PDA

Zobacz pełną wersję : Save zniknął!


claudiiin
09.06.2010, 16:49
Witajcie!

Chciałabym prosić Was o pomoc w związku z problemem jaki napotkałam w grze.

Po zainstalowaniu Kariery ciągle miałam kłopot z zapisaniem gry (bład 13 wyskakiwał), ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że gdy dziś próbowałam zapisać grę i jak zwykle ten błąd się pojawił, próbowałam kilka razy (takze poprzez Zapisz jako i nadpisanie jakiejs gry tej rodziny), po czym weszłam w Edycje miasta (mimo ze ten blad przy zapisie sie pojawia, zazwyczaj i tak okazuje sie przy nastepnym uruchomieniu ze gra sie jednak zapisala, wiec nie przejełam się zbytnio). Zaraz po wejściu w Edycje miasta, gra się wyłączyła, co też mnie nie zdziwiło, bo często mi się zdarzało także przed zainstalowaniem Kariery.
Włączam sobie grę jeszcze raz, a tam... mój save zniknął zupełnie! Są tylko moje poprzednie gry z Sunset Valley, sprzed Kariery, a mojej nowej rodziny z Twinbrook, którą grałam od paru dni, nigdzie nie ma w menu głównym! Jest tak, jak tuż po zainstalowaniu Kariery - w Twinbrook mogę tylko zacząć nową grę a tamtą wcięło ;/ w folderach gry niby wszystkie save'y są...

Macie może jakiś pomysł, co się mogło stać i czy jestem w stanie sprawić, żeby gra znowu widziała tego save'a? Nie chcę stracić tej rodziny i wszystkich postępów od samego początku ;/

Aaa i od razu zaznaczam, że nie mam żadnych modów, dodatków spoza Store i Exchange i wszystkie gry oryginalne.

Pozdrawiam!

Mamełe
10.06.2010, 06:34
Spróbuj przywrócić backup kasujac w nazwie folderu w Saves backup przy nazwie tego save'a (ten bez backup narazie gdzies przenies)

claudiiin
12.06.2010, 17:29
Wyglada na to ze pomoglo! Dzieki wielkie :D