PDA

Zobacz pełną wersję : utrata cech simow


lithium
31.12.2009, 19:52
ok, wiec mam problem.
zainstalowalam wp, wszystko bylo ok, wiec dogralam dodatki z neta (fryzury itd) i kilka modow. jednak, po wejsciu do gry okazalo sie, ze moja simka stracila wszystkie cechy i wykupione nagrody szczescia zyciowego. po wejsciu do drzewa genealogicznego wyszlo, ze zaden sim w miescie nie ma cech... usunelam wszystkie mody i dodatki ale nie pomoglo. simce ustawilam cechy kodem, ale co z sasiadami? spotkal sie ktos z czyms takim? jest jakas szansa na odzyskanie tego?
bo obawiam sie, ze reinstalka nie pomoze, bo zalezy mi na tym drzewie genealogicznym, a to wymagaloby wgrania save'ow, wiec problem by chyba powrocil?

moze wy macie jakies pomysly... czy zostalo mi albo przyzwyczajenie sie do sytuacji albo zaczecia gry zupelnie od nowa w innym miescie?

Levkoni
01.01.2010, 00:05
A próbowałaś wejść do innej rodziny, żeby zobaczyć, czy faktycznie miastowi nie mają cech? Może tylko gra im nie wyświetla, spróbuj, chociaż logicznie rzecz biorąc skoro po usunięciu modów musiałaś przywracać własnemu simowi cechy kodem to miastowi też nie powinni się "naprawić" ale można zawsze się upewnić. A jeśli nadal nic, to raczej już z tym nic nie zrobisz, mogę Ci tylko doradzić, aby następnym razem przed wgraniem jakiegokolwiek moda czy dodatku zapisać najpierw grę, w razie problemów nie będziesz musiała zaczynać Bóg wie od jakiego momentu :)

lithium
01.01.2010, 00:19
no wlasnie raczej tez nie maja, bo mojej simce przy poznawaniu innych nie pokazywaly sie cechy (wykupilam jej na nowo nagrode 'spostrzegawcza').

no nic, tak sie konczy naiwnosc, myslalam, ze jak ew. wywale dodatki to wszystko wroci do normy ;) ale teraz faktycznie bede wszystko zapisywac, dzieki!