PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z niebieskimi polami zamiast parcel !


beata18ns
30.11.2009, 14:58
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30
http://w4.wrzuta.pl/obraz/5cTqe9JG9kE/screenshot-31


taki mnie dotknoł problem, prawdopodobnie jest to przez aktualizacje ostatnia, ale moze ktos zna rozwiazanie tego problemu? bardzo bym byla wdzieczna dlatego ze na chwile obecna nie moge grac. no bo jak ? heh

nie chce odinstalowywac i instalowac na nowo simsow3 bo szkoda mi dodatkow. dodam że nie mam jeszcze dodatku wymarzone podroze.

pomocy

aluminium.
30.11.2009, 15:32
A masz jakieś dodatki z internetu.?
Często one powodują takie błędy.

beata18ns
30.11.2009, 15:39
mam ale w momencie kiedy powstal ten błąd nie pobierałam nic nowego. ;/

Wielebny
30.11.2009, 18:05
Hmm miałem taki błąd ale tylko wtedy jeśli w otoczeniu mieszkalnym np. w sunset valley miałem aktywną rodzinę i przeszedłem do edycji innego miasta np. egiptu lub francji ale skoro ty nie masz dodatku wymarzone podróże to nie wiem co jeszcze może powodować ten błąd .
Jedynie co mi przychodzi do głowy to spróbuj na chwile przenieś cały folder Mods do innego folderu i sprawdź czy nadal masz ten błąd .

>>>FiShIp<<<
30.11.2009, 18:16
Niestety ale takie błędy powoduje najnowsza aktualizacja bodajże ta 1.7.9
Bo simsy mają problem po tej aktualizacji z odczytywaniem zapisanej gry no i oczywiście dochodzą do tego dodatki z neta...

beata18ns
30.11.2009, 18:24
tak tez mysle ze to przez tą akutalizacje 1.7.9 ale co teraz mam zrobic? wczesniej te dodatki dzialaly i wszysko bylo ok wiec to pewnie akutalizacja. ale mgoe sie jej jakos pozbyc? czy musze miec wymarzone podroze zeby sie pozbyc tego problemu? eh..

sprawdziłam po usunięciu zawartości mods jest to samo. czyli pewnie akutalizacja 1.7.9... co teraz kurcze

>>>FiShIp<<<
01.12.2009, 14:26
Instalacja WP nic nie da bo przy dodatkach z neta WP się tak zawiesza że się nieda grać w ogóle także trzeba chyba czekać aż się pojawi jakaś nowa łatka która skoryguje te błędy...

zolwik1397
04.12.2009, 00:35
Mam dokladnie to samo... tzn mialam bo dzis wykasowalam gre bo mi dodatki ze store nie chcialy sie wgrac...
Jak nie chcesz wykasowywac gry to za kazdym razem jak robia ci sie te niebieskie kwadraty zamiast parcel to spakuj swoja rodzine wraz z domem do schowka i zmien otoczenie. Pracy nie stracisz ale znajomych tak. Ja tak robilam przez pewien czas ale ile mozna. To na krotka mete. I tez sciagalam dodatki z internetu typu package. Nieszczesna ta wersja. ;)

nmin
04.12.2009, 10:19
Ja bym mimo wszystko zainstalowała grę ponownie. Dodatków nie musisz przecież stracić, będziesz musiała instalować je jeszcze raz, ale chyba lepsze to, niż nie móc grać wcale?


Instalacja WP nic nie da bo przy dodatkach z neta WP się tak zawiesza że się nieda grać w ogóleMów za siebie :) Ja też mam dodatki z Internetu, niecałe 700MB, ale zawsze, i nie zauważyłam, żeby cokolwiek mi się wieszało. Gra trochę dłużej się wczytuje, poza tym śmiga.

zolwik1397
04.12.2009, 16:52
O nie nie... niestety. Zainstalowalam ponownie gre i nadal co jakis czas znow te niebieskie pola mi sie ukazywaly. Za trzecim razem jak zainstalowalam to nie wgrywalam juz dodatkow typu package i bylo dobrze. :) Te dodatki z neta cos nie tak z nimi razem z ta wersja to zloo.

asiak155
11.12.2009, 20:32
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak uratować domek wraz z rodzinką mieszkającą w nim? Zrobiły mi sie dziury w ziemi, a za każdym razem gdy chce edytować miasto zostaje mi tylko rodzina Zadek. Mam wszystkie aktualizacje, troche dodatków z internetu i brak WP. Wszystko działało dobrze do dziś. Jest jakieś inne wyjście niż ponowna instalacja simsów?

epletre
12.12.2009, 13:33
Witam wszystkich na forum :-)
Odnośnie znikających parceli, z którymi też mam problem, to może jest rozwiązanie. Delphy z MTS stworzyła mały program, który prawdopodobnie usuwa problem. http://www.modthesims.info/showthread.php?t=381540 Sprawdźcie to

asiak155
12.12.2009, 15:03
Zbudowałam w nowym mieście ten sam dom w tym samym miejscu i to samo. Dopiero zbudowanie domku w innym miejscu nie psuje gry. Tak wiec chyba to wina parceli, na której budowałam.

αγάπη
27.12.2009, 13:21
Dobra to co w końcu mam zrobić, bo mam z tym problem ? Przeczytałem wszystko a nic nie kumam.

asiak155
27.12.2009, 14:04
Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie nowego miasta i granie od początku. Bynajmniej ja musiałam tak zrobić. A pojawiają się niebieskie pola za każdym uruchomieniem gry, czy np. jak włączysz jakąś parcele i pograsz na niej a za ponownym uruchomieniem pojawiają się niebieskie pola? U mnie pojawiały się ona tylko po tym jak chciałam budować na parceli Landagraba (jakoś tak). Za każdym razem gdy wychodziłam z gry po ponownym uruchomieniu traciłam wszytsko.

αγάπη
27.12.2009, 16:43
Pogram chwilę po czym robią się niebieskie.

asiak155
27.12.2009, 17:40
U mnie niestety inaczej to wyglądało. Winna była konkretne parcela. Może wina ściągnięcia dodatków ze spore? U mnie one się nie pojawiają a mimo to spowalniają gre :). Wydaje mi się, że te pola mogą być spowodowane np. słabymi ramami, albo tym, że rosną (nie wiem czy ma jakąś nazwe to:D). Ja bym spróbowała grać w różnych parcelach i sprawdzić czy na każdej tak się dzieje, ale zainstalować od nowa gre bez dodatków ani aktualizacji i zobaczyć co wtedy.

αγάπη
27.12.2009, 19:52
Na pewno to nie wina ramu. Ani niczego takiego. Ale spróbuje zrobić to co wyżej mi napisałaś.