PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 - Kariera - dyskusje.


Strony : [1] 2 3 4

Björk
05.03.2010, 15:44
Zapraszam do dzielenia się informacjami, zanim pojawi się 1000 takich tematów :)

Chcielibyśmy poinformować, że już w czerwcu będzie mieć miejsce premiera nowego, oficjalnego dodatku do The Sims™3, zatytułowanego Kariera i wymagającego do działania podstawowej wersji gry. Rozszerzenie to pozwoli graczom podążyć nowymi ścieżkami ekscytującej kariery. Można będzie ratować życie jako lekarz czy też prowadzić eksperymenty na pacjentach, wcielać się w dzielnego strażaka lub dewastować mieszkania ofiar pożarów, zostać sympatycznym detektywem albo wydzierać tajne informacje w mrocznych alejkach.

- Różnorodność wyboru własnej kariery jest olbrzymia. Do tej pory nie daliśmy graczom możliwości wyboru pracy dla ich Sima, która miałaby aż taki wpływ na jego życie prywatne – mówi Scott Evans, General Manager studia The Sims w Electronic Arts. - The Sims 3: Kariera zmienia to. Życie zawodowe ma wpływ na codzienność postaci, otoczenia i sąsiadów. Staje się po prostu ekstremalnie ważną częścią rozgrywki.

Dzięki The Sims 3: Kariera gracze będą mogli podjąć się wielu niesamowitych i zróżnicowanych zawodów. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby zostać pogromcą duchów, wynalazcą, rzeźbiarzem czy detektywem. Dzięki własnej pracy, Simowie zmienią swoje miasteczko nie do poznania - wystarczy zostać architektem! Kariera stylisty lub artysty tatuażu pozwoli dyktować nowe trendy w modzie. Po raz pierwszy gracz poczuje, w jaki sposób życie zawodowe jego postaci, wybór dobrych lub złych zachowań, wpływa na ich losy. Przyszłość Simów, ich sukces lub porażka, leży w Waszych rękach.


Wg mnie zapowiada się interesująco... Chociaż oczekiwałam na jakieś pory roku...

Mamełe
05.03.2010, 15:53
Już nie mogę się doczekać. Strasznie mnie cieszy, że będzie mój ulubiony robot. Rzeźbienie w lodzie metalu lub drewnie też wydaje się interesujące. Mam nadziję, że będzie można rzeźbić nie tylko simów albo nie zawsze te rzeźby będą wychodzić idealnie.

Nieidealna
05.03.2010, 15:55
Hmm, brzmi ciekawie :)
Fajnie by było, gdyby taki dodatek się ukazał. Osobiście też czekałam na coś w stylu pór roku, ale taki dodatek jak Kariera chyba byłby ciekawszy itp., w końcu to coś zupełnie nowego, czego jeszcze nie było :>

Charionette
05.03.2010, 16:08
O muszę to mieć ;)
Wydaje się być bardzo ciekawe :D

Mamełe
05.03.2010, 16:12
Dal tych co jeszcze nie widzieli
http://www.youtube.com/watch?v=qzEXjBNZS-I&feature=player_embedded


co by nie było pytań o muzykę
http://www.youtube.com/watch?v=e8X3ACToii0&feature=fvst

Björk
05.03.2010, 16:19
Hmm, brzmi ciekawie :)
Fajnie by było, gdyby taki dodatek się ukazał. Osobiście też czekałam na coś w stylu pór roku, ale taki dodatek jak Kariera chyba byłby ciekawszy itp., w końcu to coś zupełnie nowego, czego jeszcze nie było :>

No ukaże się. W czerwcu :)

I akurat moim zdaniem było - Własny Biznes/ Czas Wolny.

nmin
05.03.2010, 16:28
Wymienione zawody są takie sobie, mimo wszystko preferuję normalną pracę, jak biznes, medycyna, zależnie od Sima może być ten naukowiec czy artysta, ok, ale strażak, pogromca duchów, detektyw? Mam wrażenie, że z TS3 robi się przygodówka.

Z opisu fajne i kupię na pewno.

Artysta tatuażu? Może wreszcie będzie możliwość zrobienia Simowi tatuażu bez dodatków z neta?

Altaria
05.03.2010, 16:38
Uwielbiam ich. Idealnie sesja się skończy, simsy się zaczną. Ech... *popada w rozmarzenie*

Dodatek jak dla mnie zapowiada się ciekawie, ba, nawet bardzo. Jeśli będzie przynajmniej tak dobry jak Wymarzone Podróże to będzie doskonale.

asiak155
05.03.2010, 17:40
Muzyka mnie powala z filmiki :P. W sumie to mało zawodów mimo wszystko. Jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało.

Chryzantem Złocisty
05.03.2010, 17:46
jak zwykle super zapowiedzi,a jak wyjdzie dodatek,to się okaże że tandeta.
jakoś nie nastawiam się na wielką rewolucję,a jak widzę neo kiddy srające z radości na Simowym Centrum to zaczynam wątpić w inteligencję narodu ludzkiego.

jekyll
05.03.2010, 17:51
Jeeee, mam nadzieję, że będzie cudeńko ;D

Searle
05.03.2010, 18:00
"Różnorodność wyboru własnej kariery jest olbrzymia". - A jak dla mnie to mało tych zawodów dochodzi.

Przypomnę, że ma być: strażak, pogromca duchów, artysta, stylista, detektyw, rzeźbiarz i architekt.

Mogli wrzucić wszystkie kariery z The Sims 2 i byłabym zadowolona :)

Starlight
05.03.2010, 21:27
pogromca duchów - :D Może będą rytuały lub specjalne opcje na grobach np. "przywołaj ducha" ?

aluminium.
05.03.2010, 21:58
Dyktator mody i architekt wydaja się być interesujące ;)
Ciekawe w jakim stopniu nasze simy zmienią miasto, heh.

Mamełe
06.03.2010, 08:58
Dyktator mody i architekt wydaja się być interesujące ;)
Ciekawe w jakim stopniu nasze simy zmienią miasto, heh.

W każdym bądź razie chyba nie będzie trzeba przełączać rodziny, żeby umeblować dom sąsiadów. Trochę głupio było, jak czytałam w gazecie, że komuś urodziły się trojaczki, jadę w odwiedziny a tam dzieci po kątach leżą...
Tak samo ze stylistą. W końcu będzie można ubrać miastowego bez ciągłego przełączania rodzin W koncu będzie można trochę bardziej urozmaicić.
Będzie troche przedmiotów ukrytych, czyli do wlasnego wytworzenia (rzezby) zamiast do kupienia w trybie kupowania (chociaz pewnie szybko pojawia sie na to mody).
Czesc zawodow pewnie bedzie na zasadzie okazji, tak jak w WP, bo nie wiem jak inaczej by się dało to rozegrac, zeby nie narzucac graczowi rozrywki (ktos moze nie miec ochoty np. na trzesienie ziemi czy pozar na obcej parceli)

Ilona
06.03.2010, 09:48
powinni dać tez zawód archeologa,byłoby to fajne urozmaicenie wp

Iliada115
06.03.2010, 19:00
Mam nadzieję, że z tym widokiem na wnętrze remizy to nie ściema. Ogólnie nieźle się prezentuje.

jekyll
06.03.2010, 19:50
O ilona ma rację. Archeolog by się przydał =)

karasss
07.03.2010, 12:00
Dodatek bardzo mi się podoba. Myślałem o podobnym, ponieważ dotychczasowe kariery już mi się znudziły. Na pewno kupię! Aż zachciało mi się grać w simsy ;)

Miscreave
07.03.2010, 14:35
Oo fajnie! Na pewno kupie! Też myślałam o czymś takim jako następny dodatek.

Paka
07.03.2010, 16:20
No noo , jakiś inny dodatek będzie
Myślałem , że tradycyjnie zrobią do 3 takie same dodatki jak z 1 i 2
No ciekawie ;]

Chloé
07.03.2010, 19:53
Zapowiada się bardzo ciekawie, wreszcie będzie można kontrolowac sima w pracy. Podoba mi się, opcja wybrania zawodów zarezrerwowanych dotąd dla NPC czyli np. strażaka. Skoro lekarz bedzie leczył to pojawią się choroby co mnie cieszy, bardzo to urealni grę. Ciekawe czy te leczenie ludzi czy eksperymenty na pacjentach to namacalnie czy będzie to tylko w postaci dodatkowej linijki do zaznaczenia w okienku czasu pracy...
Architekt, stylista, tatuażysta... brzmi super. Może wreszcie otworzą wnętrza lokali. I niech dadzą więcej miejsc do bara-bara a nie samo łożko, nudne to już :D
Na pewno kupię.

bredy
08.03.2010, 01:29
... kariera? nie jest źle, choc mnie obecnosc stodol i stajen w riverwiev napelnila jak widac niespelniona nadzieja, ze nowy dodatek pozwoli a to krowke wydoic, a to konikowi siersc wyczyscic...

Searle
12.03.2010, 09:54
Tak prawdopodobnie będzie wyglądała polska okładka Kariery:

http://img94.imageshack.us/img94/1599/coverplg.jpg

karasss
12.03.2010, 12:30
Na 100% taka będzie! No nawet mi się podoba, okładki dwójki średnio mi się podobały

aluminium.
12.03.2010, 13:05
Wiecie może już ile będzie kosztował dodatek?

karasss
12.03.2010, 13:20
Chyba około 80zł. jak WP

Łezka
12.03.2010, 14:02
Ale jak to będzie? Te kariery dojdą zwyczajnie? Pojawią się nowe budynki pracy? Czy jak Sim będzie lekarzem, albo strażakiem to będziemy mieli wgląd i możliwość podejmowania decyzji? Czy tak jak teraz, że Sim idzie do pracy i wraca?

Mamełe
12.03.2010, 20:41
Ale jak to będzie? Te kariery dojdą zwyczajnie? Pojawią się nowe budynki pracy? Czy jak Sim będzie lekarzem, albo strażakiem to będziemy mieli wgląd i możliwość podejmowania decyzji? Czy tak jak teraz, że Sim idzie do pracy i wraca?

Moim zdaniem to będzie na zasadzie okazji, misji jak w WP.

nmin
12.03.2010, 20:59
Tak prawdopodobnie będzie wyglądała okładka Kariery:Fajne fryzury ;)

Miscreave
13.03.2010, 09:22
Wiadomo kiedy będzie premiera?

Searle
13.03.2010, 10:53
Wiadomo kiedy będzie premiera?

Podobno 1 czerwca.

Łezka
13.03.2010, 11:47
Taki chwyt, że niby Dzień Dziecka. : D Trzeba przyznać, nieźle to wymyślili.

jekyll
13.03.2010, 13:29
Premiera podobno 1. czerwca, ale też krążyły słuchy, że w rok po premierze The Sims 3, czyli chyba 4.

Mamełe
13.03.2010, 16:22
Premiera podobno 1. czerwca, ale też krążyły słuchy, że w rok po premierze The Sims 3, czyli chyba 4.

Wtorek USA piątek Polska, jak zwykle. wystarczy spojrzec na kalendarz ;)

Vanitas
13.03.2010, 16:46
Jakoś nie cieszę się z powodu, że wychodzi ten dodatek. Miałem nadzieję na pory roku lub chociaż WB. Podobają mi się niektóre opcje w tym dodatku, ale chyba jednak go nie kupię.

Hondirenda
13.03.2010, 18:40
A z niezwykłych stworzeń dodadzą zapewne robota (był w filmiku xDD)! Już się doczekać nie mogę. Ciekawe czy w starych pracach (gotowanie, sprzedawca książek, dziennikarz, biznes) też będziemy mogli oglądać naszych simów. Zawsze denerwowało mnie to, że jak sim wchodzi do budynku to ten staje się przezroczysty i nic nie widać ;)

Sherlock
14.03.2010, 20:44
Myślę, że to może być coś fajnego ;) Ale nie wiem, czy kupię...

Łezka
14.03.2010, 22:36
Doszedłem do wniosku, że te kariery będą w postaci regularnych misji - coś jak w WP. No bo jak twórcy zrobiliby dodatkowe parcele w dodatku z naniesieniem na dotychczasowe okolice, tereny itd. :) Ciekawa, opcja.

słoneczko
15.03.2010, 14:13
Bosko się zapowiada nie mogę się doczekać..

nmin
15.03.2010, 14:57
No bo jak twórcy zrobiliby dodatkowe parcele w dodatku z naniesieniem na dotychczasowe okolice, tereny itd. :)Albo wreszcie dadzą nowe otoczenie, a do SV i R będzie można wrzucić nowe parcele z kosza...

Mało mi tych otoczeń, wiem, że udostępnili narzędzie do tworzenia światów, ale ja jakoś nie mam do tego talentu i wolę gotowe światy. Korona by im z głowy nie spadła, gdyby raz na parę miesięcy dali jakieś darmowe otoczenie na Store, takie normalne do mieszkania...

OlaBernacik
16.03.2010, 17:56
Tak prawdopodobnie będzie wyglądała polska okładka Kariery:

http://img94.imageshack.us/img94/1599/coverplg.jpg

wow bedzie szpital <wow> jaki czad!!!!!!!!

Chryzantem Złocisty
16.03.2010, 17:58
wow,ale czad,szpital już jest,wow

Chloé
16.03.2010, 18:12
@up tu mamy przykład cechy charakteru z gry "podekscytowany" :D

Ola, to raczej gabinet lakarski (prywatny) niż szpital.

Fajnie jakby dali kilka specjalizacji - np. internista i psychiatra.
I może jeszcze szalonego doktorka produkujacego wirusy :D
eh rozmarzyłam się

Searle
16.03.2010, 18:38
Jak dla mnie najważniejsze, by dali jakieś choroby <cwaniak>

Mamełe
16.03.2010, 20:16
Jak dla mnie najważniejsze, by dali jakieś choroby <cwaniak>

Koniecznie również nieuleczalne i drastycznie smiertelne :D

Łezka
17.03.2010, 19:00
Tak... choroby... wreszcie trochę realności. W The Sims 2 można było umrzeć na zapalenie płuc. : D

Ellie
17.03.2010, 19:52
nono brzmi ciekawie, szczegolnie to studio tatuazu!

Łezka
20.03.2010, 22:31
Kolejne urealnienie wspaniałej gry The Sims 3. Coraz bardziej się przekonuje do tego dodatku. Tatuaże, lekarz domowy, strażak, architekt, wizażysta - ingerencja w mieszkańców. Wreszcie akcja związana z pracą. :)

Levkoni
21.03.2010, 11:47
Co do tych, którzy twierdzą, że będzie można oglądać wnętrza budynków pracy to się na bank mylicie. Na zwiastunie pokazane było laboratorium i remiza strażacka od środka, ale to zapewne było wybudowane do celów reklamowych. Jeśli się pokarzą nowe budynki i będzie można oglądać ich wnętrza, to zapewne będą to budynki wykonane w trybie budowy, więc budynki, które były "gotowe" w TS3 np. restauracja czy komisariat policji na pewno pozostaną takie, jakie są, czyli bez wnętrz. Oczywiście to moje takie, eee... teorie. Dodatek na pewno zapowiada się ciekawie, coś oryginalnego, już w TS2 marzyłem, żeby można było rzeźbić innych simów i wreszcie się doczekam. Teraz wychodzi pewien błąd którzy twórcy popełnili przy TS3. Stworzyli budynki pracy, jednak teraz pojawią się kariery nowe i co za tym idzie powinny pojawić się nowe budynki... mogę się spodziewać, że będzie trzeba je postawić na jakiś pustych parcelach w Sunset i Riverview ze skrzynki parcel, jednak jeśli w kolejnych dodatkach będą dochodzić nowe kariery (a czego oczekuje bo tak było od początku serii) to będą musiały być nowe budynki, w końcu zabraknie miejsca na ich stawianie :P Może być też tak, że będą nowe kariery w starych budynkach, np. jeśli architekt może pracować w biurowcu, ewentualny nauczyciel w szkole, a kariera sędziego w ratuszu. Oczywiście jeśli by się pojawiły takie kariery kiedyś tam, nie licząc architekta, który pojawi się teraz :D

Charionette
21.03.2010, 12:12
Podoba mi się ta okładka ;)
Jednak przydałoby się jeszcze więcej karier ;D

AlicjaJulia
21.03.2010, 15:24
Trochę mi się ubogi wydaje ten dodatek, ale zobaczymy :D

simowiczka888
21.03.2010, 15:29
Wymienione zawody są takie sobie, mimo wszystko preferuję normalną pracę, jak biznes, medycyna, zależnie od Sima może być ten naukowiec czy artysta, ok, ale strażak, pogromca duchów, detektyw? Mam wrażenie, że z TS3 robi się przygodówka.

Z opisu fajne i kupię na pewno.

Artysta tatuażu? Może wreszcie będzie możliwość zrobienia Simowi tatuażu bez dodatków z neta?

Yyy? Ja tak nie uwarzam. A co ci przeszkadza np. pogromca duchów?Dlaczego też (niby) the sims 3 ma być przygodówką? Mnie się pomysł podoba ale jak inni czekam na cztery pory roku lub np. osiedlowe życie. Mam nadzieje że EA sie postara.

Łezka
21.03.2010, 18:21
Zapomniałem wypowiedzieć się o okładce... mianowicie bardzo mi się podoba jest barwna jak wszystkie z trzeciej serii Simsów...
Nie żebym się czepiał, ale uwaga do Simowiczki888 - uważam to się pisze przez "ż", a nie przez "rz". :)

qwiatuszek
22.03.2010, 21:09
Już się nie mogę doczekać :)

"Nowe informacje w sprawie The Sims 3: Kariera!

Oto niektóre nowości, które pojawią się w `Karierze`:

- Możliwość tworzenia tatuaży na ciałach naszych simów.
- Zmiana wyglądu otoczenia poprzez dodawanie skał, drzew, czy znaków drogowych. Możliwość dodawania, usuwania, edytowania parcel.
- Nowe zaawansowane opcje tworzenia dachu.
- Wielopoziomowe kolumny.
- Wiele nowych obiektów.
- W nowym dodatku możemy podglądać, jak nasi simowie zarabiają na utrzymanie.
- Nowe kariery: strażak, architekt, detektyw, lekarz, pogromca duchów, stylista.
- Stylista może wprowadzać nowe trendy do miasta.
- Strażak po usłyszeniu alarmu przeciwpożarowego od razu ruszy do pracy.
- Architekt może zostać zatrudniony przez sąsiadów w celu przebudowy lub urządzenia domu.
- Artysta tworzący tatuaż otrzyma do pracy profesjonalne narzędzie, dzięki któremu będzie mógł stworzyć aż 5 warswt i edytować rozmiary i kolory.
- Rzeźbiarz swoje dzieła może wykonać z lodu, drewna i metalu.
- Na detektywów czeka wiele spraw do rozwiązania."

Coś takiego znalazłam w nacie i muszę przyznac że jestem bardzo ciekawa

qwiatuszek
22.03.2010, 21:10
Podoba mi się ta okładka ;)
Jednak przydałoby się jeszcze więcej karier ;D

Tak masz rację okładka jest super ale jest 6 nowych karier wiec to chyba dużo ;)

simowiczka888
23.03.2010, 09:24
Zapomniałem wypowiedzieć się o okładce... mianowicie bardzo mi się podoba jest barwna jak wszystkie z trzeciej serii Simsów...
Nie żebym się czepiał, ale uwaga do Simowiczki888 - uważam to się pisze przez "ż", a nie przez "rz". :)

Sory że to tak napisałam ale jak się piszę szybko to już tak jest :)

Łezka
23.03.2010, 11:37
No nic się nie stało Simowiczka... :)
Co do Qwiatuszka... dzięki... yupi nareszcie dodawanie parcel... może będzie można zmieniać ich nazwy? 8D

Chloé
23.03.2010, 12:55
Przecież teraz też można zmieniać nazwy parcel i dostosować swój opis - edytując szczegóły w edycji miasta :) Chyba że chodzi o co innego czego jeszcze niewiem ;)

Łezka
23.03.2010, 15:28
Chodziło mi o nazwę ulicy Bindi. poza tym odpowiedz na PW. :) Sorki za offtop. :)

qwiatuszek
23.03.2010, 23:55
No nic się nie stało Simowiczka... :)
Co do Qwiatuszka... dzięki... yupi nareszcie dodawanie parcel... może będzie można zmieniać ich nazwy? 8D

;) nie ma za co :) a co do nazw to nie wiem :B

AlicjaJulia
25.03.2010, 09:35
- W nowym dodatku możemy podglądać, jak nasi simowie zarabiają na utrzymanie.

Myślicie, że to się tyczy tylko nowych karier czy może tych starych również? Jeszcze przy pierwszych simsach mi się tak marzyło, żeby ,,chodzić" z simem do pracy :D

Chryzantem Złocisty
25.03.2010, 09:52
oczywiście,że tylko tych nowych.
to "podglądanie" zapewne będzie dotyczyć pracy w domu i bieganie strażaka do pożarów.
robiąc projekt architekta w domu czy też robiąc tatuaże w domu jest to teoretycznie podglądanie pracy sima.tak samo robiąc robota czy szpiegując okoliczne domy - podglądasz sima przy pracy :>
ale jak zwykle,jest to tani chwyt marketingowy.więc proszę,nie nastawiajcie się na widoczne wnętrza budynków,bo się tylko zawiedziecie.

AlicjaJulia
25.03.2010, 17:36
Nie no nie nastawiam się. To tylko nadzieja ;D

simowiczka888
25.03.2010, 18:47
Hej co do wypowiedzi Chryzantem Złocisty to dlaczego to ma być chwyt reklamowy?! Dla mnie to wydajesiebyć fajne więc... No jak siedzieli nad tym dodatkiem to byłby miodzio ale sie zobaczy!

PS.Jak się gdzieś pomyle to dlatego że szybko pisze wienc nie czepiajcie sie zbytnio xD

Pzdr.

- W nowym dodatku możemy podglądać, jak nasi simowie zarabiają na utrzymanie.

Myślicie, że to się tyczy tylko nowych karier czy może tych starych również? Jeszcze przy pierwszych simsach mi się tak marzyło, żeby ,,chodzić" z simem do pracy :D


Ja też bym chciała żeby można też simów podglądać w starych pracach. Bo fajnie bybyło jak jest się policjantem to też można podglądać !!!

Sherlock
25.03.2010, 18:57
Właśnie obejrzałem zwiastun :) I strasznie mnie ciekawi zawód strażaka ;)

Alisha
26.03.2010, 13:41
Mozna kontrolowac simów w pracy! No az ciezko w to uwierzyc, EA zwykle nie robilo tego czego chcielismy :D
@up: Miejmy nadzieje ze do WSZYSTKICH. To by nam jeszcze jedna niespodzianke zrobili! No, no, nie badzcie pesymistami, wystarczy ze ja jestem! :D :redface:

nmin
26.03.2010, 16:15
Ja się na nic nie nastawiam, wręcz nastawiam się negatywnie i czekam na miłe rozczarowanie :P Wymienione zawody jakoś mnie nie interesują, noo, może fajnie, że Sim z cechą Artysta może wreszcie pracować jako faktyczny artysta, bo dochodzi kariera rzeźbiarza. Poza tym ta praca wypełniająca całe życie Sima to bardzo dobry pomysł - często mam Pracoholików - ale obawiam się, że będzie to kiepsko rozwiązane, np. przez zwykły system okazji.
Jeśli będzie można robić Simom trwałe tatuaże, i jeśli dojdą fryzury z okładki, to już samo to będzie mi się podobało, a na resztę pozytywów poczekam cierpliwie ;)

Sherlock
26.03.2010, 16:29
Tak, kontrolowanie simów w pracy, to naprawdę duży krok naprzód ;)
Wszystko na razie bardzo wciągające, ale zobaczymy, jak to będzie się przedstawiało w grze ;)

Searle
26.03.2010, 17:00
Powstała finalna okładka dodatku.
Dla porównania stara i nowa: (z cyklu znajdź różnice) ;)

http://img519.imageshack.us/img519/7682/beztytuuxm.jpg

Vanitas
26.03.2010, 17:05
Stara okładka bardziej mi się podobała chociaż na nowej strażak jest bardziej realistyczny :) Swoją drogą niedawno się bulwersowałem, że w grze nie pojawiła się ta kariera :)

jekyll
26.03.2010, 22:12
A mnie nowa się bardziej podoba, albowiem ma ostrzejsze kolorki :D

qwiatuszek
26.03.2010, 22:31
Jeśli chodzi o moje zdanie to obie są fajnie ale jestem za 2 okładką jest bardzie realistyczna i kolory są "żywsze" :P :)

Łezka
27.03.2010, 13:29
Mnie również bardziej podoba się ostateczna okładka, bo jest energetyczna, bardziej zachęca i jest super. =D

asiak155
30.03.2010, 20:26
Trochę o nowym dodatku: http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=2&selYear=2010#1353494776 :).

nmin
30.03.2010, 20:37
Podoba mi się to, co przeczytałam, ale mam wrażenie, że z każdym dodatkiem TS3 oddala się od formy symulatora życia...

Searle
31.03.2010, 11:47
Mnie podoba się pomysł tego trybu renowacji i przełączanie do trybu tworzenia sima. Bardzo przypadła mi do gustu praca stylistki, bo w końcu będę mogła zmieniać ubrania, a nie tylko fryzury NPC.
Ten dodatek przypomina mi Własny Biznes z dwójki.

karasss
31.03.2010, 13:45
^^ ulepszony własny biznes.
Gdzie można poczytać jakieś newsy na temat Kariery? Oczywiście nie na oficjanej, co same pierdoły piszą :P

JBronkar
25.04.2010, 20:32
Świetny dodatek, moim zdaniem jest za mało karier. Chciałabym żeby było więcej karier tak jak w naszym świecie.

Kamis
25.04.2010, 20:40
Świetny dodatek, moim zdaniem jest za mało karier. Chciałabym żeby było więcej karier tak jak w naszym świecie.

Dokładnie ;] Ale dodatek na pewno warto będzie kupić ^^

Mroczny Pan Skromności
27.04.2010, 15:47
kupiłbym, ale nie wiem, czy zdążę naprawić Frameworka (jakoś się nie mogę do tego zabrać)
Dodatek fajny, zapowiada się lepiej niż WP. Szczególnie mi się podoba, że będzie można edytować otoczenie.

Tuptuś
27.04.2010, 17:15
Dobrze by było, jakby dzięki temu dodatkowi zawody z podstawy były także w ten sposób rozgrywane, najlepiej jakby było widać co się dzieje w biurze, albo możnaby było robić eksperymenty w centrum Landgraaba tak jak robi się wszystko w domu :D

Mroczny Pan Skromności
27.04.2010, 18:09
No, byłoby super, ale wątpię, żeby tak zrobili
ciekawe, czy jak się zainstaluje, to będzie działać WP

tusiaaa3
06.05.2010, 14:43
eee, moim zdaniem to mogli coś lepszego wymyślić.. ta 'kariera' to takie trochę denne będzie moim zdaniem -.-
fajnie by było jak by stworzyli też coś w stylu 'cztery pory roku' ;) no i 'zwierzaki'.
ale poczekamy zobaczymy, pewnie jeszcze nie jedną niespodziankę dla nas wymyślą ;)

Elizabeth Swann
07.05.2010, 08:48
mi by się przydał zawód prezydenta :) mieszkanie w białym domu, zarządzanie krajem...
no i aktora\aktorki :D

Oramo
08.05.2010, 17:56
Wiadomo recenzja ciekawie brzmi, lecz czy na prawdę tak będzie? ;D Jeśli miałoby tak na prawdę być to z chęcią bym kupiła.

Meliona
08.05.2010, 21:56
Mi się podoba pierwsza wersja okładki, bo ta druga jest dziecinna.
Nie podoba mi się też nazwa dodatku, bo w tłumaczeniu z oryginału powinien nazywać się Ambicja, a nie Kariera. Zrobili tak samo jak z WP, które w tłumaczeniu z oryginału nazywałoby się Światowe Przygody ;-). No, ale mniejsza z tym. Dodatek i tak kupię. Zachęcili mnie eksperymentami i pogromcami duchów ;). Nie zależy mi na oglądaniu sima w pracy, dla mnie to tylko zbędny luksus, ale byłoby ciekawie.
No i fajnie też że będzie można robić tatuaże.

Ilona
09.05.2010, 16:29
tutaj znalazłam dwa fajne artykuły odnośnie dodatku

http://usims.socjum.pl/blog/pokaz_wpis/69

http://usims.socjum.pl/blog/pokaz_wpis/70

Meliona
09.05.2010, 18:13
No rzeczywiście fajne artykuły szczególnie drugi.
Deszcz meteorytów? Dziwne jak na simy ;).

Red Trumpet
09.05.2010, 18:55
A ja chcę koronera!
Za dużo CSI się naoglądałam, ale CHCĘ KORONERA! :P
Opcja z tatuażami jest niesamowice zachęcająca.
@up: Deszcz meteorytów, ja bym się nie dziwiła. Jak w 2 sim mógł zejść przez uderzenie satelitą, a w 3 można zakupić dom zniszczony przez meteoryry... Wszystkiego po twórcach można się spodziewać :)

Searle
09.05.2010, 21:12
Ciekawi mnie, czy faktycznie będzie "mnóstwo" nowych obiektów w trybie kupowania i budowania. Mam nadzieję, że nas nie zawiodą.
Podoba mi się to nowe narzędzie do projektowania tekstur.

anie_1981
10.05.2010, 12:11
Ja też jestem zainteresowana nowym narzędziem. Nawet bardziej niż grą. O ile dobrze zrozumiałam, to będzie osobny, darmowy program, tak jak Kreator Świata? Ja osobiście nie wiem ciągle czy kupię ten dodatek czy nie, bo ciągle mnie parę rzeczy denerwuje. Boję się, że gra straci Simsowy klimacik, który towarzyszył jej od tak dawna. W WP zrobili bardziej przygodówkę niż symulację, nie chcę czegoś podobnego w Karierze. Dlatego na pewno nie kupię Kariery od razu po premierze, poczekam na relacje innych. Mam nadzieję że będą obiektywne.

simka334player
11.05.2010, 08:07
Witajcie simmerzy,

Ja ten dodatek i tak wchlonę ( jako prezent od rodzinki- powiedzialam sobie że juz żadnego dodatku sama nie kupię!), tylko po to żeby narzekać na trójkę.
Po szoku jaki przeżylam rok temu po premierze niczemu juz sie nie dziwię i EA nic a nic nie wierzę. Trójkę robi inna ekipa niz poprzednie części i absolutnie zgadzam sie nmin że simy w nowej wersji coraz bardziej przypominają przygodówkę. Zupełnie traci ta gra smaczek poprzednich części... Od jakiegoś czasu znowu pogrywam w trójkę i irytuje mnie ta mnogość opcji; mam wrażenie że gonie z wywieszonym językiem za rybami albo nasionami czy to za jakimis przygodami... Okropne!
A co do obietnic EA - jak to bylo z tą super reklamą w zeszłym roku... nie wiem czy pamietacie... Naobiecywali różnicę we wzroście i co? Nic.
Tu tez tak bedzie, zobaczycie....

Łezka
11.05.2010, 13:48
Uważam, iż nie nalezy krytykować dodatku zanim jeszcze nie wyjdzie. Moim zdaniem to producenci mogą robić chwyty reklamowe niekoniecznie zgodne z prawdą, jest to nawet wskazane, bo przecież zależy im na sprzedaży - zawsze zamieszczają filmik o nowym dodatku, gdzie nie jest do końca tak jak w grze... poza tym różne plotki nakręcają osoby trzecie nie myśląc o konsekwencjach, czyli takich jak, np. ogólna rezygnacja z dodatku, bo "coś". Myślę, że kupię ten dodatek, ponieważ podoba mi się pomysł z edycja otoczenia, wprowadzenie nowego miasta, tryb prania i suszenia "brudów" naszych podopoeicznych, a także inne urozmaicenia jakie wniesie gra. Co do wypowiedzi mojej poprzedniczki - nie zgadzam się, właśnie dobrze, że zrobili mnóstwo opcji, zaintersowań i ścieżek jakie można wybrac, bo inczaej gra szybko stałaby się monotonna, a rozwijanie coraz to nowych aspektów jest przyjemne.

Excel38
12.05.2010, 08:33
Ja się nie mogę doczekać, tak się cieszyłem jak na 4 stronie wyczytałem że premiera będzie w pierwszych dniach czerwca ! Myślę że jaka by opcja nie była dodana to spodoba mi się, ale o to nie muszę się martwić bo mniej więcej wiem co będzie i to mi się podoba :D aby tylko nie było błędów zapisu :)

simka334player
12.05.2010, 08:46
Drogi Dziurawcze,
Super,że ci odpowiada to co EA mówi że zaoferuje w tym nowym dodatku. Bo nie ma to jak dobre samopoczucie i znajdowanie przyjemności w grze.
Ale .... ja moge miec inne zdanie i mysle ze jeszcze kilka innych osób sie ze mna by zgodziło.
Co do reklamy jednak .. nie moge sie z toba zgodzić. Jeżeli mówi sie celowo nieprawdę dla osiągnięcia korzyści materialnych to to jest nieetyczne i niemoralne. Zwlaszca jeśli chodzi o grę skierowaną w sumie do dzieci; potem oczekuja nieprawdy i uwazają ja za cos oczywistego...co widac z twojej wypowiedzi.
A co do mojego krytykanctwa to wynika ono z przykrego doswiadczenia z EA.
Zaczęlo to sie od ich reklamy Simcity Społeczności. Jestem równiez fanką SimCity i nie moglam sie wprost doczekac tej nowej gry... reklama była wręcz oszałamiajaca... tyle sobie obiecywalam po niej. I co? A nico... pograłam może trzy razy i leży od lat i pokrywa sie kurzem a ja wrócilam Do SimCity 4. Z The Sims 3 bylam juz ostrożniejsza i niewiele sobie obiecywalam pomimo hucznej reklamy i, jak sie okazało , zupełnie słusznie. Czyli moja pesymistyczna postawa wobec Ea bierze sie z przykrego doświadczenia.
I jeszcze jedno.... dla starych simerow, tych co to od poczatku grali w simy, trójka traci swój simowy charakter coraz bardziej.
Nowym simmerom moze ta fromuła odpowiada, że trzeba ciagle cos robić, cos zbierac, kolekcjonować itd. Ta slodka monotonia to bylo wlasnie to co tylu ludzi przyciagnęło do simów. Jak nie wierzysz to poczytaj ilu fanów miala ta niby nudna gra od jedynki zaczynając.
Ale jak mowię każdemu to co sie im podoba....
Milego simowania.

mabda
12.05.2010, 09:13
jako stara simerka jestem za zmianami :) nuda i monotonia miala swoj urok, ale jestem otwarta na nowosci :) mam kazdy dodatek do 2 i 3 i chyba do 1 tez. fajnie w koncu cos innego zrobic, wyjsc na miasto [szok w 3!], "legalnie" przebudowac czyjs dom [mam nadzieje, ze to jednak nie bedzoe chłyt markietingowy] i inne. przeciez to, ze sa okazje na wakacjach, ze zaglebic mozna sie bardziej w prace czy zbierac i kolekcjonowac cos nie oznacza, ze MUSIMY to robic. ea daje nowe mozliwosci, ale nie zmusza do konkretnych zachowan.

a to chyba faktycznie cecha narodowa polakow, ze marudzimy, nie znajac jeszcze faktow tak naprawde. wazne, zeby marudzic i tyle :P

oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania. ja wyrazilam swoje. i po obronie magisterki zanurzam sie w swiat kariery simowej :D

Łezka
12.05.2010, 21:38
Droga Simko334player nie zwykłem krytykować poglądów innych, bo każdy ma własne. Mój pogląd jest taki, a zgadzam się z mabdą, że monotonia i wiecznie to samo nie zawsze służy dobremu. Pozdrawiam gorąco Dziurawiec_Skąpolistny
Edit: Ja gram w Simy od 2005 r. :)

simka334player
13.05.2010, 08:12
Witajcie przedmówcy,
Tak, tak....tolerancja jest bardzo ważną cechą...to dobrze że taki duch panuje na tym forum ( nowy dla mnie zresztą).
Zgadza sie ,że nie wszystkim musi podobać sie to samo, i w sumie jak si gra nie podchodzi to nie musisz w nią grać.
Ale mnie chodzi o cos innego tutaj. Chodzi mi o to,że trójka traci smaczek gry simowej. Powtarzam to z uporem,że robi ja inna ekipa co ( moim zdaniem,naturalnie choć widziałam podobne nieśmiałe opinie i na tym forum) grze nie wychodzi na dobre.
Po odpaleniu Podróży moja rekakcja byla Ale fajne! Ale potem przyszła refleksja...żę przecież nie tego oczekuję po simach. Jak chcę questów to sobie gram w Baldur's Gate albo SpellForce.
Jasne, tak jak mówi mabda, że w sumie nie musze w to grać, ale, własnie w tym problem ,że Ea prezentuje to jako część gry simowej. A to absolutnie do niej nie pasuje.
To ,że Dziurawiec okazał sie płci męskiej( wybacz jestem nowa tutaj!) wyjaśnia wiele. Bo uważam że właśnie trójka jest adresowana bardziej do męskiej ( potencjalnie nowej )części fanów. Gentlemenom odpowiadają questy, lubia zierac, kolekcjonować dążyć do jakiegos celu. Ile razy próbowałam z jakimś facetem rozmawiac na temat simsów to główna reakcja była... przeciez tam sie nic nie dzieje..Jak możę ci sie taka nudna gra podobać.
Ci co pogrywali( z tych których znałam osobiście) głównie budowali domki.
Nie dziwię sie więc twojej opinii.
A co do marudzenia, mabdo, to nie marudzę dla samego marudzenia, mam bardzo solidne podstawy do ogromnej nieufności w stosunku do EA. I jestem przekonana, że mam co do przyszłośći tej gry rację. Ale jestem gotowa odszczekać publiczne wszelkie kalumnie jeśli jej nie bedę miala!
Miłego simowania.

mabda
13.05.2010, 10:10
kazdy ma swoje racje :) odszczekiwac nie musisz niczego, bo wyrazilas tylko swoje zdanie. moje nieco sie rozni i bede naprawde zawiedziona, jesli obietnice ea sie nie spelnia. fakt, ze wolalabym pory roku od misji wakacyjnych, ale to, co dostalam tez mnie zadowala. jest fajnie, jest inaczej i po zdobyciu 3poziomu wizy we wszystkich krajach moja simka wraca znowu do nudnego zycia codziennego.

ilu graczy/fanow tyle opinii. i przynajmniej dzieki temu nie jest nudno ;)

Łezka
13.05.2010, 17:59
Witajcie przedmówcy,
Tak, tak....tolerancja jest bardzo ważną cechą...to dobrze że taki duch panuje na tym forum ( nowy dla mnie zresztą).
Zgadza sie ,że nie wszystkim musi podobać sie to samo, i w sumie jak si gra nie podchodzi to nie musisz w nią grać.
Ale mnie chodzi o cos innego tutaj. Chodzi mi o to,że trójka traci smaczek gry simowej. Powtarzam to z uporem,że robi ja inna ekipa co ( moim zdaniem,naturalnie choć widziałam podobne nieśmiałe opinie i na tym forum) grze nie wychodzi na dobre.
Po odpaleniu Podróży moja rekakcja byla Ale fajne! Ale potem przyszła refleksja...żę przecież nie tego oczekuję po simach. Jak chcę questów to sobie gram w Baldur's Gate albo SpellForce.
Jasne, tak jak mówi mabda, że w sumie nie musze w to grać, ale, własnie w tym problem ,że Ea prezentuje to jako część gry simowej. A to absolutnie do niej nie pasuje.
To ,że Dziurawiec okazał sie płci męskiej( wybacz jestem nowa tutaj!) wyjaśnia wiele. Bo uważam że właśnie trójka jest adresowana bardziej do męskiej ( potencjalnie nowej )części fanów. Gentlemenom odpowiadają questy, lubia zierac, kolekcjonować dążyć do jakiegos celu. Ile razy próbowałam z jakimś facetem rozmawiac na temat simsów to główna reakcja była... przeciez tam sie nic nie dzieje..Jak możę ci sie taka nudna gra podobać.
Ci co pogrywali( z tych których znałam osobiście) głównie budowali domki.
Nie dziwię sie więc twojej opinii.
A co do marudzenia, mabdo, to nie marudzę dla samego marudzenia, mam bardzo solidne podstawy do ogromnej nieufności w stosunku do EA. I jestem przekonana, że mam co do przyszłośći tej gry rację. Ale jestem gotowa odszczekać publiczne wszelkie kalumnie jeśli jej nie bedę miala!
Miłego simowania.

Witam! A ja właśnie się nie zgadzam. Nie można nikogo zaliczać stereotypowo, bo każdy jest inny, a mężczyźni choć momentami do siebie podobni potrafią być różni. Ja natomiast uwielbiałem grać w The Sims 2, mimo iż nie miała aspektów misji, kolekcjonerstwa itd. W The Sims 3 spodobały mi się ulepszenia, ale Simowie pozostali Ci sami, z resztą inne czynności jak i umiejętności również zdobyły moje uznanie nie tylko to co powyżej wymieniłaś. Także ze stereotypami lepiej uważać, ponieważ ludzie są różni. Nie zamierzam podważać Twoich niemiłych zdarzeń z EA, bo sam takie miałem, lecz umówmy się to jest gra "rzecz martwa", nie jest doskonała, ale nie będę wnikał w szczegóły nie znając ich. Pozdrawiam D_S. :)

anie_1981
13.05.2010, 20:19
Ja tam się zgadzam z simką334player. Jak przechodziłam z jedynki na dwójkę, byłam absolutnie pewna, że jedynka jest gorsza od dwójki. Przemawiała do mnie nie tylko grafika, animacje, mimika twarzy Simów, ale też np. to, że Simy miały tyle "faz rozwojowych". Wiele innych rzeczy również oczywiście. Jedynka wydała się dla mnie nagle taka... niedokończona...


A potem przejście z dwójki na trójkę... W pierwszej chwili SUPER! Brak ekranów ładowania, postęp historii, równomierne starzenie się całego miasta... To mi się w trójce najbardziej podoba i przez to nie wrócę do dwójki czy jedynki. Ale inne takie drobiazgi mnie bardzo denerwują. Nie będę tu wymieniała tego, co mi się w trójce nie podoba, bo to byłby offtop. Chodzi mi o to, że trójka to zupełnie inna, nowa gra. Ze swoim własnym nowym stylem, nie koniecznie znanym i lubianym przez Simsomaniaków. Naprawdę wiele razy mam ochotę wrzasnąć "Gdzie !@#$$% jest William Wright?! Dlaczego nas opuścił?!"...

Wymarzone Podróże to porażka. Chcieli zrobić grobowce, OK... ale ja bym wolała zwykłe pływanie w oceanie, opalanie się i zbieranie muszelek...

Dlatego boję się wywalać kasę na "Karierę", bo nie wiem, czy to dalej będą Simsy... Nie wiem czy ten "nowy" styl Simsów mi się podoba. Boję się, że nie... Raczej zostanę przy tym co mam. Czyli Podstawka, WP i NA. Mam kumpelę, też Simsomaniaczkę, ona na pewno kupi "Karierę". Pożyczy mi dodatek, to zobaczę czy mnie jakoś zachwyci. Jak tak, to kupię, ale jak nie zobaczę nic takiego znowu ciekawego, to nie mam zamiaru wydawać kasy.

simka334player
14.05.2010, 08:02
Witam znowu,

No właśnie, anie1981, nie chodzi o to żeby moje bylo na wierzchu, tylko żeby ludzie zdali sobie sprawę że trojka traci cechy gry simowej i jak dalej tak pójdzie to z simami nie bedzie miala wiele wspólnego.
Jak komus sie to podoba, niech gra bo o przyjemność w koncu chodzi.Ale dobrze miec właśnie taka świadomość jak powyżej. Mnie trójka zupełnie nie pasuje, pomimo ciagłych prób obiektywnego spojrzenia na tę grę.
Uważam to za skandal że pod stara, znaną marką wprowadza sie zupełnie nowe koncepcje; tu trzeba by wrócić do etyki reklamy itd , o czym pisalam do Dziurawca a na co onże nie zareagował.
To tak jakbyscie chcieli kupic coca colę, a po otwarciu butelki okazało sie że kupiliście sok marchwiowy. Nie czulibyscie sie nabici w butelkę?
A co do stereotypów, Dziurawcze, masz rację....że z nimi ostroznie, Widać jestes takim wyjatkiem potwierdzajacym regułę.
poza tym czy kazdy z was jest prawdziwym simmerem, ktory potrafi spedzać godziny ze swoimi simami i od rodzinki słyszał ,że jego( jej) simy sa ważniejsze niż ona? Bo jak pogrywaliscie sporadycznie, tak sobie tyko, to nie macie żadnego emocjonalnego stosunku do tej gry, i jest wam w sumie jedno co to za simy, bo nie byliscie z nimi związani.
Zasztrzegam sie ,że no offence meant... nikogo nie chcę obrażać, tylko tak sobie myślę. Bo nie wyobrazam sobie że jakiemuś simmerowi z krwi i kości może trójka podchodzić.
Milego simmowania.

Łezka
14.05.2010, 09:20
Również witam ponownie.
Nie zamierzam się kłócić ani podważać czyjegoś zdania, ale ja gram w The Sims od 2005 roku i jestem "Simerem" z krwi i kości, bo w większości pamiętam losy niektórych rodzin z tamtego okresu itd. Jednakże trzeba przyznać, że The Sims 2 stawało się momentami nudzące, a The Sims 3 przez swoją inność oferuje wiele rozwiązań. Przecież skoro nie chcecie mieć przygodówki to nie kupujcie tego dodatku jak ktoś uważa, ze to zmieni postać gry. To samo z nowym dodatkiem jeśli ktoś uważa, iż powstanie kolejna inna gra wraz z tym ulepszeniem to niech nie kupuje, a inszą inszością jest fa zmiany producenta. TO normalne, że następna z kolei odsłona gry będzie się diametralnie różniła od pierwszej części. Takie jest moje zdanie, ale nie zamierzam nikogo do niego zmuszać. Pozdrawiam D_S

Ilona
14.05.2010, 12:51
simka334player "jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma" i daruj już sobie ten offtop,ilu graczy,tyle zdań na temat gry,tyle,ze Twoje wypowiedzi nie maja nic wspólnego z nadchodzącym dodatkiem "Kariera",parę działów niżej jest temat offtop i tam możesz wylać swoje żale.Pozdrawiam Ilona



tutaj trochę ciekawostek,które znalazłam na głównym forum

WYWIAD Z GRANTEM RODIEKIEM - SIMFANS.de


SimFans.de: Twinbrook zapowiada się bardzo ciekawie. Dlaczego zdecydowaliście się utworzyć takie sąsiedztwo? Co sądzisz o jego wyglądzie?
Grant Rodiek: Twinbrook przypomina trochę południone stany Ameryki: Georgię, Luizjanę i Nowy Orlean. Dodaliśmy w nim wiele nowych efektów. Na przykład na mokradłach występuje mgła - to wszystko wpływa na niepowtarzalną atmosferę tej okolicy.

SimFans.de: Twój ulubiony obiekt związany z karierą to?
Grant Rodiek: Uwielbiam stół kreślarski. Można narysować coś i powiesić to później na ścianie. Jest także inny stół dla dzieci. Kiedy włożymy go do ich wyposażenia, mogą iść do parku i sprzedawać na nim ciastka. Obiekt jest naprawdę świetny, ponieważ po zbliżeniu możemy dostrzeć kilka ciekawych szczegółów.

SimFans.de: Odkryliśmy kilka zmian w interfejsie i sytemie powiadomień. Co zmieniliście i dlaczego?
Grant Rodiek: Chcemy ciągle rozwijać grę, aby była łatwiejsza dla wszystkich graczy. Nie ma tylko mieszkalnych i publicznych parceli, ale każda nieruchomość jest określona i posiada własne ikony oraz symbole. Odnajdziemy szybciej to, czego *******. Jest też także nowy system powiadomień. Poprzednio, powiadomienia wyskakiwały po prawej stronie ekranu. Teraz wszystko jest posortowane w kategorie i może być zachowane dłużej, albo zminimalizowane, kiedy przeszkadza w grze.

SimFans.de: Nowa kariera lekarza jest bardzo specyficzna. Co to oznacza?
Grant Rodiek: Tak! Medyczna kariera jest teraz połączona - pracujemy w szpitalu oraz na mieście. Kiedy zdarzy się jakiś wypadek, któryś z simów krzyknie "Czy jest tu gdzieś lekarz?" a ty powiesz wtedy "Tak, jest". Zawód lekarza jest obecnie bardziej dynamiczny i otwarty.

SimFans.de: Czy tatuaże mogą być usuwane z ciała naszego sima?
Grant Rodiek: Tak, idziesz do artysty tatuażu i łatwo go usuwasz. To nie boli ;)

SimFans.de: Dlaczego "króliczym norom" (chodzi o budynki w mieście, których nie widzimy w środku) nie da zmienić się wyglądu za pomocą narzędzia "Stwórz Styl"?
Grant Rodiek: Budynki te są bardzo złożone i zbudowane różnie niż regularne obiekty. Ale dzięki "Karierze" są dostępne wersje kolorystyczne dla istniejących budynków. Dodatkowo, dodaliśmy nowe budynki: scenę oraz nową restaurację!

SimFans.de: Chciałbym umieścić w Sunset Valley remizę strażacką i salon stylisty. Czy to jest możliwe?
Grant Rodiek: Tak! W wyposażeniu są już budynki, które możesz umieścić na pustym polu. Użyj również nowego narzędzia projektowania sąsiedztw: stwórz puste miejsce i wybuduj tam własną remizę, złomowisko lub salon.

SimFans.de: Fani ciągle pytają nas o nowe przedmioty dla dzieci. Nowy dodatek nie jest zbyt odpowiedni, aby umieścić w nim zabawki i meble. Czy są jednak jakieś nowe rzeczy dla dzieci?
Grant Rodiek: Oczywiście! Mamy zabawkę - straż pożarną czy pozytywkę. Kiedy ją włączysz, zjawia się mały ogrodowy gnom. To jest naprawdę fajne. Oprócz tego, wynalazcy produkują zabawki. Ale trzeba zwrócić na to uwagę, gdyż mogą być zbudowane z nieodpowiednich materiałów i zapalić się.

SimFans.de: Powiedz nam coś o zmianach w Trybie Budowania.
Grant Rodiek: Przygotowaliśmy nowe narzędzie do dachów, polegające na regulacji wysokości każdej części pokrycia dachowego. Są także mulipiętrowe kolumny. To może niezbyt duża zmiana, ale rozszerza możliwości w tworzeniu wyjątkowych domów. W Twinbrook możesz spotkać domy, gdzie wspomniana wyżej opcja została zastosowana.

SimFans.de: Jaka jest twoja ulubiona kariera i dlaczego?
Grant Rodiek: To trudne pytanie. Każda kariera ma swoje szczegóły. Odkąd wprowadziliśmy strażaków, występują trzęsienia ziemi. Gdy takowe nastąpią, cały obraz sie porusza, są eksplozje, a muzyka w tle staje się pełna grozy. Byłem naprawdę podekscytowany. Pojawiają się płomienie, ale następnie wszystko wraca do normalności. Niesamowite.

SimFans.de: A co z samymi robotami? Czy mają specjalne zdolności?
Grant Rodiek: Robot otrzymał nazwę "SimBot". Jego ruchy są bardzo śmieszne, szczególnie kiedy tańczy lub rozmawia z innymi Simami. Nie tylko wynalazcy mogą je budować, robota otrzymamy za punkty szczęścia życiowego. Jest drogi, ponieważ to specjalna atrakcja. Inne cechy robota odkryjesz w grze, a na razie pozostanie to niespodzianką.

SimFans.de: Dzięki za wywiad!


Główną nowością drugiego dodatku do gry The Sims 3, są tytułowe Kariery. Oczywiście poza tym, zespół The Sims wprowadził do gry jak zawsze mnóstwo nowych obiektów, cechy charakteru oraz nowe miejsca publiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem o tej grze. Prezentujemy najważniejsze nowości, co się nie zmieniło, a także co zostało naprawione po instalacji dodatku „Kariera”.

Co nowego?

Pranie: Wszyscy wiedzieliśmy, że ten dzień kiedyś wreszcie nadejdzie, najlepszy symulator życia na świecie nie mógł już dłużej unikać pralek. Nie musicie się jednak obawiać – żmudne robienie prania, wieszania rzeczy na sznurku oraz oczekiwanie aż mokre ubrania wyschną to nie obowiązek. Kto nie chce, nie musi wyposażać swojego sima w „pralniane” gadżety :).

Cecha charakteru przyjazna środowisku: Dodatek „Kariera” wprowadza do gry kilka nowych cech charakteru. Jednak podczas prezentacji moją największą uwagę przykuła ta, związana z przyjaznym nastawieniem do środowiska. Simowie obdarzeni tą cechą, nie znoszą marnowania rzeczy lub szkodzenia środowisku. Samopoczucie mojego eko-sima spadało, kiedy podróżował samochodem w pojedynkę, kiedy brał dłuższy prysznic zamiast jego krótszego zamiennika, a także wtedy gdy używał pralki, która nie była oznaczona znakiem przyjaznej dla środowiska. Simowie z tą cechą, mogą także kupować ubrania szyte z ekologicznych tkanin.

Dekorator wnętrz: „Kariera” wprowadza kilka zawodów, które głównie bazują na tych, które mieliśmy do tej pory, tylko w okrojonej wersji jak strażak, czy też lekarz. Osobiście, bardzo dużo czasu spędziłem na grze dekoratorem wnętrz/architektem, prywatnym detektywem oraz wspomnianym już strażakiem. Większość zawodów, wyposażona jest w „mapę okazji”. Wygląda to tak, że możemy włączyć specjalny podgląd naszego miasta, który zostanie wzbogacony o specjalne „ikony ofert”. Po kliknięciu w taką ikonę, pojawi nam się okienko z opisem pracy jaka nas czeka w danym miejscu, jaki jest jej poziom trudności, a także ile można zarobić. Wykonywanie prac, poza poprawieniem stanu konta wzbogaca nas także o specjalne punkty doświadczenia zawodowego.
Pracując jako dekorator wnętrz, będziemy musieli remontować domy simów mieszkających w mieście. Nie możemy zapomnieć o trzymaniu się poleceń wydanych przez klienta, a także spoglądaniu na budżet jaki mamy do dyspozycji. Zadowolenie naszego klienta, możemy także zwiększyć poprzez oprowadzenie go po jego mieszkaniu z naciskiem na miejsca gdzie dokonaliśmy zmian.

Komis i złomowisko: Nowe miasto, które dochodzi po instalacji dodatku „Kariera”, przypomina te leżące w południowej części Stanów Zjednoczonych. Znajdziemy w nim dwa nowe, ciekawe miejsca – komis oraz złomowisko. Po co je wprowadzono? Dla simów pasjonujących się rzeźbiarstwem oraz dla tych, którzy czują w sobie pociąg do bycia naukowcem. Mogą oni się udać na złomowisko w poszukiwaniu rzeczy, które mogą się im przydać przy tworzeniu swoich nowych wynalazków, a następnie sprzedać je w komisie.

Tatuaże: Poza dobieraniem nowych fryzur oraz makijażu, simowie pełniący zawód stylisty, mogą także zaproponować swoim klientom tatuaż. Przy podjęciu tej decyzji warto być jednak ostrożnym, nie każdy tatuaż wychodzi tak jak zaplanowaliśmy!

Co się nie zmieniło?

‘Bara-bara’ w dziwnych miejscach: Zespół The Sims tradycyjnie dał simom kolejne dziwne miejsce, gdzie mogą robić ‘bara-bara’. Tym razem to gratka dla simów-wynalazców. Opcja ta, jest bowiem dostępna w ich wehikule czasu. Niesie to jednak ze sobą pewne konsekwencje. Dzieci poczęte w tej maszynie mogą urodzić się starsze od swoich rodziców! <------------- To jest chyba najlepsze :lol:

Chodzenie do szpitala: Zawód lekarza, wygląda bardzo podobnie jak ten, który mieliśmy już okazję poznać w The Sims 3. Lekarz musi chodzić do szpitala na swoje zmiany, jednak otrzymuje także telefony w czasie czasu wolnego o nagłych przypadkach. Podobnie jest w przypadku strażaka.

Włamywanie się do domów innych: Jestem prawie pewien, że w The Sims 3 zawsze mogliśmy się włamywać do domów innych simów, dodatek „Kariera” sprawił jednak, że jest to opcja oficjalna dla Prywatnych Detektywów. Co więcej, detektywi mogą włamywać się do domu i po cichu w nim myszkować, tak jak robili to do tej pory tylko złodzieje. Musisz być jednak ostrożny. Jeżeli dom do którego właśnie wtargnąłeś jest wyposażony w alarm, który po twoim wejściu się uaktywni lepiej uciekaj by uniknąć pobytu w więzieniu.

SimBot: Fani The Sims zapewne pamiętają wdzięcznego Servo, który mógł być np. nianią lub kamerdynerem. Roboty powracają do The Sims 3 pod postacią SimBota.

Co zostało naprawione?

Powiadomienia: Zapewne Was też denerwowały powiadomienia w The Sims, które często zalewały cały ekran. Teraz pojawiają się one w jednym, osobnym oknie z zakładkami.

Zmodernizowane menu okazji

Co ja myślę?

Sądzę, że to trochę smutne, że kiedy dano nam już możliwość kierowania naszym simem podczas pracy, nie możemy decydować o zatrudnianiu innych simów, który mogli by nam pomóc w wykonywaniu pracy. To było by naprawdę fajne, wyobraźcie sobie cały zespół projektantów wnętrz. Tak czy inaczej, jestem naprawdę bardzo usatysfakcjonowany, jeżeli chodzi o liczbę nowości jakie wprowadza ten dodatek do podstawowej wersji gry.

Co nowego?
- Przyjazny dla środowiska Sims mogą krótki prysznic zamiast normalnych prysznice;
- Przyjazny dla środowiska Sims może przygotować żywności ekologicznej;
- Przyjazny dla środowiska Sims wolą ekologiczne ubrania i wyposażenia;
- Po zamknięciu badania na ikonę, część prowizji rozpoznaje odwołania, można zobaczyć, co zadania, jak trudno jest i co będzie wypłaty;
- Tatuaż, tatuażysta, które zostały przedstawione może się nie powieść.

Co to jest to samo?

- Dziecko w wehikuł czasu są przetwarzane i starsze niż jego rodzice pewnego dnia pojawić się na drzwi, ubrana w dziwne stroje, i twierdzą, że ich dzieci;
- Strażak Sims lub lekarza, mogą być wykonane poza godzinami pracy podczas sytuacji nadzwyczajnych;

Co to jest?

- Symbole misji są teraz stosowane do wszystkich możliwości, więc widać dokładnie, dla których ryzyko jest, co Sim dał wam, i jeśli umowa jest (chyba, że najpierw przejdź do listy sąsiedztwa iść) i co zarobi.

dodatkowo,gdzieś w necie przeczytałam,ze w nowym otoczeniu będzie można ustawiać parcele gdzie się chce i jak się chce,będzie zielona ikonka,ze parcele można zapisać-ustawić,niestety,ta opcja jest tylko możliwa w nowym otoczeniu,była testowana w dwóch dostępnych już miastach,ale powoduje błędy,parcele nie chcą się zapisać

anie_1981
14.05.2010, 16:37
Faktycznie sporo nowych opcji. Ale ja dobrze wiem że z połowy i tak bym nie korzystała. Bardzo czekałam na pojawienie się trójki i się trochę zawiodłam. Nie wrócę do dwójki, ale nie chcę 50 000 nowych opcji, o które nie prosiłam. Jeśli o mnie chodzi, to ja czekam na zwierzaki i pory roku. "Kariera" mnie nie przekonuje.

Z tego co czytam do tej pory to mi się podoba pranie ubrań. Trochę podoba mi się robot. Mówię "trochę", bo ten dwójkowy nie bardzo mi się podobał. Bardzo mnie denerwowała jego prywatna wolna wola. Jak mu kazałam np. zajmować się niemowlakiem, to on go potrafił odłożyć na ziemię i zacząć zajmować się domem. Było to bardzo denerwujące. Mam nadzieję, że trójkowy robot będzie mniej upierdliwy. Wizualnie podoba mi się bardziej niż ten z dwójki, jest ciekawiej zrobiony. Najbardziej szczerze mówiąc to by mi się podobało, gdyby robot funkcjonował jak ten w jedynce. Nie można nim sterować, robi swoje i wraca do swojej szafy.

Ciężko mi jest się wypowiadać na temat interfejsu Kariery, bo go nie widziałam. Ale chyba spodobałoby mi się jakieś sensowne zablokowanie ciągłych okazji i wiecznie dzwoniących komórek. Bardzo mnie okazje denerwują. Ciągle dzwonią te telefony i to mnie wręcz wkurza. W dwójce też tak było w którymś dodatku, ale to naprawili. Ja nie korzystam w ogóle z okazji, bo mnie to nie kręci. Jest tylko jedna okazja, którą bym chętnie przyjęła i właśnie ta mi się nie chce pojawić. To jest okazja "Duch". Mam trupy w ogródku, ale tej okazji nie mam...a szkoda...

Wielebny
14.05.2010, 17:15
No nareszcie dojdzie opcja regulowania kąta nachylenia dachu każdego fragmentu, a nie wszystkich dachów na raz.
Już nie będę się musiał bawić w jakieś cofanie zmian itp. by mieć kilka dachów o różnym kącie nachylania.
I dobrze, że parcele teraz będzie można ustawić w dowolne miejsce, to duże udogodnienie i skoro ta opcja nie działa na starszych otoczeniach to możliwe, że niedługo wyjdzie nowa wersja CaW.

Ilona
14.05.2010, 20:44
jeszcze cos znalazlam

Już wiele internetowych stron wystawiło recenzje, artykuły i inne o The Sims 3 Kariera, ale GamesRadar napisało o czymś zupełnie nowym. Poniżej przeczytacie, o tym co nas czeka, gdy nie wykonamy naszej pracy.



Trudna Sztuka Zawodu w The Sims 3 Kariera


Ostatnio mieliśmy okazję dobrze poznać nadchodzący dodatek The Sims 3: Kariera - wszystko za sprawą wielu ciekawostek czy wywiadów. 2 dni temu w portalu Games Radar został opublikowany artykuł na temat rozszerzenia. Nie ma ty zbyt wielu nowych informacji, ale jedna zwróciła moją uwagę - za źle wykonaną pracę lub zniszczenia spowodowane w domach klientów ubywa nam Simoleonów. Czytajcie dalej!

W The Sims 3 nasza kuchnia lśni czystością, wszystkie rachunki zostały zapłacone, a nasza postać zbliża się do upragnionego awansu w miejscowym szpitalu. Tymczasem, w prawdziwym życiu nasze naczynia są brudne, a rachunki się gromadzą. To zabawne jak zmuszamy simów do zrobienia czynności, których w rzeczywistości byśmy nie wykonali, bo jesteśmy zbyt leniwi - i jakby nie patrzeć, nasza obsesja wokół Simów zwiększa się wraz z "Karierą", najnowszym dodatkiem do The Sims 3, który wyjdzie w czerwcu.

Przed "Karierą", kiedy twój Sim szedł do pracy, twoje interakcje były ograniczone do kilku kliknięć. Na przykład mogłeś wybrać, czy będzie dawał z siebie wszystko lub poświęci ten czas na spotkanie się ze współpracownikami. Nie mniej jednak te kilka godzin jesteś odłączony od swojego sima i po całym tym wyścigu sczurów wracasz do prawdziwych ważnych czynności jak czyszczenie prysznica czy zdobywanie umięjętności gotowania.

Ale wszystko to zmienia się w The Sims 3 Kariera dzięki wprowadzeniu nowemu, rozszerzonemu trybowi zawodów. "Zamiast wysyłania swoich simów na cały dzień do pracy, "Kariera" daje ci możliwość wzięcia w swoje ręce zawodu strażaka, pogromcy duchów, architekta, detektywa, stylisty czy doktora i poprowadzenia sima do ******* lub porażki" - mówi Grant Rodiek, główny producent w drużynie The Sims.

To oznacza, że nowe kariery będą wymagały od ciebie dużo większej aktywności podczas pracy Sima, tworząc z rozgrywki coś na kształt RPG lub gry przygodowej "wskaż i kliknij". Na przykład, jako strażak dostajemy wezwanie do płonącego domu i jak najszybsze dotarcie tam wiśniowo czerwonym wozem strażackim. Wyłamujemy drzwi i szybko gasimy języki ognia. Dostajemy wynagrodzenie za szybkie zareagowanie pomniejszone o ilość wyrządzonych w domu właściciela szkód.

To co zostało powiedziane przed chwilą, zostało wykorzystane także w innych karierach. Jako architekt wystroju wnętrz, zostaliśmy poproszeni o remont garażu Sima i pokazano nam, jakie nowe meble i akcesoria klienci chcą mieć w nim zamontowane. Używając edytora, robimy zmiany i jesteśmy chwaleni przez klienta. Ale zawsze jest jeszcze ta druga, mroczniejsza droga w The Sims. Wybierz karierę stylisty i staraj się zrobić klientowi tak najokropniejszą fryzurę, jaką tylko potrafisz. To przerazi klientów, ale po ich słodkich wrzaskach w SimLish z twojego konta umknie trochę Simoleonów.

Chryzantem Złocisty
14.05.2010, 21:07
to co teraz podałaś już było wcześniej mówione
mnie ten dodatek wcale nie przekonuje.będę mieć go na pewno (każdy-wie-skąd),ale nie liczę na żadną wielką rewolucję.ot,"nowe" kariery,parę nowych animacji,ciuchów i fryzur,nowa okolica.
typowy nowy dodatek.

nmin
14.05.2010, 21:28
Mnie się te zapowiedzi bardzo podobają i kupię dodatek na pewno, ale będzie chyba jak z WP - w tym dodatku stworzyłam jedną Simkę podróżniczkę, którą wszystko odkrywałam, po czym przestałam jeździć na wakacje. W Karierze też pewnie stworzę Simów, którzy będą wypróbowywać dane zajęcia, a potem wrócę do sprawdzonych zawodów "idź do pracy i zniknij mi z oczu na kilka godzin" ;)

Mroczny Pan Skromności
15.05.2010, 08:29
Mi się też podróże szybko przejadły, ale ten dodatek wprowadzi przynajmniej coś nowego do życia codziennego, mam nadzieję, że uda mi się go zdobyć :D
pozdr. chrumek

anie_1981
15.05.2010, 15:42
Mnie się te zapowiedzi bardzo podobają i kupię dodatek na pewno, ale będzie chyba jak z WP - w tym dodatku stworzyłam jedną Simkę podróżniczkę, którą wszystko odkrywałam, po czym przestałam jeździć na wakacje. W Karierze też pewnie stworzę Simów, którzy będą wypróbowywać dane zajęcia, a potem wrócę do sprawdzonych zawodów "idź do pracy i zniknij mi z oczu na kilka godzin" ;)


Zgadzam się. Ja też stworzyłam jednego Sima i pojechałam nim na wakacje. Stwierdziłam, że wieje nudą, więc nawet nie zrobiłam wszystkich misji. W dwójce też tak było. Moi Simowie dla przykładu tylko raz byli na Studiach. Bardzo mnie te studia nudziły... Ja tak naprawdę w dodatkach lubię te urocze drobiazgi. Jak np. możliwość zamknięcia furtki na klucz i inne tego typu drobiazgi życia codziennego. Dlatego właśnie się waham czy kupić Karierę. Jeśli te "duże zmiany", przeszkadzają w prowadzeniu normalnego, monotonnego życia, to na pewno nie kupię tego dodatku. W Podróżach można wybierać, czy chcę jeździć na wakacje czy nie. W Karierze też bym wolała "nie musieć jeździć z Simem do pracy". Byłam pewna na 200%, że nie kupię tego dodatku, do momentu, gdy wyczytałam, że tylko nowe zawody będą wymagały uwagi, a stare nie. Po prostu moje Simy nie byłyby strażakami/architektami itd. Ale ja jednak poczekam na relacje forumowiczów, którzy to kupią. Może założy się się wtedy nowy temat w stylu "Kariera - Pytania i odpowiedzi". A na razie to tylko domysły. Na szczęście mam kumpelę bardziej napaloną na Simy niż ja i ona na pewno je kupi. Obiecała, że pożyczy. Zainstaluję i obejrzę co nowego. Oczywiście zachowując mój wiekowy zapis w bezpiecznym miejscu...

Altaria
15.05.2010, 15:55
A ja tam jestem zachwycona wizją nowego dodatku. Do WP się nie mogłam przekonać, bo i w 1 i w 2 Podróże, jak i Zwierzaki, to najbardziej beznadziejne (według mnie oczywiście) dodatki, a bardzo miło się zaskoczyłam, a teraz od razu zapowiada się przyjemnie. Zwłaszcza ze zwykle wałkuję życie tylko jednym simem, od czasu do czasu dobierając partnera do rozpłodu, więc dobrze żeby było mu czym czas wypełnić. A jeszcze ta szansa na odejmowanie pieniędzy za źle wykonane misje - bomba! Simka która właśnie porzucam (dziecko wyrosło na takie brzydkie że grać tym nie mogę, poczekam kilka pokoleń, jaki to postęp nastąpi, lub też nie) miała ponad pół miliona (nie licząc majątku w tyberium, czaszkach i wielu, wielu innych) i nijak nie było jak tego spożytkować. Minusem w WP jest dla mnie konieczność czasowej zmiany miejsca gry, co zresztą jest dość logiczne bo to w końcu podróż, a przy nowym dodatku aby korzystać nawet nigdzie ruszać zadu sim nie będzie musiał. Drobiazgi w stylu pranie też na pewno się przydadzą. Ech...
A tu akurat jak wydadzą to sesja się będzie zaczynać :D

anie_1981
15.05.2010, 21:00
Ja mam fuksa z tą moją kumpelą... Pożyczy mi Karierę i sobie przetestuję. Widzicie ja też jestem solidną Simsomaniaczką, potrafię grać 3 godziny dziennie w Simsy. Ale nie uważam, że jako Simsomaniaczka koniecznie muszę mieć każdy dodatek, jaki do Simsów wydadzą. Po prostu podoba mi się dodatek, z zapowiedzi screenów itd., to go kupuję. Jeśli mi coś nie pasuje to nie kupuję. Koniec pieśni. Do tej pory w dwójce podobał mi się praktycznie każdy dodatek, poza Na studiach. Ale w trójce zawiodłam się na WP. I teraz boję się tej całej Kariery, że będzie tak samo. Szczerze, to bardziej mi się podobał Nowoczesny Apartament niż Wymarzone Podróże. Jakbym to ja była takim wirtualnym ludzikiem to wolałabym siedzieć w domu niż łazić po zatęchłych grobowcach... Muszę sprawdzić parę rzeczy w Karierze zanim ją kupię. Nie chcę jeździć z Simem do pracy i nie chcę kataklizmów. Jeśli można te dwie rzeczy ominąć, to bardzo prawdopodobne, że dodatek kupię. Najbardziej to mnie kręcą roboty i pranie ubrań.

Owl Finch
16.05.2010, 15:13
Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądał zapowiadany dodatek. Wymarzone podróże zrobiły na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie, wypadły lepiej niż się spodziewałam. Liczę, że Kariera mnie wciągnie na długie godziny :)

Chryzantem Złocisty
16.05.2010, 15:43
Widzicie ja też jestem solidną Simsomaniaczką, potrafię grać 3 godziny dziennie w Simsy.

abuhahahha kobieto ja potrafię grać w simsy 12 godzin dziennie :D

aktualnie sobie załatwiam Nowoczesne Apartamenty czy jak to się tam zwało,bo mi połowa dodatków nie chce się wgrać przez brak aktualizacji.
Karierę też "wykombinuję" sobie z tego powodu :P no i jeszcze dla motorów.i tatuaży.i to wszystko.

anie_1981
16.05.2010, 20:25
Dodatki nie chcą Ci się wgrać bo masz za wysoki patch, a nie za niski. Dają się wgrać bezproblemowo do łaty 1.7/2.2

Shiro
16.05.2010, 22:32
Cóż ja się poważnie zaczynam zastanawiać skąd wezmę fundusze na nowy dodatek, co prawda to zaledwie 80 zł, ale ostatnio zaszalałam na zakupach i jakoś tak ...
Ale w sumie ... to będzie 4 czerwca, po dniu dziecka (moim ostatnim zresztą :/, starość nie radość ), więc rodzice zrobią "wyjątek" i wyląduję przed kompem na parę tygodni. Więc mogę uznać, że problem z kasą rozwiązał się sam.

Mam nadzieję, że nie będzie tylu błędów co w podstawie i WP, chociaż w sumie ... na co ja liczę? Oczywiście, że będą, tylko łudzę się, żeby nie były gorsze. Bo ostatnio nie miałam możliwości grania w simy prawie 4 miesiące i zdychałam w męczarniach widząc screeny (a oglądać nowe domy musiałam, store odwiedzałam regularnie i wiadomości o karierze ...), albo słuchając przyjaciółki co porabiają jej simy.

No a tak do rzeczy, to czymś co przyciągnęło moją uwagę było (były) PRALKA, STRAŻAK, DEKORATOR WNĘTRZ i "fabuła" podobna do WB w ts2. Pewnie dlatego decyduję się na kolejny dodatek. Chociaż dodatki to coś co lubię kolekcjonować, akcesoria - nie.

simka334player
17.05.2010, 08:23
Cześć wszystkim,
Ilono, jestem tu nowa, wiec wybacz niedociagniecia, ale wydaje mi sie ,że skoro dodatek jeszcze nie wyszedł wszystko co tu sie dzieje to gdybanie, wiec mozna chyba porozmawiać, zwlaszca o reklamie i oczekiwaniach i obawach. Uwazam to za bardzo wazny temat.
Reklamę każdy zainteresowany może poczytac sobie sam a tu, myśle chodzi własnie o opinie. Mam rację? Nie ma co mówic o tym czego jescze nie ma, możemy tylko powspominać o tym co bylo i ewentualnie wygiagnąc wnioski na przyszłość. Bo forum polega na wymianie opinii. Chyba?
Poza tym jak sie rozmawia to siłą rzeczy dochodzi do dygresji, zejścia z ściśle wyznaczonego tematu.
Czytam tu że ludzie maja wątpliwości co do tego nowego dodatku po doświadczeniach z Podróżami. Wspominają też Dwójkę. To chyba normalne? No nie?
Mnie sie podoba pranie, dawno mówiłam ,że pranie jest potrzebne. Albo zużycie ciuchów ( w dwójce naturalnie) Trudno żeby sim całe swoje życie przechodzil w jednaj szacie. Zeby tylko nie było żadnych questów to może zrobi sie normalniej.
A co do zamykaniej furtki to tez mi jej baaardzo brakuje.

anie_1981
17.05.2010, 11:48
Przecież doszło coś w stylu zamykania furtki w WP... Coś tam można niby z tą furtką zrobić, ale ja z tego nie korzystam, w dwójce mi to było potrzebne, w trójce tak jakoś nie. Ja również uważam, że forum jest od wymiany myśli. Nie ma to jak na dzień dobry ochrzanić kogoś nowego... Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii i wątpliwości na dany temat. Zwłaszcza, że temat nosi nazwę "dyskusje", a nie "gołe fakty". Wszystko zależy od tego czy się toleruje czyjeś odmienne zdanie czy nie. Mi np.nie przeszkadza to, że ktoś ma inne zdanie, tak długo, dopóki nie próbuje siłą zmienić mojego.

nmin
17.05.2010, 13:43
"fabuła" podobna do WB w ts2.Ja mam skromną nadzieję, że Kariera da nam możliwości szybkiego zarabiania - nigdy moje Simy w dwójce nie miały tylu pieniędzy, ile zarobiły prowadząc własne biznesy - moja ulubiona rodzina po kilkunastu dniach prowadzenia sklepu nie wiedziała, co robić z pieniędzmi. Żadne awanse ani sprzedawanie swoich wytworów tyle nie dawały. Brakuje mi tego.

simka334player
18.05.2010, 10:38
Dzięki Anie 1981 za wsparcie, bo mi sie przykro zrobiło. Chlip!
I od razu proszę ... co z tą furtką? Mozna ją zamknąć? Ktos wie?
Co do tego co napisala Shiro, ze cos przyciagnęło jej uwagę... Ja do tej pory kolekcjonowalam dodatki i akcesoria nawet w ciemno. W dwojce ufalam EA, bylam pewna że dodadzą zawsze cos nowego. Nie wszystko bylo mi potrzebne i ne zawsze z wszystkiego korzystalam ale nigdy sie nie zawiodlam. Rodzina wiedziala że Simsy to był żelazny prezent. Z Podróżami też tak zrobiłam.. na zasadzie odpalimy zobaczymy... Ale po Podrózach przestałam ufac EA i od tej pory ostroznie bedę podchodzila do kolejnych dodatków.
Chce taka kumpelę jak ma Anie 1981!

Miyoki
18.05.2010, 15:14
Nie mogę się doczekać dodatku.
Stwierdziłam, że nie opłaca mi się kupować Wymarzonych Podróży, ale Kariera wygląda na o wiele ciekawszą. Wtedy, jakby się dało, to bym kupiła TS3+Kariera razem.
Poczekam na Wasze relacje, chociaż i tak czuję, że je kupię.
W końcu jednym z ulubionych dodatków w TS2 był dla mnie Własny Biznes.
Można robić wiele interesujących rzeczy.

Już marzę, by sobie zrobić Sima detektywa *_*
Oh yeah.

Szczególnie, że od pół roku mam ogromną chęć na grę w Simy, ale nie mam jak T.T

Edit: Ale fajny trailer Kariery znalazłam w necie xd
http://www.youtube.com/watch?v=li-gMekPRbg

anie_1981
18.05.2010, 20:39
A ja w dwójce najbardziej lubiłam zwierzaki i pogodę. Nocne życie kupiłam tylko dla samochodów, bo nigdy nie byłam nawet na przedmieściach. Ależ byłam kiedyś zakręconą maniaczką... Własnym Biznesem też się nie bawiłam. Ale cieszyłam się najbardziej z zamykania furtki. W sumie to tyle lat mam Simy i przyzwyczaiłam się do tej monotonni. Nie potrzebuję "szybkiego życia" do szczęścia. Pewnie to dlatego, że prywatnie jestem skrajną domatorką i nie cierpię wychodzić z domu. Ja moje Simy "wyprowadzam na spacer" dopiero jak mają "Istne szaleństwo" w nastroju... Nie powiem, że absolutnie mnie Kariera nie pociąga, bo owszem sporo rzeczy mi się podoba. Ale jeśli kupię, to muszę mieć pewność, że da się wyłączyć kataklizmy i że nie trzeba jeździć z Simem do pracy. I jeśli kupię to głównie dla drobiazgów w stylu to wieszanie prania, nowe gadżety, robot... U mnie w dwójce najlepiej wykorzystanym dodatkiem były Zwierzaki... Mam nadzieję, że w trójce się ich kiedyś doczekamy. Mam też nadzieję, że nadejdzie taki piękny dzień, w którym nie trzeba będzie grzebać w pamięci w systemie, a gra będzie się dawała zapisać.

Simko334player, na pewno można zamykać furtkę w WP, ale nie robiłam tego i nawet nie pamiętam jakie są opcje. To wygląda trochę inaczej niż w dwójce, ale też klika się aktywnym Simem na furtkę i wiadomo, odpowiednia opcja. Ta opcja jest tylko dla furtek, nie dla drzwi. W trójce nie ma aż tak dużo pałętających się po ogródku gości, więc nie zamykam furtki. Dzięki za ciepłe słowa...

simka334player
19.05.2010, 10:01
HA!
Sprawdzilam co z ta furtką i działa. Szkoda ze tylko furtka...ale w sumie, W trojce to jest dobre że simy pamietaja swoje łóżka i nie muszą ich bronić!
Wiesz anie_1981 to tak jak ja, skrajna domatorka uwielbiajaca monotonię...kochałam cztery pory roku wlasny biznes tez mi sie podobał, a zwierzaki... w kazdym domu był kot albo pies ale taki przygarniety albo kupiony z Pet Adoption. Tak jak w zyciu... mam 5 kotów, psa i dwie świnki morskie. Uff! wszystko znajdy lub przygarniete ( w przypadku świnek!)
. Co do zakupu Kariery to poczekam i poczytam jakie sa wasze reakcje. Bo pranie jest fajne ale zeby wydawac pieniadze i płacic EA ( nie moge im darowac tego co zrobili z simami!!!!) musze miec pewność.
Bawcie sie dobrze z waszymi simami.

Ilona
19.05.2010, 10:46
Lista utworów i video z dodatku "Kariera" http://www.thesims3.com/game/ep2/videos

• Lady Antebellum—“Need You Now”
• Rise Against—“Savior”
• Charice—“Pyramid”
• Melanie Fiona—“Bang Bang”
• Toni Braxton—“Make My Heart”
• Neon Trees—“Animal”
• V V Brown—“Shark In The Water”
• Daisy Dares You—“Number One Enemy”
• OK Go—“This Too Shall Pass”
• Old 97’s—“Early Morning”
• Murder By Death—“As Long As There is Whiskey In The World”
• The Acorn—“Restoration”
• Mike Posner—“Cooler Than Me”
• Violent Soho—“Jesus Stole My Girlfriend”
• Kerli—“Tea Party”
• Eli “Paperboy” Reed—“Come And Get it”
• Hal Linton—“Lock My Heart Down”
• Radney Foster And The Confessions—“Until It’s Gone”
• The Constellations—“Setback”

więcej tutaj http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=4&selYear=2010#1705657904

anie_1981
19.05.2010, 14:19
Szczerze to mi się ten nowy filmik Kariery bardzo podobał. Nie ze względu na dodatek, co ogólnie ze względu na filmik. Zwłaszcza mi się podobała minka tego faceta jak wrócił do domu i patrzył na swoją śpiącą żonę emerytkę... To był ładny filmik. Ja raczej nie fundowałabym moim Simom takich emocji... Szkoda by mi ich było.

Edit:

Szukałam tych kawałków na Youtube i są ciekawe. Nie mój styl, ale ciekawe.Ten pierwszy zwłaszcza.

Ilona
20.05.2010, 19:38
Kariera wprowadza nową dzielnicę Twinbrook. Tak jak Sunset Valley oraz Riverview jest bardzo zorganizowane. Jest w nim pełno ludzi i jest tłoczno. W mieście znajdują się nowe parcele takie jak: rupieciarnia, wysypisko, sklepy, pralnia oraz salon tatuażu. Nie jesteśmy pewni czy uaktualnienie Sunset Valley oraz Riverview, wniesie wszystko co jest w Twinbrook, ale zawsze można wstawić je w trybie edycji miasta.

Nie oznacza to, że musimy grać tylko w Twinbrook. Po prostu tylko nowe miasto wprowadza wszystkie nowe miejsca, a aktualizacja starych miast nie.

Grant Rodiek wyjaśnia także, że inspiracją w tworzeniu Twinbrook były południowe Stany Zjednoczone (Mississippi, Luizjana oraz Alabama) i ma inny styl niż poprzednie miasta. Pojawiają się także nowe elementy dekoracyjne takie jak drewniane króliki oraz nowe, ładne żelazne mosty.

Są także, tak zwane "królicze nory". Są nimi np. szkoły, supermarkety i teatry. W Karierze zostały trochę zaktualizowane, tak w Twinbrook, jak i w innych miastach. Nadal pozostają niedostępne od środka. Więc...

Kariera wprowadza:

•Twinbrook, które było inspirowane południowym U.S.A.
•Nowe parcele publiczne: rupieciarnia, pralnia itd. Mogą być umieszczone w różnych sąsiedztwach.
•Obiekty publiczne zostały zmodyfikowane, ale nadal nie możemy ich zobaczyć od środka, Jest także nowa restauracja.
Cechy:

•Urodzony sprzedawca
•Ekscentryczny - świetny wynalazca
•Dramatyczny
•Eko-przyjaciel - jest to najbardziej rozbudowana cecha. Twój Sim będzie wolał brać prysznic niż pluskać się w wannie, jeździć na rowerze i będzie uprawiał recykling, co da mu pozytywny nastrójnik. Jeśli jednak będziemy jeździli samochodem, robili pranie i będziemy kąpać się w wannie otrzymamy negatywny nastrójnik.
•Spostrzegawczy - świetna cecha dla detektywów.
•Doświadczony Rzeźbiarz


Pięć z nowych cech pomaga w nowych karierach.


Ikony nowych cech


http://i50.************/126fnlv.jpg - Urodzony sprzedawca

http://i49.************/2hqqzit.jpg -Ekscentryczny
http://img3.imageshack.us/img3/4904/36549534.jpg - Dramatyczny

http://i46.************/20qno1j.jpg - Eko-przyjaciel

http://i50.************/o53m6f.jpg - Spostrzegawczy

http://i50.************/szj29u.jpg - Doświatczony rzeźbiarz

cytaty są z głównego forum

Chryzantem Złocisty
20.05.2010, 19:43
omg ale poszli na łatwiznę...
cecha dramatyczny - to samo co szalony
doświadczony rzeźbiarz - ikonka "Łowcy reliktów" (to co się wykupuje za punkty szczęścia)
a reszta wygląda tragicznie

"Obiekty publiczne zostały zmodyfikowane, ale nadal nie możemy ich zobaczyć od środka"
to mnie akurat w ogóle nie dziwi

Vanitas
20.05.2010, 20:14
A wg mnie to nie mogą być obrazki cech :/ To występuje już w poprzednich grach.

owocowa761
20.05.2010, 20:17
Z tego co czytałam to do TH3:Kariera potrzebne jest 2.4 GHz a mój komputer ma 2.21 GHz to znaczy ze gra bedzie zamulała? wgl co to jest te GHz ??

prosze was o to zebyscie odpowiadali u mnie na profilu czy jak to sie tam nazywa, bo ja jestem tutaj za bardzo jeszcze nie zorientowana i ciagle sie tutaj gubie ;p
dziekuje z gory ;]

Wielebny
20.05.2010, 21:12
Jeśli chodzi o zapytanie o GHZ to odsyłam do wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Procesor.
2.21 ghz to z pewnością jakiś model dwurdzeniowy [chyba AMD]
Więc wszystko będzie chodzić dobrze.

Człowiek w zielonych rajtuzach
21.05.2010, 09:08
O tak, południowe stany, w końcuuuu! Kocham kliamty Luizjany.
Ja tlyko chce się odnieść do tego, czemu nie da się wchodzić do środka restauracji, sklepów itd. na które już nie raz ktoś narzekał.
Przy tym, jak miasto i otoczenie simów samo żyje, bez naszej wiedzy, dodatkowo, jest ciągle otwarte, nie musimy przeładowywać gry, opcja wchdozenia do publicznych miejsc byłaby samobójstwem dla przeciętnego komputera. I tak, już gra the sims dużo wymaga, możliwość odwiedzania każdego meisjca w wiecznie żyjącym i rozwijającym się wirtualnie świecie raczej by spowolniła i ograniczyła nam grę.
Nie to, ze nie umieją tego zrobić. na razie nasze sprzęty nie wytrzymują takiego czegoś.

Searle
21.05.2010, 09:28
A wg mnie to nie mogą być obrazki cech :/ To występuje już w poprzednich grach.

Zgadzam się. To mi bardziej wygląda na nastrójniki odpowiednie dla tych cech.

anie_1981
21.05.2010, 10:16
W zasadzie to się zgadzam z Panną N. Ale i tak na to narzekam, bo taka jest prawda, że pod tym względem dwójka była fajniejsza. Ja już nie wysyłam Simów do restauracji, skoro ich nie widzę, a opcja jedzenia na mieście to tylko żałosna imitacja jedzenia w "prawdziwej restauracji".

Według mnie to są raczej te obrazki w nastrójnikach. Obrazki cech to chyba nie są.Nie chce mi się wierzyć, żeby aż tak poszli na łatwiznę.

Wielebny
21.05.2010, 13:18
Nie to, ze nie umieją tego zrobić. na razie nasze sprzęty nie wytrzymują takiego czegoś.
Nie poradziłby sobie ?
Dla przykładu.
Arma II (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10279) Świat tej gry mierzy # 225km kwadratowych terenu i ponad 1 milion obiektów. Do tego świetna grafika i wysokiej jakości tekstury, a jednak komputer sobie z tą grą radzą. A the sims 3 ? Mały świat z małą ilością szczegółów, brak trawy itp. , średnia grafika. Nie sądzę, że wypełnienie pustych budynków obiektami i tekstury wpłynęło by znacznie na płynność rozgrywki. Ogólnie the sims 3 jest kiepsko zoptymalizowane i ma dosyć duże wymagania zważywszy na jakość graficzną gry. Po prostu producenci poszli na łatwiznę i tyle :)

Po dłuższym namyśle podałem trochę zły przykład, lepszym przykładem byłaby gra Oblivion, gra wyszła 3 lata wcześniej, ma 3 razy lepszą grafikę i 3 razy mniejsze wymagania :)

owocowa761
23.05.2010, 11:32
dodatek mi sie wydaje świetny. Bardzoo mi się podoba, chyba sobie kupie ;p

Gabiq
23.05.2010, 11:36
Ciekawa jestem kiedy gra się pojawi. Data premiery swoja drogą a z doświadczenia wiem, że gra pojawia się zawsze wcześniej, czy to Empik czy Media.

owocowa761
23.05.2010, 12:17
NO ! NARESZCIE. Bedzie mozna zmieniac wygląd otoczenia poprzez dodawanie skał, drzew, czy znaków drogowych.!!! bedzie Możliwość dodawania, usuwania, edytowania parcel.
w tym dodatku bedziemy mogli podgladac to jak pracuja nasi simowie !!!
gdy sim bedzie stylista bedzie mogl ustalac nowe tryndy w miescie !
a poza tym beda publiczne pralnie z tego co czytałam na zagranicznej stronie, trampoliny, nasi simowie beda narazenia na smierc poprzez deszcze mateorytów.
do tego dochodza jeszcze nowe zawody !!! ten dodtaek jest jak narazie najfajniejszy jak dla mnie i musze go sobie koniecznie kupic !!!!

Altaria
23.05.2010, 13:36
Chociaż jedna w pełni optymistycznie nastawiona... :D

Chociaż akurat te deszcze meteorytów tak średnio mnie przekonują. Ale na zawód architekta, stylisty i lekarza się napaliłam jak szczerbaty na suchary. W sumie detektyw i wynalazca też przejdą, tylko pogromca duchów i strażak do mnie nie przemawiają.
;]

Bush
23.05.2010, 13:44
gdy sim bedzie stylista bedzie mogl ustalac nowe tryndy w miescie !
a poza tym beda publiczne pralnie z tego co czytałam na zagranicznej stronie, trampoliny, nasi simowie beda narazenia na smierc poprzez deszcze mateorytów.



Dodatek rzeczywiście wydaje się być interesujący, a szczególnie ta część z meteorytami. :D

anie_1981
23.05.2010, 17:12
Cóż ja mam dwie wątpliwości. Pierwszą już rozwiałam. Chodziło mi o to, żeby nie musieć jeździć z Simem do pracy. Ponieważ stare zawody są nadal "normalne", więc moi Simowie nie będą strażakiem czy stylistą i jest OK. Druga wątpliwość to sprawa kataklizmów. Jeśli nie można ich wyłączyć, to ja nie chcę tego dodatku. Może jestem dziwna, ale mi w dodatkach podobają się przede wszystkim nowe rzeczy do trybu budowy\kupowania\tworzenia Sima, oraz drobiazgi pozornie mało znaczące. Takimi drobiazgami w Karierze, które mi by się spodobały, są pranie i ten nowy tryb powiadomień, żeby nie zalewały całego ekranu. Podobają mi się jeszcze roboty i wizja nowego miasta... Dobrze wiem, że z dużych udogodnień w Simsach korzystam ze dwa tygodnie, a potem wracam do starej, kochanej monotonni. Więc muszę mieć możliwość grania po staremu.

Decode95
23.05.2010, 17:24
A mi te kataklizmy bardzo odpowiadają :P ( hehe }:] ) Lubię gdy w simsach coś się dzieje. Wydaje mi się, że ten dodatek bardziej przypadnie mi do gustu niż WP. Ale poczekamy...zobaczymy... :)

anie_1981
23.05.2010, 17:27
Ja nie lubię, jak Simy tracą dorobek całego życia... :P

Decode95
23.05.2010, 17:34
A myślicie ,że naprawdę będą trzęsienia ziemi?? Bo jestem ciekawa jak to będzie w grze wyglądać ... a jeżeli chodzi o deszcz meteorytów to ten kataklizm jest mi obojętny :D
Może poprzedni post dziwnie zabrzmiał, bo nie brałam pod uwagę konsekwencji :P
a jestem bardzo ciekawa jak to będzie wyglądać w grze.

Chloé
23.05.2010, 17:53
Ja się cieszę na ten dodatek, tatuaże to jedna z tych rzeczy które zawsze chciałam mieć, bo z dodatków nieoficjalnych korzystać nie mogę. To plus motocykle i skóry da razem fajny efekt:) Jeszcze gdyby można było dodać pub dla motocyklistów, to już w ogóle miodzio :D

Co do kataklizmów, to myślę że będą one pojawiać się za sprawą nowej kariery wynalazcy, na filmiku nawet były pokazywane wybuchy i trzęsienie się ziemii/obrazu, więc zwyczajnych simów chyba nie dosięgną, taką mam nadzieję. Też bym nie chciała żeby mi meteoryty rozwaliły pieczołowicie pielęgnowany dom wielopokoleniowy.

anie_1981
23.05.2010, 19:50
No właśnie... Jest zdaje się taka nagroda szczęścia życiowego, która wyłącza kataklizmy dla danego Sima. To pewnie działa jak nagroda "nigdy więcej rachunków". Tam gdzie Sim mieszka nie będzie kataklizmów\rachunków. Ale zastanawiam się, czy to będzie działać dla rodziny, jeśli ją porzucam i idę do innej. No wiecie. Jestem gdzie indziej i w tym czasie jest kataklizm...

nmin
23.05.2010, 20:08
Tam gdzie Sim mieszka nie będzie kataklizmów\rachunków. Ale zastanawiam się, czy to będzie działać dla rodziny, jeśli ją porzucam i idę do innej. No wiecie. Jestem gdzie indziej i w tym czasie jest kataklizm...Pewnie nie będzie kataklizmu wcale, gdy będziesz przełączona na jego rodzinę, ale w innej zdarzy się normalnie, tylko że jego domu nie rozwali.

To jakaś totalnie nierealistyczna bzdura, będę najwyżej wychodziła bez zapisywania...

Łezka
23.05.2010, 20:18
Moim zdaniem twórcy nie pozwoliliby na coś takiego. Przecież zniszczenie całego domu wiąże się z utratą dobytku, a niekontrolowane Simy nie odbudują same domów jak my tego nie zrobimy. Poza tym jeśli już meteoryty i trzęsienia ziemi, to raczej rzadko i nie nawiedzające domów... :) Nie wiem sam, ale jeśli każdy dom ucierpi w trzęsieniu to...

Miyoki
23.05.2010, 20:50
Ja od początku jestem napalona na ten dodatek ^^
Zawsze jest coś interesującego do zrobienia (oczywiście chodzi mi o nowe zawody), które oprócz przyjemności grania przynoszą także zyski ($$$).

Pranie to taki szczególik, ale zawsze bardziej urealnia grę :3
Ciekawe czy ubrania będą mogły się w praniu zabarwić o_O

No i nowe opcje. Na 87% kupię sobie ten dodatek.
Jak w zapowiedziach samej gry The Sims 3 miałam wiele wątpliwości, początkowo w ogóle myślałam, że będzie to klapą, tak co do tego dodatku mam póki co pozytywne odczucia.

A te kataklizmy mnie zastanawiają...
To będzie tylko ten deszcz meteorytów, o którym się mówi czy także jakieś inne?
Jak będą powodzie to stworzę sobie Polskę ;d
Co do trzęsień, to może po prostu niedużo przedmiotów będą się psuć/tłuc.
Tak, jak gdy złodziej coś ukradnie.

Shiro
23.05.2010, 20:56
A myślałam że twórcy gry, dali sobie spokój z jakimiś nierealistycznymi zjawiskami.
Odkąd usłyszałam o tym deszczu meteorytów (pal licho trzęsienia ziemi, bo się zdarzają w końcu, a te deszcze są przecież bardzo rzadko ^^") , to zaczęłam się jeszcze poważniej zastanawiać nad kupnem. Wolałabym już deszcz, ulewy, powodzie, huragany, tornada, lawiny śnieżne, wszystko byle nie jakieś meteoryty.
Chyba muszę uprzedzić rodziców by poczekali z kupnem dwa dni (więcej nie mogę, bo mi wszystko wykupią, a tygodnia czekania nie wytrzymam ; p ) i będę się opierała na opinii innych.

anie_1981
23.05.2010, 21:19
Ja kupowałam NA w dzień premiery w MediaMarkt i koleś mówił, że już ze 3 dni go mają... Warto przedzwonić do MM na parę dni przed premierą i spytać, czy już mają Karierę, lub kiedy ewentualnie się jej spodziewają. Może powiedzą przez telefon. Ja z resztą i tak czekam na recenzje.

nmin
23.05.2010, 21:19
Po namyśle uznałam, że deszcz meteorytów będzie wyglądał mniej więcej tak - pokaże się okienko powiadomienia, że właśnie spadł deszcz, i ze dwa-trzy przedmioty w domu okażą się zepsute ;)

Łezka
23.05.2010, 21:21
Też tak przeczuwam, że to będzie podobnie jak w The Sims 2 kiedy uderzył piorun w dom... Jednakże snuję ciche podteksty, iż razem z meteorytami coś się zapali i właśnie zostanie wezwany na ratunek mój strażak. :) =D

Shiro
23.05.2010, 22:34
Nie, ja kupuje Simy zawsze w Tesco, bo mam bliżej (jakieś 10 min od domu), poza tym już w dzień premiery są promocje. I z doświadczenia wiem, ze po 2 dniach zostaje ewentualnie jedno pudełko, w Empiku nic, poza tym mam już do niego tak 40 minut, a Media Markt nie odwiedzam ^^"

Coś mi się wydaje, że sprawa z meteorytami wyjaśni się dopiero po premierze. Ale jeśli już stworzyli ten deszcze meteorytów, to mogliby zrobić to porządnie, żeby wywołało ten pożar, czy coś (pewnie spalą się tylko meble w domu i nie będzie animacji, że np. pali się dach, czy framugi okien).
I tak meteoryty budzą u mnie spore kontrowersje (jeśli mogę to tak określić), pewnie w końcu je polubię, albo się z nimi bardzo oswoję i będę wyczekiwała tego deszczu.

anie_1981
24.05.2010, 09:58
Ja bym wolała tak bez kataklizmów. I już mi wszystko jedno jaki miałby to być kataklizm. Pożar, powódź czy deszczyk uroczych meteorytów... A może to będzie tak, że w naszych miastach tego nie będzie? Dostajemy telefon, że był kataklizm i potrzebny każdy strażak, jaki jest. Wsiadamy do samochodu i jedziemy do jakiejś mini-dzielnicy. Robimy swoje i wracamy do domu, jakby nigdy nic...

Decode95
24.05.2010, 10:47
A mnie jeszcze ciekawi kwestia prania. :D Zawsze chciałam w simsach prać xD Może ubrania simów będą podczas noszenia brudziły się, albo będzie jakiś nowy nastrójnik np. ,,brudne rzeczy". Hym... Szkoda, że pranie nie będzie obowiązkowe tzn. że każdy sim musiałby prać aby mieć dobry nastrój. :P

anie_1981
24.05.2010, 12:45
Ciekawe jak to będzie, podobno jak Sim będzie się przebierał to poprzednia odzież będzie leżała na ziemi, jako kupka brudnych ubrań. To może być denerwujące na dłuższą metę...

nmin
24.05.2010, 13:11
Myślę, że pranie będzie wyglądało po prostu tak, że Sim nie będzie niczego zdejmował, tylko wybierze na pralce "zrób pranie", stojąc przy pralce weźmie z powietrza jakieś szmaty, które tam włoży, i tyle... To pranie to miły drobiazg, ale nie oczekiwałabym zbyt wiele ;)

Miyoki
24.05.2010, 14:24
Ciekawe jak to będzie, podobno jak Sim będzie się przebierał to poprzednia odzież będzie leżała na ziemi, jako kupka brudnych ubrań. To może być denerwujące na dłuższą metę...
Jak tak będzie, to będzie to bardzo wkurzające.
No chyba, że Simy by mogły same z siebie od razu to sprzątać, jak czasem sprzątają po sobie talerze i ścielą łóżka. Wtedy jakoś bym to przeżyła ._.

owocowa761
24.05.2010, 16:16
kurcze, jak tak czytame te wasze rozmyslenia, co bedzie, i jak bedzie to wygladało w tym dodatku to jestem coraz bardziej ciekawa i "zmuszona" do kupna kariery ;p
juz nie moge sie doczekac ;))

Decode95
24.05.2010, 18:12
owocowa761- ja też będę musiała ją kupić, bo chyba nie wytrzymam . :D

nmin
24.05.2010, 19:14
Też nie mogę się doczekać, chwilowo nie gram w TS3, bo po pierwsze nie mam czasu, po drugie przez jakiś dodatek gra mi się nie włącza, ale 3 czerwca wieczorem robię porządek z Mods i aktualizacjami, a 4 czerwca wychodzę z pracy o 12 i o 12:15 wchodzę do Tesco :D

Aiszja
24.05.2010, 20:09
Podoba mi się pomysł na ten dodatke, ponieważ będzie coś co mnie interesyje, czyli praca detektywistyczna

Łezka
24.05.2010, 20:13
Może to nie jest mój wymarzony dodatek, ale z dwojga złego lepiej w tę stronę... zawsze to urozmaicenie podstawowej rozrywki, ale mam nadzieję, ze nie będzie trzeba pilnować Sima non-stop... :) Zapewne dodatek dostanę od rodziców na dzień dziecka, z okazji czerwonego paska na świadectwie <chwali się i to mocno :P> ...

Chryzantem Złocisty
24.05.2010, 20:19
jak nabijesz kolejne 100 nowych postów to też będziesz to przeżywać w sygnaturze? (tak jakby kogoś to interesowało?)

jak już pisałam,ja dodatek zdobędę ze znanych źródeł i zainstaluję.niezależnie od stopnia jego beznadziejności,cóż,zawsze to jakieś nowe opcje :P

Łezka
24.05.2010, 20:25
Może i nikogo nie interesuje ta wiadomość Chryzantemo, to i tak regulamin nie zabrania umieszczania w sygnaturze informacji tego typu, a ja nie przeżywam tego tak jak pewnie myślisz. Co do dodatku to zapowiada się świetnie.

Chryzantem Złocisty
24.05.2010, 20:27
no, masz rację,umieszczanie napisu oczoje*nym kolorem na pół sygny to nie jest przeżywanie.

Łezka
24.05.2010, 20:33
Wiesz Chryzantemo może jednak Twoje bezpodstawne osądy nie są trafne, ponieważ nie każdy uważa ten kolor za "wyżej opisany", a poza tym co to za przeżywanie 900 postu? Ja tylko od tak sobie napisałem - to tyle co mam do powiedzenia i nie będę się więcej tłumaczyć ze swoich czynów w pełni zgodnych z regulaminem tego forum.

jekyll
24.05.2010, 21:11
Dziurawcu, naprawdę przeginasz z tymi magicznymi postami -.- Przecież to idiotyzm.

A co do dodatku to się napalam na pralkę i architekta. Ale będzie fajne. Ciekawe, co będzie mógł robić ten architekt. Przekonamy się już za pare dni ;D

anie_1981
24.05.2010, 23:00
Dziurawcu, naprawdę przeginasz z tymi magicznymi postami -.- Przecież to idiotyzm.

A co do dodatku to się napalam na pralkę i architekta. Ale będzie fajne. Ciekawe, co będzie mógł robić ten architekt. Przekonamy się już za pare dni ;D


No ja też nie lubię bezsensownego czepiania się innych... To tylko niepotrzebnie psuje atmosferę na forum. Przez takie traktowanie na pewno nikt zdania nie zmieni, a tylko się atmosfera psuje... Jeśli sygnatura jest zgodna z regulaminem, nikogo nie obraża, to nikomu nic do niej.

A wracając do tematu... To, że Sim zrzuca ubranie na podłogę, gdy się przebiera, to wyczytałam w jakimś artykule. Na oficjalnym forum trójki ktoś wkleił taki artykuł. Było tam też powiedziane, że niezależnie od tego, jakie ma Sim ubranie, ten "stosik" ubrań zawsze wygląda tak samo. Jeśli chodzi o ścisłość, to tam było napisane, że ten stosik pojawia się gdy Sim idzie wieczorem spać. Nie wiem, czy w ciągu dnia też ubranie jest rzucane na podłogę. Możliwe, że ubranie na podłodze pojawia się tylko, gdy Sim przebiera się w piżamę, lub tylko w określonych godzinach. Lub jedno i drugie. Ale to się okaże po premierze.

mabda
25.05.2010, 07:48
wrzucajcie te artykuly tutaj, bo nie chodze po zadnych innych stronkach, a z checia poczytalabym takie nowosci

Searle
25.05.2010, 08:00
mabda - wszystko znajdziesz na naszym forum:
http://www.forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=176

mabda
25.05.2010, 09:16
o widzisz, nigdy tam nie zagladalam ;) dzieki :D

owocowa761
25.05.2010, 16:06
patrzecie znalazłam odpowiedz na pytanie - jak bedzie wygladal deszcz meteorytów, :O
http://www.youtube.com/watch?v=aC5-dKVip8E t jest filmik
troche strasznie to wyglada ale cos mi sie wydaje ze az tak nie bedzie ;)

Kamis
25.05.2010, 16:36
patrzecie znalazłam odpowiedz na pytanie - jak bedzie wygladal deszcz meteorytów, :O
http://www.youtube.com/watch?v=aC5-dKVip8E t jest filmik
troche strasznie to wyglada ale cos mi sie wydaje ze az tak nie bedzie ;)

Moim zdaniem te kataklizmy będzie można wyłączyć.

A na grę to się nie mogę doczekać *,*. Tzn. poczekam na wasze relacje jak będzie mówić, że jest cool, słit, extra i w ogóle to kupie ;P

Łezka
25.05.2010, 17:52
Cóż, trochę mnie to przeraziło. Uciekający Simowie gdzie popadnie, burza spadających meteorytów :O...:O dobrze jakby dało się wyłączyć tak jak KAMIS pisze.

marandile
25.05.2010, 18:02
patrzecie znalazłam odpowiedz na pytanie - jak bedzie wygladal deszcz meteorytów, :O
http://www.youtube.com/watch?v=aC5-dKVip8E t jest filmik
troche strasznie to wyglada ale cos mi sie wydaje ze az tak nie bedzie ;)

no przecież pisze na koncu filmiku, że to jest parodia, że nie 'wyszedł' od EA, tylko od jakiegoś gracza O_o

anie_1981
25.05.2010, 19:21
Ale i tak wygląda nieco strasznie. Nie wiadomo czy podobnie nie będzie normalnie w grze, przecież te filmiki powstają na bazie gry... Raczej jestem za wyłączaniem kataklizmów... Niech już będzie po premierze, to ktoś to kupi i zda relacje na forum...

Łezka
25.05.2010, 20:07
Moim zdaniem powyżej podany filmik jest bardzo realny w stosunku do tego jaki deszcz meteorytów wyda EA, ale ciekawi mnie co się będzie działo po tym zjawisku. Czy będą tylko popsute sprzęty elektroniczne, a może domy będą się paliły i wtedy pole do popisu dla remizy żeby ugasić pożar, choć nie wyobrażam sobie palącego się, wielopokoleniowego dworku z milionem cennych pamiątek i znalezisk... to byłoby straszne :( Ale miejmy nadzieje, że kataklizmy będą w miarę nieszkodliwe, a wyłączanie ich moim zdaniem nie ma sensu (oczywiście jeśli nie będą miały katastrofalnych skutków), bo w ten sposób rezygnujemy z nowości, którą wnosi dodatek.

Chloé
25.05.2010, 20:15
Filmik rzeczywiście realny i ciekawy, spodobało mi się co w nim zobaczyłam więc na 100% kupię ten dodatek. Fajna nowa poza siedząca.
Mam nadzieję, że te kataklizmy będą się działy po prostu za sprawką wynalazcy - czyli będziemy je mogli wywoływać lub nie jeśli nie zechcemy. A jak straty będa zbyt duże to żeby dało się jakoś zresetować parcelę... Nie wyobrażam sobie ciagłego budowania i naprawiania szkód z moim "talentem" architektonicznym.

Shiro
25.05.2010, 20:23
Cóż, mam tylko nadzieję, że taki kataklizm będzie rzadkością i zdarzy się raz na 50-te pokolenie, albo i rzadziej, bo tego nie przeżyję (możliwe, że w skrajnej rozpaczy będę biegała po pokoju jak sim uciekający przed meteorytem). Jeśli będzie działo się to częściej, to zejdę pod ziemię, zbuduję sobie (a raczej simom) pokaźną piwnicę, którą zamienię w dobrze funkcjonujący organizm o nazwie dom. U góry zrobię makietę domku i ogród (och, pole do popisu). Ziemia raczej się nie zapali. Pewnie, będę musiała pilnować simów, by się nie rozpierzchły i w każdej chwili będę w stanie zebrać je i "wrzucić" do piwnicy.
Szczerze mówiąc za taki kataklizm to wolałabym już tornado, bardziej realne i pewnie wszystko by wyglądało podobnie, ale ... mam nadzieję, że tornado nie powstanie w żadnym dodatku, bo to byłby koszmar. Drżałabym co chwilę (bo z natury się wszystkim przejmuję, dlatego jeśli mam świadomość że misja w rpgu mi się nie uda, do oddycham z ulgą i podchodzę do niej za jakiś czas) i pewnie w rezultacie przestałabym grać w simy, co byłoby koszmarem.

Altaria
25.05.2010, 20:31
Przynajmniej będzie dobre wytłumaczenie dla skał kosmicznych, które to można kolekcjonować :D

Shiro
25.05.2010, 21:47
Ale nie wszystkie znajdywane przez simów skały były meteorytami.
Poza tym nie podoba mi się takie "wytłumaczenie", jeśli twórcy naprawdę chcieli coś z tym zrobić, to mogliby dać chociaż jakiś bonus w związku z tymi meteorytami. Np. znajdujemy taki w ogródku i rekompensuje nam to straty?
Chociaż to trochę bez sensu, bo w trójce i tak bardzo szybko można dorobić się fortuny (aż za szybko, a potem nie mam jak tego spożytkować).

Jestem głęboko rozżalona tymi meteorytami i chyba się z tym nie pogodzę. W końcu nowe miasteczko jest na terenach podmokłych i osobiście dla mnie przypomina wybrzeże Florydy, czemu nie wymyślili huraganów? To bardziej realistyczne, ale wtedy ...
Nie byłoby pożarów ...
Uch >.<

simka334player
26.05.2010, 07:24
Nie martw sie shiro, słonko! W reklamie wszystko wyglada inaczej, bardziej realistycznie. W grze na pewno nie bedzie tego wszystkiego, stawiam dolary przeciw orzechom...jak to mawiało sie na Dzikim Zachodzie.
A pmysł ze schronem jest po prostu REWELACYJNY! Sama musze go zastosować.
Ja tam nie mam nic przeciwko kataklizmom. I tak nie lubię tych trójkowych simów tak bardzo jak dwójkowych czyli mozna im "przykopać"!

Ilona
26.05.2010, 11:12
trochę nowych zdjęć



http://farm5.static.flickr.com/4065/4640095397_58efa00585.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4003/4640703016_07d6a563c9.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3408/4640703170_448e6124b2.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4068/4640703330_873fb2a266.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4063/4640096061_3f6c7ac1ef.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4020/4640096253_2bcd37e5db.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4035/4640096421_6f6e8e4ffe.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4036/4640096627_9123578343.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4042/4640096789_30088b8891.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4043/4640097175_faf973628e.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4033/4640704998_ed846a9a0a.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3368/4640705146_14e2f826d5.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4039/4640705498_c8a9c0c85b.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3344/4640098207_96e6e4e082.jpg http://farm5.static.flickr.com/4059/4640705878_db56f2a120.jpg

Łezka
26.05.2010, 11:27
Wow! Ilonko, ależ świetne te zdjęcia! :rolleyes: Coraz bardziej przekonuje się do kupna tego dodatku... B)

Kamis
26.05.2010, 11:30
Omg jakie świtaśne figurki *,*. Pralnia widzę że płatna :|, ale fajna ;D
Ach kiedy on będzie! Chyba nie będę czekać na opinie tylko biegnę do MediaMarktu kupić ;D

Łezka
26.05.2010, 11:35
Ja myślę, że płatna pralnia to tylko "publiczna", a jak się w domu kupi pralkę to za darmo, lecz przyjdzie większy rachunek, ale i tak wyjdzie taniej. :) Pozdrawiam. Nie byłem przekonany co do tego dodatku, ale teraz coraz bardziej mi się widzi. :) B)

Searle
26.05.2010, 11:57
Widzę w pralni półścinkę, której można zmieniać tekstury. Do tej pory chyba tego nie było.

No i piękne te moczary :) Taka typowa przemysłowa mieścina będzie ;)

Łezka
26.05.2010, 12:03
Owszem Searle, moczary również podbiły moje serce, ale najbardziej przypadł mi ten stylowy kredens w pomieszczeniu projektanta :| - jest wspaniale piękny... 8D

Ilona
26.05.2010, 12:29
ale nikt nie zauważył,ze w CAS jest lustrzana podłoga :-)

Kamis
26.05.2010, 12:31
Yeeehaaa! Lustrzana podłoga! Searle, a czy to nie jest po prostu płot zrobiony inną teksturą ?

Ilona
26.05.2010, 12:57
tutaj po lewej widać pralkę w domu

http://sims.mixei.ru/images/trueimg/pictures/38/198B4EAFFFB8-38.jpg (http://sims.mixei.ru/component/option,com_true/Itemid,46/func,detail/catid,38/id,2487/)

ciekawe co to za gra

http://sims.mixei.ru/images/trueimg/pictures/38/67DFDE948E5C-38.jpg (http://sims.mixei.ru/component/option,com_true/Itemid,46/func,detail/catid,38/id,2486/)

http://sims.mixei.ru/images/trueimg/pictures/38/8A01008B6DAB-38.jpg (http://sims.mixei.ru/component/option,com_true/Itemid,46/func,detail/catid,38/id,2485/)

http://sims.mixei.ru/images/trueimg/pictures/38/33E9F27E6EBC-38.jpg (http://sims.mixei.ru/component/option,com_true/Itemid,46/func,detail/catid,38/id,2489/)

a tutaj zdjęcie pralni miejskiej,ja bym powiedziała,ze to jest plot,a nie pół ścianka

http://i48.************/rhv3on.jpg

Łezka
26.05.2010, 13:47
Zgadzam się z iloną to jest płot (płot ceglany z białym wierzchem, to jakaś deska tam jest na płocie) tylko ze zmienionymi teksturami. :)

Searle
26.05.2010, 14:01
No właśnie chodziło mi o to, że można zmienić teksturę (bo jeśli się nie mylę, do tej pory nie można było).

Łezka
26.05.2010, 14:04
Searle z tego co pamiętam, podczas tworzenie domu mojej Simce używałem ogrodzenia (drewnianego, taki płotek koloru jasnobeżowego) i potrzebowałem zmienić teksturę, ponieważ nie pasowała ona do pozostałych elementów, wówczas wszystko dało się zaprojektować, więc uważam że w każdym z płotów można zastosować projektowanie stylu.

Miyoki
26.05.2010, 14:21
O, super zdjęcia :3
Na to miasto na T (Twinbrook? :|) najbardziej mi pasuje kariera detektywa ;>
Ja i tak z grą sobie poczekam, aż sobie oceny ustatkuję, więc będę czekać na relacje graczy.
Ciekawe czy ta mgła będzie wszędzie zawsze rano, czy tylko jest w tamtym miejscu.
A u lustrzanej podłodze zawsze marzyłam i nigdy nie mogłam jej mieć, bo nie instalowałam dodatków.
Chyba teraz też nie będę tego robić, bo tylko mi się gra psuje ._.
Więc liczę na fajne fryzury, ubrania, tapety i inne dodatki :3

Ilona
26.05.2010, 14:41
Więc liczę na fajne fryzury, ubrania, tapety i inne dodatki :3

to sie przeliczysz,bo czytalam,ze tworcy sie nie popisali,dojda chyba tylko 3 czy 4 nowe fryzury- dl. do ramion- do kobiet,ktore sie zbytnio od siebie nie roznia i chyba 5 dla facetow,w ciuchach tez nie bedzie zbytniego wyboru

Kamis
26.05.2010, 14:44
to sie przeliczysz,bo czytalam,ze tworcy sie nie popisali,dojda chyba tylko 3 czy 4 nowe fryzury- dl. do ramion- do kobiet,ktore sie zbytnio od siebie nie roznia i chyba 5 dla facetow,w ciuchach tez nie bedzie zbytniego wyboru

Ale mam już nadzieję, że lepsze niż do WP...

Miyoki
26.05.2010, 14:45
ilona - no wiesz, ja wiedziałam, że najwyżej 6 fryzur dla kobiet mogą dodać :)
Ale dla mnie dobre i to. W dwójce także zbyt wiele fryzur nie było (np. w Osiedlowym życiu były tylko dość sporo, ale praktycznie to były 3, bo różniły się od siebie jedynie kolorem gumek).
Ważne, żeby dali co najmniej 3. Jestem mało wymagająca, zważywszy na to, że dawno nie grałam.

I tak myślę, że ten dodatek będzie dobry. Dla mnie najważniejsze są kariery (detektyw, rzeźbiarz, architekt, wizażysta), bo to one urozmaicą bardziej grę :)

Shiro
26.05.2010, 16:06
Dopiero teraz dorwałam się do komputera i ... jestem zachwycona tymi moczarami! ^^
To mgła? I tory, pewnie pociągów nie będzie, ale dobre i to.
Zgadzam się z Miyoki, pasuje tu kariera detektywa :)
Lub ...
Pogromca duchów ^^ - obszar nieco przypomina mi kilka lokacji z Ghost Master.

anie_1981
26.05.2010, 17:17
Fotki niezłe, ale bardziej bym się ucieszyła z jakiegoś filmiku z gry na youtube. No wiecie, nie taki reklamowy, tylko z prawdziwej rozgrywki. W końcu już bardzo niedługo do premiery...

Mroczny Pan Skromności
26.05.2010, 19:00
szkoda, bo miałem nadzieję, że chociaż będę miał więcej fryzur :(. No nic, i tak na razie mam inne wydatki, ale gdybym jakoś uzbierał kasę, to nie zrezygnuję z kupna, bo teraz przynajmniej będzie można coś zrobić z miastem ;)
pozdr. chrupek

Łezka
26.05.2010, 21:16
Tak. Wielkim atutem tego dodatku jest możliwość edycji miasta. U mnie, np. podczas życia jednego Sima do miasta wprowadziło się tyle nowych rodzin oraz starych porozdzielało, że zostają mi się tylko puste parcele pod budowę. :)

Człowiek w zielonych rajtuzach
27.05.2010, 11:25
Moczry i mgła to podstawa, widzieliście Luizjanę bez moczarów i mgieł? Jeżeli chodiz o wizualną część nowego otoczenia i architekturę - jestem za, moje klimaty.

Kamis
27.05.2010, 12:14
A no właśnie - edycja miasta nareszcie ^^
Zawsze mnie denerwowało to, że nie można przemieszczać parcel :<

Mgłaaa O_O Fajnie ^^ Ciekawe, może jak sim będzie miał cechę "Niezdarny" to się w tej mgle zgubi? xD

Shiro
27.05.2010, 13:30
Luizjana ^^ mruuuu ^^
"Wywiad z Wampirem" i inne książki Rice ^^ mruuuuu
Coś czuję, że bardzo szybko porzucę SV i R, dla T i mgły ^^

marandile
27.05.2010, 14:21
Searle z tego co pamiętam, podczas tworzenie domu mojej Simce używałem ogrodzenia (drewnianego, taki płotek koloru jasnobeżowego) i potrzebowałem zmienić teksturę, ponieważ nie pasowała ona do pozostałych elementów, wówczas wszystko dało się zaprojektować, więc uważam że w każdym z płotów można zastosować projektowanie stylu.

drewnianym plotkom mozna zmieniac teksture, ale betonowym, ceglanym czy kamiennym - nie, co jest do bani.

Kamis
27.05.2010, 14:25
drewnianym plotkom mozna zmieniac teksture, ale betonowym, ceglanym czy kamiennym - nie, co jest do bani.

Jak nie można jak można :|
Nie można tylko dla tego "Płot "Nieulękły""

anie_1981
27.05.2010, 16:15
Macie gameplaya. Nie wiem czy już ktoś podawał linka. Trzeba obejrzeć reklamę przed właściwym filmem...

http://www.gamespot.com/pc/strategy/thesims3ambitions/video/6263925/the-sims-3-ambitions-ea3-2010-demo

Chloé
27.05.2010, 17:10
Hmm nic konkretnego tam nie pokazali no ale lepsze to niż nic.
Gdzieś czytałam, że wykonywanie misji nie jest obowiązkowe lub można brać tylko niektóre wg uznania, ale co się stanie w przypadku pożaru jeśli strażak nie pojedzie na akcję...? Dom się spali albo co gorsza simy zginą? Jakoś mi się nie specjalnie widzi wykonywanie wszystkich misji i tak będę je odrzucać jak się znudzą, podobnie jak teraz okazje.

nmin
27.05.2010, 17:16
To demo nie zrobiło na mnie wrażenia, ale i tak na pewno kupię ten dodatek :)

Mroczny Pan Skromności
27.05.2010, 17:17
Ja bym chciał, żeby mnie wezwali kiedyś do mojego własnego domu. Ciekawe jaka byłaby reakcja Sima :P. Jak ja nie cierpię misji (haha, myśleliście że Smerfów?)

Searle
27.05.2010, 18:24
Mnie się demo podobało. Najbardziej przypadła mi do gustu kariera architekta z tych trzech zademonstrowanych.

Łezka
27.05.2010, 18:30
Ja jestem już w 90% przekonany co do tego dodatku... mnie bardzo interesuje lekarz domowy i choroby, które wprowadzą, ciekawe czy te same co w TS2, np. przeziębienie, zatrucie lub zapalenie płuc... :)

nmin
27.05.2010, 18:34
mnie bardzo interesuje lekarz domowy i choroby, które wprowadząWiadomo już, że będą choroby?

Łezka
27.05.2010, 18:35
Wiesz nmin... skoro ma być lekarz domowy to co miałby leczyć? Powietrze? Pewnie będą choroby - tak na logikę... :):):)
Edit: A może lekarze będą mogli odbierać porody? 8D

nmin
27.05.2010, 18:39
No niby musi mieć co leczyć, ale pewnie będą się po prostu pojawiały komunikaty "Sim jest chory, ma katar, idź i go wylecz"... Jakoś nie liczę na prawdziwe choroby, chociaż nie powiem, ciekawie by było widywać czasem na mieście Simy kichające, czy z wysypką... :)

Mroczny Pan Skromności
27.05.2010, 18:51
A może lekarze będą mogli odbierać porody? 8D
Byłoby super, ale to raczej niemożliwe, bo szpital nadal będzie niewidoczny od środka :(
ciekawie by było widywać czasem na mieście Simy kichające, czy z wysypką...
Ja też nie liczę, a już sim z wysypką to aż za fajnie by było :D. Szkoda tylko, że twórcy są ostatnio leniwi :(

anie_1981
27.05.2010, 19:19
Ciekawe jakie by były choroby... Grał ktoś z was kiedyś w Theme Hospital? Tam to były czaderskie choroby! Napompowana głowa, lekarstwo - wetknąć pacjentowi igłę w głowę, tak aby pękła, a potem ją od nowa napompować do właściwych rozmiarów. :P Wyobrażacie sobie takie Simy biegające po mieście?

No ale tak "na chłopski rozum", to powinny być jakieś choroby, skoro ma był lekarz domowy. No bo gdyby miał tylko odbierać porody to byłby położnikiem, a nie "lekarzem domowym".

figa
27.05.2010, 20:01
Nowe otoczenie przypadło mi do gustu, wydaje się być nieco tajemnicze i bardziej realistyczne niż Sunset Valley.

Podoba mi się, że wreszcie dadzą pralki, możliwość suszenia ubrań przed domem, opcję aby można było w jednym domu zastosować dachy o różnym kącie nachylenia - dla mnie to ważne udogodnienie gdyż niezbyt radzę sobie z tym obecnym sposobem budowania takich dachów.

Fajna będzie rozbudowana kariera lekarza a także detektywa czy stylisty ale brakuje mi tu w tym wszystkim gwiazd np. kariery aktora.
Dodatek Kariera to moim zdaniem takie połączenie Własnego Biznesu i Czasu wolnego z TS2.

Jeśli chodzi o choroby to przydałyby się. Jeśli ich nie będzie to po co cała ta dodatkowa kariera medyczna? Ja liczę na to, że pojawią się jakieś dolegliwości u simów, jeśli nie choroby to może np. skaleczenia?

I ciekawi mnie czy dodadzą jakieś nowe suwaki do tworzenia simów. W WP lub którejś aktualizacji - dodali.

Searle
27.05.2010, 21:06
Coś mi się wydaje, że mogą nas nieco zawieźć, jeśli chodzi o te choroby. Ja to nie miałabym nic przeciwko urealnieniu gry i wprowadzeniu np. złamań. Taki sim w gipsie by musiał siedzieć, przez tydzień simowy :)

Gio
27.05.2010, 21:09
świetnie zapowiada się to nowe miasto :) Takie tajemnicze miejscami nawet.

Miyoki
27.05.2010, 21:40
Coś mi się wydaje, że mogą nas nieco zawieźć, jeśli chodzi o te choroby. Ja to nie miałabym nic przeciwko urealnieniu gry i wprowadzeniu np. złamań. Taki sim w gipsie by musiał siedzieć, przez tydzień simowy :)
O nie, nie, nie!
Zanudziłabym się, jakby Sim musiał w domu przez cały tydzień ze złamaną nogą siedzieć o_O

Ja przeciwko chorobom nie mam nic przeciwko, ale żeby to nagle się nie zrobiło, że co drugi Sim będzie chory. Bo czasem tak lubią przesadzać.


A co do Luizjany, to nie widziałam jej, więc wyobrażam sobie ją bez moczarów i mgieł.

anie_1981
27.05.2010, 21:52
Cóż ja też bym wolała choroby mało poważne, nie śmiertelne i takie, które nie przykują Sima do łóżka na tydzień. Oni żyją jednak dosyć krótko. Nie chciałabym, by się okazało, że pół życia Sim spędza na chorowaniu...

MrsLadyDoris
28.05.2010, 09:32
http://www.youtube.com/watch?v=FDMctQ0WGN8 przedsmak tego co nas czeka w grze :) , zapowiada się na nieźle, co o tym sądzicie? mnie osobiście bardzo się to podoba i w nie mogę się doczekać kiedy będę mogła zagrać w grę z tym dodatkiem.
Nowe miasto, z tego co widziałam na screenach jest imponujące.

anie_1981
28.05.2010, 11:48
Już wklejaliśmy linka do tego gameplaya...

Kamis
28.05.2010, 14:55
http://www.youtube.com/watch?v=FDMctQ0WGN8 przedsmak tego co nas czeka w grze :) , zapowiada się na nieźle, co o tym sądzicie? mnie osobiście bardzo się to podoba i w nie mogę się doczekać kiedy będę mogła zagrać w grę z tym dodatkiem.
Nowe miasto, z tego co widziałam na screenach jest imponujące.

No, no, no...
?Już od czasów the sims 1 brakowało mi strażaka :P
Ale gdy zobaczyłam jak ten wóz strażacki zasuwa... to po prostu...
Muszę mieć ten dodatek ;D

karasss
28.05.2010, 15:30
Wydaje mi się że tym dodatkiem będzie można się znudzić. Zagrasz wszystkimi karierami, a następnie znowu szablonowa gra.

nmin
28.05.2010, 15:56
Wydaje mi się że tym dodatkiem będzie można się znudzić. Zagrasz wszystkimi karierami, a następnie znowu szablonowa gra.W moim przypadku - Kariera znudzi mnie pewnie później, niż WP. Zawody można wykonywać cały czas, a w podróże już niemal wcale nie jeżdżę.

Łezka
28.05.2010, 18:48
A ja właśnie czuję, że producenci nas nie zawiodą, bo ten dodatek ma wprowadzić mnóstwo nowych potrzebnych rzeczy, ale chyba nie poszli na ilość, a nie na jakość? :| W każdym razie edytor miasta z dodawaniem własnych przeróbek jest wspaniały, bardzo mi go brakowało... :)

MrsLadyDoris
28.05.2010, 19:36
Już wklejaliśmy linka do tego gameplaya...

Ojojoj najmocniej przepraszam ;) nie zauważyłam go wcześniej, ale pomimo to myślę, że fajnie jest podgrzać (nawet mała powtórką tego co już było, tak dla przypomnienia) atmosferę wyczekiwania :P

Chloé
28.05.2010, 20:44
Wiadomo już czym będzie się różnić wydanie pamiątkowe od zwykłego?

Miyoki
28.05.2010, 21:23
"Masz dość jeżdżenia samochodem z domu Twojego Sima na plażę? Wykop jedną dziurę na plaży, a drugą w pobliżu mieszkania swojego bohatera. Teraz możesz przemieszczać się między tymi miejscami znacznie szybciej! Simowie mogą także używać kopacza do wydobywania z więzienia miejscowych przestępców. Dostaną za to niewielką zapłatę. Pozostaje mieć nadzieję, że ci kryminaliści nie byli tak źli."

Czytaliście o tym?
Jestem ciekawa czy to prawda :|
Jak myślicie?

Łezka
28.05.2010, 21:24
Moim zdaniem nakręcają emocje fanów żeby lepiej się sprzedawał po premierze ten dodatek. :P

Bravurka
28.05.2010, 22:02
Bindi:
cytat z wikipedii:

"Empik chce wydać limitowaną edycje The Sims 3: Kariera, który będzie miał dopisek "Wydanie Pamiątkowe". Premiera będzie 11 czerwca, czyli tydzień po premierze samego dodatku.
Skład:
- pełną wersję gry The Sims 3 Kariera
- książkę o historii serii The Sims
- grafiki koncepcyjne z gry
- plakat The Sims
- Simowy diament do sklejenia
- kod na pobranie dodatkowej zawartości do gry
- specjalne opakowanie"

Miyoki
28.05.2010, 22:08
Simowy diament do sklejenia
Hahaha xD
No nie, jak w The Sims 3 dali pendrive w kształcie kryształu, to teraz jakiś papierek, by sobie móc samemu skleić?
Nie opłaca się, ale cóż..

Dziurawiec - też mi się tak wydaje, bo to jednak zbyt dziwne xd

anie_1981
28.05.2010, 22:47
Ale na tym ostatnim filmiku z gameplaya były pokazane te dziury w ziemi. Może to i fajne, ale wolę chyba to jeżdżenie samochodem...

Ilona
29.05.2010, 00:04
tutaj jeszcze pare zdjec nowej okolicy

http://sims3loverdag.blogspot.com/2010/05/greetings-from-twinbrook.html

http://simoradna.cz/viewtopic.php?f=18&t=415

Shiro
29.05.2010, 08:12
Nie wiem jak wam, ale mi to przemieszczanie się dziurami przypomina Abrakadabrę. I w sumie, bardzo lubiłam taki sposób przemieszczania się. Wadą było to, że dziura zabierała jednego sima i podejrzewam, że tu będzie podobnie. Na szczęście, to nie jedynka, ani nie dwójka i można spokojnie przemieszczać się simami ^^

Ilona
29.05.2010, 08:44
Super pakiet Kariera-Nagroda za rejestracje


Przygotuj swoich Simów na niebezpieczeństwa, jakie czekają na nich w świecie profesjonalistów. Pomoże Ci w tym Skarbczyk Przedsiębiorcy gotowy do pobrania. Skrzętni wynalazcy mogą odkryć nowe, wyjątkowe wynalazki. Rzeźbiarze wizjonerzy mogą zdobyć nowe modele do tworzenia. Detektywom przydadzą się ekskluzywne sprawy, które poddadzą próbie ich spryt i zdolności umysłowe. Simowie we wszystkich grupach wiekowych mogą popisywać się fryzurą „Praktyczne Loki”, a dorosłe kobiety „Wyrafinowanym Kokiem”. Poznaj ekskluzywne materiały w grze, które pomogą zrealizować ambitne plany Twojego Sima!

Ilość obiektów w zestawie: 13


http://s7.directupload.net/images/100529/qnfc2289.jpg (http://www.directupload.net)

więcej tutaj http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=11488&scategoryId=12492&pcategoryId=12490&index=0&productId=OFB-SIM3%3A21267

Searle
29.05.2010, 08:45
Te dziury to takie nierealne się wydają. Wprowadzają elementy niemożliwe (ja wole pełną realność). Ale mimo wszystko na pewno będzie to fajne, bo skróci czas podróży.

ilona - super zdjęcia. To miasto prezentuje się jeszcze lepiej niż Sunset.

Analisse
29.05.2010, 09:28
Patrząc na zdjęcia to nowe miasto nie przypadło mi do gustu. Ale i tak je wypróbuje, zobacze jak się w nim będzie grało, może sie mi spodoba.

Dodatek wydaje mi się być fajny więc napewno go będe miała.
Zawsze chciałam żeby moje simy miały tatuaże ;)

Miyoki
29.05.2010, 10:49
Nowe miasto ogólnie to nie jest w moim stylu - ja jednak wolę takie wesołe, przyjemne i w ogóle ^^
Ale mnie się podoba i na pewno będę w nim grać ;>

A jak komuś nie podobają się te nierealne dziury, czy cokolwiek, to po prostu niech nimi nie gra - nie wiem po co tak narzekać :|

Btw, czy widzicie tę maszynę w lewym dolnym rogu obrazka, który dała Ilona?
"To urządzenie jest wystarczająco silne, aby tworzyć małe trąby powietrzne".

anie_1981
29.05.2010, 11:06
Zauważyliście jaką twórcy gry mają ostatnio schizę z tym "szybkim przemieszczaniem się"? W WP dali Studnie i Oczy Horusa, w Karierze dadzą dziury w ziemi. Mam nadzieję, że te dziury lepiej dopracują niż Oczy Horusa. U mnie dwie rodziny miały te oczy i grze się często myliło i teleportowała Sima do oka tej drugiej rodziny. Bardzo mnie to denerwowało i w końcu pozbyłam się oczu i wróciłam do klasycznego teleportera...

Co do nowego miasta i tych nowych fotek, to mi się to podoba. Może jednak kupię ten dodatek. Już nie jestem taka bardzo na "nie", chociaż wciąż się waham. Zobaczymy jak będą ludzie pisać na forach o dodatku...

Meliona
29.05.2010, 13:30
anie_1981: no, rzeczywiście trochę dużo tych opcji szybkiego przemieszczania się.

Mogliby jeszcze dodać telekinezę i chromotekinezę. Uwielbiam magiczne zdolności...

Arkia
29.05.2010, 14:17
Rzeczywiście - teleporter, studnie, oczy Horusa, "zeneportacja" z medytacji... no i teraz te dziury. Ale to zawsze jakieś urozmaicenie, mimo, że raczej nie będę z tego korzystać. ;) Co do samych karier, to na pewno kupię dodatek z dylematem: "Architekt, detektyw, wynalazca, stylista czy rzeźbiarz?", bo pogromca duchów i strażak mnie nie przekonują. Stylista co prawda też nie za bardzo, ale mnie interesuje reakcja sima na najgorszą na świecie fryzurę xD Mam mnóstwo simoleonów za książki, więc mi może sim z tysiaka zabrać, a mnie to nie ochodzi! :D Najbardziej jednak mnie ciągnie do architekta i wynalazcy (który dorabia na boku jako rzeźbiarz xD). Pranie według mnie się przyda - jak szperałam na necie, to podobno simy czasem podczas przebierania się będą zostawiać na ziemi brudne ubrania, które potem się wkłada do kupionego kosza na bieliznę. Potem do pralki i na wieszak, niech ciuchy schną! Interesują mnie również mieszkańcy Twinboork, skoro w SV i Riverview było ich już całkiem sporo, mimo, że Riverview nie mam.

nmin
29.05.2010, 14:29
Nigdy nie używałam teleportacji, więc niezależnie od jej rodzaju, pewnie nadal nie będę. Zdarzyło mi się tylko jedną Simką podróżniczką, że straciłam cierpliwość i przeszłam grobowiec za pomocą teleportacji z kodu testingcheatsenabled true.

To miasto niezbyt mi się podoba na zdjęciach, ale nowych Simów (testerów nowych zawodów) stworzę właśnie w nim :) Pogram w nim trochę i się zobaczy, czy zostanę na dłużej, czy wrócę do SV. Na pewno będą w nim jakieś ciekawe Simy, zajmujące się określoną karierą.

Łezka
29.05.2010, 14:37
Właściwie to, na których zdjęciach są te dziury :| Ja jestem chyba ślepy...