PDA

Zobacz pełną wersję : Dom państwa Martinez by Naroa [BRAK ZDJĘĆ]


Merve
22.12.2009, 14:25
Cześć Wszystkim. Przestawiam Wam moje drugie dzieło stworzone w TS3. Dom budowałam 2 dni. Myślę, że jest o wiele ładniejszy od poprzedniego. Zamieszkują go Martinezowie. Nie przedłużam .... i zapraszam do obejrzenia.

Dzięki za obejrzenie :).

amite
22.12.2009, 15:49
Bryła jest względna, zapowiadało się ciekawie. Ogród już taki sobie a wnętrze w ogóle mi się nie spodobało. "Altanka" jest zbyt wąska i zimna. Przedpokój już cieplejszy ale nie jest zachwycający, tak samo salon. Nie fajnie że kominek jest w takim samym kolorze co ściana, bo to wszystko zniszczyło. Kuchnia jest taka nie ciekawa i smutna. Sypialnia nawet fajna ale łazienka jest bee. Ogólnie 5,5/10

Milou
22.12.2009, 17:08
Hey. Już raz widziałam Twój domek, ale teraz pozwolę sobie skomentować.

Pierwsze zdjęcie zachwyca, bryła jest wg mnie ładna, ogród też.
W altance mogłaby być inna podłoga, bardziej "cieplejsza".
W przedpokoju jest ładna zasłonka :) ładny kolor ściany, aż się miło zrobiło.
W salonie nie przeszkadza mi ten sam kolor kominka jak ściany. Mnie się tam podoba.
Kuchnia nie jest zła, aczkolwiek [nie wiem czemu] wydaje mi się trochę pusta. Może to przez te barwy.
Sypialnia śliczna. Kocham zielony kolor, a wraz z tym drewnem pięknie wygląda.
Łazienka też ładna [bo zielona] xD, ale mogłaś zainwestować w więcej przedmiotów. Wiem, że jest mała, lecz trochę pustawo.

Sumując: ładnie wychodzą ci domki w TS3. Myślę, że z czystym sumieniem oddam 9/10. Powodzonka w następnych projektach. Pozdrawiam. No i Wesołych Świąt. :)

Merve
22.12.2009, 17:11
Dzięki za komcie. Jestem, jak do tej pory bardzo zadowolona z ocen. Może ktoś jeszcze się skusi? :)

Charionette
22.12.2009, 21:51
Dom naprawdę ci się udał. Jest fajny, przytulny, ciepły i rodzinny. Tylko nie zawsze trafiasz z kolorystyką :P
8/10

dżin.
22.01.2010, 18:34
Hm, według mnie jest tak średnio. Trochę pusto, ale w końcu to dopiero Twoja 2'nd dom na forum ^^ Więc mogę dać 7,5

Sherlock
27.01.2010, 12:43
Hm, przytulnie w tym domu :D Najmilszy jest chyba salon, ale to raczej kwestia gustu :P Musze przyznać, że zamieszkałbym w takim na dzień lub dwa :D
Daję 10/10,
pozdrawiam!

EWA FARNA
07.02.2010, 18:01
taki superowy wyszedł 10\10

jekyll
08.02.2010, 11:56
Podoba mi się sypialnia i kuchnia. Milutko, rodzinnie.

8.