PDA

Zobacz pełną wersję : Relikty


moniag583
22.05.2010, 18:56
Jestem w Chinach i pewna kobieta kazała znależć mi 2 relikty. Mam 1 ale nie wiem gdzie jest 2?

Searle
22.05.2010, 20:23
Te relikty to różne rzeczy, które możesz zebrać w grobowcach np. posążki, misy, wazy.

Bush
22.05.2010, 22:15
Reliktów jest wszędzie pełno! Wystarczy, że udasz się do grobowca, poszperasz w skrzyniach, różnych dziurach, tych śmiesznych, okrągłych stawach, a na pewno coś znajdziesz! :)

Łezka
23.05.2010, 10:25
Relikty o jakich mówisz można również kupić na targu, u sprzedwacy reliktów, uwaga to nie jest kupiec specjalny... sprzedawca reliktów ma taki sam lokal jak spożywczy albo księgarnia... :)

Master of Disaster
01.06.2010, 10:57
uwaga to nie jest kupiec specjalny... sprzedawca reliktów ma taki sam lokal jak spożywczy albo księgarnia... :)
Sorki, że zbaczam z tematu, ale w takim razie nie powinny się nazywać reliktami - moim skromnym zdaniem. Właściwsza nazwa to chyba artefakty.

Łezka
01.06.2010, 11:26
Katherine... podaję dobrą nazwę. Na targu masz Specjalnego Kupca, Sprzedawcę Książek, Sprzedawcę jedzenia oraz Sprzedawcę Reliktów - on sprzedaje pospolite relikty, ma dwie lub jedną wazę oraz parę skamieniałych warzyw czy owoców, to wszystko można znaleźć w "wykopaliskach" na terenie okolicy.

Master of Disaster
05.06.2010, 08:47
Dziurawiec_Skąpolistny, ja nie mówię, że mylisz się odnośnie tej gry. Uważam po prostu, że nazywanie reliktem byle wazy jest troszkę... głupie. To akurat zależy od programistów... albo tłumaczy, bo nie wiem, jak jest w oryginalnej wersji językowej.
I jeszcze raz bardzo przepraszam za schodzenie z tematu.