PDA

Zobacz pełną wersję : Reinstalka


Emallie
19.12.2009, 09:12
Mam problem . A mianowicie pytanie czy jak zrobie reinstalkę gry to jak mogę zachować pliki ze Store ?, gdyz po reinstalce nie da się ich znowu pobrac.I jescze jedno pytanie czy jak zrobie reinstalkę to będe miała "STWÓRZ ŚWIAT' i czy będzie działał??

epletre
19.12.2009, 11:20
Pliki ze Store można pobierać wielorazowo.
Ale gdybyś chciała zrobić to inaczej to w oknie startowym gry kliknij "pobrane" i zobaczysz wszystkie zainstalowane pliki sims3pack. Zaznacz jeden i kliknij "pokaż plik" i wtedy zobaczysz gdzie one wszystkie są zainstalowane. Powinno to być w "downloads". Skopiuj te wszystkie pliki do innego bezpiecznego folderu i później możesz je bez problemu wgrać z powrotem. Po zainstalowaniu gry na nowo, wchodzisz w ten folder, klikasz dwukrotnie na zieloną ikonkę sim3packa i on samoistnie się instaluje. Tak jakbyś pobierała to ze Store. Ja mam zawsze kopie zapasowe tych płatnych dodatków i Riverview nawet.
Ufff, mam nadzieję, że pomogłam :-)

Ilona
19.12.2009, 16:40
prosciej-przenies caly katalog z moich dokumentow na pulpit oraz katalog Mods,zainstaluj gre od nowa i podmien pliki w moich dokumentach,nie musisz dodatkow instalowac od nowa

Emallie
19.12.2009, 17:36
Dzięki wielkie:) A ktoś wie czy stwórz świat będzie działał??

Gio
19.12.2009, 18:27
jak ponownie zainstalujesz TS to działać będą :)