PDA

Zobacz pełną wersję : Simowy serial


Marzycielkaa13
22.02.2010, 14:09
Proszę dajcie znać pod tym serialem czy jest fajny.Serial nosi tytuł ,,Zagubiona" to jest mój pierwszy. oto link: http://www.youtube.com/watch?v=pq_6mKa5SFU

Gio
22.02.2010, 14:13
no dobra, na początek- zły dział.

Ale serial okey, podobało mi się :) Wyczekuję kolejnego odcinka!

dirty_job
22.02.2010, 15:24
Fajny. Czekam na ciąg dalszy.

Liv
22.02.2010, 15:42
Dobra robota! Bardzo mi się spodobało :)

Gold_Chocolate
22.02.2010, 18:23
Bardzo fajny...Ciekawe jak się to wszystko rozwinie ; )

misterio
22.02.2010, 19:02
Serial zapowiada się ciekawie. :) Fajnie Ci wyszło to wprowadzenie i dobrałaś odpowiednia muzykę :) Lecz mam parę małych zastrzeżeń xD
Przejście pomiędzy jedna piosenka a druga nastąpiło gwałtownie, a piosenka Hilary Duff była głośniejsza, wiec to "urwanie" było Jeszcze bardziej wyraźne. Na przyszłość proponuje używać opcji stopniowego ściszania piosenki :)
Mogłabyś tez używać jakieś przejścia miedzy scenami, które się od siebie różnią czasem akcji i pomiędzy przedstawieniem postaci, mogą być jakieś subtelne, a już to będzie lepiej wyglądało :)
I jeszcze małe "ale" w związku z tekstem. Jak piszesz coś w czasie przeszłym, to lepiej się tego trzymać i nie mieszać czasów ;)
Przykład
teraz byliśmy bardziej pomysłowi
Trochę nie bardzo pasuje. Sadzac po Twoim nicku masz dopiero 13 lat, wiec masz prawo jeszcze popełniać błędy ;)
To takie moje małe rady, czekam na kolejny odcinek, i mam nadzieje ze będzie dłuższy :)

Milou
22.02.2010, 19:20
Obejrzałam z ciekawości i nawet mnie zainteresowało.
Poczekam na 2 odc., bo teraz za wiele nie mogę powiedzieć.

Sherlock
23.02.2010, 06:54
Wczoraj obejrzałem, ale zapomniałem skomentować ;)
Więc krótko: Bardzo fajnie się zapowiada :)
~Oczywiście czekam na next :D
~~~Pozdrawiam :P

Merve
23.02.2010, 10:39
Moi przedmówcy już wszystko za mnie powiedzieli :).
Bardzo mi się podoba i czekam na kolejny odcinek.

mario
23.02.2010, 19:40
Na razie jestem na nie. Niezbyt profesjonalne wykonanie, kiepska scenografia, dziwne teksty. Rozumiem, że bohaterka serialu sama kręci o sobie serial, jak wspomniała na początku? Bardzo to nie pasuje. Niepoprawnie użyte znaki interpunkcyjne, za to świetna ortografia. Dobra czcionka, przyjemnie się czyta. Ogólnie to nie lubię takich historii. Fabuła trochę nie po kolei. Wchodzą do szkoły i nagle ich olśniło, że istnieją inne dzieci, z którymi mogą rozmawiać? No cóż... ;D Mało serialowe, czekam jednak na rozwój tego filmu. :)

PS. Zbyt krótkie. Tzn. zbyt krótkie jak na odcinek, natomiast jako wprowadzenie dobre, bo niektóre seriale mają długie pierwsze odcinki, przez co zdarza mi się wyłączyć w połowie. :)

KissForYou
28.02.2010, 08:45
Bardzo przyjemnie się ogląda. 'Lekka' fabuła (przynajmniej jak na razie) i -jak napisali już przedmówcy- dobra czcionka, którą czyta się z łatwością.
Czekam na ciąg dalszy. ;)

Charionette
28.02.2010, 10:30
Podoba mi się, ciekawa fabuła i wykonanie :D