PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Teleskopem


TiPooSs153
21.03.2010, 20:58
Heja dzisiaj grałem sobie w ts2 i zainstalowałem OŻ no i zrobiłem parcele z miesszkaniami i teraz mam problem zrobiłem na dachu miejsce spotkań dla wszystkiuch postawiłem dużo rzeczy i gdy po użyciu boolprop TestingCheatsEnabled true klikne na teleskop i wybiore DEBUG - Get Abductet to sims podchodzi i odskakuje

PS MAM TAK OD OŻ PRÓBOWAŁEM ŁATKĘ


DLA BESZCZELNYCH:ORGINAŁ!!!!!!!!!!

Łezka
21.03.2010, 22:40
Przepraszam Administrację forum za moje zachowanie - z góry...
Po pierwsze jeśli już pytanie o oryginalną grę oceniasz jako - cytuję: "BESZCZELNE" to chociaż staraj się nie robić w tym błędów... poprawnie będzie "BEZCZELNE". ;)
Z resztą mam takie pytanie... co ta funkcja DEBUG miałaby zdziałać? Czy Sim nie może podejść po prostu do teleskopu i przez niego patrzeć?

Sandy
22.03.2010, 06:33
Może on chce, żeby sim został porwany przez kosmitę?
A jeśli nie to może spróbuj klikać na teleskop nie wciskając Shiftu?

Ps.
Dziurawiec, jak dla mnie to nie masz za co przepraszać ;)

Chryzantem Złocisty
22.03.2010, 09:19
a mówiła mama,nie używaj kodów bo ci ręka uschnie :>

@down - odwal się ode mnie dziubuś :P

Łezka
22.03.2010, 09:39
Tak Chryzantemo, nabicie postu OffTopem w temacie z problemem jest arcy szlachetne...
Sandra jeśli nie będzie wciskał shift'u kiedy będzie chciał użyć kodu to nie użyje go, ponieważ ten działa tylko z shift'em...
Mam prośbę do autora tego tematu...
Napisz co chciałeś osiągnąć używając tej opcji...

TiPooSs153
22.03.2010, 12:14
tak chryzantemo, nabicie postu offtopem w temacie z problemem jest arcy szlachetne...
Sandra jeśli nie będzie wciskał shift'u kiedy będzie chciał użyć kodu to nie użyje go, ponieważ ten działa tylko z shift'em...
Mam prośbę do autora tego tematu...
Napisz co chciałeś osiągnąć używając tej opcji...

chciałem wywołać porwanie obcych

eS_guy
22.03.2010, 17:01
A czy tak dzieje się tylko na tej parceli czy też na innych? Jeśli na tej to błąd gry, a jeśli na wszystkich to to już poważniejszy błąd.. Ale tak to już jest z kodami... A czy sim może po prostu podejść do teleskopu i spojrzeć przez niego?

TiPooSs153
30.03.2010, 11:21
na wszystkich parcelach a mi zależy mi na tym porwaniu

Starlight
30.03.2010, 19:03
Masz Może The Sims 2 Czas Wolny?
Jak tak to Ci pomogę :)

TiPooSs153
31.03.2010, 20:13
tak mam CW mam wszystkie dodatki

Fisia
08.08.2011, 18:30
Ja chyba wiem, czemu tak masz... Pewnie klikasz tą opcję na pauzie, a po jej wyłączeniu Sim nie chce tego wykonać, tak jest z większością opcji DEBUG, i ja też tak mam. Kliknij tak na upływającym czasie, powinien podejść i zostać porwany :)