PDA

Zobacz pełną wersję : tryb budowy w mieście


czarnapuma
14.04.2010, 16:25
mam pytanko- jak jestem w mieście to nie mam trybu budowy- to znaczy nie moge nic przebudować, ani dobudować. czy jest taka mozliwość? a pozniej jak chce wrocić do mojej rodziny to musze wyjść z gry i wchodzić od nowa...
nie wiem czemu

Ilona
14.04.2010, 16:39
jezeli chcesz przebudowac obca parcele jednoczesnie grajac jakas rodzina,to wpisz kod testingcheatsenabled true i klikajac z shift na ziemi bedzie opcja buduj tutaj albo jest druga opcja,edytuj miasto i wtedy mozesz bez problemu przebudowac parcele,po czym wracasz do gry

Natix
15.04.2010, 14:48
Właśnie.
Tym sposobem ( z kodem ) możesz edytować również swoją parcelę, lub domy innych simów.
W tym przypadku, potem normalnie przechodzisz do trybu życia, klikając na przycisk z simami - Tryb życia. Nie musisz się wyłączać, i znów włączać gry.
Mała korekta do Ilony : klikając na ziemię, jest buduj tutaj i kupuj tutaj (przynajmniej u mnie ).
Powiem jeszcze, że na parceli publicznej nie można postawić np. lodówki i łóżka. itd.
W ''edytuj miasto'' możesz również edytować Chiny, Egipt i Francję, lecz trwa to dość długo, bo wyświetla normalna się ramka podróżowania.

czarnapuma
28.04.2010, 19:18
jak w miescie daje na Buduj to mi sie nic nie włacza, znaczy zadne narzedzia do budowy....

nmin
28.04.2010, 19:51
jak w miescie daje na Buduj to mi sie nic nie włacza, znaczy zadne narzedzia do budowy....Wpisujesz kod? Klikasz na ziemię z Shiftem?