PDA

Zobacz pełną wersję : Brak interakcji i obiektów ze Store!


Starly
26.12.2009, 18:52
Odinstalowałem grę i zainstalowałem jeszcze raz żeby pściągać wszystkie aktualizacje. Pobrałem, zainstalowałem Wymarzone Podróże, i mam poważny błąd! Przez te aktualizacje moi simowie nie mają żadnych interakcji, nie mogą się odwiedzać, brać ślubów i mieć dzieci! No ludzie! Poza tym nie mogę zainstalować żadnych obiektów ze Store, niby pisze że sukces, ale ich w grze wcale nie ma! Nawet Riverview! ;/ Co to za beznadziejne łatki co tylko błędy wywołują?! Da się coś z tym zrobić lub chociaż je usunąć? Błagam o pomoc! :(

Wielebny
26.12.2009, 18:59
Jeśli chodzi o błąd braku obiektów ze store to znam dwa rozwiązania .
Jedno działa na pewno , drugie osobiście nie sprawdziłem .
I
Po zainstalowaniu obiektów przejdź do folderu
Standardowo
C:\Documents and Settings\XXX\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\DCBackup
i przenieś z tego folderu wszystkie pliki do folderu MODS w głównym katalogu dodatku WP tak jakbyś instalował/a dodatki typu package.
Powinny wtedy pojawić się w grze .
Poradnik instalowania dodatków typu package. autorstwa Chryzantem Złocisty
znajduje się tutaj
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=50979
II
Drugie rozwiązanie , który gdzieś na forum wyczytałem to kilka razy odinstalować i zainstalować obiekty z store i może za którymś razem pojawią się w grze :D .

Starly
26.12.2009, 21:36
Postępiłem na 100% zgodnie z Twoimi instraukcjami i nie ma żadnej z tych rzeczy nie ma w grze :| Poza tym koszmarnie zaczęłą się ciąć! Jesteś pewny, że to napewno dobre rozwiązanie??

Wielebny
26.12.2009, 21:40
Hmm to , że gra spowolniła jest właśnie winą plików package. gdyż dodatki package niestety spowalniają grę .
W moim przypadku sposób zadziałał, może jeszcze inny forumowicz będzie miał jakieś pomysły .

okruszek
26.12.2009, 22:12
ver. 1.8 podstawy i 2.33 Podróży powoduje błędy.
Poradnik jest tu : http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53512

Starly
27.12.2009, 12:06
Niestety ten sposób wcale mi nie pomógł, ale udało mi się odzyskać obiekty ze Store.
Nadal nie ma tych interakcji, jest naprawdę wkurzające. Tak się wcale nie da grać! Ratunku! :(

Edit: Usunąłem wszystkie pliki z Mods i nareszcie interakcje działają! Juhu! KOcham cię świecie! xDD