PDA

Zobacz pełną wersję : Simka nie wykonuje poleceń (?)


kamilka 1414
05.06.2010, 14:50
Witam serdecznie,
Mam taki oto problem i licze na jakieś wskazówki :(
Moja simka (gram już długo) zadowolona, szczęśliwa prawie u szczytu kariery medycznej z chłopakiem. Wszystko ok. Aż do wczoraj. Wczoraj kiedy stała w domu na podłodze pojawił się czarny punkt (?) i ją wciągnał...Zaraz wróciła ale po chwili sytuacja powtórzyła się ponownie. I od tamtej pory (mimo, że jej już nie wciąga lol) dzieją się następujące rzeczy :
-kiedy zaczyna wykonywać polecenie kwadracik w lewym górnym rogu ekranu zaraz znika a simka automatycznie odsuwa się na bok i stoi.
Nie ma zanczenia co ma robić. Wszystko robić zaczyna a po chwili ->kwadrat znika-> "coś" odrzuca simkę na bok
-niezaleznie od tego gdzie pojedzie (praca, parcela publiczna) po chwili wraca do odmu. Poprostu kwadracik z czynnością ktorą ma wykonać (np jedz na parcele) co robi? Znika. Simka wraca do domu a w domu nic nią robić nie można)
-w ogole nie wykonuje telefonów. Podchodzi do aparatu (badz korzysta z komórki w inwentarzu) wybiera numer i ...odrzuca ją na bok a kwadracik znika...Nie ma dzownienia, nie ma mozliości zaproszenia kogoś, przeprowadzki itp...
Reasumując....mam problem ze znikającymi kwadracikami! :( Dlaczego simka nic nie robi? Tz aczyna ale nie kończy i ....CO JĄ WSYSŁO?

Kiedy pierwszy raz została "wsysnięta" <wiem jak to brzmi> obok domu przechodziła była zona jej obecnego chłopaka. No ale...chyba nie rzuciła klatwy czy coś w tym stylu....rany juz sama nie wiem.

Aktualizację mam zrobiona. Paramtery kompa ok.

Aha, wchodząc do gry i grając rodzinami bedacymi gotowymi w grze wszystko działa ok. Dzwonią, wszystko robią. Tylko moja simka odstaje...:/

Proszę o pomoc, wskazówki (?) a za wszelakie dziekuję.
Pozdrawiam ;)

Searle
05.06.2010, 15:31
Próbowałaś ją eksmitować z Edycji miasta i wprowadzić do innego domu? Może tam tak się dziać nie będzie.

kamilka 1414
05.06.2010, 15:35
A jak mam to zrobić? :) Zawsze wybierałam opcję przeprowadzki ale teraz nie mogę..
Nie wiem czy wina lezy "po stronie" domu czy simki....
Kij z domem mogę się przenieśc ale jak...? Simki szkoda tylko.

Nie masz pomysłu na to co mnie.......wciągło :D
Było chyba coś takie w Abrakadabrowie ale nie pamietam dobrze...

Kamis
05.06.2010, 15:48
Klikasz na Edycję Miasta, na dom swojej simki i poszukaj ikonki "Eksmituj rodzinę".

kamilka 1414
05.06.2010, 16:00
Wyeksmitowałam simkę gdzie indziej i teraz ma nowy dom ale :
nie ma swoich przyjaciół, kariery nic....oczywiście wcześniej zapisałam...

nieten
05.06.2010, 17:43
trzeba było chyba kupić jej dom prze komputer bo podczas eksmisji kontakty znikają

OMGjakiebledy
poprawiłam ofc

Kamis
05.06.2010, 18:30
Ale ona nie może przez komputer...
Hmm, kariery nawet nie ma?
Ale do tego samego miasta eksmitowałaś? Tzn. nie zaczynałaś nowej gry ?

kamilka 1414
05.06.2010, 20:17
Dziewczyny zrobiłam tak :
skopiowałam simkę i ta kopia normalnie w domu funkcjonowała. Jednak była zupełnie nowym simem. Zatem przeniosłam cały dom z moją simką - nic to nie zmieniło, problem występował nadal. Jedyne rozwiązanie to : zostawić dom ale z kopią simki, badz przeprowadzić moją simkę do innego domu. I tak tez zrobiłam. Wyeksmitowałam ją, nastepnie zburzyłam dom do którego się wprowadziła i zbudowałam swój. Taki jak poprzedni. Simka ma kontakty, karierę - wszysko. Problemem było to że moja simka nie funkcjonowała w moim domu. Nalezało zrezygnować z niej badz z domu. Wybrałam drugą opcję jak widać :)
Teraz wszysko jest ok (prawie) domek taki jaki był, sąsiedzi prawie Ci sami i moja simka :) Tak więc dziekuję za porady :)))

Piszę, że wszystko prawie ok bo...zrabałam jedną rzecz. Przeniosłam skrzynkę (podczas budowy domu) do rogu parceli. I teraz kursor tej skrzynki nie widzi. W ogole nie mogę brać jej w grze pod uwagę....I co teraz? Znowu mam budowac nowy dom? :( Zdarzyło mi się to po raz pierwszy.....
Aha, kwiatów ustawionych z brzegu parceli też nie mogę ruszać...:(

Kamis
05.06.2010, 20:22
A na moveobjects on też nie działa ?

kamilka 1414
05.06.2010, 20:26
Nie :) Wszystko działa wszystko przesuwam tylko nie to :)
Nie wiem jak mogłam tak zrąbać.....Trzabyło skrzynki nie ruszać.
Ale wiecie co...przez tak głupie błędy odechciewa mi się normalnie w to grać...

Kamis
05.06.2010, 20:37
Może rachunków już nie będziesz miała? :D
To zacznij od nowa ^^