PDA

Zobacz pełną wersję : Kawałek nieba


SoCute...
02.01.2010, 15:26
Witam was cieplutko, pragnę wam przedstawić moją nową produkcje pt. Kawałek nieba. Jest to mój pierwszy serial więc prosze o wyrozumiałośc i zapraszam do obejrzenia :)

1 Odcinek http://www.youtube.com/watch?v=1-erGZVJSko
2 odcinek http://www.youtube.com/watch?v=a2_rrpNDocI
3 Odcinek :http://www.youtube.com/watch?v=WBowrwNu8dg
4 Odcinek : http://www.youtube.com/watch?v=0p5Zeet_L-c
5 Odcinek http://www.youtube.com/watch?v=qPcYcBCptdo
6 Odcinek http://www.youtube.com/watch?v=xkrTN9BnHOQ

''Kawałek Nieba'' opowiada O Blair Jagger, dwudziestokilkuletniej pisarce powieści, która po kilku przejściach w życiu chciałaby wyjść z depresji i dokończyć książke. Między innymi pan narzeczony dał nogę z kościoła,ojciec umarł dzień po niedoszłym ślubie, a mama w ataku histerii wyrzuciła lapotp z jej powieścią życia przez okno. Oddani Przyjaciele wpadają na pomysł i wysyłają ją na pobyt w pensjonacie w New Lake, gdzie będzie mogła odpocząć i pomyśleć.Niestety, Blair jest zbyt rozstrzepaną osobą i za sprawą tego, ląduje zupełnie nie tam gdzie chciała. Zdezorientowana prosi o pomoc przechodnia który uświadamia ją o kilku sprawach i załatwia nocleg w małym miasteczku Golden Forest. To właśnie tutaj zaczyna się przygoda dziewczyny. Nareszcie zrozumie czego tak naprawdę potrzebowała w życiu, nieco dziwni i szaleni mieszkańcy sprawią że odnajdzie to czego pragnęła. Spokój, przyjaciół oraz prawdziwą miłość. Towarzyszyć temu będą zabawne oraz wzruszające sytuacje.

Merve
02.01.2010, 17:36
To tak. Napisy moim zdaniem powinny być niżej. Dopatrzyłam się ikonki.
Animacja napisów też mogłaby być inna.
Scenki bardzo ładnie nakręciłaś i fajnie ci to wyszło jak na pierwszy raz. Fabuła jest dość ciekawa. Będę tu zaglądać.
Na razie bez oceny, zobaczymy jak to się potoczy.
Pozdrawiam :)

Emallie
02.01.2010, 17:51
Żeby nie przedłużać - podoba mi się :D Będę oglądać :)

Volturia
02.01.2010, 21:49
Rzadko oceniam videostory tak pozytywnie :) To jeden z wyjątków.
Najlepsze w całym serialu są widoki za oknem pociągu, rzeka i ta farma - naprawdę ładna sceneria i oby taka towarzyszyła ci dalej.
Dialogi są bardzo w porządku - wreszcie coś poza 'acha', 'dobrze', 'nie'. :P
Historia naprawdę fajna, a że o pisarce to spodobała mi się jeszcze bardziej, anyway mogę spokojnie powiedzieć - tego jeszcze nie było ;]
Spodobało mi się i będę z pewnością oglądać.

SoCute...
03.01.2010, 20:25
I jest 3 odcineczek :
http://www.youtube.com/watch?v=WBowrwNu8dg

Liv
03.01.2010, 21:21
Nie jestem jakąś pro w ocenianiu VS i wgl rzadko kiedy to robię (w porównaniu do FS), ale to Twojego autorstwa jest naprawdę dobre!
Fajna fabuła, dialogi w porządku, jedyne co zgrzyta to te niektóre niedopracowane animacje z TS3, które mieliśmy okazję oglądać.
10/10

Volturia
03.01.2010, 21:57
Podobał mi się :) U ciebie nigdy widzę nie panuje nuda w fabule.
Do tego te oczy - aa!
Najbardziej jak zwykle lubię te pejzaże ;D są naprawdę niezłym elementem.
Muzyka też jest w porządku. Bardzo podoba mi się ta, gdy zapada zmierzch.
Nie wiem do końca co mówić. Może tylko tyle, że mam nadzieję, że Blair będzie miała do czynienia z Dean`em, ale również ze Scott`em który możliwe, że okaże się zarozumiałym i pewnym siebie amantem :)

SoCute...
04.01.2010, 20:58
A oto i 4 odcinek!
http://www.youtube.com/watch?v=0p5Zeet_L-c

Dziękuje bardoz za pozytywne komentarze :) :)
Oglądajcie i komentujcie dalej :)


Ten odcinek nieco niedopracowany...przepraszam,pośpieszyłam się :(

Ellie
05.01.2010, 17:16
obejrzalam na razie dwa odcinki, ale skomentuje i najwyzej potem zedytuje.
jest bardzo fajnie - nie przesadzasz: nie ma ani milionow zwiastunow, co sekundy innej muzyki, wymyslnej czolowki, jest po prostu serial. i to mi sie podoba!
jest kilka niedociagniec, czasem dialogi sa troche sztywne albo niektore sytuacje dosc dziwne - ja np. nie pojechalabym w niewiadome z obcym facetem ;D no ale rozumiem, ze to tylko serial, nie wszystko musi byc idealnie wiarygodne. albo po prostu nie kazdy ma takie opory.
montaz spoko, w jakim programie robisz? ; )
fabula tez ciekawa, taka lekka i pogodna, idealna na serial obyczajowy. no, zatem podsumowujac: jak na debiut jest naprawde swietnie, ogolem (porownujac do innych seriali, choc w trojce to chyba pierwszy jaki widze!) bardzo dobrze, ciekawie, ladnie zmontowane.
ide ogladac pozostale czesci, pozdrawiam.



aha, zapomnialam o najwazniejszym, masz jeden minus! muzyka w pewnym momencie sie urywa, i ostatnie sekundy (a nawet ponad pol minuty!) leci w ciszy - to irytujace, moglas dodac potem inna muzyke :>

@edit. dokonczylam ogladac te odcinki i mam wciaz pozytywne odczucia. czekam na dalsze losy bohaterki.
rozumiem problem z yt - tez kiedys tak mialam, no i skoro tak, to wybaczam ta urwana muzyke ;p

SoCute...
05.01.2010, 20:34
Ależ bardzo dziękuje :)

Robię to w najzwyklejszym movie makerze :)
A muzyka urywa się ponieważ nasze cudowne you tube wyłaczyło mi ściezkę dźwiękową i musiałam podmienić dźwięk ;/
NIedługo dodam 5 odcinek, ale muszę trochę pomęczyć bo mam problemy techniczne, ale obym z nich wybrnęła :)

SoCute...
06.01.2010, 14:41
I jest piąty odicnek :D

http://www.youtube.com/watch?v=qPcYcBCptdo

Tylko że skasowało mi się otoczenie, więc budynki w 6 odcinku mogą się lekko różnić :)
No ale, oglądajcie prosze i oceniajcie :)

Ellie
11.01.2010, 19:58
o, dlaczego ja dopiero terwaz zauwazylam, ze jest odcinek? :)
wiesz, tak naprawde to nie wiem, dlaczego - bo szczerze mowiac, ani fabula, ani wykonanie nie sa superprofesjonalne i powalajace - uwielbiam ten serial, jest po prostu swietny! raczej blahy i ma kilka usterek, ale jakos totalnie mi to nie przeszkadza, ma fantastyczny klimat i bardzo mi sie podoba, az sama sie dziwie.
jakos tak mnie relaksuje ten serialik : DD czekam na kolejny odcinek.

ps. a mam cos, co mi troche przeszkadzalo, mianowicie napisy imo za szybko znikaly.

Sandy
11.01.2010, 20:37
serial, jest po prostu swietny! raczej blahy i ma kilka usterek, ale jakos totalnie mi to nie przeszkadza, ma fantastyczny klimat i bardzo mi sie podoba, az sama sie dziwie.
jakos tak mnie relaksuje ten serialik : DD czekam na kolejny odcinek.
Mam ochotę powiedzieć dokładnie to samo. Twoje FS jest takie przyjemne, po prostu świetnie oddałaś ten wiejski klimat Golden Forest. Tylko nie lubię tych nagłych zmian muzyki. I to przedstawienie postaci mogłabyś dać jak dla mnie na sam początek, ale poza tym nie mam się do czego przyczepić. Tylko trochę mnie dziwi, że Blair tak "uciekła" od Dean'a. Spłoszyła się?
I muszę ci powiedzieć, że strasznie polubiłam Scotta ;D Ten koleś naprawdę potrafi rozbawić :)
Mam nadzieję, że kolejny odcinek już wkrótce ^^

Ellie
29.01.2010, 18:26
kiedy nastepny odcinek? :{

Sherlock
29.01.2010, 20:45
Obejrzałem na razie 4 odcinki i muszę przyznać, że serial jest naprawdę świetny!
I czy to na serio jest Movie Maker?! Jak zrobiłaś taką cudowną grafikę?!
Oczywiście, z całym szacunkiem, daję ci symboliczne 10/10.
I mam nadzieję, że następny odcinek będzie szybko.
Jutro obejrzę odcinek piąty i skomentuję.
Pozdrawiam, Sherlock Holmes!
I oczywiście czekam!
Powodzenia!

EDIT: Ale mi piramidka wyszła XD

Gold_Chocolate
30.01.2010, 11:22
Ten serial jest fantastyczny.. ; ] Naprawdę wciąga... ;D Czkeam z niecierpliwością na kontynuacje.. ; )

Sherlock
30.01.2010, 13:29
No i zaliczyłem piąty odcinek :D Mam nadzieję, że szósty pojawi się szybko, bo chcę wiedzieć co będzie dalej. I zauważyłem, że w każdym odcinku, poza czwartym, jest "CDN". Czyżbyś przy czwórce zapomniała o nim? ;) Dobra, nie wnikam w takie małe szczegóły, bo serial jest naprawdę super! Czy ja czekam na kontynuację :) Obyś ją szybko zrobiła, bo czasami potrafię być niecierpliwy. Zwłaszcza, jeśli coś wciągnie tak bardzo, jak twoje dzieło. No i nadal nie mogę uwierzyć, że to Windows Movie Maker. To jest po prostu nie możliwe, bo: grafika jest przepiękne, no i te efekty, i w ogóle! Gdybym nie wiedział, że w nim montujesz to zdecydowanie stawiałbym na dużo bardziej zaawansowany program do obróbki wideo. Hm, to chyba wszystko, bo już nie wiem, co więcej pisać. Może jeszcze wspomnę coś o fabule :) Bardzo dobrze wszystko przemyślane. W pierwszym odcinku scena z matką jest nawet wzruszająca, no i ten zbieg okoliczności, albo, jak powiedziała główna bohaterka, przeznaczenie, to naprawdę ciekawy pomysł. Widać, że wszystko jest przemyślane i zawsze, po każdym odcinku, zostawiasz sobie taką furtkę, że w każdej chwili można to kontynuować. Jak już powiedziałem, pomysł oryginalny, a zarazem bardzo interesujący. Golden Forest to rzeczywiście przepiękna okolica i sam bym się skusił pomieszkać tam jakiś czas ;)

Uff, rozpisałem się...
Pozdrawiam!

EDIT:

@down: Jak ja w nim coś robię to nie jest tak idealnie :(

Sandy
30.01.2010, 16:28
@up: Ale co ty masz do movie makera? Ja nim dość sporo robiłam i grafika nigdy mi się nie psuła ;P

A autorkę chyba nam generalnie gdzieś wcięło :(

Gold_Chocolate
06.02.2010, 15:37
Doczekamy się nowego odcinka ? ; (

Ellie
06.02.2010, 21:51
Doczekamy się nowego odcinka ? ; (

chyba raczej nie, biorac pod uwage fakt, ze autorka od miesiaca nie wchodzi na forum.

Sherlock
07.02.2010, 10:16
To samo z YouTube - ostatnio logowała się miesiąc temu ;(
Ale cóż - pozostaje tylko czekać :]

Gold_Chocolate
09.02.2010, 18:53
Miejmy nadzieję że autorka nie wycofała się z kontynuowania

SoCute...
13.02.2010, 10:58
Musiecie mi wybaczyć moją nieobecność :)
Zwyczajnie nie miałam czasu, cały czas w biegu, nawet siedzieć nie mam czasu a ferie spędzałam nad morzem :)
No, może teraz znajdę trochę czasu :)
Biorę się do roboty, wielki powrót :D

Ach, no tak. Owszem, robię i w movie makerze ale kolorki podrasowałam w MAGIX, naprawdę dobry program;)
No dobra, biore się za ten odcinek :)

Ellie
13.02.2010, 16:51
uuf nareszcie jestes! czekamy z nieciepliwoscia B)

SoCute...
13.02.2010, 17:38
Oto i 6 odcinek:)
Robiony na szybko, więc mam wielkie obawy :O
http://www.youtube.com/watch?v=xkrTN9BnHOQ
Życzę miłego oglądania!

Ellie
13.02.2010, 18:52
hehe blair w kazdym odcinku sie gdzies gubi albo cos ;pp
odcineczek bardzo fajny, mimo twojego pospiechu wyszedl dobrze... no to sie porobilo, musze powiedziec, ze zaskoczylas mnie tym rozwiazeniem z deanem i scottem, bo spodziewalam sie, ze blair wybierze jednego z nich i zostana para a tu prosze... budujesz napiecie : D
fajnie, fajnie jest i wciaz ten sam klimat! aaa mialam cie jeszce pochwalic za ujecia krajobrazow (na poczatku) - swietne.
nie kaz nam czekac tak dlugo na kolejna czesc!

Gold_Chocolate
14.02.2010, 11:59
Zgadzam się z przedmówcą. Fajnie , że w serialu tak jak w realu , są walentynki. Po prostu CUDO .!
Pozdrawiam (;

Sherlock
14.02.2010, 19:09
Napisz mi koniecznie, co to za piosenka z czołówki!!

Bardzo fajnie wymyśliłaś, że nasi serialowi bohaterowie również obchodzą walentynki. Wybrałaś piękne auto (mam na myśli to czerwone), a przy tym ciekawe ci wyszły ujęcia. Kurczę, fajna piosenka leci w tym odcinku, tylko szkoda, że on taki krótki, no ale nieważne. Nie no - spoko ta impreza ;D He-he, ale się pobili ten Scott z Deanem ;D I potem ten Alec... Cóż, szkoda, że to się tak skończyło, myślałem że to przyjęcie walentynkowe wypali... Chyba miałaś zły humor, co? =D Były momenty humorystyczne, a ja takie właśnie lubię^^ Pięknie się ta Blair urządziła (zakończenie), no - zobaczymy, jak to dalej będzie. / Ogólnie: Czekam na kolejny odcinek, ten bardzo mi się podobał, pozdrawiam i jeszcze raz czekam! ;D Twój widz, Sherlock Holmes^^

SoCute...
14.02.2010, 21:14
Jestem doprawdy mile zaskoczona tak pozytywnymi opiniami:) Bardoz dziękuję.
Wiem ze odcinki są niemiłosiernie krótkie, lecz to z powodu iż trudno mi znaleźć trochę wolnego czasu. Jednak obiecuję że siódmy odcinek pojawi sie w tym tygodniu:)
Piosenka z czołówki : Alyson i Amanda Michalka- Chemicals React
Utwór z odcinka szóstego : Neja- Who's gonna be.

Sherlock
15.02.2010, 13:32
Dzięki bardzo;*

A że tak zapytam: Kiedy wreszcie kolejny odcinek? :P

Charionette
28.02.2010, 10:58
Przyznam, że VS bardzo interesujące i ciekawe :D

Searle
26.05.2010, 13:13
Jednak obiecuję że siódmy odcinek pojawi sie w tym tygodniu:)


I na obietnicach się skończyło. A szkoda, bo zgłasza się kolejny widz :)

Podoba mi się to VS, jest wciągające pomimo braku jakiejś zawrotnej akcji.
Piękne ujęcia przyrody i krajobrazów - za to należy Cię najbardziej pochwalić.

Co mi się nie podoba:
- te napisy, tak jak ktoś już zwrócił uwagę, powinny być niżej,
- przedział w pociągu powinien bardziej przypominać przedział :)
- w 3 odcinku, jadąc samochodem, przejechali kogoś na rowerze :)
- myśli bohaterów powinny być napisane np kursywą,
- czasami robisz też literówki w wypowiedziach.

Ale poza tym fajny serial :)

Kamis
27.05.2010, 14:08
Rzadko kiedy oglądam video story, a ten przyznam - spodobał mi się :)

Kiedy kolejny odcinek? :<

SoCute...
07.06.2010, 17:14
Witam was!
Dzisia wieczorem wstawię siódmy odcinek :*

Searle
07.06.2010, 17:41
O, super. Bardzo się cieszę.
Już się bałam, że nie będzie kontynuacji.

Sandy
07.06.2010, 21:17
No wreszcie, już się bałam, że... <spogląda na posta Searle>. Nieważne, nie będę już powtarzać ;D
W każdym razie bardzo się cieszę, że wróciłaś :)

Gold_Chocolate
08.06.2010, 14:30
Yees.! jeden z moich ulubionych seriali wreszcie powraca ;] Z niecierpliwością czekam na wieczór.! :)

Sherlock
09.06.2010, 07:06
Tradycyjnie są opóźnienia :P
Ale wybaczam, bo wreszcie doczekam się odcinka ;)
A tak przy okazji: ile odcinków planujesz nakręcić?