PDA

Zobacz pełną wersję : Śmieszne, dziwne sytuacje z życia waszych simów


kubanek
24.05.2010, 15:10
Tak jak w temacie, opowiadajcie piszcie śmieszne lub dziwne sytuacje z życia waszych simów ;)

Serafiel
31.05.2010, 13:42
ja raz miała, dwóch simów białych , a dziecko urodziło się czarne . Nie wiem jak to możliwe ???

owocowa761
04.06.2010, 12:47
moja simka poszła na poród z miską z jedzeniem bo akurat w tym momencie robiła obiad ;)


http://i46.************/339uag0.jpg
to zdiecie jest jkies male wiec dam wieksze :

http://i45.************/24p9qaq.jpg

nieten
05.06.2010, 17:45
miałem jedno a raczej moja siorka miała simke zaprosiła ona swajego chłopaka minoło trohe czas chłopak jest w łazience simka włazi do łazienki a jej hłopak zaraz po wejściu do pokoju mndleje

NessSachiel
08.06.2010, 08:58
Do mnie przyszedł Mroczny Kosiarz, "skosił" Simkę, poszedł do ogródka i założył gogle interakcyjne, czy jak to się to nazywa. Gdy wychodził wziął je ze sobą.

Kosiarz = kleptoman :p

nieten
08.06.2010, 10:51
ja raz miała, dwóch simów białych , a dziecko urodziło się czarne . Nie wiem jak to możliwe ???

w narmalnym żeciu też tak może byc jezeli kturys z przodkuw miał czrnom skure to jest mozliwe

PoZmrokowiec
16.06.2010, 16:24
Po śmierci kilku Simów na basenie, kosa zaczęła pływać gdy skończyła robotę(zauważyłem, że kosa na co dzień, piżamę, sportowy i kąpielowy ma ten sam strój) :) . SimBot wszedł raz w mojego sima i stał się pół-człowiekiem i pół-Simem :) . Dziecko jechało z płatkami zbożowymi rowerem :) . Simka pracowała w karierze naukowej w dni wolne :( .

Łezka
16.06.2010, 18:27
Mój Sim Wiesław praktycznie non stop chodził z dzieckiem na rękach, i mimo że odłożył dziecko to co kilka sekund simowych, zatrzymywał się i unosił ręce do góry, nie ważne co robił, nawet podczas snu co moment na śnie wstawał i unosił ręce... :P Taki to z niego Wiesiek...

MrsLadyDoris
16.06.2010, 18:53
U mnie dom się dużo wcześniej wczytał graficznie niż sama jego mieszkanka :D
Po krótkiej chwili było już ok ale save i tak do wywalenia...
Mroczny kosiarz po skoszeniu jednego sima zaczął sobie gotować żarcie a potem sobie spokojnie jadł posiłek w domu skoszonego sima i jeszcze posprzątał po sobie :D, przez chwilkę była opcja, że można było a nim pogadać ale jak tylko posprzątał po sobie zaraz zniknął.
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/c856b331.jpg (http://fotoo.pl/)

rukia
16.06.2010, 18:59
Mój jeden koleś (Sim) zmywał podłogę-mop zniknął,ale jego ręcę nie tzn.trzymał ręcę tak jak trzyma mopa może to nie brzmi śmiesznie,ale wyglądało :D
Mam jeszcze pytanie gdzie są zapisywane screeny??Bo robiłam mu fotki i nie wiem gdzie są zapisane by wstawić szukałam już wszedzie

Łezka
16.06.2010, 19:04
Rukia... wejdź w "Mój komputer" następnie w dysk gdzie zainstalowałaś TS3, następnie wybierasz Electronic Arts potem The Sims 3, a następnie Screenhots - czy jak to się tam pisze... w tym folderze będą zdjęcia z gry. :)

MrsLadyDoris
16.06.2010, 19:12
Dziurawcu chyba coś Ci się pomerdało :P , zdjęcia z gry są w C:\Users\Nazwa użytkownika\Documents\Electronic Arts\The Sims 3, czyli w dokumentach w folderze Electronic Arts i tam w folderze Screenshots ;)

Łezka
16.06.2010, 19:19
MrsLadyDoris - Nic mi się nie pomerdało... Ja mam tak umieszczony folder z grą... :)

rukia
17.06.2010, 12:49
Dzięki za pomoc

Ejak
18.06.2010, 20:33
U mnie, Kosiarz wziął zabrał Simkę i wszedł do mnie do domu, wyjął śmieci z kosza i rzucił na ziemię :P A raz jak zabrał w innej rodzinie, takiego gościa to po zabraniu go, zaczął u mnie czytać książkę pt.,,Czy jesteś moją mamusią" hehehe :D

PoZmrokowiec
21.08.2010, 14:13
Raz mój Sim dostał okazję, żeby pojechał do Egiptu rozbrajac pułapke. Najśmieszniejsze było to, że małe dziecko mi dało taką okazję :D : D .

shan
23.08.2010, 19:30
Moje dokumenty/Electronics arts/The sims 3/screenshots.

Mrufka
20.10.2010, 21:30
Zabawne bylo gdy skonstruowalam kopacz. Moja simka poszla kopac nim dziury w ogrodku poznym wieczorem i wszyscy sasiedzi sie zlecieli do niej. Oczywiscie wszyscy niezadowoleni z tego i teraz moja simka ma z nimi status "nielubiana" :-) Nie chca nawet przyjsc na jej przyjecie.

amela560
28.10.2010, 10:49
w narmalnym żeciu też tak może byc jezeli kturys z przodkuw miał czrnom skure to jest mozliwe

jaa malanowskiego ogladal :P

Olik605
19.12.2010, 17:34
Raz w domu moich simów nie było ani krzesła ani kanapy i jak moja simka coś jadła to jadła i siedziała na kiblu.

Juna
18.01.2011, 16:05
Mój sim zastawił sobie wyjście pluszowym misiem i musiałam go przestawić (misia znaczy).

MacieK
14.02.2011, 18:32
Sim pracował 2 doby. Pasek dnia pracy po prostu się zwolnił i przybywał przez 2 dni do końca "dnia pracy". (Oczywisty błąd gry aczkolwiek zabawny)
Nie muszę mówić oczywiście, że sim wrócił skrajnie wycieńczony z tej 2 dniowej pracy non stop (ale awans był)! :D

Lolita_ (-_-)
19.02.2011, 19:37
u mnie simka umarła i weszlam w tryb budowy i usunelam śmierć ( za pomocą kodu ) a to była moja jedyna simka i caly czas leżała
kiedyś zrobilam simke i sie położyla na lozku a ja to luzko usunelam i ta simka leżala i leżala i jak jej opadły wszystkie potrzeby to nie mogla umrzec tylko cos tam mowila

Stephenowa
06.03.2011, 16:26
A mi z kolei rodzą się desko- dzieci, które następnie stają się potworami. : )
Najgorzej jest z tą deską, bo jak się je gdzieś położy to go nie widać. : o Więc wywołuję zmianę wieku, i wtedy robi się potworek. : ) To przez ubrania z neta- ściągane przypadkowo z fryzurami, które dobierają się dla dzieci. Błąd z mojej strony, ale tak czy siak śmiesznie to wygląda. ; p
Mam zdjęcia!
http://img819.imageshack.us/f/screenshot72gj.jpg/ To właśnie jeden potworek.. : o
http://img339.imageshack.us/f/screenshot66w.jpg/ A to z kolei jest ta deska, tylko, że nie wygląda tu jak deska. (Mówię o tym dużym po prawej.)

Piękne dzieci, co? : p

hellraiser
06.03.2011, 17:23
@up cudowne, też chcę mieć takie, tylko nigdy nie mogę trafić na takie ubrania :((

Połówka
06.03.2011, 20:01
a jak oni wezmą te dzieci, to jak to wygląda? ;d

Ceasaries
07.03.2011, 06:00
Da się normalnie wziąć takie dzieci.. tylko gorzej będzie z niemowlakiem! Żeby wyglądały normalnie wystarczy zmienić dla nich ubrania!

negali
14.03.2011, 15:06
A ja mam taki "wynalazek" SIŁA ODŚRODKOWA
To działa!
http://images49.fotosik.pl/714/880413a0c1265f7emed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Stephenowa
20.03.2011, 18:00
Haha, faktycznie, z niemowlętami jest problem, bo ich nie widać pod wieloma kątami. : o
Jak je się weźmie, to wyglądają tak jak na stojąco. ; /
I to nic fajnego, serio. ; p
U mnie takie ubrania ściągają się z fryzurami z giełdy. Ale to męczące, zawsze od razu zmieniam wiek do dziecka, tylko uczę wszystkiego co potrzebne.

Anor_Kanavenska
01.04.2011, 10:47
Mnie z kolei zdarzyło się to. Może ktoś tak miał i wie, jak to zrobić celowo, a nie przypadkiem, w każdym razie mnie to zdziwiło, a zdarzyło mi się po raz pierwszy.

To avatar mojej rodziny:
http://img30.imageshack.us/img30/7496/przedy.png

A to avatar mojej rodziny po crash dumpie:
http://img31.imageshack.us/img31/2830/wtfisthisl.png

W pewnym momencie przeciążyło mi komputer i gra posypała się w trybie edycji miasta. Po ponownym uruchomieniu zmienił się kąt kamery. Nie wiem, dlaczego, ale mnie się podoba ^^

Stephenowa
01.04.2011, 19:24
Haha, nieźle. ; p
Ciekawe, co takiego ciekawego znaleźli... ;> ; p

Anulaa89
23.05.2011, 13:38
Urządzałam urodziny mojego sima gdy goście zbiegli się oglądać jak zdmuchuje świeczki jeden z zaproszonych simów się zablokował w innym. Tak że było tak jakby mój sim miał 4 ręce i 4 głowy. I jak już ich przestawiłam za pomoca moveobjects to z simem który wszedł w mojego nie dało się ani rozmawiać ani nic. Piękny blok. Nie mam jak wgrać screena bo mam neta w telefonie. Ale wyglądało to cudnie. Raz miałam też że do ręki simki "przykleiła" się miska z przygotowywanym obiadem. A najlepsze jest to, że jak chciała ją umyć i już to zrobiła, to od nowa się owa miska pojawiała – spała z nią, jadła, gotowała, jeździła na rowerze i pływała.

Kalia
12.07.2011, 18:45
Ja jak użyłam kodu testing na simie żeby cofnąć go do cas to zmieniłam mu płeć (to była kobieta) i chciałam zrobić tatuaż zobaczyłam to

Mężczyzna w kobiecym stroju
http://img24.imageshack.us/img24/9977/screenshot4ph.jpg


Kobieto mężczyzna
http://img694.imageshack.us/img694/9448/screenshot6kh.jpg

sebi27
12.07.2011, 20:04
Nie wiem czy u was też tak jest ale w Sunset ... jest rodzina o nazwisku Gay xdd

Trykuu.
13.07.2011, 04:52
Kalia ja też tak miałem tylko że bez żadnych kodów, miałem na kobiecie owłosienie! :D
Sebi u mnie nie ma takiej :P Daj Screen

Kalia
13.07.2011, 09:01
Sebi27 ale ona chyba jest z tych rodzin które po jakimś czasie same się wprowadzają.A na tym pierwszym zdjęciu to nie jest kobieta tylko mężczyzna w staniku z owłosieniem :D

malina1901
09.09.2011, 11:13
U mnie jak simka była w ciąży to chodziła z gołą pupą :D a mianowicie jak się przebierała w piżamke to miała tylko góre i goły tyłek :)

manika360
09.09.2011, 15:21
Moja simka poszła do swojego chłopaka który mieszkał z inną dziewczyną i jak zaczęli się całować to wyświetlił się komunikat (dawno nie grałam więc nie pamiętam)typu ,,Mam wyprosić twojego sima niech przestanie się tak zachowywać"

distractme
19.09.2011, 13:21
moja simka jak cwiczyla przemowy przed duzym lustrem a te lustra mam przy basenie, to stala w powietrzu :D, raz tez jak simka siedziala na fotelu mowila sama do siebie hehe to wygladalo dosc zabawnie, mialam tez przypadek jak sim jechal autem ale zamiast siedziec za kolkiem siedzial na dachu auta :D

Troya
18.03.2012, 19:18
Taki to z niego Wiesiek...
Nie no... Powaliło mnie to :D
Były urodziny Bartka. Cała moja rodzinka zaczęła jeść torcik ;)
Nagle mój Sim Isaac (Mąż mojej simki) szedł do łazienki i... Siadł na wannie i zaczął jeść! :O Potem Bartek musiał się załatwić. Wygania swojego tatę a on... Ani drgnie! :O Zsikał się biedaczyna :( Musiałam używać Reset Sim :((

I jeszcze jedno :D
Jakaś simka na plaży w domku letniskowym stanęła między krzesłami.
Położyłam przed nią mięso żeby moja psinka sobie zjadła :D
Simce blokowało ono wyjście, a komicznie to wyglądało :P
Simka się zsikała a o dziwo UWAGA TERAZ MAGIA! siki pojawiły się kilka metrów dalej! :O :D Sonia przybiegła i zjadła mięso :) Simka mogła wyjść ;)
I po raz kolejny świat został uratowany przez Psinkę Sonie ! B)

Frezja
18.06.2012, 20:03
Kalia ja też tak miałem tylko że bez żadnych kodów, miałem na kobiecie owłosienie! :D
Sebi u mnie nie ma takiej :P Daj Screen
Ja kiedy zmieniłam dziecko sima kodem z chłopaka na dziewczyne to po dorośnięciu miała własnie takie owłosienie. :)
Jeszcze jak kodem testingcheatsenabled true wywołałam zmiane wieku sima (który był emerytem i powinien umrzeć) to nic sie nie działo. Smierc pojawiała sie gdzieś na parceli, ale daleko od umierającego sima i w ogle go nie zabierała (ten sim tez sie nie ruszał i nie mogłam nic z nim zrobic jakby juz umarł). Wtedy klikając drugi raz tym samym kodem na tego sima, on po prostu znikał, a Mroczny kosiarz zostawał na mojej parceli jako zwykły sim i mogłam go dołączyc do rodziny (równiez tym kodem). Dopóki nie edytowałam go w CASie to chodził normalnie po domu w stroju kosiarza. :D Ale niestety bez kosy. :(

Estella Sanchez
05.07.2012, 09:47
Moim Simom ostatnio zdechł pies i nie widziałam kiedy bo to było w nocy. No i nagrobek psa przepadł. Może leży gdzieś w krzakach na parceli, ale dzieci simów widują ducha psa, a nagrobka jak nie było, tak nie ma.

Jedna rzecz mnie bardzo zaskoczyła ostatnio. Nastoletni chłopak miał dziewczynę, ale zdradził ją całując swoją koleżankę. Wszystko sie działo w domu chłopaka. Nagle do pokoju wpada ojciec chłopaka, robi mu awanturę, że zdradza swoją dziewczynę , krzyczy na koleżankę i ma nastrójnik "gość zachowuje się niestosownie".
Sama nie wierzyłam w to, co widzę. Kocham wolną wolę :D

nmin
05.07.2012, 14:10
Sama nie wierzyłam w to, co widzę. Kocham wolną wolę :DTeż lubię obserwować Simy, gdy robią, co chcą. Wczoraj grałam rodziną, do której po ślubie dołączyła młoda Simka, nagle sprawdzam, czego chce od niej teść, a on idzie zaproponować jej wspólne patrzenie w gwiazdy :D

Frezja
15.07.2012, 13:46
Ja moją simkę (mój błąd :P) wyjęłam z basenu kiedy w nim pływała, a jak ją odstawiłam, to tak się stało, że kiedy była na ziemi to w niej pływała, a jak wchodziła do basenu to chodziła po wodzie. :)

alpherainn
18.07.2012, 09:55
Ja gdy moja simka była na wędkowaniu, wyjąłem z wody te skaczące ryby i położyłem na powierzchni czy tam piasku. Fajnie to wyglądało jak skakały ^^
A później kliknąłem opcję - Sprawdź wodę to jak na początku było "To idealne.." to po wyjęciu ryb z wody było "Nie ma tu zbyt wiele..." :D

Miley199702
28.10.2012, 10:47
Teraz jak grałam, to zepsuł mi się telewizor i zmywarka i zapchała się toaleta. Moja simka zadzwoniła po technika naprawczego. Okazał się kobietą. Zaczyna naprawiać zmywarkę i poraził ją prąd. Zostawiła tą zmywarkę zepsutą i odetkała toaletę, potem poszła naprawić telewizor. Znów ją poraził prąd i... umarła. Przyszła śmierć i tyle ją widziałam, ale przynajmniej toaletę odetkała... Trochę to było tragiczne, ale jaka ironia losu...

miłośniczka zwierząt
11.02.2013, 13:59
Moja simka wczoraj zostawiła na kuchence patelnie i poszła sprzątać łazienkę po czym wybuchł pożar. W the sims 3 mi sie to po raz 1 zdarzyło. Już nie wspominając o naleśnikach które sie spaliły na węgiel :P.

Muffshelbyna
06.03.2013, 18:47
Miałam taką rodzinkę, gdzie była emerytka mająca trójkę dzieci (młodych dorosłych). No i przyszedł czas na ich śluby. Podczas 1-szego umarła przyjaciółka mojej simki. Podczas drugiego umarł przyjaciel pana młodego. Podczas trzeciego - jakaś znajoma pary młodej umarła z głodu x.x
I było jeszcze coś takiego, że mój sim miał dziewczynę i 2 dzieci - niemowlę i dziecko w wieku szkolnym, ale mieszkali oddzielnie, tzn. matka z dziećmi w jednym domku, a mój sim w drugim. No i ten mój sim codziennie odwiedzał swą dziewczynę i nigdzie nie było niemowlaka. Przepatrzyłam dokładnie cały dom. Kojec leżał pusty. Minęło parę tygodni simowych, dziecko stało się nastolatkiem, a niemowlaka jak nie ma tak nie ma ;/ i nagle - pojawia się na jednej z imprez w wieku dziecka (szkolnego) o.o

ajditia
28.04.2013, 19:55
Moja simka kąpała się z talerzem :D