PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z interakcjami


Zapominalska
09.06.2010, 16:12
Mam bardzo dziwny problem. Kiedy po zainstalowaniu "Kariery" zaczełam grać wszystko wydawało się normalne, ale kiedy chaciałam, aby któryś z simów którymi grałam poznał kogoś obcego, nie mogłam wogóle tego zaznaczyć. Tak jakby klikała nieaktywny przedmiot typu drzewo lub doniczka. Simowie sami z siebie rozmawiają ze sobą, ale ja już nie mogę kazać im to zrobić. Myślałam, że wystąpił jakiś błąd podczas instalacji, więc odinstalowałam grę i wgrałam ją ponownie. Błąd się powtórzył.

anie_1981
09.06.2010, 16:36
Masz jakieś mody?

Molly_Grue
09.06.2010, 23:32
Miałam to samo, pomogło wywalenie katalogu mods....

MajQo
11.06.2010, 21:59
czesc xd no wiec...mam pewien problem. Dotyczy on komunikacji miedzy simami. Wiem, ze nie zależy to od nośnika (płyty), bo próbowałam z kilku oryginalnych (bez rejestracji oczywiście), więc musi to być zależne od kompa. Przechodzę do konkretów :P
Problem polega na tym, że klikając na inne simy nie mogę wchodzić z nimi w interakcje. Jakiekolwiek opcje dotyczące komunikacji (rozmowa, żarty, itd.) nawet się nie wyświetlają. Tak jakbym próbowała klikać na te obszary poza kontrolą gry. Niby się wyświetla kto to, ale nie mogę nic zrobić, żeby simy ze sobą rozmawiały. Tak poza tym, to gra chodzi dobrze. Sterowniki najnowsze, a o jakichkolwiek brakach technicznych nie ma mowy. Reinstalki też próbowałam i bez skutku. Ma ktoś pomysły jak to rozwiązać? Z góry thnx ;)

Deanke
03.07.2010, 13:37
podnosze temat bo mam ten sam problem:
brak interakcji miedzy simami
i dodatkowo nie mogę tworzyć małych dzieci w kreatorze rodziny.
miał ktoś podobny problem?

Charionette
03.07.2010, 16:44
@up: może masz jakieś mody/hacki? One są najczęstszą przyczyną problemów z grą :)

Bravurka
03.07.2010, 18:13
u mnie ten błąd powodował hack na ciążę nastolatek