PDA

Zobacz pełną wersję : Straszne zamulanie gry podczas kupowania mebli i zmiany stylu.


Chryzantem Złocisty
10.12.2009, 16:52
Witaaam.
Mam problem z TS3.Nie mam jakiegoś pro elo kompa,ale da się grać.
Miałam już wcześniej trójkę,ale usunęłam ją.Dopiero niedawno zaczęłam grać na nowo.
No i wszystko ładnie,pięknie,gra chodzi wspaniale,ale problem pojawia się gdy wchodzę do trybu kupowania.
Klikam na mebel i czekam,aż pojawi się jego opis i inne warianty kolorystyczne do wyboru (wiecie o co chodzi).I czekam.I czekam...
Gra się zmula na jakieś 5-10 minut,co jest trochę uciążliwe,gdybym chciała na przykład zbudować i wystroić dom.To samo jest przy zmianie stylu - gdy zmieniam na jakąkolwiek inną opcję,to się zmula.
Reszta gry działa tak jak wcześniej,czyli w porządku.
Ustawienia grafiki i gry są takie same.Komputera również - zmieniłam tylko kartę graficzną na teoretycznie lepszą od tej,którą miałam wcześniej.
Nie mam zainstalowanego żadnego patcha do gry,może to ma jakieś znaczenie?

Ilość ramu ta sama,miejsce na dysku C - 2 giga,na dysku z grą - 15 giga.

Ktoś ma może jakiś pomysł,co się mogło stać?

aluminium.
10.12.2009, 17:42
Ja również usunełam 3, ale jak miałam ją na kompie to zanim załadował mi sie dany mebel i jego warianty kolorystyczne to również czekałam lecz nie tyle co Ty. Max. 10 sek. U mnie na 90 % były to wymagania sprzętowe z tym, że Ty mówisz, że masz dobre. Może spróbuj zainstalować na inny dysk lub zainstaluj ponownie.

Chryzantem Złocisty
15.12.2009, 14:26
zainstalowałam ponownie,wgrałam patche,i dodatek WP.
niestety dalej zamula.Na innym dysku nie mam tyle miejsca,żeby zainstalować simsy.

ma ktoś jakikolwiek pomysł?odechciewa mi się grać przez to... ;/

Starlight
15.12.2009, 15:47
za słaby komp i za mało miejsca na dysku.

Chryzantem Złocisty
15.12.2009, 15:52
nie wydaje mi się.
"miejsce na dysku C - 2 giga,na dysku z grą - 15 giga" - to jest mało wdg.Ciebie?
za słaby komp?to dlaczego wcześniej gra chodziła bez problemu?w komputerze nic nie zmieniałam.

Chyba niedokładnie przeczytałeś/łaś mój post.

Mamełe
15.12.2009, 15:58
Mi zaczelo mulic jak pozapisywalam duzo wlasnych styli i nasciagalam mase patternow. Moze by poprobowac z pamiecia wirtualna?

Chryzantem Złocisty
16.12.2009, 11:37
zwiększyłam pamięć wirtualną,wywaliłam wszystkie obiekty ze STORE,opcje graficzne ustawiłam na niskie.i dalej to samo.

już nie wiem co mam robić,chyba przerzucę się na Diablo II... xD

Aya
16.12.2009, 14:11
U mnie na samej podstawce wszystko pięknie i płynnie dzialalo. Problemy zaczeły sie dopiero od wgrania dodatku WP:/ Gra strasznie przycina i zamula jak korzystam z pilkow package. Samo Sunset Valley czy Riverview wczytuje sie chyba z 15 minut, do tego zacina sie przy kupowaniu i dluuuugo sie gra zapisuje. Dlatego instaluje tylko i wylacznie sims3pack, gra wtedy działa bardzo płynnie. A szkoda bo jest tyle ciekawych obiektow w formacie package:/