PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana w mumie i pare pytań


Viperius
20.05.2010, 20:46
Witam wszystkich z forum! Mam parę pytań i będe wielce wdzięczny za odpowiedź:

1. Czy jest jakiś sposób na przemiane sima zmienionego w mumie spowrotem w sima? Nie chodzi mi o klątwe, a o zmiane w mumie. Niby brak snu i korzystania z toalet jest fajny, ale ten wygląd...
2. Mój komputer spełnia wymagania gry, cały czas szło dobrze, lecz teraz od pewnego czasu jest tak, że gdy z kimś rozmawiam, to te okno w lewym, górnym rogu jest puste, za wyjątkeij paska, który jest w obie strony czerwony, nawet, jak lubię tego sima, jak nie lubię, zawsze tak jest. Jest to trochę upierdliwe.
3. W Egipcie jest "grobowiec" Królwej Hetsuszepti...hetse... jakoś tak, jednak jest to tylko budowla, w ogóle nieinteraktywna, czy jest jakieś wejście do grobowca, czy coś w ten deseń?

Owl Finch
21.05.2010, 13:23
Co do 3.:
Tak, jest tam wejście. Tylko trzeba dobrze poszukać ;) I o ile się nie mylę potrzebny jest klucz, który zdobywamy od kogoś, więc trzeba wziąć misję...

Shiro
21.05.2010, 14:00
Z tego co pamiętam, przed wejściem były dźwignie, stoliki (jak zwał, tak zwał), w które trzeba było włożyć odpowiednio : relikt (bardzo stary), kamień (rzadki, cenny ... jakoś tak) i chyba trzeci to klucz, albo drzwi to był klucz. Popatrz dobrze, poklikaj ;)

Viperius
21.05.2010, 14:15
Dzi,eki wielkie, zaraz poszukam, problem z błede graficznym rozwiązany, ale jakby mi ktoś mógł powiedzieć jak przemienić sima-mumie spowrtoem w sima byłym dozgonnie wdzięczny.

Jakub
26.05.2010, 02:11
Musi się przespać w BŁOGOSŁAWIONYM SARKOFAGU KRÓLÓW!
Podobno jest 2 opcja, ale ja jej nie znam.

Czyniąca_Hałas
28.12.2010, 18:38
Shiro, to nie ten grobowiec. Ten, o którym mówisz, to Abu Simbel. Co do drugiego pytania, spróbuj przeciągać paski znajomości kodem: testingcheatsenabled true. I nie musisz dbać o wielkie czy małe litery, a żeby bawić się znajomościami Simów, można chwycić za koniec paska, albo kliknąć w tym miejscu, w którym się chce, żeby był

Kalia
13.07.2011, 22:20
1.Trzeba spać w błogosławionym sarkofagu królów a by go zyskać wystarczy kod buydebug

Arisane
10.09.2011, 19:31
1.Tak, trzeba miećtylko sarkofag do tego.
2.Błąd?
3.Zapewne jest wejście, sprawdź kodem testingcheatsenabled true.