PDA

Zobacz pełną wersję : Domek. *o* [BRAK ZDJĘĆ]


Becia
25.12.2009, 13:19
Łahhh, wreszcie go skończyłam... Wreszcie. ;o
Co tu dużo mówić. ; o Dom przeznaczony jest dla małżeństwa z dzieckiem, obojętnie czy z chłopcem czy z dziewczynką. ; o Posiada on 2 sypialnie, łazienkę oraz salon i kuchnię.
Dobrz, nie będę zamulać.. przejdźmy do rzeczy. ; o

Mam tylko jedno zdj. zewnątrz, ponieważ nie ma nic na nim ciekawego, prócz kilku drzew, kwiatków oraz samochodu. ; o Ogrodem tego czegoś nie można nazwać. ; o


No i tyle.. Mam nadzieję że się spodoba. ; p

AlicjaJulia
25.12.2009, 13:43
Łał. Urzekła mnie twoja sypialnia. Ta dla rodziców. Bardzo mi się ten kolor podoba. Z zewnątrz też jak dla mnie niczego sobie, tylko czegoś mi tu brakuje... sama nie wiem. Ogólnie fajny domek. Podoba mi się.

PS: Mogłabyś mi powiedzieć, których podłóg użyłaś? Podobają mi się, a nie widziałam takich.

jekyll
25.12.2009, 13:43
Sypialnia dziecka ma okropną tapetę !
W kuchni bardzo ładnie, jak i w salonie.

9.

Becia
25.12.2009, 19:18
Dżękuję. oo' Ktoś jeszcze?. ; o

Malfurion
26.12.2009, 08:28
Podobne zestawienie kolorow widzialem w innym domku i tak samo jak tutaj wywarlo to namnie pozytywne wrazenie. Ja niestety nie umiem operowac kolorem zielonym- tobie sie udalo choc nie jest to jeszcze to co chcialbym zobaczyc. Bardzo ladny domek niemam zastrzezen ale ocena bedzie taka
7,5/10 ;)

Björk
26.12.2009, 08:38
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to bardzo przyjemne otoczenie domku.
NIby skromny ogórdeczek, ale ładnie to wygląda.
Świetne rozwiązane z podjazdem.
A jak już w wyświetliło zdjęcia wnętrz, to normalnie "kopara mi opadła"...
Bryła taka prosta a te wnętrza są FENOMENALNE :)
Szczególnie mi się podoba pomarańczowa sypialnia i zielona kuchnia...
Jakoś najmniej łazienka, ale to już kwestia gustu, bo obiektywnie muszę napisać, że nie jest zła.
Po prostu mi się nie podoba.
Ogółem dam 9/10 :)

epletre
26.12.2009, 15:30
Domek ładny, świeży, wesoły. Jednak chyba niedobrane są krzesła do kuchni, mam wrażenie, że przytłaczają stoliczek. Tapeta w pokoju dziecinnym troszkę zbyt intensywna, trudno się przy niej zrelaksować. Podobnie w sypialni rodziców, mogłaby być odrobinę bledsza. W kuchni nie podoba mi się rozmieszczenia sprzętów. Kuchenka obok zlewu? To takie niepraktyczne i przeczy zasadom urządzania wnętrz. Ale na koniec pochwalę łazienkę. Bardzo ładna i spokojna, można się w niej zrelaksować.
Ogólna ocena 7/10

laisha
28.12.2009, 17:33
Bryła jak dla mnie zbyt prosta.
Wnętrza ciekawe, oprócz rażącej sypialni [fioletowej].
8/10

ddo bwayo
28.12.2009, 17:40
Oj tak, sypialnia dziecka ma straszną tapete. Reszta fajna.

Krzykaczus_Pospolitus
28.12.2009, 18:35
Sypialnia dziecka ble i pokój rodziców nieco pustawy, a nie nawidzę tych krzeseł w kuchni, reszta całkiem w porządku.

Charionette
29.12.2009, 16:47
- brak ogrodu
-brzydki pokoik dla dziecka
-pusty pokój rodziców
-brzydka kuchnia
-łazienka tez dziwna

5/10

Pozdrawiam

dżin.
22.01.2010, 18:35
O.o bardzo ładnie :) Z zewnątrz tak prosto, w wewnątrz bardzo nowocześnie, ale i tak ciekawie to wygląda. Strasznie zauroczyła mnie łazienka i podłoga w kuchni/jadalni ^^
9

Sherlock
27.01.2010, 12:51
Strasznie pstrokato tutaj :P Ale generalnie jest fajny - 8/10