PDA

Zobacz pełną wersję : "Oszukać przeznaczenie"


Merve
15.01.2010, 08:05
Hej. Pragnę Wam przedstawić kolejną produkcję mojego autorstwa. Na początek pokażę Wam czołówkę do tego serialu. Z pewnością sami zauważycie, że jest trochę inna niż wszystkie, które do tej pory zrobiłam. Jeśli stwierdzicie, że mogłaby mieć jakieś poprawki - piszcie.
Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=E-e0047DkvY

A teraz kilka słów o filmie. A więc opowiada on o nastolatce, która nie może pogodzić się z myślą, iż jej rodzice się rozeszli. Za wszelką cenę próbuje ich na nowo połączyć, ale czy jej się to uda?
Zapraszam do oglądania. Pierwszy odcinek prawdopodobnie w następnym tygodniu!


Odcinek 1:
http://www.youtube.com/watch?v=VVGOHKQMFKU

Milou
15.01.2010, 11:55
No hej :)
Fajnie, że zabrałaś się za kolejny film.
Czołówka w sumie dobra jest, ciekawe ujęcia ; )
Rzeczywiście coś innego, ale efekt ten sam.
Tylko nie wiem, co ten "Odcinek" robi na samym końcu czołówki.
Fajno się zapowiada, sam opis nawet mnie zachęcił do oglądnięcia.
Poczekam na odcinek, gdyż nic bardziej konkretniejszego nie mogę napisać.
Pozdr. :)

Merve
15.01.2010, 12:01
Tylko nie wiem, co ten "Odcinek" robi na samym końcu czołówki.

No to jest informacja dla widza mówiąca o tym, który jest już odcinek. Na razie nie pisałam, żadnej liczby, bo to przecież czołówka.

Volturia
15.01.2010, 14:28
No to jest informacja dla widza mówiąca o tym, który jest już odcinek. Na razie nie pisałam, żadnej liczby, bo to przecież czołówka.

hm. ? Nie rozumiem... przecież nie było jeszcze żadnego. ...
Cóż, co do samej czołówki to jest zwykła, za zwykła. Żadnych zoom`ów, bajerów i ciekawego przedstawienia postaci. Historia dobrze pomyślana, jednak póki co wykonanie mi się nie podoba. Np. czołówka niczym specjalnym się nie wyróżnia od innych seriali simowych. Brak efektów, no i do tego niestety straszna muzyka < wiem, że tego oceniać się nie powinno, ale o tym soundtrack`u nie wiem co mam myśleć>
Mimo wykonania zainteresowałaś mnie historią, więc pewnie jeszcze tu zajrzę.
VOLT

Merve
15.01.2010, 15:10
Co do tego opisu "Odcinek" to powinnam dać tam wielokropek, że będzie tam jakaś liczba. Inaczej nie umiem tego wyjaśnić. Co to czołówki to wiem, że jest ona zwykła i to bardzo, ale to wszystko dlatego, że nie umiem robić dobrych. Dużo myślałam nad tym jak to zrobić. Miałam dużo pomysłów, ale żaden nie wypalił. Może jeszcze coś bym zmieniła, ale mogliście mi dać jakieś wskazówki. Kiedyś jakiś użytkownik, chyba Gio powiedział, że mogą być krajobrazy, ale to też mi nie wyszło. Czekam na fajne propozycje i zabieram się za kręcenie pierwszego odcinka. Pozdrawiam :)

papatka
15.01.2010, 16:12
z tym "Odcinkiem" się tak robi. Jak będzie film to na początku będzie czołówka i tam gdzie jest "Odcinek" będzie liczba, który to odcinek.

A co do czołówki:
-Tytuł.. już taki jest (w polskich serialach/filmach simowych) więc można to uznać jako naruszenie praw autorskich. Ale kit z tym, uznajmy, że nie wiedziałaś.
-O co chodzi z tym 'starring'?
-W 0:07 - mogłaś dać imię tej babki po tej stronie, po której ona była a gościa po której on był tak za jednym zamachem, a nie po kolei że najpierw ona później on czy odwotnie

Ogólnie nie taka zła, ale mogło być lepiej. 6,25/10

Volturia
15.01.2010, 18:50
Tytuł.. już taki jest (w polskich serialach/filmach simowych) więc można to uznać jako naruszenie praw autorskich. Ale kit z tym, uznajmy, że nie wiedziałaś.


Też to zauważyłam, ale uznałam podobnie ;]


-O co chodzi z tym 'starring'?


Starring, inaczej - wystąpili.. :P


-W 0:07 - mogłaś dać imię tej babki po tej stronie, po której ona była a gościa po której on był tak za jednym zamachem, a nie po kolei że najpierw ona później on czy odwotnie.


Zgodzę się z tym. Jednak taki bajer kojarzy mi się z tym całym serialem na tvn ; 'Na Wspólnej' ..

Mizia
16.01.2010, 02:07
Zobaczymy co z tego będzie chociaż na razie nic specjalnego tu nie ma. Ale to tylko czołówka, więc nie oceniam:) Zgodzę się z Volturią - muzyka koszmarna, no i czołówka zbyt zwyczajna. Ale będę zaglądać na pewno:)

papatka
16.01.2010, 09:41
Starring, inaczej - wystąpili.. :P

Yhy, dzięki. No to wtedy do Naroy(?) : Mogłaś przed 'Starring' dodać tytuł filmu. No i mogłaś napisać po prostu 'Wystąpili' bo widzisz, że niektórzy nie kumają. ;]]

Merve
16.01.2010, 16:02
Oczywiście mogłam tak zrobić, ale wtedy litery "ą" i "ę" nie byłyby takie same jak pozostałe. A co do tego tytułu to na youtube.com nie znalazłam filmu simowego z takim tytułem, był co prawda fragment jakiegoś filmu, ale co ja na o poradzę, że moim zdaniem ten tytuł najbardziej pasował do treści mojego serialu?:|

Gold_Chocolate
19.01.2010, 15:52
A mnie się czołówka bardzo podoba , może nie jestem jakiś super ekspert , ale okiem normalnej maniaczki The sims 2 - super. ; ]
Bardzo podobają mi się postacie , estetyczne i mają w sobie "coś" .
Czekam na 1 odcinek (;

Merve
20.01.2010, 06:27
Przedstawiam Wam 1 ODCINEK. Jest on trochę krótki, ale sami wiecie, że w pierwszym odcinku nie powinno się zbyt wiele dziać. Kolejne odcinki na pewno będę dłuższe.
A co najważniejsze zmieniłam muzę w czołówce. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Pozostaje mi tylko życzyć MIŁEGO OGLĄDANIA!
http://www.youtube.com/watch?v=VVGOHKQMFKU

Milou
20.01.2010, 09:20
Powiem, że jest znacznie lepiej z nową muzą w czołówce ;)
Faktycznie, trochę krótki ten odcinek, ale rozumiem, że to początek.
Bardzo mi się podoba, ciekawa jestem, co te dziewczyny wykombinują. ;)
No i kolejny raz muszę Cię pochwalić za doskonałą grafikę.

Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek.
P.S. Fajna muza, kiedy jest w tej.. siłowni (?).
No nic. Pozdr. :)

Merve
20.01.2010, 09:29
Dzięki za koma. Siłownia to raczej nie była tylko takie malutkie pomieszczenie z tym "czymś" hehe xD. Jeśli czas pozwoli i bliźniaczki :) To wezmę się za drugi odcinek :). Pozdro!
I do zobaczenia pod gabinetem - wiesz jakim :(.

Gold_Chocolate
20.01.2010, 10:54
1 odcinek - bardzo mi się podoba ,fajnie dobrana muzyka,dialogi nie są sztuczne ;]
Czekam z niecierpliwością na 2 odcinek ; ]

caalam
20.01.2010, 16:53
czym tu się zachwycać ? nie pamiętam czy robiłaś jakieś inne seriale, ale chyba tak. lepsze od tamtych (o ile mi się nic nie poprzestawiało w głowie i cię nie mylę z kimś innym).

czołówka mi się nie podoba, cały odcinek jest tylko o tym, że sobie ćwiczy, je i rozmawia. zniechęciło mnie to, ale i tak czekam na następny. może lepszy będzie.

Merve
26.01.2010, 20:26
Hej. Mam dla Wam dobrą i złą nowinę. Zacznę od tej złej.
Niestety miałam format komputera (jak zwykle kiedy zaczynam jakiś film) i simsy, dodatki poszły w siną dal. Czyli na razie drugiego odcinka nie zobaczycie choć był już gotowy (zawiódł mnie internet, gdyż filmik od tygodnia próbowałam wstawić na youtube.com). Totalna porażka :(. Natomiast dobrą wiadomością jest to, że chciałabym go kontynuować. Muszę od początku wszystko zainstalować i pościągać dodatki (ciuchy, fryzury itp.) Trochę czasu mi to zajmie. Zwłaszcza dłużej będzie to trwało, ponieważ teraz kończą się u mnie ferie i od nowa zacznie się nauka. Jednak bądźmy wszyscy dobrej myśli. Bardzo przepraszam. Na razie temat dam do zamknięcia. Pozdrawiam :).