PDA

Zobacz pełną wersję : Make Them Up! - edycja ślubna - pytania dot. konkursu


Liv
03.05.2010, 19:27
Zatem pytajcie. Przed zapostowaniem tutaj radzę jeszcze raz przejrzeć regulamin (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=55618).

misterio
03.05.2010, 19:50
A skad ich wzielas? Mieszkaja gdzies w domach, czy raczej jako "miastowi" ?
Nie orientuje sie, bo nigdy nie gram w Dziwnowie :)

Liv
03.05.2010, 19:53
W domach :)
Ofelia z tym cmentarzem (to ta nastolatka), a Jasiek w tym z zielonym ogródkiem (też jest jako nastolatek).
Oczywiście muszą do zdjęć być w wieku dorosłym! (dopisałam to w regulaminie- przynajmniej nie będzie zbędnych niejasności :))

Violet
04.05.2010, 19:53
chciałam się zgłosić do konkursu ale oni obydwoje już u mnie nie żyją.Mogę prosić ich do pobrania?

Liv
04.05.2010, 21:06
Wiesz co? Proponuję Ci ich odzyskać w nast. sposób:
Wejdź sobie do moich dokumentów->EA Games->The Sims 2->Neighborhoods i wytnij cały folder N002 (czyli Dziwnowo) i wklej np. na pulpit.
Zamiast niego wejdź do C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\UserData\Neighborhoods [domyślny katalog instalacji podstawy gry] i skopiuj N002 (oryginalne Dziwnowo, takie, jak przy pierwszym uruchomieniu gry w ogóle). Wklej je zamiast tego, które wcześniej wywaliłaś na pulpit.
Zrobisz metamorfozy, zdjęcia, a jak nasza parka konkursowa nie będzie Ci potrzebna, to po prostu usuniesz N002 z Moich dokumentów i zamiast tego przywrócisz swoje stare Dziwnowo (które miałaś na pulpicie).

Bezimienna
05.05.2010, 15:10
pyt 1:ale oni muszą się pobrać? czy tylko muszą razem mieszkać?
pyt 2:strój ślubny też im robic?

PZDR~Caro

Liv
05.05.2010, 19:24
1. Nie, nie muszą. Pop prostu masz im zrobić sesję jakby byli na swoim ślubie :)
2. Skoro edycja ślubna i chodzi o ich ślub, to chyba oczywiste :P

Charionette
07.05.2010, 18:29
Czy zdjęcia przed metamorfozą mają być z okresu nastolatka czy już po zmianie grupy wiekowej (wtedy u każdego simowie będą mieli inne ubrania :P)

Liv
07.05.2010, 19:16
Jako dorośli. Tak jak po dorośnięciu będą wyglądać, tak róbcie im zdjęcia (te przed metamorfozą).

lizzielovesit
10.05.2010, 15:24
Ja bym chciała się zapisać, ALE nie wiem, jak Charionette i Sandra porobiły te zdjęcia simów przed i po metamorfozie oraz w jakim to miejscu, znaczy w BodyShopie czy gdzie... ;( A jak to chodzi o klawisz 'Print Screen', to gdzie zapisują się te 'obrazy eranu' ??
Nigdy nie mogę tego zakumać ;/

Liv
10.05.2010, 15:41
1. Przeczytaj regulamin.
2. Musisz sama je wkleić do jakiegoś programu graficznego (chociażby Painta). Tzn. wciśniesz print screen, wychodzisz do Windowsa, otwierasz Painta czy cokolwiek innego i wklejasz. I tak przy każdym zdjęciu.
Ewentualnie ściągnij sobie Frapsa. Tu poradnik, jak się nim obsłużyć. (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=37569)