PDA

Zobacz pełną wersję : 2010-03-04 | Nowe informacje w sprawie The Sims 3: Kariera!


shooters
04.03.2010, 20:26
Seriws Gamespot opublikował pierwszy wywiad z producentem gry The Sims 3: Kariera - Grandel Rodiek`iem.Oto niektóre nowości:- Możliwość tworzenia tatuaży na ciałach naszych simów.- Zmiana wyglądu otoczenia poprzez dodawanie skał, drzew, czy znaków drogowych. Możliwość dodawania, usuwania, edytowania parcel.- Nowe zaawansowane opcje tworzenia dachu.- Wilopoziomowe kolumny.- Wiele nowych obiektów.- W nowym dodatku możemy podlądać, jak nasi simowie zarabiają na utrzymanie.- Nowe kariery:?strażak, architekt, detektyw, lekarz, pogromca duchów, stylista.- Stylista może wprowadzać nowe trendy do miasta.- Strażak po usłyszeniu alarmu przeciwpożarowego od razu ruszy do pracy.- Architekt może zostać zatrudniony przez sąsiadów w celu przebudowy lub urządzenia domu.- Artysta tworzący tatuaż otrzyma do pracy profesjonalne narzędzie, dzięki któremu będzie mógł stworzyć aż 5 warst i edytować rozmiary i kolory.- Rzeźbiarz swoje dzieła może wykonać z lodu, drewna i metalu.- Na detektywów czeka wiele spraw do rozwiązania.Całą rozmowę z producentem możecie przeczytać TUTAJ. Zapraszamy do przeczytania newsa: Nowe informacje w sprawie The Sims 3: Kariera! (http://thesims.pl/wiadomosc/Nowe-informacje-w-sprawie-The-Sims-3:-Kariera!/194)

Searle
05.03.2010, 08:13
"W nowym dodatku możemy podglądać, jak nasi simowie zarabiają na utrzymanie".

Bardzo jestem ciekawa, jak to będzie wyglądać. Czy będziemy mieli okazje zobaczyć ich w miejscach pracy? Oby, oby :)

Chryzantem Złocisty
05.03.2010, 10:07
nie.będą pracować w domu :)
kariery które były do tej pory,nadal będą w budynkach,a te nowe,jak widać na trailerze,opierają się na pracy w domu/bieganiu po okolicy.

aluminium.
05.03.2010, 12:40
Zapowiada się ciekawie :)
Tyle nowych ciekawych karier dojdzie, hihi. :]

kropka1981
07.03.2010, 20:48
to co pokazują w trailerach to pewno znów pół prawdy. Mam nadzieję, że jesli np wybiorę karierę strażaka to bedę mogła na sima jakoś podczas akcji gaszenia pożaru wpływać a nie że pojedzie na akcję i tyle go widzieli...

Klaudia12315
07.06.2010, 18:32
No super tylko jestem ciekawa czy będzie też można zobaczyć jak nasi simowie są w szkole bo w the sims 3 napisane jest że szkoła to też miejsce pracy I żeby jakby mój sim wybierze kariere strażaka to żeby nie stał tam jak ten ciołek i żeby się nie spalił no i żeby uratował jakiegoś sima jestem też ciekawa czy w poprzednich karierach też będzie można patrzyć jak oni pracują i żeby w trakcie bycia w pracy dało się z innym simem porozmawiać No ja już niedługo będę miała ten dodatek więc wszystkie moje pytania zostaną odpowiedzone...
Jeszcze jedno jak wybiorę karierę łowcę duchów czy te duchy coś mi zrobią ja mam naprawde dużo pytań Jej Ciekawi mnie też kariera detektyw czy sim będzie odkrywał tą tajemnice czy będzie się leniwił.. Lubię the sims 3 i sporo o nich wiem ale ten dodatek mnie naprawde interesuje więc mam bardzo dużo pytań Chce zobaczyć jak to będzie