PDA

Zobacz pełną wersję : Restauracja


Szfeps
23.01.2010, 16:28
Witam..

Mam pytanie,wiem że w własnym biznesie nie można zatrudnić kelnera,kucharza,w nocnym życiu można,czy w nocnym życiu dochodzą rzeczy do kuchni(do restauracji) i menu z jedzeniem i jeszcze o co chodzi z tą obsługą klienta.

Vanitas
24.01.2010, 10:01
Tak dochodzą rzeczy do restauracji:
-Specjalna kuchenka,
-Miejsce dla kierownika sali,
-Jakieś inne meble (szafki, barki, stoły)
Menu z jedzeniem też jest. Tylko nie wiem o co chodzi Ci z tą obsługą klienta.

Elajza
24.01.2010, 16:45
Witam..

Mam pytanie,wiem że w własnym biznesie nie można zatrudnić kelnera,kucharza,w nocnym życiu można,czy w nocnym życiu dochodzą rzeczy do kuchni(do restauracji) i menu z jedzeniem i jeszcze o co chodzi z tą obsługą klienta.

Tak można zatrudniasz i przydzielasz za dania klikając na wybranego sima itam jest chyba przydziel: pracuj jako kucharz itp.

ewuniatko
11.04.2010, 17:37
A czy nie mając dodatku NOCNE ŻYCIE można prowadzić restaurację?

Liv
11.04.2010, 17:54
Ja prowadziłam kiedyś coś na kształt restauracji, nie mając NŻ.

Teraz można by to ulepszyć: na parceli postawisz tą maszynę do biletów, na blacie jedzenie (szwedzki stół, można powiedzieć), Simy będą sobie brały co chcą i jadły. Rachunkiem będzie cena wstępu (tylko gorzej, jeśli zjedzą kilka porcji, bo wyjdzie się wtedy na straty).

ewuniatko
12.04.2010, 15:47
Aha-czyli rozumiem, że mając tylko The Sims 2 + Własny biznes nie można prowadzić takiej prawdziwej restauracji z kucharzem, kierownikiem sali i kelnerem?
Buuu :( Szkoda. Restauracja to fajna sprawa musi być :)

Sherlock
18.05.2010, 19:43
Jeśli jest się właścicielem restauracji, można ustalić cenę, klikając na jedzenie ;) Wtedy za każdą wziętą porcję, simowie będę płacić ustaloną sumkę ^^

Liv
19.05.2010, 21:15
@up: nie za PORCJĘ, ale za CAŁOŚĆ.
Ale to wtedy nie działa na zasadzie restauracji, tylko spożywczaka, cukierni itp.
Mija się z celem po prostu :P

JaneVolturi
22.05.2010, 12:28
a jak założyć restaurację jeśli mam nocne życie i własny biznes ?