PDA

Zobacz pełną wersję : Historie ze Świata Zwierząt - Kot nie chce spać w kocim domku


Coccinelle
05.04.2010, 16:03
j.w.

Niewiem dlaczego one tam nie chce spać. Jest tam przecież takie specjalne miejsce :(

Proszę o POMOC!

Wrona115
08.04.2010, 08:46
Nie wiem, czy taki temat był więc na wszelki wypadek odpowiadam. Kiedy kot śpi np. na łóżku, klikasz na niego simem i wybierasz opcję "zgań za" a potem opcję dotyczącą przebywania na meblach (dokładnie nie pamiętam, bo moje kotki zawsze grzecznie śpią w domkach). Trzeba to powtarzać kilka razy. Po tym koteczek będzie spał w domeczku.

Coccinelle
08.04.2010, 15:28
No i właśnie tak robiłam i gdy daję komendę "Śpij na łóżku" on śpi na podłodze ;/;/

Invernessa
19.04.2010, 16:42
Czy twój kot ma dostęp do kociego domku? Bo może mu coś blokować. Jakiś mebel, czy coś. Sprawdź :-).

Coccinelle
20.04.2010, 14:54
Nic...stoi swobodnie w pokoju..

Invernessa
20.04.2010, 16:26
A koci domek jest z neta? Bo wiesz, jak to czasami z nimi jest.

Coccinelle
21.04.2010, 17:12
Heloł czy ty nie widisz tematu ;/
To są The Sims Historie, a do tej części Simów nie chodzą dodatki z neta..

Gwiazda
21.04.2010, 17:59
A aj to robie tak tylko , że ja mam psy i mi zawsze śpioł na swoich miejscach ale
po 1 Zgań go za karzdym razem gdy wejdzie na jakiś mebel.
po 2 Chwal gdy choć raz będzie spał na swoim miejscu .
po 3 to mój sposub zablokuj pokuj zakaz wstępu dla zwierząt ja tak robie i to skutkuje chociarz ja to robie inaczej bo zawsze mnie denerwuje to ze zwierzaki niszczą meble itp a jak ganie psa jak niszczy i chwale gdy używa gryzaka i się nauczy tego na czałe 100% i tak je gryzie więc gdy robie dom to robie wszystkie pokoje + pokuj dla zwierząt zamykam drzwi na blokade by zwierzaki mi nie wchodziły do domu a do ich pokoi robie takie framugi czy jak to się zwie no takie przejście no wiesz dobra mniejsza z tym ja zawsze biore psy więc daje do tego pokoju gryzak posłanko i miske zależy ile mam psów a na dworze robie bude więc pies nie może wejść do domu i mi niczego nie zniszczy , a tym bardziej jest zmuszony spać w posłaniu dla psów lub budzie .

Invernessa
22.04.2010, 15:51
Heloł czy ty nie widisz tematu ;/
To są The Sims Historie, a do tej części Simów nie chodzą dodatki z neta..


Przepraszam za offtop, ale mi chodzą dodatki z neta ;// . Skąd miałam wiedzieć, że tobie nie? ;// .