PDA

Zobacz pełną wersję : Gra nie chce się włączyć.


Noemi
06.12.2009, 12:09
A więc od początku.
Niedawno zakupiłam orginalną grę The Sims 3 WP. Zainstalowałam ją. Podczas instalacji nie było problemów. Gdy włączyłam grę też było OK,a le do czasu. Gra włączyć - się włączyła. Przeleciał filmik początkowy, a po nim pokazał się obraz ładowania się gry i ... nic. Nie leciała muzyka, nic się nie ładowało, a zamiast myszki było takie koło. Czekam i czekam i nic. Musiałam zresetować komputer. Odinstalowałam WP, ale to nic nie pomogło ;( tak samo jak umieszczenie folderu Mos na pulpicie i odinstalowanie podstawowych simsów 3.

Pomocy ! ;O

Fizzly
08.12.2009, 02:37
Dziwne. Sprawdź najlepiej, czy u kogoś (koleżanka?) można zainstalować grę i grać bez problemu. Jeśli tak, pomyślimy. Jeśli nie - idź zrealizować gwarancję. ;)

Keramzyt
10.12.2009, 15:35
Nie, to nie problem z płytą, też tak mam... Załamka... Spróbuję jeszcze wywalić dodatki z MTS i spróbuję... Ale to nie wina płyty, bo jak widać też to mam :(

OK, EDIT:
Mam sposób:
1. Wejdź w folder X:Folder/The Sims 3
2. Przekopiuj folder Mods
3. Wsadź go z The Sims 3 do Wymarzone Podróże
4. Skacz z radości, bo gra powinna chodzić ;)

Noemi
13.12.2009, 11:37
No i dupa. nic.
Zrobiłam jak mówiłaś, a to nic nie dało.
A może wywalić dodatki?
Chociaż już kurczę moim zdaniem mogę się pożegnać z płytą na zawsze ;/

nmin
13.12.2009, 12:11
Wywal dodatki, odinstaluj WP i zainstaluj ponownie. Ja miałam to samo, kiedy wrzuciłam do Mods mod, który podobno miał być do WP - bez WP chodził idealnie, z WP gra się wcale nie włączała. Widocznie któryś dodatek albo mod nie chce działać z WP, więc spróbuj bez folderu Mods i sprawdź, czy wtedy będzie działać.

Piszesz, że odinstalowywałaś podstawę, ale wyrzuciłaś wcześniej dodatki?

Noemi
13.12.2009, 12:27
KOCHAM WAS!!!
Jak można poznać, udało się włączyłam i wszystko jest OK.
Dziękuję wam ;*!