PDA

Zobacz pełną wersję : Lolita Ćwir o.O


GaGasz
01.03.2010, 22:30
Sorry jeśli temat był już ruszany ale kim jest `Lolita Cwir` która spoczywa na cmentarzu w posiadłosci Ćwirów? Dziś pojawił mi się jej duch a w drzewie genealogicznym jej nie widziałem ;<

Natix
13.03.2010, 16:46
Lolita Ćwir, jest, jak mniemam, krewną Ćwirów. U mnie spoczywa nie Lolita a Liliana. Możliwe, że jeśli grasz długo jest ona córką Belli i Mortimera. Albo kolejnym dzieckiem Kornelii i Gwidona. U mnie ci ostatni robią sobie dziecko na samym początku. I zazwyczaj rodzi się dziewczynka. Ostatnio, gdy rozpoczęłam nową grę, nazwali ją Joy ( ang. radość). Dziwne...

anie_1981
14.03.2010, 13:41
To można zawsze sprawdzić. Weź jakiegoś Ćwira i kliknij na przycisk drzewka genealogicznego. Potem klikaj na portrety różnych przodków Ćwira i natkniesz się na Lolitę Ćwir. Nie jest córką Belli i Mortimera, ona jest u nich w ogródku od samego początku. A jak grę zaczynamy w Sunset, to Mortimer i Bella są jeszcze dziećmi. To może być Siostra Gwindona lub Wiktora, albo ich córka, nie wiadomo. Wiadomo jednak, że Ćwiry hajtały się z Zadkami, Agnieszka Zadek i Kornelia Ćwir to siostry.

GaGasz
14.03.2010, 17:58
No dokładnie: Lolita jest na cmentarzu Ćwirów od samego początku jak Mortimer jest dzieckiem... Dziś przywróciłem ją do życia i była sama w drzewie genealogicznym a Mortimera nie miała jako kogoś z rodziny

Łezka
14.03.2010, 22:32
Heh. Kolejna zagadka ufundowana przez twórców... Lolita Ćwir istnieje, bo jest jej nagrobek w ogrodzie Ćwirów, a jednak nie należy do ich rodziny... czyżby zbieżność nazwisk? - rozumiem gdyby była na cmentarzu, ale we własnym ogródku obca Pani?

anie_1981
18.03.2010, 10:57
Może zapomnieli ją dopisać do drzewa genealogicznego? Powinna w nim być nawet nie wskrzeszona. Przecież Wiktor Ćwir, też leży w ogródku Ćwirów, jest dopisany do drzewka, a o niej zapomnieli...

Łezka
19.03.2010, 09:13
Na to wygląda... po prostu jest u Ćwirów, spoczywa w ich ogrodowym "grobowcu", a nie ma jej w drzewie genealogicznym. Spekulując: Przecież w The Sims 2 w drzewie gen. Ćwirów róznież nie było żadnej Lolity. Może to taka zagadka jak z Bellą w TS2?

GaGasz
19.03.2010, 09:48
The sims 1 nie mam więc nie wiem czy Lolita była, ale mam 2 tam jej na sto procent nie ma w drzewie genealogicznym bo byłem w nim setki razy.
Jeżeli to taka zagadka jak z Bellą w TS2 to bardzo fajnie bo jakaś zagadka dotycząca sima `musi` być :D Czy tylko ja nie mam w the sims 3 wspomnień? o.O

anie_1981
19.03.2010, 10:57
W trójce nie ma wspomnień. Ale szczerze, to ja za nimi nie tęsknię. Denerwowało mnie to, że Simy pamiętają każdą przeprowadzkę... A jak mi się urodził dzieciak, którego nie chciałam i oddawałam go do adopcji, to ciągle mieli w wspomnieniach jego/jej narodziny.

Łezka
19.03.2010, 12:55
Ech... ja również rozmarzam o wspomnieniach z TS2... w The Sims 3 dziecko, czy tam późniejszy dorosły nie wie kto go nauczył chodzić, mówić i korzystać z toalety, albo jak umrze babcia czy dziadek lub rodzic to także dziecko nie ma świadomości tylko od wieku dziecięcego (czyt. dziecko "szkolne") ma nastrój pogrążony w żałobie jak ktoś bliski, albo być świadkiem czyjejś śmierci kiedy umrze ktoś mało lub w ogóle nieznany.

Jakub
21.03.2010, 11:54
W simsach 2 Gwidon miał siostrę. Wiec Lolita to jego siostra o zmienionym imieniu. Prawdopodobnie przez przypadek zapomnieli ja połączyc z drzewem genealogicznym Ćwirów.

TrueWildLove
21.03.2010, 13:19
Albo była czyjąś żoną, a po śmierci simowie nie są już w drzewie genealogicznym powiązani.

GaGasz
21.03.2010, 15:25
Jakub - lol , To była Kunugea czy jakoś tak XD a oni nie zmieniają imion bo zniszczyło by to historię... I co to że 'zapomnieli' ...? ;> Oni to pewnie robili w trybie robienia rodziny wiec nie mogli jej pominąć.
TrueWildLove, niby kogo? ;] ;] ;]

Mamełe
21.03.2010, 16:15
Albo była czyjąś żoną, a po śmierci simowie nie są już w drzewie genealogicznym powiązani.

To byłoby prawdopodobne, ale ona jest chyba w wieku nastoletnim...

GaGasz
21.03.2010, 18:02
Mamełe.... Ona jest młodą dorosłą, wiem bo ją ożywiłem... po za tym czyją żoną? Litości..

Mamełe
21.03.2010, 18:09
Mamełe.... Ona jest młodą dorosłą, wiem bo ją ożywiłem... po za tym czyją żoną? Litości..

Po śmierci sim traci malzonka, znika on z drzewa genealogicznego, jeśli dwaj simowie nie mieli dzieci wiec jest to calkiem mozliwe, ze czyjas byla. W koncu w domu Ćwirów przeszlo już kilka pokoleń.

Łezka
21.03.2010, 19:05
A tutaj Mamełe nie do końca się z Tobą zgadzam... Sprowadziłem rodzinę Dutiel z Francji do Riverview... mąż i syn Lei zmarli,a ona nie może ponownie wyjść za mąż, ponieważ w drzewie nadal jest żoną zmarłego męża, czyli jest wdową formalnie, ale nie genealogicznie.
Faktycznie Lolita może być czyjąś żoną... moja simka Helena, gdy owdowiała nie ma już męża jako męża jest w drzewie jako osoba samotna.

GaGasz
22.03.2010, 15:03
No Ale żoną kogo? Każdy w rodzinie ćwirów miał żone

anie_1981
22.03.2010, 15:31
Patrzcie co simwikia ma do powiedzenia...
http://pl.sims.wikia.com/wiki/Lolita_%C4%86wir

Mamełe
22.03.2010, 17:20
No Ale żoną kogo? Każdy w rodzinie ćwirów miał żone

Mogłaby być pierwszą żoną Wiktora.

GaGasz
22.03.2010, 21:43
anie_1981 to ta storna(nie chce mi się wchodzić czy to dokładnie ta.. )od dawna mnie obrzydza... Dali jakieś pokraczne dzieci do drzewa dzieci panny Zadek.. A Lolita nie może by jego matką bo pp. sama z siebie nie urodzi.. pp2. Była by jako matka w jego drzewie genealogicznym..

Mamełe ,może..

Łezka
23.03.2010, 11:35
Chwila, ale tutaj tzn. na tej stronie pisze, że Lolita Ćwir prawdopodobnie była matką Wiktora Ćwira, czyli teoretycznie prababcią Mortimera.

anie_1981
23.03.2010, 13:55
I powinni ją dać do drzewa, bo jeśli nawet Wiktor Był nieślubnym dzieckiem, to był jej dzieckiem nawet po jej śmierci, czyli nie powinna zniknąć z jego drzewa genealogicznego.

GaGasz
23.03.2010, 14:01
Dziurawiec_Skąpolistny , gdyby była jego prababcią to była by w jego drzewie genealogicznym a nie ma jej :/
anie_1981 ,no dokładnie..

Łezka
23.03.2010, 15:27
Okej, a więc kto to jest? To znaczy, że na stronie Simspedia kłamią? Może ona jest obca, a tylko udaje tę matkę?

Starly
02.04.2010, 15:57
Może to też być siostra Gwidona z dwójki, Kunegunda, której nie ma w trójce, ze zmienionym imieniem. Tylko przecież Kunegunda przecież zmarła w wieku emeryta. Może to też być np. była żona Gwidona lub Wiktora, bo jak wiemy po rozwodzie kobieta ma nadal nazwisko męża, ale znika z drzewa genealogicznego.

Wrona115
08.04.2010, 09:18
Według niektórych źródeł Lolita to matka Wiktora Ćwira. Absolutnej pewności nie ma, bo w drzewie genealogicznym jej nie ma.

tomek.966
21.04.2010, 17:50
Według niektórych źródeł Lolita to matka Wiktora Ćwira. Absolutnej pewności nie ma, bo w drzewie genealogicznym jej nie ma.

Według jakich źródeł?

A co do Simspedii to kilka wandali i kilku niezarejestrowanych użytkowników notorycznie psuje artykuły. Niekiedy napisane jest jak w reklamie zachęcającej do kupna gry, typu "Przeżyj niezapomniane wakacje, odwiedź piramidy, Francję, zobacz Wielki Mur Chiński!". Od jakiegoś czasu jako użytkownik Simspedii próbuję z tym walczyć, ale jest to walka z wiatrakami. Polepszę jakiś artykuł, a w tym czasie powstanie 10 artykułów, zawierających rzeczy typu "Urządzenia to np.telewizor,obrazy,kanapy,stołyitp." Autor tego "artykułu" myśli chyba, że tak wygląda definicja encyklopedyczna. Tylko kilka osób, góra 3 łącznie ze mną próbują coś robić, inni po prostu piszą a Wspomnę, że na Simspedii działam jako użytkownik Eru Iluvatar.

Przepraszam za off-tophic

Pozdrawiam

Łezka
22.04.2010, 20:53
Tak właściwie to Lolita Ćwir mogła zniknąć z drzewa genealogicznego rodziny Ćwir, bo ja już gram wnukami Belli i Mortimera Ćwirów i kiedy wezmę drzewo jako ten wnuczek to wyświetla tylko dziadków, jak wezmę Mortimera to jego rodziców, ale dziadków już nie, czyli jakby ich usunęło z drzewa... chyba mam jakiś błąd...

Levkoni
23.04.2010, 20:56
A moja teoria jest taka, że Lolita Ćwir to pierwsza żona Gwidona Ćwira. Dla czego? Tak sobie wziąłem kilka faktów pod uwagę... Nie ma jej w drzewie, z drzewa genealogicznego w simsach zawsze znika zmarły małżonek, z którym nie miało się potomstwa. Wynika to z tego, że pękają łączące ich "gałązki", jeśli byłoby dziecko, to po kliknięciu na nie rodziców byłoby widać, tu nie było potomstwa, więc Lolita przepadła w drzewie genealogicznym. Po drugie, Gwidon i Kornelia są już w zaawansowanym wieku, jak gramy w TS3 to zbliżają się do starości, Mortimer zaś jest jeszcze dzieckiem w wieku szkolnym. Wnioski z tego są takie: Gwidona pierwszą żoną była Lolita, po jakimś czasie umarła śmiercią tragiczną co można poznać po jej duchu. Gwidon będąc już starszym ożenił się z Kornelią Zadek dla tego późno urodził im się syn Mortimer. :)

shan
14.08.2010, 14:38
Jeśli małżeństwo niema dzieci i jedno z nich umiera to z drzewa nie znika. Według mnie Lolita była żoną któregoś ze Ćwirów, powiedzmy że Gwidona. Gdy się rozwiedli Lolita zachowała nazwisko Ćwir ale zniknęła z drzewa genealogicznego i umarła, pochowali ją w swoim ogródku i dlatego niema jej w drzewie genealogicznym.

Continue.
18.04.2011, 16:44
A oto 'tajemnicze drzewko'
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100721153253/pl.sims/images/thumb/1/16/Drzewo_genealogiczne_%C4%86wir%C3%B3w.jpg/369px-Drzewo_genealogiczne_%C4%86wir%C3%B3w.jpg
Lolita była odłączona od rodziny Ćwirów.
Prawdopodobnie jej dzieckiem był Wiktor Ćwir...

Filleable
22.04.2011, 10:32
Ale gdyby była matką Wiktora to czy nie byłaby z nim połączona? Jej małżonek zniknął (załóżmy, że ten Gwidon) po jej śmierci, ale dzieci chyba zawsze zostają w drzewie, nawet jeśli rodzic umrze.

Masamune
27.11.2011, 12:23
Może nie widzieliscie ale na stronie pisało ze prawdopodobnie lolita Ćwir to była żona Gwidona trzeba sie porozglądac.

jatomamx3
15.09.2012, 14:03
może głupie pytanie ale gdzie w trójce mieszkają Ćwiry ?:D

nmin
15.09.2012, 14:06
Jeśli masz na myśli najbardziej znaną rodzinę Ćwirów, czyli Mortimera i jego rodziców, to mieszkają w Sunset Valley obok cmentarza. Bella mieszka w pobliżu w rodzinie Kawaler.