PDA

Zobacz pełną wersję : Relikty -co z nimi robić?


pelczyn
27.02.2010, 23:39
Witam!!!Zastanawiam się nad sprzedaniem reliktów ,ponieważ nie wiem co z nimi mogę zrobić.Chodzi mi o pojedyncze relikty ,nie z kolekcji.Wystroju chyba nie dodają więc co można z nimi zrobić oprócz sprzedaży?
Z góry dzięki za odpowiedzi!!!

nmin
28.02.2010, 15:54
Moja Simka miała cały plecak zawalony reliktami, bo zbierała wszystko, co znalazła, a było tego dużo (maksymalne wizy we wszystkich krajach). Też nie wiedziałam, co z tym zrobić, trzymałam to i trzymałam, więc w końcu sprzedałam wszystko jak leci, relikty i kamienie szlachetne, zostawiłam tylko jedną małą kolekcję. Nie zaważyło to w żaden sposób na rozgrywce, a moja Simka wzbogaciła się o kilkadziesiąt tysięcy ;)

Searle
28.02.2010, 21:37
Czasami opłaca się przetrzymać w plecaku relikty, gdyż są misje, które wymagają dostarczenie komuś byle jakiego reliktu. A zatem warto zostawić sobie kilka :)

Natix
13.04.2010, 17:34
Gdy miałam taką simkę-podróżniczkę ( już jej nie mam ) to dorobiłam jej w domu 3 pomieszczenia. Każde zapełniały meble, relikty, kamienie i owady z danego państwa. Efekt był niezły. Poszukam zdjęć ekranu, to dodam.

Levkoni
17.04.2010, 17:34
Jeśli się nie mylę relikty można ustawić też w muzeum. Można je zbudować na przykład w Sunset Valley, ustawić w nim te specjalne pułki wystawowe i ustawić na nich relikty, które simka ma w plecaku, przynajmniej będzie pożytek dla simowego społeczeństwa :)

Chocolate
28.06.2011, 10:19
Ja robię sobie domowe muzeum :) Na razie nic w nim nie ma, ale jak moja rodzinka wróci z chin to od razu poustawia tam znaleziska. Może zrobię jeszcze dwa - każdy na inny kraj.