PDA

Zobacz pełną wersję : jak zdobyć punkty visy?


alex88lo
13.03.2010, 17:19
Nie wiem co jest grane, wyjeżdzam na wycieczki, przechodzę misje, dostaję w zamian punkty visy, a one mi się tak jakby nie zapisują. Tzn. że gdy po zdobyciu np. 20 pkt visy ide do specjalnego kupca to nie mogę nic kupić, bo rzekomo mam 0 pkt visy. Tak samo na wycieczki jeżdżę tylko 3 dniowe, bo na dłużej nie mogę. Czy to jest jakiś błąd, czy jest jakiś inny sposób na zdobycie pkt visy???

Nieidealna
13.03.2010, 17:23
Nie visy tylko wizy :P No ale nieważne.
Hmm może zbierz dużo punktów szczęścia życiowego i kup nagrodę "Przygotowany podróżnik" (czy coś w tym stylu) ? Wtedy będziesz mógł jeździć na dłuższe wycieczki :)

Łezka
13.03.2010, 17:43
Alex! Musisz wykonywać zadania do tego momentu, aż nie wyświetli się komunikat o poziomie wizy, np. 1 poziom wizy (osiągasz). 20 pkt jest to cząstka całości... w dzienniku podróżniczym pisze dokładnie ile jest procent potrzebne do osiągnięcia następnej wizy, czy tam pierwszej - na takim pasku on się zapełnia na pomarańczowo. Kiedy zdobędziesz 1 poziom wizy będziesz mógł wyjechać na 5 dni, jak drugi do na 8 dni, jak trzeci to na 12 dni (tak mi się wydaje). Oczywiście by zdobywać wizy musisz wypełniać zadania. Kiedy zdobędziesz pierwszą kupiec na pewno będzie miał jakieś towary dla ciebie. Ja jestem we Francji na 3 poziomie i mogę kupić wszystko u specjalnego kupca, rzecz jasna za antyczne monety. :)
Edit: Przykro mi Gingers... <moja zabójcza szybkość przeprasza> : D

Vanitas
13.03.2010, 17:43
To jest prawidłowe zachowanie gry. Przedmioty będzie można kupić dopiero kiedy zdobędziesz wystarczająco punktów, żeby osiągnąć 1 poziom wizy. Im więcej punktów tym większy poziom wizy (maksymalnie można otrzymać 3). Mam nadzieję, że zrozumiesz moje tłumaczenie :)

EDIT: qurcze, Dziurawiec mnie wyprzedził :[

alex88lo
14.03.2010, 21:41
no właśnie wizy, nie wiem skąd mi się ta visa wzięła:P
dzięki za odpowiedzi, tak właśnie myślałam, że może to zdobywanie tych pkt wizy nie jest takie proste. Miałam wykonanych kilka zadań na jednej wycieczce, a mimo to mam 0% wizy, może muszę jeszcze więcej zadań wykonywać, tylko że własnie tego czasu brak, bo 3 dni szybko mijają...;)
ale dzięki za podpowiedzi:)

swoją drogą, szybcy jesteście wszyscy;)

@modedit: nie pisz dwoch postow pod rzad, uzywaj opcji edytuj.