PDA

Zobacz pełną wersję : Evanescence - Sweet Sacrifice **full Version**


Becia
21.12.2009, 17:29
Jeahh, wreszcie skończyłam.. Powiem na początek, że teledysk jest nie typowy ponieważ znajdują się w nim 2 różne utwory ofc. Evanescence. ^^' Mam nadzieję że takowa kombinacja udała mi się. ^^'

http://www.youtube.com/watch?v=g6f8TIlRUM4&feature=player_embedded

; )

Merve
21.12.2009, 21:38
Bardzo fajnie ci to wyszło. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
W jakim programie to montowałaś?

Charionette
21.12.2009, 23:07
Boskie :)
Bardzo fajny mixik :D

Dastina
21.12.2009, 23:09
Fajne,fajnie.Udało Ci się ! :)

Volturia
22.12.2009, 08:38
Ze strony technicznej jest jak najbardziej OK. Tylko szczerze mówiąc mam wrażenie, że prawie nic się tam nie dzieje. Zapamiętałam trzy rzeczy; całowanie, samochód i kłótnia - z czego kłótnia wyszła ci najlepiej - był to jak mi się wydaję najżywszy moment i on mnie zainteresował. Podoba mi się ogółem ciemność która tam panuje, jednak momentami myślałam ( może słusznie ) że są dwie pary, a przynajmniej dwie kobiety ( to przez wzgląd na ich włosy). Ale ogólnie oceniam pozytywnie, bo ładnie zmontowany i muzyka jest całkiem w porządku 7/10 :) Pozdrawiam VOLT

blakistoni
22.12.2009, 10:16
Fajnie ^^
Nie mam zastrzezen + wybralas jeden z moich ulubionych zespolow <3

Milou
22.12.2009, 10:47
Super, bardzo dobra robota ;)
Fajny klimat, świetne ruchy kamerą.
Podpisuję się pod blakistoni, również jeden z moich ulubionych zespołów.
Pozdr.

Lorette
22.12.2009, 18:54
Podoba mi się, ale strasznie przeszkadzały mi te ciągłe "migawki", jak zmieniała się scena to ekran się ściemniał, a potem rozjaśniał po chwili, zbyt często było to użyte. Po za tym, bardzo fajny klimat, tak jak ktoś wyżej wspomniał. Ogólnie teledysk na +

Sherlock
22.12.2009, 20:21
Po raz kolejny nasza droga Beatrix pokazała na co ją stać^^ 10

Becia
23.12.2009, 13:17
Łaa, ile komentów. *-*
Dziękuję Wam.

Naroa - Sony Vegas 8.0 Pro. ; o

"Podoba mi się, ale strasznie przeszkadzały mi te ciągłe "migawki" "
Ja uwielbiam flesz. *-*

misterio
23.12.2009, 21:27
Rzeczywiscie, robota profesionalna. Tylko nie podobalo m isie to, ze bylo tak strasznie ciemno, ze prawie nic nie widac. Tylko jak te migawki byly, to bylo wyrazniej. :) Plynne ruchy kamera, ciekawe ujecia. Tylko jak dla mnie, to bardziej wygladalo jak videostory, niz teledysk, bo malo sie dzialo, i wygladalo to tak, jakby opowiadanie z zycia sima. Nie wiem, czy zrozumiesz o co mi chodzi. :)
No i to na tyle. :)