PDA

Zobacz pełną wersję : BookOfTalent.


αγάπη
31.05.2010, 15:24
Ostatnio pobrałem Book Of Talent dzięki której nasze simy mogły by szybciej zdobywać punkty np w gotowaniu itd. Niestety nawet kliknąć na nią się nie da, niema żadnych opcji. Moje pytanie jest wiec takie jakim sposobem mógłbym szybko nauczyć czegoś simki ?

Owl Finch
15.08.2010, 12:19
Temat już ma kilka miesięcy, ale ponawiam, bo mam dokładnie ten sam problem... Ktoś wie jak zaradzić? ;)

nmin
15.08.2010, 18:18
Mi też ta książka nie działa.

Tu macie mod na książki http://www.modthesims.info/download.php?t=379198 , plik jest tylko jeden, książki kupuje się w księgarni, do każdej umiejętności jest osobna, wystarczy, że Sim zacznie ją czytać i ma już 10 poziom - trochę to wkurzające, czasem chciałoby się dać mu dwa czy trzy punkciki, bo dorosły Sim bez umiejętności wygląda nierealistycznie, a nie tak od razu maksa.
I uwaga - przy tym modzie książki na szybkie uczenie się zastępują te zwykłe, więc jeśli mając tego moda każecie Simowi czytać np. w bibliotece pierwszy tom czegoś tam, to on nauczy się od razu wszystkiego.

Owl Finch
15.08.2010, 20:47
nmin, nam chyba wszystkie mody nie działają :P

nmin
15.08.2010, 20:57
Te książki mi działają, tak jak wszystkie mody, no pomijając tę Book Of Talent, ale jak widać, ona nie działa nikomu.

Mi z niewiadomych powodów nie działa tylko ten Nraas...

Owl Finch
15.08.2010, 22:41
Ja próbowałam Nraas, Book Of Talent i nie wiem co jeszcze i mi nie działa za nic na świecie O_o Te książki zaraz ściągam i sprawdzę... Ale normalne dodatki .package mi działają... To jest wkurzające, bo nie interesują mnie praktycznie żadne dodatki poza tymi hackami... -_-

A co do tych książek... Działają Ci też te na umiejętności z kariery i WP?

Lovi
06.05.2011, 23:29
Mi też ta książka nie działa.

Tu macie mod na książki http://www.modthesims.info/download.php?t=379198 , plik jest tylko jeden, książki kupuje się w księgarni, do każdej umiejętności jest osobna, wystarczy, że Sim zacznie ją czytać i ma już 10 poziom - trochę to wkurzające, czasem chciałoby się dać mu dwa czy trzy punkciki, bo dorosły Sim bez umiejętności wygląda nierealistycznie, a nie tak od razu maksa.
I uwaga - przy tym modzie książki na szybkie uczenie się zastępują te zwykłe, więc jeśli mając tego moda każecie Simowi czytać np. w bibliotece pierwszy tom czegoś tam, to on nauczy się od razu wszystkiego.

A tak z ciekawości, który plik mam ściągnąć, bo jest tam tego dużo ^^''

Nie wiedziałam, że do 3 jest coś takiego, jak books of talent ;x
W dwójce mi działało. Nie umiem pomóc, ale ... pyt wyżej ^^''''