PDA

Zobacz pełną wersję : simy się mnie nie słuchają...


jagodka.z
19.02.2010, 22:23
Help! Simy autentycznie odmawiają wykonywania poleceń! Ja im klikam na łóżko, żeby szły spać to ta ikonka po prostu znika i sobie robią co chcą :( Jeszcze żeby sobie same radziły to bym nie była zła... Ale dziewczyna mi już prawie umiera tak jej energia spada... Aktualnie śpi na trawniku i nie daje się przenieść do łóżka :(
Dodam, że mam coś takiego jak "The Sims Life Stories". Jest to zapewne jakiś dodatek, ale nie wiem, do której części, bo można go używać bez konieczności instalowania jakiejkolwiek części ;)
Wy się na tym lepiej znacie :P
Help bo mi sim się zmarnuje...

Gio
20.02.2010, 17:30
wyłącz samowolę?

jagodka.z
20.02.2010, 18:24
samowolę? A jak to zrobić? ;)

Gio
20.02.2010, 19:50
wchodzisz w takie trzy kropki na panelu sterowania > i tam musisz poszukać, bo z pamięci to już nie pamiętam :D

Starlight
20.02.2010, 20:29
Klikasz na ... potem (... nie pamietam) i jest "Własna Wola"

jagodka.z
21.02.2010, 01:55
dzięki bardzo za podpowiedzi... Ale to na nic. One dalej się mnie nie słuchają! Babka co prawda daje się obudzić, ale na mnie krzyczy, że chce jej się spać po czym kładzie się na trawniku. A ikonka z łóżkiem znika po 3 sekundach. Jej mąż za to zaspokaja w miarę sam swoje potrzeby snu, przez co córka nie może spać. Straszna kaszana się zrobiła... :( Jak to się stało?

Chryzantem Złocisty
21.02.2010, 10:14
takie głupie - czy simka ma dostęp do łóżka,w którym każesz jej spać?
sprawdź,może coś jej przeszkadza i dlatego ikonka z łóżkiem znika.

Gio
21.02.2010, 10:20
One dalej się mnie nie słuchają! Babka co prawda daje się obudzić, ale na mnie krzyczy, że chce jej się spać po czym kładzie się na trawniku.

A może wystarczy poczekać aż się wyśpi? Pasek "energia" musi być zielony.

Liv
21.02.2010, 10:22
I wcześniej upewni się, że innych potrzeb też nie ma "na czerwono".

Starlight
21.02.2010, 12:07
Lub po prostu ściągnij to http://www.home.zonnet.nl/thesimsplaza/paddestoel1.zip
Wrzuć do Dysk Gdzie zainstalowana jest gra:Maxis:The sims/Downloads

Potem wejdź w tryb kupowania, Krzesła i tam poszukaj musi być grzybek
I będzie Opcja Max Needs czy coś takiego.

Ktosiaxxx
27.02.2010, 09:38
Mi się wydaje że może faktycznie coś im przeszkadza... pamiętaj że jak masz dwuosobowe łóżko to simy muszą mieć możliwość wejścia do niego z obu stron. A jest tak też z innymi czynnościami?

Searle
27.02.2010, 12:03
Przyszło mi jeszcze do głowy, że jeśli ta simka śpi z kimś w jednym łóżku, to oni muszą się lubić (mieć wyskoki poziom znajomości). Inaczej simka nie będzie chciała spać z simem, którego "dobrze nie zna".

jagodka.z
06.03.2010, 23:37
Dzięki za podpowiedzi :*
Postawiłam jej łóżko na trawniku i się wyspała :P
Tak, facet też się mnie nie słuchał, ale już wiem dlaczego... Głupia sprawa, nie wiem jak to się stało, ale... Kwiatek zagradzał im wejście na schody... Przepraszam bardzo, że was niepokoiłam, naprawdę nie wiem jak on się tam znalazł :P