PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd aktualizacji Osiedlowego Życia [ORYGINAŁ!]


speakn3t
07.12.2009, 22:00
Witam.

Mam problem podczas aktualizacji Osiedlowego Życia, mianowicie po instalacji RiO zaczyna się aktualizacja i gdy dochodzi do aktualizacji OŻ to wyskakuje taki głupi błąd z takim komunikatem:
"Wystąpił błąd podczas aktualizacji. Może być konieczne odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry The Sims 2 Osiedlowe Życie. Pamiętaj, by najpierw wykonać kopię zapasową zapisanych gier."
Żaden sposób na ten szajs nie działa, nawet pobierałem patcha z thesims2.ea.com ale to samo, reinstalacje robiłem (i to z koło 3 razy) i pupa. :| Nie wiem czego to wina ale kiedyś (rok temu jak kupiłem OŻ a później RiO) to wszystko działało, teraz nie ma bata, nawet u kolegi instalowałem i to samo.

EDIT: Jezu, czy na tym forum nikogo nie ma? Czy tylko w głupich sprawach odpowiadacie?

BBL
09.12.2009, 20:17
Płytka pewnie jest uszkodzona.

speakn3t
10.12.2009, 18:37
Nie wiem, może pobiorę (mogę tak zrobić bo mam oryginał) OŻ i RiO i sprawdzę ten szajs ale jak dalej ten sam problem to chyba zadzwonię do obsługi klienta w EA.

Snickers
11.12.2009, 16:12
1. Jest przycisk ,pomiń' przynajmniej u mnie ;)
2. Płyta jest porysowana , poplamiona lub odciski są? Jeśli są to przeczyść szmatką delikatnie.
3. Próbowałeś odpalić bez aktualizacji ?
4. Spróbuj zainstalować OŻ bez RiO bo może te 2 dodatki nie są kompatybilne? (Np 1 pirat 2 originał| lub | 1. ver 1.x 2. 2.x) Bo jeśli nie są kompatybilne to coś może nie działać ;p

Karolka1231
12.12.2009, 11:48
Nie instaluj tam gdzie zainstalowałeś podstawę i wcześniejsze dodatki np.: jak zainstalowałeś na Dysku C to zainstaluj na Dysku D i w innym katalogu. I najlepiej zrób nowy folder np.: The Sims 2 Osiedlowe Życie. Ja miałam taki sam problem ze Zwierzakami ale i tak nie wiem czy pomogę. Ale nie wystarczyło by poszukać informacji w ulotce?