam folder Mods, i próbuję znowu odpalić. I znowu ten sam problem:
http://oi57.************/24q947t.jpg

Jakieś rozwiązanie? Wolałabym uniknąć kolejnej reinstalki, więc jeśli ktos miałby coś?

pajacyk
04.01.2015, 15:41
Siemka, jest w stanie ktoś mi pomóc? otóż jestem załamana, dlatego, że kupiłam wczoraj podstawę The Sims 3 + dodatek Po zmroku i nie jestem w stanie jej zainstalować, a wydała na to kupę kasy! Zacznijmy od tego, że najpierw miałam problem z samym odpaleniem płyty. Po włożeniu do napęd komputer zachowywał się tak jakby w ogóle nie rozpoznał płyty. Wyczytałam na necie, że potrzebny jest do tego Microsoft Visual C++ 2010 32bit i 64bit. Nie miałam zainstalowanego 32bit, 64 tak, więc zaczęłam instalować 32. Wyskoczyło powiadomienie o tym, że na komputerze istnieje już nowsza część Visuli. Odinstalowała 64bit i zainstalowałam 32bit. Poszło. Origin, te sprawy, w końcu czas na instalacje przez Origin. Do któregoś dziesiątego z kolei procentu instalacji gry wszystko było okey, aż tu nagle błąd. Błąd danych CRC. Błąd transferu składka. + Dwie opcje: Spróbuj ponownie i Anuluj. Zaczęłam gwałcić przycisk Spróbuj ponownie, mając nadzieję, że problem zniknie. Otóż nie. Już myślałam, że wszystko się zainstaluje, bo pasek instalacji doszedł do prawie samego końca, jednak ostatnie pół milimetra instalacji paska instalowało się z dobre 2,5godziny! W sumie cała gra instalowała się jakieś 4! Znowu zaczęłam szukać pomocy w internecie. Dokopałam się do sugestii, że błąd CRC wynika z uszkodzenia płyty. Jakim cudem do cholery skoro to nowa płyta??!! Ktoś też gdzieś pisał, że napęd trzeba wyczyścić i płytę dokładnie papierem zakropionym dezodorantem. Wyczyściłam. Picuś glancuś jak się patrzy niestety nie miałam już siły wczorajszego wieczora z tym walczyć, więc poszłam spać. Dziś odpalam kompa, ponownie czyszczę tą zasraną płytę i napęd DVD, a tu klops. Ten sam problem, co wczoraj na samym początku. Komputer kompletnie nie reaguje na fakt, że jakikolwiek krążek został wrzucony w napęd. W tym momencie doprowadziłam się do szewskiej pasji. Zrezygnowana wchodzę na Origina. W zakładce Moje Gry widnieje obrazek okładki podstawy The Sims 3. Najeżdżając na niego wyskoczyła mi opcja pobierz (zaznaczę, że nie było płyty w napędzie, bo jak już wcześniej wspomniałam - komputer ponownie jej nie odczytuje). Stwierdziłam, że, a co mi tam - kliknę. Kliknęłam nie bardzo zdając sobie sprawę z tego, co robię, dlaczego to się pobiera, czy tak można i w ogóle WHAT THE ****. Leci już 42%. Teraz moje pytanie brzmi - czy istnieje możliwość, że jakimś cudem obraz z mojej oryginalnej płyty wgrał się w Origin i będę mogła teraz zainstalować/pobrać tą grę przez Origin nie wrzucając przy tym płyty w napęd?

Może mi ktoś pomóc, bo już zeshizowałam! :boisie:

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na jakąś pomoc za którą będę dozgonnie wdzięczna!

Hebe
04.01.2015, 17:14
Teraz moje pytanie brzmi - czy istnieje możliwość, że jakimś cudem obraz z mojej oryginalnej płyty wgrał się w Origin i będę mogła teraz zainstalować/pobrać tą grę przez Origin nie wrzucając przy tym płyty w napęd?


Dokładnie tak, przez Orgin można zainstalować grę, jeśli kod tej gry jest tam zarejestrowany, więc nie potrzebujesz płyty ani do instalacji, ani do odpalenia gry :)

PS A jaki masz system operacyjny? 32- czy 64-bitowy?

Aperlaxive
01.02.2015, 12:05
Dobrze. Oficjalnie się poddałam.
Bardzo proszę o pomoc.

Otóż mam ten sam komputer od ładnych 5 lat. I mam simsy 3 od jeszcze ładniejszych 3 lat.
Na początku grało mi się nimi super. Jednak po jakimś czasie komputerowi zaczęło odbijać i trzeba było wgrywać od nowa system. Ok, wszystko już naprawione, komputer dobrze chodzi. Jednak w trzecią część gry przestałam grać, wróciłam do dwójki i średniowiecza.
Ale ostatnio zachciało mi się grać w trójkę.
Niestety okazało się, że przez swoją głupotę i nieostrożność trochę uszkodziłam dwie płytki z dodatkami. Oddałam je jednak do naprawy i wszystko zapowiadało się okej.
Zainstalowałam grę (podstawa + wszystkie dodatki do zwierzaków włącznie) i postanowiłam zacząć grę

http://i61.************/20zxw86.jpg

Zdziwiło mnie to i trochę przestraszyło.
Ale dobrze. Zrobiłam to co mi kazano.

Gra "zaczęła się", pokazał się ciemny ekran i wywaliło mnie do pulpitu.
A na mnie czekał następujący komunikat:

http://i57.************/rrtuz9.jpg

Świetnie.
I teraz moje pytanie, co z tym fantem zrobić?
Komputer na 100% spełnia wymagania.
Jeśli podobny problem się pojawił to bardzo przepraszam, ja nic nie znalazłam :(

Hebe
01.02.2015, 12:15
Może spróbuj zainstalować te dodatki z Orgin, wtedy wyeliminujesz problem uszkodzonych płyt ;)

Aperlaxive
01.02.2015, 12:17
Znaczy, niezbyt ogarniam jak to działa ;)
Poza tym płyty są już naprawione i działają normalnie. Jedyny problem jest z tym, że gra nie chce się uruchomić :(

Hebe
01.02.2015, 12:35
Mam nadzieję, że ogarniasz angielski: [poradnik (https://www.youtube.com/watch?v=U8mufVDfKAc)]
;)

Aperlaxive
03.02.2015, 15:27
Sposób nie zadziałał.
Ale naprowadził mnie.
Otóż postanowiłam przeinstalować wszystko z dysku D na dysk C. Pomogło :D
Dziękuję Hebe :*

Lola92
04.02.2015, 13:56
Problem mam taki, że popsuł mi się napęd w komputerze. Zachciało mi się dzisiaj pograć w The Sims Średniowiecze, ale nie mogę zainstalować gry, bo napęd nie działa. Czy jest jakaś inna możliwość by uruchomić grę? Konto na Origin mam dopiero teraz, gdy kupowałam The Sims 4 a wcześniej kupowałam gry w pudełku i nie było potrzebne to konto więc nie mam tej gry zarejestrowanej. Czy da się to zrobić jakoś inaczej? Gdy wpisuje kod na Origin to każą mi iść na stronę the sims. Nic z tego nie czaje. Zarejestrowałam tam grę, ale nadal nic..

effiedreams
08.08.2015, 13:07
Witam, nie wiem czy mogę tutaj wkleić mój problem ale: cytuję

Witam! czy mogę prosić o pomoc w sprawie The Sims 3? Emotikon smile opowiem Wam jaki mam problem, otóż zainstalowałam sobie the sims 3 oraz kilka dodatków przez Origin, chciałam zagrać i gfy klikam start gry zamaist normalnie się włączać to wyskakuje mi taki prostokąt z logiem EA gdzie pisze ,,Podaj swój kod rejestracyjny'' a pod spodem ''Podaj swój kod rejestracyjny który możesz znalexć w emailu z potwierdzeniem zakupu, w pudełku z grą lub na karcie gry.'' no dobrze, więc wpisuje ten kod rejestracyjny co mam na pudełku na instrukcji, wpisałam po czym klikam gotowe, okienko znika po czym znowu się pojawia, że kod jest nieprawidłowy, no dobrze, ale ja mam ten kod, z mojej orginalnej podstawy do the sims 3, więc czemu jest nieprawidłowy? Kochani, czy wiecie coś o tym? może trzeba jakiś inny kod? albo z jakiegoś dodatku? proszę o pomoc

Hebe
08.08.2015, 17:17
A próbowałaś wpisywać kod z najnowszego dodatku, który posiadasz?

effiedreams
10.08.2015, 20:22
Hebe a właśnie nie, tylko mam problem, bo teraz Origin dało aktualziację i dodatki do The sims 3 przenieśli do szczegółów właśnie i nawet nie ma jak zobaczyć kodów do dodatków tylko do The sims 3 :/ nie wiem jak wejść aby kody zobaczyć :/