PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widać miejscowych simów.


Björk
05.12.2009, 20:15
No i doczekałam się pierwszego problemu, z którym nie mogę sobie poradzić. Może ktoś miał podobnie i znalazł jakieś rozwiązanie?

Simowie z mojego miasta zniknęli. Widać tylko chmurki nad ich głowami. Nie ma żadnych interakcji. Simowie z mojego domu też zniknęli na chwilkę (razem z panelem sterowania - nie było nawet możliwości wejścia w tryb kupowania/budowania za pomocą klawiszy F2 itd.). Ale po ponownym uruchomieniu gry się pojawili (no może poza ojcem rodziny).
Co najdziwniejsze: gra w tym czasie toczyła się dalej,a nawet się zapisała :D

Posty w stylu: reinstalka gry, uaktualnienie i wykasowanie obiektów pobranych możecie sobie darować.

Inne uwagi przyjmę z chęcią ;)

Violet
05.12.2009, 20:42
moze grać innym savem?

Björk
05.12.2009, 20:54
Świetny pomysł :)
Ale to spowoduje utracenie rodzinki.
Aha a zmiana aktywnej rodzinki też nie działa.
Miasto duchów mi się zrobiło :D

EDIT: A dokładniej takie cuś:

http://www.forum.thesims.pl/picture.php?albumid=399&pictureid=2766

Violet
05.12.2009, 21:10
to wygląda jakby byli w ziemi.Ja niewiem ale sproboj na innym savie

Vanitas
05.12.2009, 21:17
Ale to spowoduje utracenie rodzinki.

Zależy od tego którego save'a przywrócisz

Björk
06.12.2009, 08:05
to wygląda jakby byli w ziemi.Ja niewiem ale sproboj na innym savie

Dobra uwaga :)

Sorka, dla moda, który ją usunął, że ją przywracam.
Ale myślałam, że może jak przełączę na widok piwnicy, to może zobaczę simów. Nic z tego niestety, ale w sumie, to mi się każda już chyba "głupia" wydawałoby się myśl przyda :(

Starlight
06.12.2009, 13:57
Bjork podaj parmetry kompa (też procesor i karta graficzna) miałem podobny problem... Może sie to wydać głupie ale podaj te parametry może u Ciebie będzie to samo co u mnie.

Björk
06.12.2009, 20:55
Procek 2,0 coś tam
Ram - 4 GB
No i karta graf. Intel. - teoretycznie obsługiwana.

Starlight
06.12.2009, 21:00
mmmm jednak nie to ... Winą tutaj jest karta graf . Wg. mnie
na jakich detalach grasz? to też jest dość ważne

Björk
07.12.2009, 07:03
Na wysokich. Ale było widać. Potem wszyscy znikli. Zmieniłam. I nie widać. W końcu, by zachować rodzinkę wsadziłam dom do biblioteki i gram nim w innym mieście. Ale ojca nadal mam "niewidocznego".

Starlight
07.12.2009, 16:28
Hmmm... no to zmień na średnie... może będzie widać wtedy.
Wg. mnie to karta graficzna.

www.canyourunit.com - zobacz co nie pasi ;)

lizzielovesit
13.12.2009, 13:43
Ostatnio życie mojej simki troszkę za szybko mijało, więc ustawiłam brak starzenia czy coś, i wydaje mi się, że natknęłam się na coś takiego jak opcja włączenia/wyłączenia sąsiadów ;) bądź mam pomieszane w głowie i jestem głupia i tak wcale nie jest... ale to już musisz sprawdzić...
Mam jedno pytanie - od kiedy Ci się tak robi? Od początku,czyli pierwszej gry w TS3, czy tak poprostu, nagle?

Starlight
13.12.2009, 14:59
z tego Co wiem Bjork rozwiązała problem.

Mamełe
21.12.2009, 13:39
Bjork jak rozwiązałaś ten problem? U mnie własnie sie pojawił. Opcja wrzucenia w inne miasto odpada :/

Björk
21.12.2009, 15:36
Spakowałam dom do skrzyni rodzin i przeniosłam go do innego miasta.
Co prawda jeden sim pozostał niewidoczny i potracili wszyscy relacje (oprócz rodziny, ale i tak uratowałam moją kochaną rodzinkę :)

Ale proponuję wywalić folder Electronic Arts z Moje Dokumenty, uruchomić grę, niech se stworzy nowy i potem podmienić...
Bo reinstalka gry nie pomagała (nawet z czyszczeniem rejestru). Problem musiał być gdzieś w save :(

Mamełe
21.12.2009, 16:18
Znowu pojechałam do Chin i tam dobrze wyświetla wszystkich simów. No co za cholera. Zobaczę jak będzie po powrocie :(

Starlight
21.12.2009, 18:02
Ja tak miałem , po zainstalowaniu tej "Łatki".
Ona mi gre zrypała . . .

Mamełe
23.12.2009, 10:35
Skopiowanie domu i przeniesienie do nowego miasta nie pomogło. Dalej nie widać żadnego sima poza moim. Tylko "dymki" wychodzace z ziemi.

zjavv
27.02.2014, 18:25
To nie ma nic wspólnego z kartą graficzną. Ja posiadam dedykowaną kartę nVidia GeForce i mam to samo. Jeżeli to sim kierowany przez gracza to żaden problem, wystarczy podejść do szafy z ubraniami i wybrać 'zaplanuj strój'. Następnie powybierać swoje ciuchy (najlepiej wybrać inne niż te które są aktualnie) i zaakceptować.

Jeżeli problem dotyczy simów, nad którymi nie mamy kontroli to niestety pomóc może jedynie:
1. Wybór innej aktywnej rodziny w mieście na tą, której członek ma czapkę niewidkę i postąpić tak samo jak opisałem wyżej;
2. Przeprowadzić się do innego miasta, a następnie powrót do poprzedniego (UWAGA: utracimy aktualne znajomości). Z faktu, iż koszt przeprowadzki do innego miasta to koszt 20000 simoleonów, po powrocie do miasta można wpisać kod na kasiorę ;)

Niestety na ten drugi przypadek (czyli niewidzialność sima, którym nie sterujemy) nie ma prostej rady :( Sam miałem ten drugi przypadek, akurat niewidzialna stała się niezła laska, z którą chciałem skumać mojego sima ale po prostu już sobie odpuściłem ;P

EDIT: Mamy 2014 rok a problem jak był przed 7 laty tak jest i teraz. Jak widać, żeby mieć spokój z magicznym znikaniem simów, należy kupić The Sims 4 :D