PDA

Zobacz pełną wersję : Postacie niezależne nie pojawiają się


Levkoni
19.01.2010, 14:49
W świecie moich simów zapanował chaos. Listonosze nie przynoszą emerytur, rachunki nie popłacone, gazeciarze zniknęli w tajemniczych okolicznościach, pod ratuszem trwa strajk bo simowie głodują z powodu braku pizzy, a co najgorsze po mieście latają duchy, bo śmierć nie chce ich zabrać do krainy wiecznych simów. Ale tak na serio nie przychodzą do mnie postacie niezależne. Jak gram rodzinką to nie pojawia się ani listonosz, ani gazeciarze, ani inne postacie, a jak sim umiera to jego duch czeka na śmierć ale ta nie przychodzi. Nie wiem co jest, bo ani dodatków z neta nie mam oprócz tych ze Store, ani modów, po prostu wczoraj kazałem simce wysłać sporą ilość klejnotów do oszlifowania, ale listonosz się nie pojawił na następny dzień, ani żadna inna postać niezależna. Miał ktoś coś takiego, albo wie co z tym fantem zrobić? Bo ani nie pomaga zmiana rodziny, ani stworzenie nowego miasta. A już tyle razy robiłem reinstalację simów, że nie mam ochoty znowu tego robić, więc proszę, POMÓŻCIE! :(

Madelaine
23.01.2010, 09:43
A przed tym szlifowaniem klejnotów miałeś postacie niezależne? Czy stało się to po tej sytuacji? Chyba tylko reinstalka moim zdaniem pomoże :(

lithium
23.01.2010, 11:53
madelaine, a przeczytalas w ogole jego post? napisal przeciez, ze stalo sie to po tym szlifowaniu klejnotow i ze prosi o inne rozwiazanie niz reinstalka simow.

Levkoni
23.01.2010, 14:52
Dzięki Wam za propozycje, ale się "samo" naprawiło. Nie wiem jak, nie wiem gdzie, ważne, że już wszystko ok :)