PDA

Zobacz pełną wersję : Nowowybudowany. [BRAK ZDJĘĆ]


laisha
16.12.2009, 14:03
No tak, hmm...
Jest to mój pierwszy dom, więc nie zachwyca, ale myślę, że nie jest też aż taki straszny. Połączenie romantyzmu z nowoczesnością.
Od razu uprzedzam, ze pokój dziecięcy mi się kompletnie nie udał :(



No, to oceniajcie :)

Charionette
16.12.2009, 14:20
Hm... Nie podoba mi się bryła. Taka jakaś bez wyrazu. Wewnątrz podoba mi się to mieszanie stylów. A pokoik dla dziecka jest bardzo fajny :D
8/10

ddo bwayo
16.12.2009, 14:53
Nie podoba mi się podłoga w kuchni (salonie :p) i pokoju dziecka, reszta cud miód ^^

Vanitas
16.12.2009, 15:49
Bryła też Ci się kompletnie nie udała...
Ale wnętrza znakomite, takie nowoczesne i minimalistyczne... chwilami ;)
I ciekawi mnie jak wyjeżdżało by się samochodem z takiego garażu ;)
7,5/10

EvilScrooge
16.12.2009, 17:30
Trochę jest jak te domki od EA czyli ogólem Nie zachwyca lecz jest nawet dobrze zrobiony. Bryła nie jest taka nudna choć dach wygląda jak wygenerowany automatycznie. ściany bez najmniejszego śladu tekstury trochę mnie dręczą. Dom w stylu amerykańskiego bungallowa a to zawsze jakiś styl - to wkoncu twój pierwszy dom.

PS. zastanawiają mnie te dziury zamiast sąsiadów http://forum.thesims.pl/images/smilies/eek.gif

laisha
16.12.2009, 18:10
ściany bez najmniejszego śladu tekstury trochę mnie dręczą
Ale one są z teksturą, tylko szarą :)

zastanawiają mnie te dziury zamiast sąsiadów
Mnie też zastanawiają, wcześniej tak nie było; nie wiem co sie stało xD

epletre
16.12.2009, 22:46
Dom jest bardzo "poprawny" tzn nie ma w nim ani krzty szaleństwa, pazura czy czegokolwiek innego. Jak pisali inny wyżej wygląda "maxisowo". Nie podoba mi się elewacja, wygląda jak goła ściana z trybu budowania. W środku za to nie jest najgorzej. Bardzo czysto, schludnie, "poprawnie" i moim zdaniem nie ma tu nic z romantyzmu. Podłoga w pokoju maluszka jest do bani, pasuje bardziej na taras w Hiszpanii niż do pokoju dziecka. I ta umywaleczka wciśnięta pod okno w łazience...
Nie powinno się robić zdjęć w trybie budowania/kupowania, widać siatkę itp.

Ale całość oceniam pozytywnie :-)

Upadła Dusza
18.12.2009, 10:02
Bryła i ogród takie sobie. W środku jest nawet ładnie. Nie podoba mi się ta czerwień, podłoga w pokoju dziecka, duże okna w łazience. Pomieszczenia są troche puste, ale ogólnie nie jest źle ;)

dżin.
20.12.2009, 21:55
Podoba mi się, ale miejscami źle dobrane kolory, bądź za pusto. Na przyszłość popracuj właśnie nad tym i nie żałuj dekoracji ! 9

Łezka
22.12.2009, 14:25
Może najpierw powiem co mi się nie podoba:
1. Dach, jest jakiś taki wieloudziwnionowarstwowy :P (trzeba by inne wyjście architektoniczne znaleźć ;))
2. Umywalka w łazience niestety brzydko wygląda ze względu na to, że jest pod oknem.
3. Podłoga i fotel w pokoju dziecka wyglądają niefajnie. :(
Co mi się podoba:
1. Sypialnio-gabinet rodziców.
2. Kuchnio-jadalnio-salon.
Fajne kolorki.
Ocena: 7,5/10 pkt.

Matt
28.12.2009, 20:59
yyy. Domek nawet fajny jak na TS3 , ja mam tylko te simsy do grania bo w budowaniu to wolę TS2 . 8/10

jekyll
28.12.2009, 21:58
Bryła tragedia, ale moje są gorsze x]. W saloniku pusto, ale jest ładnie.

Björk
28.12.2009, 22:15
Bardzo fajnie pokombinowałaś z bryłą.
Ma ciekawy kształt.
W pokoju dziecka walnęłabym na podłogę jaką wykładzinę, bo kafelki są małoprzyjemne, a jak wiadomo dzieci głównie leżą na podłodze :D
Nie podoba mi się umywalka i wanna w łazience, ale to kwestia gustu. Po prostu mi się nie podoba ale nie wymagam byś to zmieniała ;) A nawet u Ciebie to pasuje :D
No i trochę za pusto w korytarzu, przez co się zrobił z niego taki tunel.

Avonlea
29.12.2009, 12:11
Jak na pierwszy raz nie jest źle...
ja na twoim miejscu poobracała bym trochę meble. by nie stoły tak zwyczajnie. Fajnie dobrane kolory, choć te czerwone krzesła mnie odrzucają.
również 7,5/10

Sherlock
18.02.2010, 14:57
Nawet fajny ;D
Dam 8,5/10.