PDA

Zobacz pełną wersję : Simvision Song Contest


Michello
17.05.2010, 18:22
SIMVISION SONG CONTEST Koncert Finałowy
S1A4hwRunOE
1u5ouzPffwY
SIMVISION SONG CONTEST Wyniki 09.07.2010 godz. 17:00

Malfurion
17.05.2010, 23:51
Powiem tak jestem wielkim fanem Eurowizji i po tytule myslalem ze bedzie to cos innego ;P
Pomysl ciekawy, jezeli duzo osob sie zglosi moze byc to calkiem niezle "przedsiewziecie" ;)

Pozdrawiam

Michello
18.05.2010, 10:34
Ciekawe co myślałeś? Na jednym z forum znalazło się już 8 chętnych, więc jak znajdą się jeszcze 2 osoby, to będzie już wystarczająca ilość osób na zrobienie pierwszej edycji. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze. Zachęcam do udziału.

Pozdrawiam :)

Searle
18.05.2010, 11:16
Pomysł z konkursem podoba mi się. Bardzo lubię Eurowizję.
Niestety jednak nie wystartuję, bo nie mam smykałki do robienia video w simach, ale na pewno będę śledziła ten konkurs.
Mam też nadzieję, że się odbędzie, ale jestem dobrej myśli i trzymam kciuki :)

Michello
18.05.2010, 11:47
Dzięki za te miłe słowa. Oczywiście będziesz mogła wziąć udział jako osoba głosująca. Będę na bieżąco informował o konkursie. Pozdrawiam serdecznie.

Charionette
18.05.2010, 15:08
Hm... Pomysł bardzo interesujący :)
Sama nie wzięłabym udziału, gdyż nie umiem robić VS :P

Gold_Chocolate
18.05.2010, 17:20
Bardzo fajna myśl.! ;) Chętnie obejrzę zmagania uczestników , jednak sama nie wystartuję,gdyż tak jak niektórzy .. nie mam do tego talentu :).

Michello
18.05.2010, 18:20
Hm... Pomysł bardzo interesujący :)
Sama nie wzięłabym udziału, gdyż nie umiem robić VS :P
Dzięki. Zapraszam do udziału jako osoba głosująca.

Bardzo fajna myśl.! ;) Chętnie obejrzę zmagania uczestników , jednak sama nie wystartuję,gdyż tak jak niektórzy .. nie mam do tego talentu :).
Dzięki. Ciebie również zapraszam jako osoba głosująca.

Malfurion
18.05.2010, 23:30
Ciekawe co myślałeś?

Myslalem, ze konkurs bedzie zwiazany z spiewaniem, tylko teraz tak sobie mysle na jakiej zasadzie mialo by to niby byc. Pomysl z choerografia wydaje sie byc realniejszy hmm fajnie jak by bylo cos w stylu "Twelve points goes to......" xD

Michello
19.05.2010, 09:32
Dokładnie tak samo pomyślałem. Samo śpiewanie i to jeszcze w the sims 3, wydaje mi się, że byłoby to nudne i każdy występ podobny. Noo i tak właśnie będzie. Akurat głosowanie ma być odwzorowane jak najlepiej :)

Gio
19.05.2010, 15:45
moim zdaniem bardziej by to wypaliło w dwójce ;)

Charionette
19.05.2010, 18:00
Dzięki. Zapraszam do udziału jako osoba głosująca.
O to możesz być spokojny :) Bardzo chętnie zagłosuję :D

Michello
19.05.2010, 18:10
moim zdaniem bardziej by to wypaliło w dwójce ;)
Nie zaprzeczam, ale nie mam dwójki, więc muszę robić w trójce. Zobaczymy jak wyjdzie :P

O to możesz być spokojny :) Bardzo chętnie zagłosuję :D
Cieszę się bardzo :)

mario
22.05.2010, 12:21
Niestety nie ma w TS3 możliwości wygodnego kręcenia filmów. Nie ma boxów z animacjami, dogodnych ustawień kamery. Wziąłbym udział, ale gdyby to było robione w TS2. :) Natomiast nie podoba mi się pomysł z wymyśleniem choreografii do jakiejś piosenki. Znacznie ciekawsze byłoby show do zaśpiewanej piosenki przez siebie. Wtedy nie ograniczałoby się to tylko do ocenienia pląsów simów na scenie, ale również wokalu uczestników, chociaż wiem, że to rozwiązanie wymagałoby znacznie więcej pracy i nie byłoby tylu chętnych. :)

Michello
22.05.2010, 21:30
Jak już mówiłem, nie mam Sims 2. Zawsze możesz wziąć udział jako osoba głosująca :) Zachęcam.

Oto regulamin konkursu i harmonogram. Nigdy wcześniej nie tworzyłem żadnego regulaminu, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli coś będzie nie tak smile.gif Poniżej harmonogramu karta zgłoszeniowa, którą można wysyłać od tej chwili na adres: [email protected]

REGULAMIN KONKURSU SIMVISION SONG CONTEST

I. ZASADY WTĘPNE:
-W konkursie może brać udział każdy, kto ma możliwość stworzenia w grze „The Sims 3” krótkiego filmu video.
-Uczestnik, aby wziąć udział w konkursie musi w pełni zaakceptować regulamin konkursu oraz wysłać kartę zgłoszeniową na adres e-mail: [email protected] podając wszystkie wymagane informacje.
-Uczestnik musi przestrzegać harmonogramu konkursu.
II ZASADY UCZESTNICTWA:
-Każdy uczestnik musi stworzyć do wybranego przez siebie utworu muzycznego film (taniec, śpiew itp.) na przesłanej przez organizatora konkursu scenie.
-Utwory muzyczne nie mogą się powtarzać, a ich długość musi się mieścić w granicach: 1min 30sek – 2min
-To, co znajduje się na scenie (m.in. oświetlenie) nie może być zmieniane lub kasowane przez uczestnika w żaden sposób.
-Uczestnik ma prawo dodawać na scenę przedmioty, które będą wykorzystane w występie.
-Uczestnik ma pełną kontrolę nad swoim występem tzn. on decyduje o zastosowanych w występie efektach, przedmiotach oraz o programie, w którym chce montować występ.
-Uczestnik oprócz filmu musi przesłać zdjęcie swojego zespołu (osób, które są na scenie), które będzie wyświetlone przed występem.
-Na zdjęciu musi się znajdować nazwa zespołu oraz pełny skład.
-Film oraz zdjęcie uczestnik musi przesłać na adres [email protected] w czasie zgodnym z założeniami harmonogramu.
-Ani film ani zdjęcie nie może być opublikowane wcześniej niż w czasie trwania konkursu.
III ZASADY GŁOSOWANIA (FINAŁ):
-Występy uczestników będą oceniane przez uczestników, publiczność oraz jury.
-Przelicznik głosów będzie równy: 50% (jury), 25% (uczestnicy), 25% (publiczność).
-W jury powinni zasiąść profesjonaliści, którzy w sprawiedliwy sposób ocenią wszystkie występy.
-Do publiczności może się zgłosić każda osoba, która chce ocenić występy (osoba ta musi być użytkownikiem forum Centrum Simów lub The Sims Polska, najpóźniej od 21 maja 2010)
-Uczestnicy nie mogą przyznać punktów swoim występom.
-Uczestnicy, jury oraz publiczność muszą przyznać następujące punkty: 10,8,6,5,4,3,2,1 w specjalnej karcie do głosowania, które należy następnie przesłać na adres [email protected] w czasie zgodnym z założeniami harmonogramu.
IV ZASADY KOŃCOWE:
-Wyniki konkursu powinny być opublikowane nie później niż tydzień po koncercie finałowym.
-Organizator jest zobowiązany ujawnić wszystkie głosy, które zostały oddane w trakcie konkursu (najpóźniej dzień po ogłoszeniu wyników konkursu)
-Zwycięzca konkursu ma prawo do organizacji kolejnej edycji konkursu oraz zmiany regulaminu w kolejnej edycji.
-Jeśli zwycięzca nie wyrazi na to zgody, prawo to przechodzi na uczestnika, który zajął drugie miejsce w konkursie itd.
-Nowy organizator jest zobowiązany do przeprowadzenia kolejnej edycji konkursu w czasie nie dłuższym niż 6 miesięcy od opublikowania wyników poprzedniej edycji.

HARMONOGRAM SIMVISION SONG CONTEST.
22.05-30.05 Przyjmowanie zgłoszeń uczestników.
31.05 Ogłoszenie pełnej listy uczestników.
01.06-13.06 Czas na zgłaszanie się osób, które chcą oceniać występy w czasie konkursu (publiczność).
01.06-13.06 Czas na przesłanie gotowego występu (wraz ze zdjęciem)
20.06 SIMVISION KONCERT FINAŁOWY!
20.06-22.06 Czas na przesłanie punktacji.
27.06 SIMVISION WYNIKI!
W przypadku, kiedy liczba zgłoszeń będzie większa od 10, odbędą się dwa półfinały (lub jeden), a dopiero potem finał!!!

KARTA ZGŁOSZENIOWA

NAZWA UŻYTKOWNIKA (FORUM): …
NAZWA ZESPOŁU: …
UTWÓR (TYTUŁ-ARTYSTA): …
Wysyłając kartę oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i w pełni go akceptuję!

Przypominam, że na przesłanie karty zgłoszeniowej macie czas tylko do niedzieli!!!

domis19981
28.05.2010, 14:59
Super pomysł, bardzo lubię Eurowizję, niestety, ale nie wystartuję w konkursie, ale za to z miłą chęcią mógłbym glosować w Konkursie.

Michello
28.05.2010, 15:49
Super pomysł, bardzo lubię Eurowizję, niestety, ale nie wystartuję w konkursie, ale za to z miłą chęcią mógłbym glosować w Konkursie.
Od 1. czerwca będzie można się zgłaszać, więc zapraszam :)

Serafiel
28.05.2010, 19:44
a co to za piosenka na drugim filmiku ???

____________________
...

Michello
30.05.2010, 09:16
Przypominam! Dziś ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń uczestników. To ostatnia szansa, aby wziąć udział w pierwszej edycji konkursu "Simvision Song Contest". Oto karta zgłoszeniowa, którą należy przesłać na adres [email protected]


KARTA ZGŁOSZENIOWA

NAZWA UŻYTKOWNIKA (FORUM): …
NAZWA ZESPOŁU: …
UTWÓR (TYTUŁ-ARTYSTA): …
Wysyłając kartę oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i w pełni go akceptuję!

Michello
31.05.2010, 12:13
Podjąłem już ostateczną decyzję, a w sumie stworzyłem dwa plany. Plan A jest taki, że daję czas do najbliższej środy (do godz. 23:59) na przesłanie zgłoszeń. Z góry zakładam, że ten plan nie wypali i dalej nikt się nie zgłosi, ale chce dać szansę, bo może ktoś kto chce wziąć udział jeszcze tu nie zajrzał i przegapił termin (wiem, że to śmieszne xD). Zakładając, że plan A nie wypalił, pozostaje plan B, którego szczegółów nie będę zdradzał. Podsumowując, konkurs odbędzie się na 99%. Dlaczego tak mi zależy? Głównie dlatego, że na prawdę dużo czasu już poświęciłem i dużo prac wykonałem i bardzo by mi było tego wszystkiego szkoda. Po drugie 4 reżyserów zgodziło się być jurorami (a uwierzcie, że znalezienie ich zajęło mi cały tydzień tongue.gif).

Zgodnie z harmonogramem od jutra można się zgłaszać do publiczności. Jest 8 wolnych miejsc. Oto karta zgłoszeniowa, którą należy wysłać na adres [email protected] (w temacie proszę wpisać PUBLICZNOŚĆ)

KARTA ZGŁOSZENIOWA (PUBLICZNOŚĆ)

NAZWA UŻYTKOWNIKA (FORUM): ...
DLACZEGO TO WŁAŚNIE TY MASZ BYĆ W PUBLICZNOŚCI I OCENIAĆ WYSTĘPY?
Odp: ...

[To właśnie odpowiedź na to pytanie będzie decydowała o tym, kto zostanie przyjęty do publiczności.]

Michello
02.06.2010, 18:52
Witam. Chciałbym przedstawić ostateczne logo pierwszej edycji "Simvision Song Contest"
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0610/logoce16.jpg (http://wgrajfoto.pl)
Z powodu wielu problemów, które się pojawiły, jutro opublikuję zmiany w regulaminie (chodzi głównie o sposób oceniania) oraz przedstawię nowy harmonogram. Pozdrawiam :)

Michello
03.06.2010, 13:38
WITAM!
1. Oto zmiany jakie zaszły w regulaminie (pogrubione).
III ZASADY GŁOSOWANIA (FINAŁ):
-Występy uczestników będą oceniane przez publiczność oraz jury.
-Przelicznik głosów będzie równy: 50% (jury), 50% (publiczność).
-W jury powinni zasiąść profesjonaliści, którzy w sprawiedliwy sposób ocenią wszystkie występy.
-Do publiczności może się zgłosić każda osoba, która chce ocenić występy (osoba ta musi być użytkownikiem forum Centrum Simów lub The Sims Polska, najpóźniej od 21 maja 2010)
-Jury oraz publiczność musi przyznać następujące punkty: 5,3,1 w specjalnej karcie do głosowania, które należy następnie przesłać na adres [email protected] w czasie zgodnym z założeniami harmonogramu.

2. Zmiany w harmonogramie (pogrubione).
22.05-02.06 Przyjmowanie zgłoszeń uczestników.
03.06 Ogłoszenie pełnej listy uczestników.
01.06-06.06 Czas na zgłaszanie się osób, które chcą oceniać występy w czasie konkursu (publiczność).
13.06 Ogłoszenie listy osób z publiczności.
01.06-16.06 Czas na przesłanie gotowego występu (wraz ze zdjęciem)
20.06 SIMVISION KONCERT FINAŁOWY!
20.06-22.06 Czas na przesłanie punktacji.
27.06 SIMVISION WYNIKI!
WAŻNE: Osoby, które chcą być w publiczności muszą przesłać kartę zgłoszeniową! Macie czas tylko do tej niedzieli!!! Karta zgłoszeniowa do publiczności znajduje się w pierwszym poście na pierwszej stronie.

3. Zgodnie z harmonogramem dziś następuje prezentacja uczestników. Zapraszam na krótki film :)
W0v3dIkifgw
WAŻNE: Aby ocenianie uczestników było jak najbardziej sprawiedliwe, nie ujawnię do kogo należy który zespół. Proszę, aby sami uczestnicy też tego nie zdradzali. To zapewni obiektywną ocenę każdego uczestnika.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZAPRASZAM DO PUBLICZNOŚCI!

domis19981
04.06.2010, 11:33
Szkoda, że trzeba być użytkownikiem od 21.05.2010, ja zarejestrowałem się później i nie mogę już być w publiczności.

Michello
04.06.2010, 14:17
Z względu na małą liczbę zgłoszeń, możesz wysłać swoje zgłoszenie. Jeśli będzie co najwyżej 7 zgłoszeń, wtedy na pewno cię dopuszczę. Pozdrawiam.

Charionette
04.06.2010, 16:32
A kiedy otrzymam odpowiedź na moje zgłoszenie?
Nie lubię żyć w takiej niepewności :P

domis19981
04.06.2010, 17:09
Ups!, wybacz przez przypadek list wysłał mi się kilka razy, przepraszam!

Michello
04.06.2010, 22:10
A kiedy otrzymam odpowiedź na moje zgłoszenie?
Nie lubię żyć w takiej niepewności :P
Zgodnie z harmonogramem 13. czerwca. Mam nadzieję, że wytrzymasz :)

Michello
04.06.2010, 22:11
Ups!, wybacz przez przypadek list wysłał mi się kilka razy, przepraszam!
Nic nie szkodzi :P

Sherlock
06.06.2010, 12:56
Przyznam się, że od początku śledzę ten temat :P
Niestety, z pewnej przyczyny nie mogę wziąć w tym udziału, ale pochwalę cię za sam pomysł robienia czegoś takiego ;)
Ogólnie ładnie wszystko nakręcone :) Czekam!

Michello
13.06.2010, 13:40
Przyznam się, że od początku śledzę ten temat :P
Niestety, z pewnej przyczyny nie mogę wziąć w tym udziału, ale pochwalę cię za sam pomysł robienia czegoś takiego ;)
Ogólnie ładnie wszystko nakręcone :) Czekam!
Dziękuję bardzo :)

Witam. Już tylko tydzień dzieli nas od premiery pierwszej edycji konkursu "Simvision Song Contest". Wszystkich serdecznie zapraszam do obejrzenia tego show. Dziś, zgodnie z harmonogramem, przedstawiam publiczność, która weźmie udział w głosowaniu wraz z profesjonalnym jury. Oto oni:
A. Publiczność:
-BLEK
-DOMIS19981
-CHARIONETTE
-SEARLE
-PLESIO1
B. Jury (w ramach przypomnienia):
-SKECZOR
-GUUKI92
-ANIAKOT
-DIMOND
-LIZAK
Powyższe 10 osób zdecyduje kto zostanie zwycięzcą, przyznając punkty systemem 5-3-1. Łatwo obliczyć, że maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosi 50. Czy to możliwe, aby ktoś tego dokonał i dostał od wszystkich najwyższą notę? Pozdrawiam smile.gif

domis19981
15.06.2010, 20:42
Już nie mogę się doczekać koncertu!

Michello
21.06.2010, 14:43
Konkurs miał być, ale niestety nie będzie. Jeden z uczestników ma jakieś problemy, drugi w ogóle się nie odzywa. W tym wypadku nie mam innego wyjścia. Muszę zawiesić projekt, a jeśli w najbliższym czasie nic się nie zmieni to całkowicie zrezygnować z pomysłu. Przepraszam za zamieszanie. Bardzo mi przykro, że tak to wszystko się skończyło. Widocznie rzeczywiście nie przemyślałem tego do końca, zbyt sztywno trzymałem się moich reguł. Ciężko mi w tej chwili to ocenić. Mam nadzieję, że ktoś w przyszłości zajmie się czymś podobnym, bo to na prawdę może być coś wielkiego i fajnego. Ja w każdym razie będę chętny do pomocy. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz przepraszam.

Sherlock
21.06.2010, 15:26
Kurczę, szkoda :(
Ale mimo tego, mam wielką nadzieję, że jednak wszystko pójdzie dobrze :)
Szkoda byłoby zmarnować coś takiego ;)

domis19981
21.06.2010, 16:47
No, szkoda, naprawdę to był świetny pomysł z tym konkursem.

Searle
21.06.2010, 16:53
Kurcze, a tak wyczekiwałam i cieszyłam się, że będę mogła oceniać wykonawców.

Sherlock
21.06.2010, 17:35
Póki co, nic nie jest pewne na 100%.
Miejmy nadzieję, że SIMvision Song Contest jednak się odbędzie.

:)

caalam
21.06.2010, 17:52
tak, właśnie. trzeba mieć nadzieje, że się odbędzie. w końcu to rzeczywiście fajny pomysł i żałuje, że na niego nie wpadłam :>

Michello
21.06.2010, 20:08
Dziękuję wszystkim za te komentarze. Teraz na prawdę widzę jak wiele osób na to czekało. Mam ogromną nadzieję, że w końcu się uda. Może jest ktoś chętny, aby jednak wziąć udział w konkursie? Zachęcam! Ostatecznie ja stworzę 3 klipy, choć to trochę bez sensu, ale wtedy przynajmniej cała praca nie pójdzie na marne.

Sherlock
22.06.2010, 08:31
Kurczę, no wziąłbym udział, ale po zainstalowaniu TS3, gdy wgrane mam TS2, trójka będzie mulić niemiłosiernie :(

Michello
22.06.2010, 12:49
Kurczę, no wziąłbym udział, ale po zainstalowaniu TS3, gdy wgrane mam TS2, trójka będzie mulić niemiłosiernie :(
Jestem już na 70% przekonany do tego, żebym to ja zrobił wszystkie 3 filmiki konkursowe :P Więc nie musisz się poświęcać, ale dziękuję i tak :)

Sherlock
22.06.2010, 15:57
A, no dobrze :rolleyes:
Zresztą i tak nie kręcę tak profesjonalnie :P

Michello
24.06.2010, 21:58
Podjąłem decyzję, że sam zrobię 3 występy konkursowe. Postaram się, aby każdy z nich wyróżniał się czymś innym. Premiera konkursu w przyszłym tygodniu, jeszcze napiszę dokładnie w który dzień i o której godzinie. Co do jury i publiczności, jak już będzie wszystko gotowe na 100%, dopiero wtedy zapytam czy będą mieli możliwość, aby zagłosować. Wolę na razie tego nie robić, bo jakby się okazało, że znowu coś będzie nie tak, to po co te zamieszanie. Pozdrawiam i proszę, abyście wytrzymali jeszcze ten tydzień. Dla umilenia czasu zapraszam na program Edisa "Tylko nas dwoje", w którym jestem jurorem. Premiera już jutro ;P

domis19981
26.06.2010, 11:10
To świetnie, mam pytanie czy do publiczności będzie trzeba się ponownie zgłaszać?

Michello
26.06.2010, 11:43
To świetnie, mam pytanie czy do publiczności będzie trzeba się ponownie zgłaszać?
Nie będzie trzeba. Jak już będę miał gotowe wszystko, będę do każdego wysyłał wiadomość, czy dalej jest zainteresowany udziałem :P

Michello
28.06.2010, 20:53
Witam ponownie. W końcu! Właśnie w tej chwili skończyłem ok 80% prac nad SIMVISION, więc już ze 100% pewnością mogę zaprosić Was wszystkich na koncert finałowy, który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 17:00. Koncert będzie podzielony na dwie części, każda z nich będzie trwała ok. 10 min, co w sumie daje 20 min mam nadzieję dobrze spędzonego czasu. Co zobaczycie w koncercie finałowym? Nie będę o tym mówił, żebyście nie wiedzieli wszystkiego od A do Z :P Zapraszam serdecznie na piątek na godz. 17:00!

P.S. 8 osób potwierdziło, że nadal chce ocenić występy. Na dwa potwierdzenia jeszcze czekam, ale nawet jak ich nie dostanę, konkurs się odbędzie na bank :)

Sherlock
28.06.2010, 21:39
O, wreszcie :D
Już nie mogę się doczekać! :)

Malfurion
28.06.2010, 22:03
Mam pytanie czy to bedzie transmitowane live? Tak aby oddac taki specyficzny klimacik, czy poprostu dodasz na YT o tej godzinie? Jezeli na YT to dodaj je wczesniej do znaczy jak sie wyrobisz np dzien wczesniej to wtedy dodaj ale zrob niedostepne dlatego ze jak dodasz i osoby zbiora sie do ogladania to np filmik bedzie nie przetworzony itd. a tak to poprostu odblokujesz i bedzie cacy!
Mam nadzieje ze nie napisalem tego jakos chaotycznie ale dopiero wstalem :P

Mam jeszcze takie pytanko moglbys mi przeslac na maila ta scene? Chcialbym zobaczyc czy byl bym wstanie cos nakrecic ;)

Mail: [email protected], jak masz czas i paracele jak nie to nie trac czasu :P

Michello
29.06.2010, 09:59
Mam pytanie czy to bedzie transmitowane live? Tak aby oddac taki specyficzny klimacik, czy poprostu dodasz na YT o tej godzinie? Jezeli na YT to dodaj je wczesniej do znaczy jak sie wyrobisz np dzien wczesniej to wtedy dodaj ale zrob niedostepne dlatego ze jak dodasz i osoby zbiora sie do ogladania to np filmik bedzie nie przetworzony itd. a tak to poprostu odblokujesz i bedzie cacy!
Mam nadzieje ze nie napisalem tego jakos chaotycznie ale dopiero wstalem :P

Mam jeszcze takie pytanko moglbys mi przeslac na maila ta scene? Chcialbym zobaczyc czy byl bym wstanie cos nakrecic ;)

Mail: [email protected], jak masz czas i paracele jak nie to nie trac czasu :P

Właśnie taki mam plan :P W czwartek wieczorem załaduję filmik i będzie dostępny od piątku od godz. 17:00

Scenę już przesłałem :)

domis19981
01.07.2010, 16:25
Ile czasu będziemy mieli na przesłanie odpowiedzi?

Michello
01.07.2010, 21:51
Ile czasu będziemy mieli na przesłanie odpowiedzi?
Będziecie mieli czas do niedzieli do godz. 23.59 :)

Michello
02.07.2010, 10:47
Już tylko kilka godzin dzieli nas od premiery pierwszej w historii adaptacji Eurowizji w wersji simowej. Koncert będziecie mogli zobaczyć na pierwszej stronie tematu bądź na moim kanale Youtube. Ja już widziałem go kilka razy i oczywiście na wstępie już mi się coś nie podoba. Chodzi o rozdzielczość. Pierwsza część, nie wiem z jakich przyczyn, nie jest w formacie 16:9. Druga już jest dobra. Już niestety nie mam czasu, aby to jakoś poprawić. Mam nadzieję, że nie będzie Wam to przeszkadzać. Co jeszcze chciałem Wam powiedzieć? Aaa już wiem. Brakuje mi jednego profesjonalnego jurora, ponieważ AniaKot, która miała nim być, do tej pory nie potwierdziła swojego udziału. Z tego powodu ja zastąpię jej miejsce. Wiem, że nie jestem profesjonalistą, ale z faktu, że sam to wszystko robiłem myślę, że mogę to teraz ocenić. Jest jeszcze jedno wolne miejsce w publiczności. Jeśli jest ktoś chętny zastąpić plesio1 to bardzo będę wdzięczny. Gdyby znalazło się więcej chętnych, przejdzie ten, kto jako pierwszy się zgłosi. To już wszystko co chciałem powiedzieć z mojej strony. Oczywiście bardzo serdecznie zapraszam na godzinę 17 i bardzo, bardzo, bardzo liczę na Wasze komentarze po obejrzeniu. Pozdrawiam serdecznie.

Niestety na tym forum nie będzie ankiety kto powinien wygrać, ponieważ nie umiem jej utworzyć!

Charionette
02.07.2010, 11:20
@up: jeśli chcesz to zrobić w tym temacie napisz do moda/admina ;)
Jeśli w innym temacie, mogę się tym zająć :P

Michello
02.07.2010, 11:29
Już wysłałem, dzięki za informację :)

domis19981
03.07.2010, 10:08
Gdzie mam wysłać punktację?

Michello
03.07.2010, 10:15
Gdzie mam wysłać punktację?
Albo na adres: [email protected] albo w prywatnej wiadomości na forum :) Jak Ci się podobał koncert?

domis19981
03.07.2010, 10:30
Bardzo fajny, podobało mi się, że wybrałeś inne utwory niż miały być.

Michello
03.07.2010, 10:31
Bardzo fajny, podobało mi się, że wybrałeś inne utwory niż miały być.
To super, że Ci się podobało. Dzięki :)

Malfurion
03.07.2010, 21:04
No powiem tak wyszlo srednio, nie bylem zachwycony ale tragedii tez nie bylo. Nie winie cie za taki stan rzeczy, bo wina glownie lezy po stronie osob ktore wyrazily chec do wziecia udzialu w tym przedsiewzieciu. Brawa dla ciebie ze pomimo tego ze te osoby nie "pojawily" sie, ty podjales sie wyzwania na nakrecenie az trzech roznych wystepow.

Michello
03.07.2010, 22:00
No powiem tak wyszlo srednio, nie bylem zachwycony ale tragedii tez nie bylo. Nie winie cie za taki stan rzeczy, bo wina glownie lezy po stronie osob ktore wyrazily chec do wziecia udzialu w tym przedsiewzieciu. Brawa dla ciebie ze pomimo tego ze te osoby nie "pojawily" sie, ty podjales sie wyzwania na nakrecenie az trzech roznych wystepow.
Dzięki za te słowa :P No nie chcę już nikogo obwiniać. Wyszło jak wyszło. Byłbym szczęśliwy, gdyby ktoś dzięki mojej wersji podjął się zorganizowania czegoś podobnego, bo to na prawdę może być świetna zabawa, ale jeśli weźmie w niej ktoś udział!!!

SimowyBrat
04.07.2010, 22:18
Jeśli pozwolisz, to po Tylko Nas Dwoje zastanowię się nad tym projektem ^_^. Ale w TS2.

domis19981
05.07.2010, 10:39
Kiedy następna edycja?

Michello
05.07.2010, 14:55
Jeśli pozwolisz, to po Tylko Nas Dwoje zastanowię się nad tym projektem ^_^. Ale w TS2.
Droga wolna ... zachęcam :)

Michello
05.07.2010, 14:57
Kiedy następna edycja?
Decyzję ogłoszę zaraz po ogłoszeniu wyników, czyli w piątek (najprawdopodobniej) :P

Sherlock
05.07.2010, 16:27
Bardzo ładnie ci to wszystko wyszło :)
Mam dobre wrażenia ;)

PS. Czy ja też mogę zagłosować w sondzie, którą dodałeś w tym temacie?

Michello
05.07.2010, 17:55
Bardzo ładnie ci to wszystko wyszło :)
Mam dobre wrażenia ;)

PS. Czy ja też mogę zagłosować w sądzie, którą dodałeś w tym temacie?
Cieszę się, dzięki :)

Jasne, że tak :P

domis19981
06.07.2010, 13:33
Czy wyniki będą tak jak w prawdziwej Eurowizji, w formie filmu, i czy każdy będzie wiedział kto ile dał punktów?

Michello
06.07.2010, 15:58
Czy wyniki będą tak jak w prawdziwej Eurowizji, w formie filmu, i czy każdy będzie wiedział kto ile dał punktów?

Dokładnie tak :P

domis19981
07.07.2010, 12:58
O to fajnie, już nie mogę się doczekać wyników.

Sherlock
07.07.2010, 20:52
Mam pytanie: te wyniki to będzie osobna część, czy zostanie to połączone z następnym odcinkiem? :)

domis19981
09.07.2010, 17:30
No i gdzie te wyniki?

Searle
09.07.2010, 19:44
Również czekam niecierpliwie na rozstrzygnięcie :)