PDA

Zobacz pełną wersję : Dolores O'Riordan - When we were young


Mold
09.05.2010, 17:43
Jestem z tego na maksa niezadowolony, ale nie chciałem zaprzepaszczać swojej pracy ; o Jak jakość lipna, to się przetwarza.
http://www.youtube.com/watch?v=sKURP8GTt2Q

Gold_Chocolate
09.05.2010, 20:07
Bardzo fajnie zrobione.! ; ))
Wszystko ślicznie.!

Liv
09.05.2010, 20:24
Jak zobaczyłam tą scenę, gdy ten chłopak się powiesił i odkryłam, jak to zrobiłeś, to zaczęłam się śmiać :D Sama kiedyś zrobiłam coś podobnego, tylko, że to było w FS ;)
W pewnym momencie widać, że on nie wisi na tej pętli, można się skapnąć. To oznacza, że Ci trochę nie wyszło...
Ale ogólnie mi się podobało :) Większość animacji znam z tego filmu, ale te obroty kamerą to mistrzostwo świata *_*
Według mnie zrobione prosto, ale porządnie :)
9/10

Searle
09.05.2010, 21:04
Fajne. Śpiew prawie idealnie synchronizuje się z gestami simki.

misterio
09.05.2010, 21:04
O jejku, czy ta babka to wokalistka The Cranberries? Ona ma taki specyficzny glos... ;]
Co do teledysku - zagadzam sie z Liv. Prosto, ale porzadnie. Nie zauwazylam zadnych "bledow". Wszystko jest, jak mialo byc xD Tylko na poczatku troche mnie wkurzalo to krecenie kamera, bo kamera ladowala w dziwnych miejscach. ale pozniej bylo duzo lepiej. To operowanie bylo profesionalne xD Nie ma zadnych nadzwyczajnych efektow, ale w tym przypadku to nie przeszkadza. Dobra robota ;)

Björk
09.05.2010, 22:02
Mistrzostwo. Bardzo lubię Dolores i miło mi ją obejrzeć w wersji simowej :)

Mold
10.05.2010, 12:35
W pewnym momencie widać, że on nie wisi na tej pętli, można się skapnąć.
Chyba nagrałem z 5 scen, zanim najmniej było to widać. Spał na stojąco, ale zbytnio się ruszał xDD Niestety, samo wykadrowanie było ciężkie.

Śpiew prawie idealnie synchronizuje się z gestami simki. Miałem jakiegoś fuksa, usta prawie idealnie się synchronizowały ze słowami. Nie wiem, jakim cudem xDD

Charionette
10.05.2010, 15:13
Hm... Zdecydowanie za dużo tych udziwnień. Poza tym trochę skomplikowana fabuła. Poza tym bardzo mi się podoba :D
A poza tym się powtarzasz =)
@Liv: Poza tym nie moja wina, że lubię "poza tym" :P

Sherlock
10.05.2010, 20:54
Polubiłem te piosenkę :D
Wideo też mi się podoba, nie wiem czemu jesteś niezadowolony :P
10, a co :P

Merve
15.05.2010, 10:57
Mickey - nie wiem dlaczego nie podoba Ci się. Uważam, że świetnie Ci to wyszło. Bardzo dobra robota. Pozdrooo :)

Mroczny Pan Skromności
15.05.2010, 11:29
Najlepsze, jak wisiał ten koleś, chociaż faktycznie było widać jak to zrobione, ale i tak jest ok. 8/10