PDA

Zobacz pełną wersję : Związek z simem poznanym za granicą


mishi93
04.04.2010, 21:57
Witam :) ,
jest to możliwie prócz zapraszania? zeby na przykład pobrać się z Simem poznanym we francji? Bo coś nie mam opcji dostępnych :(

Pozdrawiam :) !

Searle
06.04.2010, 10:03
Nie możesz mieszkać na stałe w otoczeniu wakacyjnym, więc nawet, jak poślubisz zagranicznego sima, to i tak nie możecie tam mieszkać razem. Możesz jedynie zaprosić do swojego domu sima i zaproponować mu wprowadzenie.

Decode95
23.05.2010, 18:07
Moja simka flirtowała z chińczykiem podczas zadania. Gdy wróciła do domu to wystarczyło go tylko zaprosić i od razu wziąć ślub hehe :D

asti76
30.12.2010, 12:40
Bardzo proszę o pomoc: wyjechałam na wakacje do Egiptu, zakochałam się w przystojnym tubylcu i nie zwlekając oświadczyłam się mu ;) zawarliśmy ślub od ręki i na miejscu i tu pojawił się problem: kiedy przyszedł czas powrotu do domu (oczywiście byłam ze swoim nowym nabytkiem, małżonkiem) - nie mogłam wrócić z nim do Bridgeport, bo za każdym razem jak się zaczyna wgrywać dom i otoczenie gra wyskakuje do Windowsa. Już mam tak 3 dni, próbuję i nic.... pomóżcie, bo nie mogę grać, a nie chciałabym stracić tych punktów zapisu.