PDA

Zobacz pełną wersję : Pierrot the clown - Placebo


Ellien
22.12.2009, 20:30
To mój pierwszy " teledysk " , wcześniej z filmów zrobiłam tylko prezentacje postaci.

http://www.youtube.com/watch?v=ntqLFC9BjM4

Volturia
22.12.2009, 22:08
Pierwsze co już ci się udało to muzyka - Placebo, dobry wybór. Tego utworu jeszcze nigdy nie słyszałam, a szkoda. Podoba mi się zwłaszcza końcówka, również utworu ale także teledysku. Piękne niebo i ładny moment z dobrym ruchem kamery.
Drugą rzeczą jest oświetlenie. Bardzo udane. Teledysk klimatyczny, OK.
Tylko szkoda, że praktycznie bardzo mało zbliżeń, aniżeli w ogóle. 9/10 Jak na pierwszy, to naprawdę niezły :) pozdrawiam, VOLT

Ellien
23.12.2009, 08:53
Strasznie lubię tą piosenkę bo jest urocza. No dzięki ; D

Merve
23.12.2009, 12:40
To może teraz ja :).
To tak. Muzyka nie specjalnie wpadła mi w ucho. Każdy ma przecież inny gust. Natomiast do samego teledysku nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak na pierwszy raz całkiem nieźle Ci to wyszło. Ocenka 9/10. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)!

Milou
23.12.2009, 13:15
O, kolejny teledysk w 3 :)

W sumie piosenka nawet mi się podoba. Fajne ruchy kamerą, dobry montaż; jak na pierwszy teledysk to wyszło ci bardzo dobrze. Klimatyczny, jak już napisała Volturia. Również nie mam żadnych zastrzeżeń jak Naroa. Pozdrawiam :)

Ellien
24.12.2009, 10:17
W The sims 3 uważam że jest nieco trudniej niż TH2 bo nie ma tylu dodatków ,modów itd dlatego no właśnie xD . Dziękuje .

Lorette
26.12.2009, 17:03
Śliczna piosenka, ogólnie pod koniec to się nawet wzruszyłam, bardzo mi się podoba, ah, szczególnie scena jak ona stoi wieczorem pośród tych drzew *___________* świetne, naprawdę, dobra robota.