PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widać nowych rodzajów owadów na wakacjach!


_Eveline_
26.02.2010, 23:08
Witam i zgłaszam problem... Może akurat ktoś mi coś podpowie ;)
Otóż, gdy jestem na parceli wakacyjnej, nigdzie nie widzę nowych rodzai chrząszczy i motyli, dostępnych tylko na wakacjach. Zakupiłam nawet pomocnik kolekcjonera, pokazuje mi co prawda światełka, gdzie te owady powinny być, ale tak naprawdę wcale ich tam nie ma. Nie mogę znaleźć czerwonego pluskwiaka i wypełnić misji w Chinach, ani skarabeusza i wypełnić misji w Egipcie... Jeszcze nigdy nie widziałam żadnego egzotycznego owada. Na mapie są widoczne, ale Sim nie może ich złapać, ba, nawet ich z bliska nie widać. Co to może być? Proszę o pomoc.

asiak155
27.02.2010, 08:33
Miałam to samo. Któraś z aktualizacji naprawiała ten problem.

_Eveline_
01.03.2010, 21:22
Dziękuję za odpowiedź, aczkolwiek grę mam aktualną. Chyba teraz będę musiała wszystko odinstalowywać i instalować z powrotem. Ech...

Edit: Niestety, po reinstalacji wciąż występuje ten sam problem. Może dlatego, że zainstalowałam grę WP, kiedy rzekoma aktualizacja naprawiająca ten problem z owadami już była na stronie... Bo żadna mi się nie zainstalowała, gra od razu "była aktualna"...

Xnnady
02.03.2010, 15:50
Instaluj wszystkie aktualki co do jednej i po kolei, bo jeżeli będziesz miała np. wersję 2.0, zaktualizujesz do 2.4 i będziesz chciała zaktualizować 2.3 i 2.2 to wyskoczy, że gra jest aktualna, czy coś takiego, bo masz tą 2.4 i często takie ,,okienko" wśród aktualizacji powoduje błędy. Nawet jeżeli masz aktualizację np. 2.3 i chcesz zaktualizować do 2.4 a jest już nowsza aktualizacja 2.5 to gra będzie chciała zaktualizować właśnie do 2.5, więc polecam ściąganie z tej strony http://www.simprograms.com/the-sims-3-patches/ To simprograms i podałem ci już od razu link prosto do aktualizacji. Zaktualizuj wszystkie po kolei za pomocą tej strony. Mam nadzieję, że pomogłem i chodziło ci o te aktualizacje?

_Eveline_
03.03.2010, 17:38
Tak, pomogłeś, dziękuję bardzo :) Temat raczej do zamknięcia.

Ulquiorra
30.12.2010, 09:37
O Jezus ale wy macie problemy.. Juz chyba byl podobny temat.. nie ważne.

Aby znaleźć pluskwiaki trzeba sie trochę "uzbroić" w cierpliwość bo one nie leżą jak kamienie i minerały i metale na ziemi tylko wypełzaja z ziemi, czasmi ich nie widać ale to trzeba poczekać, jak jest zaznaczone na mapie to na pewno tam są. :P