PDA

Zobacz pełną wersję : Sims3Launcher


corvus
21.02.2010, 16:44
Mam problem z launcherem. Kiedy chcę np. coś pobrać ze store to nie mogę gdyż od razu gdy włącza się okno startowe (launcher) to pojawia się, to okno (http://i48.************/o05hmo.jpg)
Wcześniej tak nie było. Chyba po którejś z aktualizacji tak się stało. Format odpada bo mam zbyt dużo ważnych (przynajmniej dla mnie -.-) informacji. Odinstalka tylko w nagłym przypadku. Zastanawiałam się czy nie znaleźć gdzieś launchera w internecie i usunąć tego co był z oryginalną grą. Grać mogę bo włączam od razu plik z grą.

Jeżeli był temat z takim problemem to gomen ale szukałam na szybko tzn. wciskam ctrl+f i wpisuje "launcher" XD

edek: Hm... Widzę, że sama sobie pomogłam.
U mnie włączał się Sims3Launcher.exe
Dla spróbowania włączyłam S3Launcher.exe (?)
Nie wiem czym się różni od Sims3Launcher.exe ale ważne że działa! XD

Searle
27.01.2011, 19:11
corvus, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale podłączam się do tego tematu, by nie zakładać nowego.

Chcę zrobić w swoim folderze Downloads porządki. Pomyślałam, że wszystkie pliki odinstaluję i na nowo zacznę instalować, tylko te, które mi działają i są potrzebne.

I teraz tak: by pozbyć się wszystkich plików muszę je odinstalować z Obiektów zmodyfikowanych, tak?

Jeżeli je w ten sposób odinstaluję, to znikną z folderu Downloads? A zatem trzeba je wcześniej skopiować w bezpieczne miejsce?

I jeszcze jedno: czy w folderze Downloads mogę tworzyć podfoldery, np. osobno dla fryzur, osobno dla ubrań i czy będą pliki w tych folderach mi działały?

Ilona
27.01.2011, 19:18
zamiast bawić się w odinstalowywanie,to usuń katalogi DCBackup i DCCache
podfolderów nie możesz utworzyć,ponieważ dodatki nie będą widoczne w programie startu,natomiast otwórz sobie osobny katalog na dodatki i tam możesz je posortować według kategorii

Searle
30.01.2011, 08:01
Dziękuję Ci, ilona, faktycznie o wiele szybszy sposób na pozbycie się dodatków :)

kalafjor
30.01.2011, 10:40
Też mam problem z Launcherem.
Chcę ściągnąć z GW jeden dom. Zawiera dość dużo dodatków ze Store. Gra mi mówi, że: "Ten obiekt jest powiązany z dodatkami, których nie znaleziono. Bla, bla, bla. Zostaną one zamienione na inne." Naciskam OK, ale dom się nie ściąga. Wydaję mi się, że jak mają zamienić, to powinien się ściągnąć.:((

Searle
31.01.2011, 19:01
Pojawił się u mnie problem z instalacją pakietów ze Store.
Za każdym razem, gdy uruchamiam Launcher, mam odinstalowane kilka pakietów. Instaluję je, a następnie gdy znów uruchamiam grę są odinstalowane i tak w kółko.
Co się mogło stać?

Jako, że moje pytanie umiera śmiercią ze starości - dodam, że wyskakuje mi błąd: aplikacja przestała działać i pyta czy wysłać raport.
Myślicie by przeinstalować Launchera? Czy będę musiała wszystkie pliki od nowa instalować? (trochę tego jest).

Łezka
22.02.2011, 18:41
Ja natomiast mam taki problem: Otóż. Miałem nieco punktów SimsPoints na oficjalnej stronie gry The Sims 3, postanowiłem zakupić ekskluzywny kominek w ofercie za 50 SimPoints. Jak zawsze otworzył się Launcher i co nigdy nie miało miejsca, nie stało się nic. Po prostu Launcher otworzył się, ale pobieranie kominka nie nastąpiło. Na stronie w moich zakupach jest informacja, iż ten dodatek został pobrany, a ja nawet nie mam jak go zainstalować, bo nie ma go w Pobranych, w Launcherze. Co mam z tym fantem zrobić? Proszę o pomoc. Nadmieniam tylko, że nie posiadam dodatku Po Zmroku oraz Impreza w plenerze, dlatego też nie mam zainstalowanej nowej łatki, a także nie mam zaktualizowanego EA Download Manager - nie wiem czy to ma jakiś wpływ na działanie Launchera. Z góry dzięki za pomoc. :) Pozdrawiam D_S

Björk
12.03.2012, 14:25
A ja mam prośbę o przypomnienie mi, jak coś pomajstrować w WIN 7

Otóż do tej pory, jak klikałam link w launcherze, to przenosiło mnie do IE np. na stronę z opisem aktualizacji 1.32.
Za każdym razem wyskakiwało okienko "Czy chcesz zezwolić temu programowi..." dalej nie pamiętam, ale chyba za którymś razem wcisnęłam "NIE" i mam w launcherze tak jakby niedziałające linki.
Wnioskuję, że WIN 7 blokuje mi ten dostęp, bo do tej pory wszystko było w porządku, ale nie mogę znaleźć opcji, gdzie to "odszczekać".

Czy ktoś może mi pomóc, bardzo proszę :)

Ilona
12.03.2012, 14:33
Win7 nie blokuje,tylko on tak ma,ze pyta czy zezwolić,ale nie musisz wchodzić przez IE,wejdź normalnie na główną stronę przez inna przeglądarkę bez programu startu

Björk
12.03.2012, 14:43
Ha - no i tak robię - to nie jest problem, który powoduje brak chęci do życia ;)
Po prostu pytam, czy ktoś zna rozwiązanie, bo tak mi jest po prostu wygodniej :D