PDA

Zobacz pełną wersję : (KARIERA) - Szybkie polepszenie zabawy u sima.


Budyn
05.06.2010, 15:54
Po zainstalowaniu nowego dodatku podczas przeglądania trybu kupowania, a dokładnie w kategorii - Dzieci. Zauważyłem obiekt nazywający się: Pozytywka z gnomem. (Chyba dobrze napisałem) A kosztuje on 100$. Kiedy po nakręceniu sim zaczyna jej słuchać, niezwykle szybko uczucie zabawy wzrasta na maximum. :D Mam nadzieję, że pomogłem.

Owl Finch
24.06.2010, 23:07
Ja również to zauważyłam :) Naprawdę świetny sposób na szybką poprawę zabawy!

Charionette
25.06.2010, 12:51
O, nie wiedziałam o tym :) Muszę koniecznie wypróbować :D

Łezka
26.06.2010, 12:05
Ja już długo gram w rodzinie, która posiada tą pozytywkę w sypialni i nawet kiedy Sim włączy ją, a inny śpi to ten co śpi się nie obudzi - tylko pojawia mu się nastrójnik "Fajna muzyka" czy coś takiego... :):):) Także takie małe urządzenie, a umila sen. =D

Horsez
28.06.2010, 21:43
bo to kołysanka do poduchy .

Mroczny Pan Skromności
13.07.2010, 08:48
fajnie! Poprawia zabawę i daje nastrójnik :P

Kinkarus
14.07.2010, 11:12
Ciekawe, o tym jeszcze nie wiedziałam.

Natix
09.01.2011, 14:16
Mam zdjęcie - troszkę już przestarzałe, ale jednak :) Simowie się tak fajnie kołyszą...
http://i53.************/2cnziu0.jpg
Bardzo fajny sposób, ale mi się osobiście dźwięk te pozytywki nie podoba, w taki nastrój mnie wprawia, może to dziwne, ale przypomina mi muzykę na cmentarzu, kiedy ukazują się duchy i zawsze mi się wydaje, że zaraz mi jakaś zjawa wyskoczy z tej pozytywki :D Co nie zmienia faktu, że świetny sposób :)
Edit : pobawiłam się kodami i po wpisaniu testingcheatsenabled true i buydebug on, tam gdzie nas odsyła (ten pytajnik w trybie budowania, tam gdzie jest posegregowane na przeznaczenie), znajdują się pozytywki z Ninja i z Mumią.
Ja bym pozytywki z Mumią nigdy dziecku nie dała...
A tak poza tematem, znalazłam tam ( w tym pytajniku ) super rzeczy, np. wehikuł czasu, który normalnie trzeba zrobić jak się ma dużą wynalazczość...

Searle
12.01.2011, 18:56
Znałam ten sposób na poprawienie simom poziomu zabawy.
I faktycznie te simy fajnie wyglądają, jak słuchają tej melodii - są takie rozanielone ;)

tallje
01.01.2012, 14:47
mnie sie bardziej podobaja te pozytywki z komisu, np. z jednorożcem, pluszowym misiem, fajna muzyczka jest!