PDA

Zobacz pełną wersję : Tom Jones - Sexbomb


Volturia
18.12.2009, 13:41
Jak mi się zdaję, to pierwszy teledysk, który mogę ( bezwstydnie ) wam ukazać. Jest on robiony na podstawie postaci FS Why me? i jest z pewnością bardziej atrakcyjny dla tych, którzy już nieco się zapoznali z owym bohaterem. Tylko proszę, nie krytykujcie mnie za mocno, chociaż nie wiem, czy to że jest moim pierwszym filmem mnie jakoś usprawiedliwia. (a właściwie drugim, no ale nie wiem czy poprzedni zaliczyć :P )

http://www.youtube.com/watch?v=zmbTky9GvF0

Lorette
18.12.2009, 20:33
fajnyfajny. klimat ma świetny - to przede wszystkim. z bohaterem się, co prawda nie zapoznałam, ale co racja to racja - on jest sexbomb, bo to chyba o niego chodzi w telefysku : D

Volturia
18.12.2009, 20:50
@up; Dzięki Lorcia ;D ( złowieszcze zdrobnienia Volty :P )
Tak, właśnie polegało na wyeksponowaniu naszego blond bonda ;)

Charionette
18.12.2009, 21:54
Tak jak już pisałam. Boskie i już :D

Björk
19.12.2009, 07:57
A ja widzieć. Czarna eM. pokazywać ja teledyska już.
Ja ważyć teledyska być ładna robić Ty Czarna Em.

Szczególnie mi się podobały te zalotne brwi faceta, i tak oglądając myślałam sobie ile w to wszystko pracy włożyłaś!!! Montaż, wychwycenie zachowania simów...
No po prostu kopara opada, jak sie widzi efekt :)

Milou
19.12.2009, 11:39
Nie no, super.
Wprawdzie nie jestem za bardzo rozeznana, jeśli chodzi o to FS, a już tym bardziej bohatera nie znam, mimo iż czasami zerkałam do tego tematu.
Tak czy siak, kawał dobrej roboty. Bardzo mi się podoba.
Pozdr. :)

Merve
19.12.2009, 12:49
Teledysk bardzo fajny. Zarówno jak Milou bohatera w ogóle nie znam, bo przyznam szczerze, że nie czytam fotostory.
Ogólnie podoba mi się. :)

Ellie
19.12.2009, 19:30
haha swietny!
boskie wykonanie, ujecia, montaz itd.
ian tez super ;p najlepsze jest to ujecie jak ta laska robi cos z samochodem a on stoi tak sexy oparty o sciane B)

Volturia
19.12.2009, 22:18
@up; Hehe, też uwielbiam ten moment ;D ta simka - nazywa się Volturia xd robiłyśmy w simach siebie z przyjaciółką ( no oczywiście stuprocentowo piękne i zgrabne) i tak oto uwzgędniłam ją jako znawcę samochodów ( samochód + kobieta = to co facet kocha najbardziej ;) )
Dzięki wielkie za opinie, podobają mi się ^^ . Może ktoś jeszcze?

Mizia
28.12.2009, 14:17
Voltus teledysk wymiata:) Ian to jest debeściak, a te jego ruchy brwiami - eh, cud, miód i orzeszki:) Najbardziej mi się podoba ten sam początek kiedy Ian jest w barze - normalnie takiego faceta można by schrupać na śniadanie:)

Volturia
28.12.2009, 19:20
Wielkie dzięki Mizia, o tak w barze i w złotych slipach podoba mi się najbardziej ^^

tallje
28.12.2009, 21:35
Heh, świetne, a co będe się rozpisywać :http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1169982&postcount=296
:D

ptasie mleczko
05.01.2010, 23:06
Nie no ten teledysk jest prześwietny. Oglądam go już chyba z 6 raz i leżę ze śmiechu. Ian zagrał swoją życiową rolę :D

Volturia
05.01.2010, 23:10
@up - dzięki Ptasiu za miły komentarz i powrót! ; ) Jego życiowa rola to Why me? z pewnością. Da z siebie jeszcze dużo więcej ^^

Dziękuję za wszystkie ( pozytywne, wow! ) komentarze :)