PDA

Zobacz pełną wersję : Simy znikają masowo !!!


Klitamnestra
25.01.2010, 09:04
Moja doskonale rozwinięta simka zniknęła. Było tak że zrobiłam "zmień aktywną rodzinę", pobawiłam się trochę innymi stworzonymi przez komputer rodzinami (mordując je ^^) a kiedy znowu zrobiłam "zmień aktywną rodzinę", tej mojej rodziny (składającej się z jednego sima - Akimdy Tagaden) nie było, dom stał pusty. Akimdy nie było ani w domu, ani za granicą, ani na cmentarzu. Jeśli spotkaliście się z czymś takim, to bardzo proszę o odpowiedź. A, i kiedy nie grałam rodziną Astor, zmarła mi tam kobieta i nie ma nigdzie jej szczątków. Ktoś ma pomysł, gdzie mogą być? I czy są w tej grze wspomnienia, albo cokolwiek, z czego można dowiedzieć się co się stało? Bardzo proszę o odpowiedź!!!!

Nieidealna
10.02.2010, 11:19
Co do Simki, która zniknęła: może po prostu się wyprowadziła?
A co do zmarłej Simki, nie ma nigdzie na parceli jej nagrobka? A na cmentarzu szukałaś?
Co do wspomnień, niestety nie ma ich w TS3.

17tunia17
19.02.2010, 00:38
Czesc.Wlasnie mam ten sam problem ze znikającymi rodzinami.Ze wzgledu na to ze moja rodzina bardzo sie rozrosla (dzieci,matki babcie,dziadkowie itd) gram kilkoma rodzinami.I znikneły mi juz trzy rodziny.Grałam nimi zapisalam gre zmieniłam aktywna rodzine,chciałam potem do niej wrocic a ich nie ma.Szukałam ich w innych domach ale ich nie ma,nawet ich najblizsze rodziny matka i ojciec nie maja ich w znajomych.Poprostu znikneły na dobre.jest to denerwujace bo rozwijałam im umiejetnosci mieli dobre prace awanse itd a tu moja praca poszla na marne.Ahhh jedna moja simka po urodzeniu dziecka został jej taki dziwny tik jakby trzymała male dziecko,jak spała do wstawała i trzymała ta reke jakby miała tam dzieciatko.

Björk
19.02.2010, 06:54
Czasami pojawia się komunikat: "Rodzina X przeprowadziła się do innego miasta. Lepiej, żebyś nic im nie pożyczył, bo już tego nie odzyskasz".
Może o to chodzi i nie zauważacie tego komunikatu?

17tunia17
19.02.2010, 19:22
Ja znalazlam takjie cos na ten temat ""Poprawki do rozwoju historii. (..) Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem."

Miscreave
19.02.2010, 21:00
Rodziny często przeprowadzają się do innych domów. Ona zapewne też się przeprowadziła. Możesz sprawdzić też czy jakiś sim z którym utrzymywała kontakt nadal ma ją w znajomych. Jeśli ma, to się przeprowadziła do innego domu, a jeśli nie to najwidoczniej zmarła (mi simy często z głodu umierają -,-').

17tunia17
20.02.2010, 14:34
--------------------------------------------------------------------------------

ja sprawdzalam one sie nigdzie nie przeprowadzily,najblizsza rodzina nie ma ich w znajomych,ale oni nie zmarli bo pojawil by sie komunikat a na drzewie genealogicznym bylby szary portret.Poprostru jest zbyt duzo simow w miescie i ostatnia aktywna rodzina ginie bez sladu.Najlepiej zapisywac sobie kopie rodzin do biblioteki.Tylko wtedy nici z ich rozwinietych umiejetnosci

nmin
20.02.2010, 14:37
Ja znalazlam takjie cos na ten temat ""Poprawki do rozwoju historii. (..) Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem."Czyli jeśli, powiedzmy, mam sentyment do kilku Simów i lubię mieć ich w mieście, i na chwilę przełączę się do tych trzech rodzin, a potem wrócę do mojego Sima, to one się już nie wyniosą?

17tunia17
21.02.2010, 00:45
Ja to zrozumiałam w taki sposob ze jezeli gram kilkoma rodzinami i nie jest tych simow zbyt duzo w miescie to zadna rodzina nie zniknie, ale jesli zmienimy aktywna rodzine na taka ktora dopiero stworzylismy i jest juz tych simow zbyt duzo to wtedy ginie ostatnia aktywna rodzina.Przynajmniej u mnie tak bylo mialam kilka rodzin i bylo wszytko ok,ale stworzyłam jednego nowego sima z wprowadziłam go do jakiegos domu i jak chciałam wrocic do poprzedniej rodziny to ich juz nie było.Bo tak jak pisze mialam kilka rodzin grałam nimi było ok stworzyłam jednego nowego sima i ostatnia aktywna rodzine wcieło :/

17tunia17
21.02.2010, 00:46
Mysle ze jesli nie bedziemy tworzyc zbyt wielu nowych simow tylko grac wybranymi rodzinami to one nie powinny ginac bez sladu

Klitamnestra
23.03.2010, 07:46
mojej koleżance też tak się stało :( Akimdy nie ma nigdzie. Ani na cmentarzu, ani w innym domu, ani za granicą...

Hondirenda
26.03.2010, 18:32
Ja znalazlam takjie cos na ten temat ""Poprawki do rozwoju historii. (..) Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem."

A wiesz może gdzie to znaleźć? Może bym ściągnęła. Nie mogę nawet się przełączyć na moją drygą rodzinę i pierwsza znika, simy wyprowadzają się, są dalej w kontaktach, ale znikają z otoczenia, nie ma ich w żadnym domku... :(