PDA

Zobacz pełną wersję : Domy zamieniły się w niebieskie kwadraty ;//-co się stało ??


blue14
08.12.2009, 17:52
Cześć wszystkim mam problem(jak zawsze zresztą ;(;/) a mianowicie:mam sims3 WP mam je od 6 grudnia czyli od 3 dni i gram sobie normalnie i dzisiaj wchodzę do gry i jest mój dom normalnie a reszta domów i miasto to niebieskie kwadraty ;//o co chodzi??? ma ktoś taki problem ???Proszę o pomoc !!Błagam!!!

Mam takie aktualizacje :1.2,1.3,1.4,1.5,1.7,2.0,2.2

Levkoni
08.12.2009, 20:32
Z tego co wiem jest to błąd spowodowany modami, hackami. Spróbuj je usunąć i powinno być dobrze.

blue14
08.12.2009, 21:10
Tylko , że ja chyba nie mam haków bo sama nie dodawałam .Chyba , że weszły jak dodałam jakieś simki z giełdy wymiany .I jeszcze jedno mam dwa miasta i tylko w jednym się tak dzieje a w drugim jest normalnie wszystkie domy są .To już nie wiem o co chodzi ??

Levkoni
08.12.2009, 21:31
Tylko , że ja chyba nie mam haków bo sama nie dodawałam .Chyba , że weszły jak dodałam jakieś simki z giełdy wymiany .I jeszcze jedno mam dwa miasta i tylko w jednym się tak dzieje a w drugim jest normalnie wszystkie domy są .To już nie wiem o co chodzi ??

Zależy czy z tymi simkami były jakieś ubrania lub fryzury spoza store. Najlepiej zrób tak jak mówię, wywal wszystko i zobacz. Napisałaś, że to po kilku dniach gry dopiero Ci się zrobiło, więc może nie grasz w drugim mieście, dla tego tam jest JESZCZE normalnie. Spróbuj tak jak Ci mówię, zobacz czy podziała, nie ma co się upierać bo nikt Ci tego nie naprawi, jeśli to nie wina żadnych dodatków to tym gorzej dla Ciebie, bo to może oznaczać błąd gry, albo za słabą kartę graficzną, chociaż skoro nie miałaś tego w podstawce, to problem z kartą raczej odpada.

blue14
08.12.2009, 21:54
Ale tam gdzie nie grałam od zainstalowania sims 3 wymarzone podróże nie ma domów tylko są niebieskie kwadraty a tam gdzie gram aktualnym miastem jest właśnie normalnie i te simki z giełdy wymiany mają ciuchy i fryzury mają z neta

Levkoni
08.12.2009, 21:59
To nic, mówię Ci nie upieraj się, jeśli szkoda Ci usuwać dodatki stwórz folder na pulpicie, skopiuj tam dodatki jakie masz zainstalowane, oprócz store bo one raczej błędów nie tworzą. Potem usuń dodatki z gry i zobacz, nic Cię to nie kosztuje jeśli pomoże to dobrze, jeśli nie to będziesz musiała tak czy siak zrobić pewnie reinstal gry, ewentualnie graj w tym mieście, gdzie tego nie ma.

blue14
08.12.2009, 22:05
Tylko , że nie za bardzo mogę je skopiować bo one są w obiektach zmodyfikowanych w the sims3.Luncher tylko mogę skopiować packages ale to są fryzury i ubrania a to jest nie problem najgorsze są własnie meble bo to one są właśnie w obiektach zmodyfikowanych

Fizzly
08.12.2009, 22:11
Koleżanka miała w innym temacie podobny problem. Napisała, że nowa rodzina (nowa gra) rozwiązała problem. Spróbuj zacząć od nowa inną rodzinką.

blue14
08.12.2009, 22:20
Będę musiała zrobić im nowe miasto chyba ;]

Levkoni
08.12.2009, 23:03
No róbcie jak chcecie, tylko skoro raz taki problem się pojawił, to może pojawić się znowu :)

sephora
09.12.2009, 12:46
Mialam to samo, zaczelam grac kims innym od samego poczatku w miescie.

Alicja1957
21.12.2009, 23:39
U mnie niebieskie parcele pojawiają się w nieoczekiwanym momencie i jak grom z nieba. Gram sobie, jadę do Egiptu, wracam, a tu mój Sim już nie ma domu tylko niebieski kwadrat. Najdziwniejsze jest to, że częśc budynków publicznych jest widoczna, i niektóre rodziny. Kilka razy odinstalowywałam grę, potem przenosiłam pracowicie dodatki po jednym, aby sprawdzić, który jest winien całemu zamieszaniu... I nic. Nie cieszy mnie już gra, bo wiem, że padnięcie aktualnie granej okolicy to tylko kwestia czasu. Już tyle razy zaczynałam od nowa. Moje Simy miały piękne domy, bogate interakcje z innymi, niektórzy mieli bogate kolekcje wszystkiego, co dało się zebrać, inni stali się wytrawnymi ogrodnikami... Zbudowałam piękny dom w marokańskim stylu dla mojego Sima kolekcjonera i podróżnika... Jego żona wypełniła aspirację życiową znanego pisarza ... I co? I d...a! Wszystko mi przepadło w kilkanaście minut jednego popołudnia! Nie dało reaktywować rodziny, bo występowały bugi po wgraniu sejwa.
Radzę sobie teraz następująco - gdy już stworzę Sima i wprowadzę go do domu - edytuję miasto i zapisuję Sima z domem w skrzyni rodzin. Jeśli Sim kogoś pozna i ma z nim ciekawe relacje - też go zapisuję do skrzyni wraz z domem. Relacje co prawda przepadają, ale Sim przynajmniej pozostaje. I gram do momentu padnięcia gry. Gdy gra pada - wychodzę do menu głównego i zaczynam nową grę. Wprowadzam swoje Simy do miasta i zaczynam od nowa. Ale jak napisałam - gra przestała mnie cieszyć. Teraz doszedł inny problem - po wgraniu kolejnej łatki wydanej przez EA - znikła mi częśc przedmiotów kupionych w store! I na dodatek nie mogę pobrać ich ponownie i zainstalowaćw grze, bo launcher staje się nieaktywny! Na forum społecznościowym Anie_1981 opisała, jak obejść launchera, ale gra wtedy bardzo spowalnia, bo wszystkie - skądinąd legalne przecież dodatki trzeba umieścić tak, jak pliki packages. A wiadomo, że packages spowalniają grę. A moja już i bez tego przycinała się. Wydałam na te dodatki ze store kupę kasy (kupiłam dziewięć kart doładowujących!) Niech to wszystko szlag! I nawet nie ma komu się poskarżyć!

Mamełe
22.12.2009, 09:29
I nawet nie ma komu się poskarżyć!

To chyba mnie wkurza najbardziej, bo lamy z pomocy technicznej EA (przynajmniej polskiej) tak naprawde to g. wiedzą o grze, daja rady z d. wziete, nie przynosza one skutku tylko traci sie czas :/

EJ70
08.01.2010, 14:37
Miałam podobny problem. W panoramie miasta mój dom zamieniał się w niebieską plamę albo całkiem znikał, dopiero po zbliżeniu wszystko wracało do normy. U mnie przyczyną był tajemniczy gnom, kiedy go umieszczałam np. w ogródku i zaczynał sam się przemieszczać, parcela znikała. Usunęłam gnoma i na razie gra działa normalnie.

laala33
21.04.2010, 20:01
Kurcze mam to samo. Jak grom z nieba. Simka była w Chinach. Wszystko było super. Następnego dnia odpalam grę i niebieskie placki. Jestem zła!!!