PDA

Zobacz pełną wersję : po wczytaniu gry sim zniknął


grzro
23.05.2010, 10:25
Wczytałem dzisiaj grę i zniknął jeden z członków mojej rodziny, a przy ostatnim zapisywaniu i wyłączaniu gry wszystko było w porządku. Jak można to naprawić?

Bush
23.05.2010, 13:36
Nie mam pojęcia, lecz miałam taki sam problem. Tyle, że sim zniknął mi w Chinach. Musiałam stworzyć kolejne miasto, bo w tym nie dało się już grać. :(

grzro
24.05.2010, 13:05
Znalazłem u wujka google rozwiązanie, które u mnie pomogło:) jakby ktoś miał podobne problemy z wystąpieniem różnego rodzaju błędów w grze, to sposób który u mnie się sprawdził jest taki. Trzeba wyjść z gry i wejść do katalogu z zapisaną grą. Tam będzie jeden katalog z zapisaną grą i drugi z rozszerzeniem backup. Trzeba usunąć katalog bez rozszerzenia backup, a w drugim katalogu usunąć tylko rozszerzenie backup i gra zadziała:D

jatomamx3
03.07.2010, 11:41
ja mam taki problem z Karierą i WP. Otóż kariera działa bez zarzutu ale gdy simka chce wyjechac na wakacje i wybieram np. egipt wszystko się ładuje ale gdy ma byc juz w bazie wypadowej to nie ma jej. Funduszy na koncie 0 simki nie ma na panelu. O co chodzi? czy kariera koliduje z WP ?;>

grzro
04.07.2010, 21:43
Z takim czymś się nie spotkałem i trudno mi powiedzieć co to może być

Mamełe
09.07.2010, 06:52
Łatka, która wyszła 7.07 ponoć naprawia ten błąd

exorina888
31.07.2010, 17:48
ja miałam podobny błąd pojechałam do egiptu i miałam 0 simów abyły 2
zrobiło mi się jak przyjechałam tak od razu i nie dało sie zapisac

SimMarie5185
15.08.2010, 11:01
Miałam identycznie to samo wcześniej tylko mi zniknęła w chinach a też mam karierę. Zero funduszy a simki nie było na pulpicie...

jatomamx3
01.09.2010, 09:13
Dziękuję za pomoc :)

jane23
03.09.2010, 09:04
Dziękuję za pomoc :)

Witam, mam ten sam problem. W jaki sposób sobie z nim poradziłaś?

Chryzantem Złocisty
03.09.2010, 10:45
zapewne pobrała łatkę,o której wspomniała mamełe.

szukajnemo
22.09.2010, 13:44
Mój problem polega na tym, że jeden z moich simów nagle stał się niewidzialny i nie może się poruszać- cały czas stoi w miejscu. Proszę o pomoc :)

Wajolka
25.09.2010, 18:33
Hej:) Mam poważny problem ;/;/ Niedawno stałam się posiadaczką wszystkich dodatków do The Sims 3:) Zainstalowałam itp i zaczęłam grać:) Moja simka poznała w Egipcie swoją miłość ,którą potem zaprosiła do domku no i po jakimś czasie się zakochali,pobrali się,wzięli ślub i doczekali się dzidziusia:) Wszystko ładnie,pięknie,ale zaczęły się problemy.... Simka wróciła do domu z podróży,ale coś nie tak było z jej simowym mężem;/ Mianowicie:na początku nie było jego wizerunku gdy wybierałam dla niego interakcję,w tym małym zielonym kwadraciku tez nie, w ogóle nigdzie;/ Myślałam,że jak wyłączę i włączę grę to samo się naprawi(kiedyś działało przy małych błędach),ale po ponownym włączeniu jego w ogóle nie było:( zniknął z rodziny,ale był w domu bo pojawiały się dymki ,które oznaczały jego obecność;/ Myślałam jak wyprowadzę się simką z dzieckiem i go zaproszę do domu to będzie ok... Przyszedł,zadzwonił-fakt,ale widać było dymki tylko;// Gdy chciałam go "usunąć" kodem to nie mogłam go złapać,jakby byl powietrzem;/ Do tego (może to wina tego samego błędu) nie mogę w grobowcach nic zrobić,nawet przejść przez otwarte drzwi;/ Pisze "Brak interakcji dla tego przedmiotu" czy jakoś tak .... A wcześniej wszystko działało bez zarzutu.... :(

AdeleBlanc
16.06.2011, 12:09
Czytam ze z tym znikaniem simow to i bylo wczesniej? Ja myslalam ze to pokolenia robia blad bo ja wczesniej nie spotkalam sie z przypadkiem by mi sim zniknal dopiero po zainstalowaniu dodatku pokolenia. Sim wyjechal do Chin zniknal i nie moglam juz grac tym miastem a dzisiaj mi sie zrobilo ze wogole zniknelo menu opcji i nic nie moglam zrobic jeszcze raz instaluje gre bo nie wiem moze jakis blad mi sie wdarl podczas poprzedniej instalacji bo czasem tak bywa. W zasadzie ta gra ma duzo bledow a to denerwuje a znowu wracac do jedynki to tez mi sie nie chce.

Anais
17.09.2011, 11:23
Też mam problem ze znikającymi simami. Mam zainstalowane wszystkie dodatki. Błąd pojawił mi się wraz z dzieckiem. Najpierw zniknął na jakiś czas jeden sim, teraz zniknęło mi dziecko! Sytuacja jest o tyle dramatyczna, że dziecko jest głodne, ryczy. Ikonka dziecka nadal jest widoczna po lewej stronie panelu, natomiast sima nie widać, nad miejscem, gdzie się znajduje wisi zielona chmurka (tak jakby cień kryształka). Simowie mogą dziecko podnieść z kołyski i nosić (wygląda to, jakby nosili powietrze), ale poza tym niemożliwa jest każda inna interakcja. Czy ktoś może zna rozwiązanie tego problemu?

jaja
17.09.2011, 12:01
Miałam tak po instalce pokoleń, z tym że u mnie na dziecku nie bylo zadnych interakcji możliwych. I ryk było słychac cały czas, beznadzieja.
Błędu nie dało się nijak usunąć, nawet grając ze starszych zapisów - ale możesz spróbować, jeśli masz. Możesz użyć też kodu moveobjects i przenieść tego sima; tak mi radzili, ale u mnie nie działało. Albo też w edycji miasta kliknąć na parcelę i postawić ją ponownie (bez usuwania), a jak to nie pomoże (zazwyczaj to pomaga na wiele innych bugów), usuniąć mozesz parcelę do biblioteki rodzin z całym domem, i postawienie ich ponownie.

Mi pomogło zainstalowanie najnowszego rozszerzenia do gry, czyli już ostateczność, dziecko odzyskałam i teraz jest już dorosłe;)