PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę się oświadczyć


Chryzantem Złocisty
24.02.2010, 18:59
Moja simka poznała Francuza,zakochali się w sobie i zaproponowała mu stały związek.Po powrocie do domu zaprosiłam go i wprowadził się do niej.Wszystko ładnie,pięknie,tyle że on nie może się jej oświadczyć (ani ona jemu :P).
Całują się,tulą,pieszczą i bara-bara robią po milion razy a opcji zaręczyn nie ma.
Wiem,że tuż po tym jak się zgodził zostać jej chłopakiem,to pojawiła się opcja oświadczyn,ale chciałam żeby zostali narzeczeństwem dopiero gdy zamieszkają razem.

Co mam zrobić,żeby ta opcja znowu się pojawiła ? :P

Starlight
24.02.2010, 20:39
Specjalne - Romantyk/Romantyczka -Oświadcz się. Próbowałaś?

Chryzantem Złocisty
24.02.2010, 20:56
ani sim,ani simka nie mają tej cechy charakteru :P

asiak155
25.02.2010, 07:33
Muszą być w dobrym humorze. Poprzytulać się i powinna się pojawić. Każdy sim nie ważne z jakimi cechami może wziąć ślub!

Charionette
25.02.2010, 08:22
Każdy sim nie ważne z jakimi cechami może wziąć ślub!
Oczywiście, że tak, ale mając cechę romantyczny można to zrobić znacznie szybciej ;)

Starlight
25.02.2010, 10:44
testingcheatsenabled true Shift + klik na sima - Zmień Cechy osobowości ^^

AlicjaJulia
25.02.2010, 10:47
A ja miałam ten sam problem z simką, która była romantyczką. Opcji tej po prostu nie było. Grałam nimi bardzo długo i nigdy się nie pojawiła, chociaż na nią polowałam i kombinowałam, żeby tylko ich zrobić małżeństwem. Potem przestałam nimi grać, ale dokładnie pamiętam, że tej opcji mi bardzo brakowało.

Chryzantem Złocisty
25.02.2010, 10:56
dopilnowałam,żeby mieli świetne nastroje.
kochali się 6 razy i dalej nic...ja już nie wiem co mam z nimi zrobić :/
chyba faktycznie muszę użyć kodu...

edit + okej,zmieniłam simowi cechę i dałam Romantyk...poprzytulali się,nastroje dobre,a opcji oświadczyn dalej nie ma...nawet w Specjalne/Romantyk...

x.x

nmin
25.02.2010, 11:41
To jest chyba jakiś błąd, u mnie też tej opcji bardzo często nie ma, a cechy charakteru mam u Simów bardzo zróżnicowane... Ostatnio nie miałam tej opcji u pary, która mieszkała ze sobą już co najmniej simowy miesiąc i miała dwójkę dzieci, a Sim był w dodatku Rodzinny :/

Mamełe
25.02.2010, 11:54
U mnie się pojawila dopiero jak przeprowadzilam simow do innego domu, chociaz wczesniej mieli cech flirciarz, rodzinny, przyjacielski romantyk czy cota, w kazdym badz razie same te teoretycznie ulatwiajace.

Chryzantem Złocisty
25.02.2010, 12:00
hmmm,i tak miałam w planach ich przeprowadzić,więc jak uzbierają fundusze na nowy dom,to sprawdzę,czy to coś da :P może dzisiaj jeszcze się uda

@down - nie.

dirty_job
25.02.2010, 18:40
Może któreś z nich ma cechę unika zobowiązań...

Ayla
28.02.2010, 09:42
Ja tak miałam z poznaną Francuzką. Nawet dzieci już mieli, a z oświadczyn nici. To jakiś błąd, niezależny od cech simów. Opcja się nie pojawia i już! :(

nmin
28.02.2010, 15:59
Wczoraj znowu miałam ten problem, gdy grałam Zadkową i stworzonym przeze mnie Simem (zły, arogancki, charyzmatyczny, flirciarz i kucharz). Musiałam doprowadzić do ślubu, żeby spełnić jego marzenie życiowe o zobaczeniu ducha bogatego małżonka, a za nic nie mogłam się nim oświadczyć. Miałam już nawet wybrany dom, do którego bym ich przeprowadziła, żeby "odblokować" błąd. W końcu okazało się jednak, że Zadek, jako romantyczka, ma opcje proponowania związku i małżeństwa w Specjalnych -> Romantyczne. Czyli wychodzi na to, że jeśli kodem zmieni się na chwilę którąś z cech Sima na Romantyka, to powinno się udać... Lepsze to, niż przeprowadzka.

Pewnie zaraz ktoś z Was mi powie, że mój Sim nie mógł się oświadczyć, bo jest flirciarzem, ale miałam ten problem przy różnych cechach, nie tylko w tym przypadku.


EDIT: Chryzantem, dopiero doczytałam, że przy Romantyku też nie możesz... To ja już nie wiem :/

EJ70
01.03.2010, 17:24
U mnie niestety też nie działa, po zmianie cech jest dokładnie tak samo, dochodzą dodatkowe opcje, tylko tej na zaproponowanie stałego związku, albo zaręczyn jak nie było tak nie ma.

Mizia
05.03.2010, 01:54
Ta.Mizia się zdecydowała w końcu pograć w trójkę i mam ten sam problem. Zakupiłam nawet "Kryzys wieku średniego" i dodałam cechę simce "romantyczka" i dalej nic. Drugi sim nie ma obaw przed zobowiązaniami, oboje są na tym samym poziomie zauroczenia, mają dziecko i nic. Opcji jak nie było tak nie ma. Ktoś coś poradzi?

Alisha
05.03.2010, 14:04
Jest juz latka do tego dodatku?
Jesli tak to chyba musicie sciagnac... :|

Mizia
05.03.2010, 18:31
Do jakiego dodatku? Chodzi o podstawę gry

missscareall
03.04.2010, 15:36
Słuchajcie!
Doszłam do tego samego momentu, co wiele osób - czyli mam sima Francuza, któremu też się nie mogę oświadczyć. Pokombinowałam i mam przyczynę problemu, to błąd gry.
Wpisałam testingcheatsenabled true, dodałam Francuza do rodziny i próbowałam nim się oświadczyć mojej simce...aż tu nagle w "romantyczne" pojawiła się opcja "poproś o zerwanie z simem Francouis" (czy jakoś tak). Co ciekawe, po użyciu opcji z tego kodu "chcę znać wszystkich" nie ma żadnego sima o takim imieniu, ani we Francji, ani w Sunset Valley. W panelu znajomości moja simka figuruje jako singiel.
I teraz brawo dla tego, komu się to uda rozwiązać...

Nieidealna
03.04.2010, 15:45
missscareall - a próbowałaś kliknąć na tę opcję "poproś o zerwanie z simem Francouis"? Jeśli tak, to coś to dało?

missscareall
03.04.2010, 18:46
A właśnie, zapomniałam napisać. Tak, próbowałam i w momencie, kiedy wyskakuje ten napis, że zgadza się zerwać, interakcja była przerywana i oboje od siebie "odskakiwali", po prostu nagle byli w innym miejscu i w innej pozycji, nie dało rady doprowadzić tego do końca

Łezka
03.04.2010, 18:58
Ja mam inny przypadek...
Kojarzycie rodzinę Dutiel z Champs Les Sims? Z Simką Leą jest kilka zadań do wykonania. Otóż mój Sim Adam rozkochał w sobie Leę, lecz ta miała męża i syna, więc po powrocie Adama do Riverview użyłem opcji wprowadź się - Lea wprowadziła się razem z mężem i synem. Stwierdziłem, że nie weźmie rozwodu tylko przypadkiem kojfnie tych dwoje (syn i mąż). Tak więc po śmierci obojga Lea i Adam zostali parą tzn. dziewczyna i chłopak... Mają już dwoje dzieci Antoninę i Filipa, kochają się na zabój, czyt. romans non stop trwa, żałoba po "ofiarach" minęła... a opcji nadal nie ma... Zadziwiające jest to, że Lea w drzewie genealogicznym nadal ma połączenie ze swoim zmarłym mężem i kiedy się "najedzie" myszką to jest jako mąż... czyli teoretycznie wg drzewa nie jest wdową... co mam zrobić? Pomóżcie... w sumie mogę jej zmienić nazwisko, ale ślub to lepsze rozwiązanie. Na razie nie są nawet narzeczeństwem.

czarnapuma
18.06.2010, 16:39
moj sim też się nie chce oświadczyć. maja juz dziecko i ciągle jest zauroczenie... i nic

zolwik1397
21.06.2010, 22:14
To jakis chory blad. Tez tak mam. Wpisalam kod testingch... i dodalam sima do mojej rodziny. Okazalo sie ze moja simka jest w zwiazku z jakims francuzem ktory nawet nie jest jej przyjacielem. Dziwne prawda? (dowiedzialam sie tego bo poprosil ja o zerwanie z tamtym) Wiec sprawdz czy jestes w niewiadomym zwiazku. ;D

monika123
22.06.2010, 09:07
Czy waszym partnerem/partnerką której chcecie się oświadczyć nie jest przypadkiem pokojówka? Ona nigdzie nie mieszka, nie ma rodziny, ogólnie jakby jej nie było. Ja miałam tego typu problem właśnie z pokojówką... Może to o to chodzi. Jednak to jedynie przypuszczenie.

lithium
22.06.2010, 10:17
moj sim kiedys normalnie wzial slub z pokojowka, wiec to raczej nie to;]

Owl Finch
22.06.2010, 22:36
A właśnie, zapomniałam napisać. Tak, próbowałam i w momencie, kiedy wyskakuje ten napis, że zgadza się zerwać, interakcja była przerywana i oboje od siebie "odskakiwali", po prostu nagle byli w innym miejscu i w innej pozycji, nie dało rady doprowadzić tego do końca

Trochę nie na temat się wypowiem, a trochę na temat.
Otóż moje simy w karierze też "odskakują" z niewyjaśnionych przyczyn, tylko one to robią przy sprzęcie do tatuażowania, trampolinie i warsztacie... Może ktoś wie dlaczego tak jest i jak to zmienić?

Noemi
23.06.2010, 07:41
może to wina jakiegoś dodatku z internetu? U mnie był problem z bara-bara(nawet u dorosłych), ale po wywaleniu kodu na ciążę u nastolatków wszystko było OK.

EDIT : Dziurawiec, może spróbujesz 'ożywić' zmarłego męża i wtedy ich rozwieść ?

Elvira33
23.07.2010, 13:50
A czy twoi simowie maja cechy takie jak romantyk albo rodzinny?
Bo jak nie inaczej sie nieda a kod na zmiane cech to testingcheatsenabled true!

Qwe
24.07.2010, 13:22
Jest to bardzo proste. Są 2 warunki:
1. Dobrze lubić 2 sima bez tego nie przyjmie oświadczyn
I najważniejsze 2. Najlepiej tak z 3 interwencje z przyjazne a potem wszystkie iterakcje z romantycznie aż sim bedzie cie uważał za filtrarza, uroczy, i ,,Niezwykle Atrakcyjny"
wraz z nowo sądzeniu uroczy itp. dochodzą nowe interakcje masaż, obscikuj sie itp. a z tą niezwykle atrakcyjny dochodzi oświadcz się.

Oczywiście cecha Romantyczny daje szybsze interakcje z innymi simami jak oświadczyny masaż itp.

Myślę ze pomogłem i życze powodzenia
NQRQ

kotek
24.07.2010, 23:13
gdy jakiś tam facet byl moim chłopakiem to ja się oświadczyłam a on odmuwil puzniej opsja zniknęła ale z innym simem było ok

zlypulpecik
12.08.2010, 20:22
mam ten sam problem :P I QWE to co napisałeś próbowali już wszyscy i to na prawdę nie działa :P moje simy całe godziny sie przytulaja, całuja i wszystko co dobre, a opcji 'oswiadcz sie' czy cos w tym stylu wciaz nie ma

Kamis
13.08.2010, 08:19
To jest chyba błąd. Bo jak nie mogę się oświadczyć, to robię nowy zapis, z nową rodziną, i na tym 2 zapisie to już mogę się oświadczać :D

Valerie
22.11.2012, 11:37
Widać dużo osób ma podobny problem.... Mam tak z dwoma zapisami. W pierwszym nawet się dziecko urodziło, by się simka albo sim oświadczył. W drugim simka nie może oświadczyć się simowi kosmicie. Spróbuje z cechą romantyk. Kosmita ją ma, simka nie.

Doncellita
22.11.2012, 17:31
Miałam ten sam problem. Po usunięciu moda na ciążę nastolatki (nraas Woohooer) już mogę się oświadczać ;)

Valerie
22.11.2012, 18:51
U mnie powodem była.... Impreza. Simka nie mogła ośiadczyć się kosmicie na przyjęciu.
Jednak nadal w drugim zapisie problem jest. Czy może być to przyczyną tego,że simka miała przedtem męża?

Wiktoria20041110
18.09.2013, 19:51
Jeżeli masz intemater lub szkodzące mody to je usuń mi działa :redface::redface: