PDA

Zobacz pełną wersję : 'Wystąpił problem z aplikacją Sims3Launcher'


janiaq483
27.12.2009, 17:37
Witam , mam problem.Chodzi o to ,że próbowałam przeinstalować grę the sims 3 na inny dysk ,odinstalowałam grę i zmieniłam dysk ,ale gra nie działała . Więc wzięłam ją znowu i zainstalowałam na dysku c ,ale niestety wyskoczyło mi :

'Wystąpił problem z aplikacją Sims3Launcher i zostanie ona zamknięta.Przepraszamy za kłopoty.'

Mamełe
27.12.2009, 17:50
spróbuj dac prawym przyciskiem na skrót i "uruchom jako administrator"

janiaq483
27.12.2009, 18:10
nic , to samo .
Jest jeszcze jedno mam 3 konta na moim występuje ten błąd i na 2 pozostałych gra chodzi , ale kiedy próbuje zaktualizować to się wyłącza .

Björk
27.12.2009, 20:47
Przypominam, że w dziale "Problemy z grą" ikony przy tematach są zarezerwowane dla moderki, by ozanaczyć naprawdę ważne i powtarzające się tematy!

Truss
10.01.2010, 12:32
Mam taki problem. The Sims 3 mam od początku czerwca i zawsze mi chodziły. Nie dawno miałam formatowanie komputera i po nim nie chcą się uruchomić. Wszystko idzie dobrze do momentu uruchomienia. Kiedy chcę odpalić z ikonki TS3 wyświetla się coś takiego:
http://i46.************/1hqxqd.jpg
Może ktoś tutaj na forum wie jak naprawić ten problem?
Będę wdzięczna za szybką pomoc.
Dziękuję :)

janiaq483
11.01.2010, 17:23
Wiesz co ja już się 'pozbyłam' tego problemu po prostu miałam stare pliki z gry zapisany w dokumentach , przeszukaj komputer i może na jakimś dysku przed formatowaniem zostały Ci stare pliki.Ja usunęłam stare pliki i gra działa :)

MarekS
11.01.2010, 17:49
Mam taki problem (...)

Wydaje mi się, że nikt nie będzie drugim Einsteinem i nie domyśli się o co chodzi.
W komunikacie masz wyraźnie zaznaczone dwie opcje, a szczególnie - "Wyślij raport o błędach". Czy wysłałaś? Jest to o tyle istotne, że nie wiadomo czy błąd tkwi w systemie Windows czy w w grze. Po świeżej instalacji systemu można spodziewać się wszystkiego - brak aktualizacji, sterowników np. karty graficznej. Zbadaj sprawę do końca - wtedy będzie łatwiej cos powiedzieć.
Rozumiem, że o żadnych aktualizacjach gry nie mówimy, ponieważ nie możesz odpalic gry.

spike24
13.01.2010, 19:12
Witam.
U mnie również problemy zaczęły się po formacie. Na XP nie było żadnego problemu, gra "chodziła" jak trzeba. Teraz mam Win 7 Ultimate 32 bit. Sims3Launcher uruchamia się i po dwóch, trzech sekundach znika. Nie pojawia się żaden komunikat o błędach.