PDA

Zobacz pełną wersję : Problem Florencji Delarosy.


dawidwyrzyk
21.05.2010, 12:11
Witam! Dodatek Własny Biznes dostałem na Boże Narodzenie i na początku w ogóle nie grałem w mieścinie 'Lazurowa Promenada'. Ostatnio postanowiłem to zmienić i zająłem się biznesem Florencji Delarosy. Uzupełniłem towar, ustaliłem dobre ceny i zatrudniłem pracowników. Nawet posprzątałem w lokalu. Przydzieliłem pracownikom obowiązki i wszystko było dobrze. Zdobyłem ósmy poziom przedsiębiorstwa. W końcu jednak, nie chciałem zajmować się tylko biznesem, a więc umówiłem Florencję na randkę w ciemno. Zapłaciłem dużo, więc pojawił się idealny kandydat. Nasza randka zakończyła się statusem 'Ranka Marzeń'. Wreszcie się pobrali, i Florencja zaszła w ciąże. Urodziła bliźniaki, chłopca i dziewczynkę. Dzieci zaczęły chodzić do szkoły i wtedy zaczęły się problemy. Nie zmieniałem pracowników ani nic, aczkolwiek mój status przedsiębiorstwa zaczął gwałtownie spadać - aż do -1. Zaczęły się pojawiać komunikaty typu 'Florencjo, jak mogłaś!'. Czy może to być wina męża lub dzieci? Jeśli tak, to dlaczego problemy pojawiły się dopiero teraz, oraz czy da się to naprawić?

PS. Witam wszystkich, jestem nowy, to mój pierwszy post.

Mixliarder
21.05.2010, 13:30
to przez to że nie chodziłeś do przedsiębiorstwa i nie miałeś wyznaczonego zastępcy.Niestety jedynie reinstalacja może to naprawić

dawidwyrzyk
21.05.2010, 13:52
to przez to że nie chodziłeś do przedsiębiorstwa i nie miałeś wyznaczonego zastępcy.Niestety jedynie reinstalacja może to naprawić
Florencji mąż był zastępcą, a Florencja regularnie bywała w Przedsiębiorstwie (przecież jest w jej domu).

Mixliarder
21.05.2010, 13:57
Podwyższałeś pensje?

dawidwyrzyk
21.05.2010, 14:30
Podwyższałeś pensje?
Tak. Ale to klient się poskarżył, nie pracownik. A jeśli to ma związek, to była na poziomie 'Absurdalnie drogo'. Pomyślałem też, że to może Florencja wyszła za kogoś z rodziny klienta i klient się mści, ale nie.

Charionette
21.05.2010, 15:16
No właśnie Absurdalnie drogo, klienci się skarżyli i przestali kupować i to pewnie dla tego gwiazdki zniknęły :)

dawidwyrzyk
21.05.2010, 16:26
No właśnie Absurdalnie drogo, klienci się skarżyli i przestali kupować i to pewnie dla tego gwiazdki zniknęły :)

Nie, nie, mój błąd. Pensja była absurdalnie WYSOKA. :)
O pensję mi chodziło.
Natomiast produkty były jako 'Przeciętne'.

Charionette
21.05.2010, 17:34
To zmienia postać rzeczy :P

To zobacz czy jak założysz jej jeszcze jedno przedsiębiorstwo i będziesz robił dokładnie to co z tym przedsiębiorstwem (kierownik i doglądanie). I zobacz (spróbuj na parceli publicznej), a jeśli nie to zakończ ten interes i rozpocznij go jeszcze raz :(

Mixliarder
21.05.2010, 19:13
może ich za wolno ktoś przy kasie obsługiwał ?

dawidwyrzyk
22.05.2010, 08:44
Kasjer miał złotą rangę. Tak samo sprzedawca i magazynier.

Tak! Problem rozwiązany. Wystarczyło rzucić męża. :D
Okazuję się, że klienci mieli na -100 relacje z mężem Florencji, a mąż miał normalnie na plusie. Teraz moje przedsiębiorstwo ma ponownie ósmy poziom, aczkolwiek idzie mi coraz lepiej. :D
Dzięki wszystkim za odpowiedzi!